fèsson lo Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden [stafdocenten! Een orderhandler voor Fasson in Hazerswoude. randstad uitzendbureau MONTEUR en HULPMONTEUR de rijksoverheid vraagt UURDOCENTEN In Huize Forescliate, ZIEKEN- VERZ0RGSTER Gamma Bouwmarkt BV, CAISSIÈRE BOEKHOUDMACHINISTE, plm. 1 week, hele dagen, Katwijk. TECHNISCH ADM. KR./TYPISTE, lange periode Voorschoten. TYPISTES N. onbep. tijd, Leiden en omg. TYPISTES MT. onbep. tijd. Leiden en omg. MEDISCH SECRETARESSE, onbep. tijd, Leiden. ADM. KRACHTEN, MAVO-niveau, plm. 4 mnd., centrum Leiden. O.C.R. TYPISTE, plm. 6 mnd., centrum Leiden, Goede beloning, wekelijkse uitbetaling. V akantiegeld. Alle Sociale Voorzieningen. Doorlopend plaatsingsmogelijkheden. GEVRAAGD Fa. J. W. Timmers, medewerker buitendienst (mnl./vrl.) vac. nr. 5-327711158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: het in de buitendienst, veelal in team verband, verrichten van onderzoeken; onder houden van contacten met overheidsinstel lingen en particulieren; opstellen van rapporten en verslagen. Vereist: diploma HAVO/MBO. Leeftijd: vanaf 23 jaar. Standplaats: "s-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2011.- per maand. In de functie is een salaris tot max. f 2825.- per maand bereikbaar. Promotiemogelijkheden tot max. f 3263,- per maand zijn aanwezig. medewerker wervingsbureau (mnlVvrl.) vac. nr. 6-3594/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: verzorgen van de werving en selectie vai een groot gedeelte van het benodigde personeel; onderhouden van kontakten. Vereist: diploma HAVO/MBO. Leeftijd: vanaf 23 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. bouwkundige voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, district Leiden Taak: voorbereiden en toezicht houden op de uitvoering van bouwkundige werken en werk zaamheden t.b.v. de huisvesting van rijks diensten; maken van rapporten, bestekken, begrotingen, alsmede van bestek- en detail tekeningen. Standplaats: Leiden. De salarissen zijn exclusief 7,8%> vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Technische dienst Opzichter elektro werkplaats ▼ac.nr. 010.75.A.04.LD Taak: toezicht houden op de werkzaamheden van de elektro- monteurs (eigen monteurs en monteurs van derden); zorgdragen dat de storingen op een juiste wijze worden opgelost: zorgdragen voor het onderhoud van en het wijzigen in bestaande elektrische installaties en apparatuur. Eenmaal per zes weken dient een beschikbaarheidsdienst (avonden/weekend) te worden waargenomen, waarvoor een vergoedingsregeling geldt. Verlangd: middelbaar elektro technische opleiding (MTS. VEV- installatietechniek) of gelijk waardig. Ervaring in de installatie techniek is noodzakelijk, ervaring in de elektronika strekt tot aan be veling. Leeftijd omstreeks 35 jaar. Salaris max. 2011 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. Elektronikus vac.nr. 110.75.A.04.LD Taak: zorgdragen voor het onder houd en goed functioneren van de bestralingsapparatuur, met name een lineare versneller: ontwikkelen van elektronische (hulp)apparatuur: ontwikkelen van bestralingsplannen middels een computer. Verlangd: HTS-E, of een gelijk waardige opleiding: belangstelling voor de stralen- physica. Kok/chef de partie vac.nr. 020.22. A.04.LD Taak: medewerken aan het bereiden van maaltijden voor patiënten en personeel en aan bijzondere taken (koude buffetten e.d.). Gewerkt wordt met een centraal voedsel verdeelsysteem. Verlangd: diploma diëetkok of hiervoor studerend. Salaris max. 1732 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Voor het werken op onregelmatige uren wordt extra vergoeding toegekend. Op het balanspaviljoen wordt nauwkeurig klinisch onderzoek verricht naar ziekteoorzaken en therapie. Taak: verzorging van de corres pondentie (binnen- en buitenlandse) en agendering, zelfstandig en in overleg; typen van de wetenschappelijke publikaties van de lektor vanaf de band; bijhouden van een doelmatig archief en documentatiesysteem: zorgdragen voor de administratieve voorbereiding en begeleiding van het polikliniek spreekuur van de lektor alsmede de opnameplanning; toezicht houden op de werkzaam heden van de administratieve medewerkster. Verlangd: middelbare school opleiding, secretaresse opleiding en enkele jaren ervaring, bij voor keur in de medische sector. Zelfstandig kunen werken en goede contactuele eigenschappen. Spreekvaardigheid in een of meerdere moderne talen. Leeftijd omstreeks 25 jaar. Salaris max. 2011 bruto per maand. Adjunct-directoraat personele zaken tandheelkundig centrum Lb.v. het personeel Tandartsassistente (part-time voor de middaguren) vac.nr. 036.92. A.04.LD Taak: het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden als tandartsassistente. Verlangd: middelbare school opleiding