mededelingen gemeentebestuur leiden 26tm 30 januari '76 voorlieden fitter fitters loonadministrateur van Dalen schoenen Verkoopassistentes ASB uitzendbureau c.v.-monteurs loodgieters halfwas loodgieters elektro-monteurs bankwerkers 't Karrewiel MMi^- aannemingsmaatschappij vloeigasleidingen b.v. spaarneweg 31 te cruquius (nabij heemstede) vraagt wegens uitbreiding van haar werken in het westen van het land: en voor het leggen van hoofd- en dienst leidingen voor gas en water. kandidaten die hiervoor opgeleid willen worden kunnen eveneens solliciteren. inlichtingen zijn te verkrijgen: tel. 023-339016 toestel 44 of na 20. 00 uur 023-376527 (de heer breimer) schriftelijk aan de afd. personeelszaken, postbus 14 te hoofddorp. aannemingsmaatschappij vloeigas leidingen bv WWW behorende tot p vermeer verenigde bedrijven bv p. vermeer verenigde bedrijven b. v. spaarneweg 31 te cruquius (heemstede), heeft plaats voor een zijn taak zal bestaan uit het voeren van een geautomatiseerde loonadmini stratie van 200 medewerkers. daarnaast zal hij worden belast met enige administratieve deeltaken, onze gedachten gaan uit naar een medewerker op mavo-4 niveau en bij voorkeur bekend met loonadmini stratie. leeftijd 25 jaar. belangstellenden kunnen voor een oriënterend gesprek een afspraak maken met het. hoofd personeels zaken onder no. 023-289940 of na 19. 00 uur 02518-54232 (de heer thomas) p vermeer verenigde bedrijven bv hoofddorp www zoekt voor haar vestiging Haarlemmerstraat 128 te Leiden, waar schoenen met stijl, schoonheid en karakter verkocht worden Die er voor voelen om onze klanten te bedienen en te adviseren zowel modisch als pasvorm technisch. Die niet alleen een goed salaris belangrijk vinden, maar in het werk boeiend kontakt, erkenning en ontplooing zoeken. Wij bieden u prettig afwisselend werk, 20 dagen vakantie en regelmatig een lang weekend vrij, een leuke spaar regeling en premievrij pensioen. Wilt u meer van ons weten? Maak dan een afspraak. Tel. 071 - 25585 Vraag dan naar dhr. Flach ook des avonds. vraagt Noordeinde 25 - Leiden -071122945 na 20.00 uur 070871807 Gemeenteraad Op verzoek van het raadslid Mr. H. E. A. Driessen en anderen vindt op woensdag 28 januari a.s. een extra vergadering van de gemeenteraad plaats. Als agendapunt staat vermeld de benoeming van een geneesheer-direkteur voor het Psychiatrisch Zieken huis Endegeest. De vergadering begint om 21.00 uur in het Stadhuis. Agenda: Evaluatie en bijstelling investeringsruimte 1975. Beleids- en Doelstellingennota G.G. en G.D. Verzoeken aan schoolbesturen om medewerking. Voorlopige vaststelling exploitatiekosten openbaar kleuteronderwijs over het jaar 1974. Verhoging vergoedingen medewerkers Pedologisch Instituut (wijziging 1976). Diskussie naar aanleiding van de volgende punten: 1Overgangsresultaten en doorstroming bij het g.l.o. aan het einde van het schooljaar 1974/1975. 2. Onderwijsvormen in de Merenwijk. 3. Drie-jarenplan cursus "Ouders op herhaling". Informatie over: 1. Stand van zaken in de buurt/klubhuissector. 2. Stand van zaken verhouding gemeente-paragemeentelijke organisaties. 3. Procedure bij behandeling contourennota. 4. Stand van zaken bespreking over Pedologisch Instituut. 5. Voortgangsschema Staforgaan. Raadsvoorstel Afvloeiingsregeling. Brandveiligheidsvoorzieningen aan het pand Hooglandse Kerkgracht 4. Commissievergaderingen Bovengenoemde vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij het Buro Voorlich ting in de hal van het Stadhuis, dagelijks van 9-12 en van 2-5 uur. Commissie voor bestuurlijke aangelegenheden. Maandag 26 januari 1976 om 20.00 uur in de B W Kamer i het Stadhuis Agenda: Benoeming van de heer C. Elzenga tot ambtanaar van de burgerlijke stand. Vaststellen van een nieuwe verordening voor het verstrekken van premies aan be jaarden bij verhuizing en aan bewoners bij