Eervolle nederlaag Transol Dooi in Oslo bedreigt EK Pernix verrast met zege op Harga Ik heb nooit aan iemand steekpenningen betaald' snelIEldIödig leêfufio GOUDA Kans Leiden-dames Koersen in Nootdorp Andrévan Duin is's serieus in de jongste Viva nieuwe stijl. En: Koop en IeesYn.Gewoon duen. Omdat het fijn is om jezelf te zijn. PONDERDAG 22 JANUARI 1976 PAGINA \h SCHIEDAM De Leidse mi- crokorfbal-eersteklasssr Pernix heeft na het even verrassende als fraaie gelijke spel tegen stadge noot Zuiderkwartier (vorige week zaterdag) opnieuw voor een ver rassing gezorgd door gisteren in de Schiedamse Margriethal voor de tweede maal dit seizoen van concurrent Harga te winnen. De ploeg van trainer Roel Evenblij is daardoor op gelijke hoogte ge komen met de Schiedamse fusie- club. Zaterdag heeft Pernix de kans om Rozenburg op de rang lijst te passeren. Er moet dan eveneens gewonnen worden en die kans lijkt na het goede resul taat van gisteravond meer dan mogelijk, omdat de Leidse forma tie het nodige zelfvertrouwen heeft gekregen. Het geloof in eigen kunnen was gisteren derma te sterk aanwezig, dat zelfs het opstellen van een invaller (ove rigens was dat routinier Paul Mek king) voor de zieke Wim Laman en het oplopen van 'n achterstand (41) Pernix niet van de wijs brachten. De ommekeer in de wedstrijd kwam in de periode rond de rust. Van de 4—1 achter stand was bij de rust nog slechts 1 punt over (43), waarna Per nix de successenreeks doorzette ln het begin van de tweede helft en zelfs met 47 de leiding over nam. Het tekent de grilligheid van het belangrijke duel (bij ver lies was Pernix een zekere de gradant geweest) dat Harga op zijn beurt weer terugkwam tot 7 7 en 88. Het doelpunt dat Ali ve Tieleman vervolgens scoorde kreeg geen "opvolger", hetgeen Pernix' tweede zege op Harga in hield. Jan Mulder (2), Jan v. Seg- gelen, Paul Mekking, Ria Laman, Kees v. d. Kraan (2) en Henriët- te Boter scoorden de overige doel punten. De stand onderaan in Zuid West IB is nu als volgt: Wion 9—7; Ro zen burg 96; Harga 95; Pernix ROTTERDAM Transol RZ is in de derde ronde van de kwartfinales van de strijd om de Europa Cup basketbal voor landskampioenen aanmerkelijk beter begonnen dan de voor gaande ronde, waarin RZ door het Oostenrijkse Sefra Wenen tweemaal van het veld werd gespeeld. Het lag in de lijn der verwach- ng dat gisteravond in de matig ezette Rotterdamse sporthal "De hetzelfde zou gebeuren, want egenover het dit seizoen zeer zwak cterende RZ stond de Italiaanse :ampioensploeg Birra Forst Cantü. )e Italianen sloten het treffen in- lerdaad winnend af, maar het re- Jultaat (92-96) mag als zeer ver- ienstelijk voor Transol worden ge- hoemd. I Birra Forst, dat in eigen land de iieervoudige Europacuphouder Ig- lis (nu Mobilgieri) Varese in de ti telstrijd versloeg, behoort tot het kleine groepje van Europese top- ploegen, waartoe onder andere ook -Real Madrid, Juventud Badalona^en Mlarese behoren. Het Italiaanse team pakte dan ook geen enkele maal p paniek toen RZ dankzij de pro- luktiviteit van Dekker, Loorbach h de Amerikaan Roger Morning - aar bijna de hele eerste helft de (eiding in handen had. Goed spel kan de internationals Fabrizio Del ta Fiori, Carlo Recalcati en de A- perikaan, John Gorowchowalski be- lerkten het Rotterdamse voordeel pc één punt bij rust: 50-49. Het ge noemde Cantü-trio had de wedstrijd tavig in handen. Tempoversnellin- en zetten RZ op een achterstand