en ervaring als tandarts- assistente. Bij voorkeur diploma tandartsassistente. Salaris max. 866 bruto per maand. Promotiemogelijkheid kan in de toekomst aanwezig zijn. Adjunct directoraat personele zaken afdeling personeelszaken Secretaresse/ administratief medewerkster vac.nr. 032.07.A 04.LD De werkzaamheden die binnen een klein team van secretaresses worden verricht bestaan voornamelijk uit het bieden van secretarieële ondersteuning aan twee personeels consulenten. De werkzaamheden van de personeelsconsulent bewegen zich op het terrein van werving en selectie, functiewaardering, personeelsbeoordeling e.d. Belangrijke onderdelen van de taak van de secretaresse zijn: het beantwoorden van de telefoon, doorgeven van afspraken, verstrek ken van informatie; het ontvangen, te woord staan en aankondigen van bezoekers (sollicitanten, stagiares, personeels leden, e.d.); het (administratief) verwerken van correspondentie (selecteren en uittypen van brieven): regelen van keuringsafspraken, assisteren bij de introductie van nieuwe personeelsleden. Als bijzondere taak zal de aan te trekken secretaresse betrokken worden bij de administratieve werkzaamheden inzake alle door het ziekenhuis geplaatste personeels advertenties (uittypen van teksten, contacten met reclamebureau, responsiemetingen e.d.). Verlangd: diploma MULO/MAVO. typen, bij voorkeur ervaring met secretarieële werkzaamheden. Salaris max. 1732 bruto per maand, promotie tot een salaris van max. 1842 bruto per maand is mogelijk. Klinische neurofysiologie In verband met uitbreiding van de werkzaamheden verband houdende met samenwerking tussen het Academisch Ziekenhuis en het Diaconessen Ziekenhuis Leiden, kan op korte termijn worden geplaatst een EEG-Laborante vac nr. 520.74. A.04.LD Taak: ontvangen van de patiënten; opnemen van de E.E.G. onder de vastgestelde voorschriften; deelnemen aan de patiënten bespreking i.v.m. beoordeling van de curves. Salaris max. 2011 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door dr. H. A. C. Kamphuisen. hoofd van de afdeling, tel. 071 - 14 7222 1st 2138. Secretaresse (t.b.v. de lektor klinische ei chemische endocrinologie) vac.nr. 330.10.A.04.LD U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. Verpleegkundige Akademie Vronestein heeft door duitbreiding van de personeelsformatie van Ide afdelingen Hogere Beroepsopleiding voor ver- pleegkundigen en Kader- en Docenten opleidingen 1 per 1 augustus 1976 een aantal vakatures (MNL. OF VRL.) Verpleegkundig docent bij voorkeur in bezit van h.o. Arts Maatsch. werker v.o./ Soc. pedagoog voor de lessen sociale vaardigheden Sociaal psycholoog voor de lessen psychologie Van de stafdocenten wordt verwacht, dat zij naast hun lestaak ook een bijdrage leveren in programma ontwikke ling en andere taken binnen het )mnl. of vrl.) I Lichamelijke oefening I Agogiek Dramatische expressie 1 (woord en gebaar) ■inlichtingen over HBOV bij de heer A. J. Ouwerkerk e r Kader- en Docentenopleiding bij mevr. A. K. M. Bronswijk, tel. 070-694081 Verpleegkundige Akademie Vronestein Oosteinde 14 - Voorburg waar 64 bejaarden zyn gehuisvest, wordt gevraagd (liefst met ervaring) toeslag voor onregelmatige diensten 21 dagen vakantie met 7.8% vakantietoeslag salaris overeenkomstig CAO bejaardentehui- OUDE SINGEL 246, Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding een Wü bieden een goed salaris en uitstekende secon daire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties aan bovenstaand adres of telefonisch 071- boekhoudkundige kraeht Gedacht wordt aan een 65- plusser. Stichting Huisvesting Werkende Jongeren. Postbus 182. Leiden. Tel. 134618. Fasson, een van 's werelds grote fabrikanten van zelfklevend materiaal, vraagt voor haar afdeling Orderhandling, die de kontakten onderhoudt tussen haar verkoopmaatschappijen in geheel Europa en haar fabrieken te Leiden en Hazerswoude, ter aanvulling van deze afdeling die bestaat uit 6 (jonge) mensen, een orderhandler. Daar we aan hem de behandeling van binnenkomende orders willen toevertrouwen, dient hij frekwent kontakt te hebben zowel schriftelijk als mondeling, met onze verkoop maatschappijen. Hij dient dan ook te beschikken over goede kontaktuele- en commerciële eigenschappen. Vereist opleidingsniveau. Middelbare school, goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, redelijke kennis van de Franse en Duitse taal. Ervaring. Ervaring in een bedrijfsadministratieve of commercieel-administratieve functie is gewenst. Leeftijd 22-30 jaar. Nadere informatie over de funktie bij de heer P. de Bie. toestel 140, (01714-90 08). Sollicitaties te richten aan Fasson (Nederland) BV, Rijndijk 86, Hazerswoude-Rijndijk, ter attentie van de heer S. J. Groot. afd. Personeelszaken

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20