woningverbetering en krotopruiming. Uittreding van de gemeenschappelijke regeling tot onderlinge hulpverlening in geval van brand in de provincie Zuid-Holland. Twee nota's inzake de gemeenschappelijke regeling tot onderlinge hulpverlening in geval van brand in de provincie Zuid-Holland. Twee nota's inzake de problematiek van de drank- en horeca-inrichtingen en de sexclubs, alsmede de brief van het Komitee Pieterswijk van 10 december jl. over de vestiging van drie nieuwe drank- en horecabedrijven in deze wijk. Verzoek de commissie voor politionele aangelegenheden voortaan ook 's avonds te laten vergaderen. Erepenning gemeente Leiden. Verhoging grenzen renteloze lening De minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft besloten met in gang van 1 januari jl. de grenzen te verhogen van de verwervingskosten van wonin gen, waardoor bij de gemeente een renteloze lening kan worden aangevraagd. Zoals bekend kan bij de aankoop van een woning - onder bepaalde voorwaarden - een renteloze lening van 2400,- verkrijgen. Deze lening kan worden verstrekt aan per sonen, die Commissie voor Economische Aangelegenheden. Dinsdag 27 januari 1976 om 20.00 uur in van het Stadhuis. Agenda: O Instelling van een secretarie-afdeling Economische Aangelegenheden en bedrijven. Dit punt zal worden worden besproken in een gezamenlijke vergadering met de Com missie voor Interne Oraganisatie en Beheer. Commissie voor Interne Organisatie en Beheer. Dinsdag 27 januari 1976 in de raadszaal van het Stadhuis. Agenda Direct na afloop van de gemeenschappelijke vergadering met de Commissie voor Economische Aangelegenheden (zie boven) zal de commissie voorstellen bespreken, die onlangs in andere raadscommissies aan de orde zijn geweest. Hiervan worden nu in hoofdzaak de financiële aspecten bezien. meerderjarig m« in 1972 of 1973 t 25.000; en over 1974 geen vermogensbelasting verschuldigd zijn. De nieuwe maatregel houdt in, dat de verwervingskosten (d.w.z. koopsom, notaris- en overdrachtskosten en makelaarsprovisie) van een bestaande woning niet hoger mogen zijn dan 60.000. Voor een niet-eerder bewoond huis geld als r 90.000. Tot nu toe waren de maxima resp. 55.000 en 80.000. Verder bestaat de mogelijkheid om een gemeentelijke garantie aan te vragen voor de rente en aflossing van een lening voor de aankoop van een eigen huis. Bij het Buro Voorlichting in de hal van het Stadhuis zijn vouwbladen en aanvraagformulieren gratis verkrijgbaar. Afsluiting Oosterkerkstraat SILEt.'- '-5 :£IDEN. óü9 Commissie voor de Volkshuisvesting. Dinsdag 27 januari 1976 om 20.00 uur in de koffiekamer i het Stadhuis. Agenda: Evaluatie en bijstelling van de investeringsruimte 1975. Jaarrekening 1973/1974 van de woningbouwvereniging "De Eensgezindheid" Inventarisatie Maredorp-oost. Commissie voor Onderwijs, Recreatie, Sport en Samenlevingsopbouw. Donderdag 29 januari 1976 om 20.00 uur in kamer 263 van het Stadhuis. Met ingang van maandag 2 februari a.s. wordt de Oosterkerkstraat gedurende twee maanden afgesloten voor het doorgaande fiets- en autoverkeer. Deze maatregel houdt verband met de aanleg van een onderheide riolering in de Oosterkerkstraat van Kerkpleinbrug tot Weversbrug. Het werk maakt deel uit van de voorbereidingen voor de herbouw van het gebied Herengracht-Zijlsingel. Het karwei wordt in fasen uitge voerd. De aannemer begint met het stuk Waardgracht-Weversbrug. Vervolgens wordt het deel Waardgracht-Kerkpleinbrug aangepakt. Hiermeer wordt bereikt, dat het Oudeliedenhuis aan de Nieuwe Rijn bereikbaar blijft, doorgaand verkeer wordt omgeleid via Hooigracht, Levendaal en Zijlsingel. De bus lijnen 13, 14 en 60 van de N.Z.H. zullen eveneens worden omgeleid via Hooigracht, Levendaal en Zijlsingel. De halte aan de Ir. Driessenstraat wordt tijdelijk opgeheven.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16