In wanneer de Italianen wat gas terugnamen konden de Rotterdam pers weer terugkomen. Daardoor l'erd het een vrij gezapige verto- iing, waarin RZ steeds meer moei te had om in de race te blijven en pch herhaaldelijk met afstandsscho ten en foute passes vergaloppeerde. |la tien minuten leidde Birra Forst pet 62-72 en zeven minuten later pas het 82-86. De slotfase werd ADVERTENTIE Persoonlijke leningen Tweede hypotheken Overname lopende kredieten Vraagt vrijblijvend inlichtingen. ENIGE TARIEVEN Persoonlijke leningen 1500,— 24 x 77,03 4000,— 36 x 143,56 6000,— 48 x 168,56 8000,— 48 x 221,56 10.000,— 60 x 232,62 12.500,— 60 x 288,39 17.500,— 60 x 399,94 Eigen woningbezitters 5000,— 60 x 124,37 12.000,— 60 x 279,64 15.000,— 96 x 253,03 18.000,— 120 x 266,58 20.000,— 180 x 259,66 50.000,— 180 x 649,15 70.000,— 180 x 901,tl Tussenliggende en grotere be dragen op aanvraag, wijzigingen voorbehouden. Let op: Wij fi nancieren: huizen, boten, cara vans, auto's, uw vakantie. Wy financieren alles. Bel of schrüf Joubertstraat 219, Gouda Telefoon (01820) 22222 Goed onthouden 5 x 2!! daardoor toch nog spannend, maar Birra Forst was te goed om zich nog te laten verrassen en zegevier de volkomen verdiend met 92-96. Topscorers RZMorningstar 32, Dekker en Loorbach 16, bij Can tü: Gorchowalski 30, Delia Fiori 20 en Recalcati 18 punten. HANS JACOBS LEIDEN Als enige niet-eredivi- sieploeg treedt het damesteam van Mercasol Leiden vanavond in Den Bosch aan in de eerste wedstrijd van de kwartfinales in de strijd om de nationale basketbalbeker tegen het Bossche Fortuna Flash. Merca sol speelt in de eerste divisie, waar in het een plaats net onder de top inneemt en nog aanspraken maakt op promotie naar de eredivisie. For tuna Flash staat in die eredivisie op de vijfde plaats. De Leidse da mes drongen door tot de kwartfina les door lütschakeling van de ere- divisieploeg AMVJ en Mercasol maak te onlangs veel indruk door een ze ge op de Amsterdamse eredivisie - ploeg Wilskracht, twee redenen om het team van trainer-coach Frank van Mastrigt een goede kans te ge ven zich te plaatsen bij de laatste vier. De returnwedstrijd is zondag avond in de Vijf Meihal. Balloo-prijs 2000 m: 1. Nero van Enter (R. Pools) 2.58.3 1.29.2, 2. Ne- lis, 3. Nightingale W. Winn 3,30 pl 1,60 4.00 1.90 kopp 9,10 trio 57,00. Baalduinen-prys le afd. 2000 m: 1. Nescio (A. de Regt) 3.02.9 1.31.5, 2. Nidra Careless, 3. Noble Baker. Winn 4.20 pl 1,90 1,90 2,00 kopp 11,00. Barnflair-prys le afd. 2000 m: 1. Letino Quick (J. Wagenaar) 2.54.0 1.27.0, 2. Mario Spencer. 3. Lyrieka. Winn 4.30 pl 2,10 1,20 1,70 kopp 13,90 trio 68.60. Baburen-prijs 2380 m: 1. New Yel- ly (A. Knijnenburg) 3.42.7 1.33.6, 2. Mediterrane P. 3. Marcel Trickson Winn 1,60 pl 1,10 1,10 1,10 kopp 2,80. Benderse-prijs 2000 m: 1. King ston Again (P. Smit) 3.49.2 1.24.6, 2. 1.26.2, 2. Lea W.. 3. Katinka van Wisch. Winn 2,70 pl 1,20 3,20 2,40 kopp 8,50. Bellingeweer-prijs 2000 m: 1. Janny (J. Wagenaar) 2.50.4 1.25.2, 2. In trest Scott P, 3. Jane Mac. Winn 2,10 pl 1,30 1,40 2,00 kopp 4,70 trio 75,10. Baalduinen-prijs 2e afd. 2000 m: 1. Nicky Nouvelles (W. van Buytene) 3.03.1 1.31.6, 2. Nelly Trickson, 3. Ni- cander Boy. Winn. 2,80 pl 2,60 6,80, kopp 24,80. Bazuin-prijs 2000 m: 1. Lester Kan dia (J. Hoejenbos) 2.53.4 1.26.7 2. Moos Roodnoot, 3. Lady Wilkes. Winn 3,70 pl 1,50 1,20 11,70 kopp 7,10 trio 194,00. Barnflair-prijs 2e afd. 2000 Uit handen van de voor- zitter van de Leidse Biljart Bond, G. Eilander, ontving Theo Overdijk gisteren op de contactavond in café De Mor spoort een zilveren speld vanwege zijn 25-jarig jubi leum in het bestuur van de LBB. De 71-jarige Overdijk is al sedert de oprichting lid van de biljartbond. In 1926 begon hij zijn 'biljart' loop baan bij 't Vierkantje. Zijn grootste successen behaalde hij in de periode '45-'60, toen hij met zijn club driemaal het kampioenschap behaalde en daarnaast éénmaal per soonlijk kampioen werd van de derde klasse. In zijn func tie als penningmeester ging hij, op de brommer, alle clubs in Leiden e.o. af om de con tributies op te halen. Dit sei zoen is de heer Overdijk bij De Vriendschap gaan spelen. Hij draait nog steeds een goed gemiddelde van 2,5. Maarten D., 3. Kitty G. Winm 2,70 Marc Anthony (J. Duivenvoorden) Pl 1, 1,80 kopp 6,50. Beelgummermolen-prijs 1660 m: Mariesol H. (P. Zandt) 2.23.2, 2.52.4 1.26.2, 2. Lex Hanover K. Martin Tefka. Winn 4,70 pl 1,90 2,10 1,90 kopp 8,40. Basketbal De Nederlandse bas ketbalkampioen Transol heeft giste ren in Rotterdam met 92-96 verlo ren van de Italiaanse kampioen Bir ra Forst. Oud-directeur Meuser van Lockheed (nappe tijd van vijftienjarige SYDNEY De 15-jarige Max Uetzker heeft tydens de zwemkam- lioenschappen van Nieuw Zuid Wa- Sydney aangetoond een ge lucht concurrent op de lange af- itanden te zyn van zyn landgenoot -wereldrecordhouder Steve Hol- and. Metzker zwom op de 1500 meter 'rye slag een tyd van 15.42,67. Het wereldrecord staat met 15.20,91 op Utarn van Tim Shaw (VS). Ook de 16-jarige Mark Kerry realiseerde uit tekende tyden op de 100 en 200 m g fugslag: 59,47 en 2.04.86. Door Wim van Regt DEN HAAG (SP) "Ik word af geschilderd als een soort Sinterklaas, die links en rechts geld heeft lopen uitdelen. Dat zijn allemaal leugens. Ik heb nooit aan iemand steekpen ningen betaald". De oud-directeur van Lockheed in Europa, de heer Fred Meuser (68), ontkent met klem, dat hij indertijd namens de Amerikaanse vliegtuig fabriek miljoenen guldens aan com missie heeft neergeteld bij de aan koop van Starfighters door de Ne derlandse en de Westduitse lucht macht. In Amerika wordt zijn naam genoemd als de Lockheed-man, die steekpenningen zou hebben gegeven aan Prins Bernhard en de Wasse- naarse zakenman J. Teengs Gerrit sen voor hun bemiddeling bij het Starfighter-contract (130 toestellen voor 6.2 miljoen gulden). Volgens de Koninklijke Luchtmacht heeft de Prins nooit een rol gespeeld in het aanschaffingsbeleid. Lockheed agent in ons land Teengs Gerritsen heeft steeds gezegd, dat hij voor zijn werkzaamheden een salaris en een vaste onkostenvergoeding heeft ontvangen. De Amerikaanse controlecommis sie voor heit beurswezen zegt, dat zij de afgelopen week méér bewijzen heeft verzameld waaruit blijkt, dat de in St. Moritz wonende Meuser wél steekpenningen heeft betaald. Volgens een artikel in "Nieuwe Re- vu" heeft Lockheed de tot Ameri kaan genaturaliseerde Nederlander Meuser op het hart gedrukt géén in lichtingen te geven aan de commis sie op de openbare hoorzitting in februari. "Da/t is Je reinste onzin", is het commentaar van Meuser, "Ik ben al meer dan twee Jaar weg bij Lock heed, ik heb niets meer met het bedrijf te maken. En bovendien: Lockheed kan helemaal niet zeggen wat ik wel en wat ik niet moet doen". Omkoperij De ex-Lockheed-agent Ernst Hau- ser heeft Meuser en Teengs Gerrit sen (beiden zijn goed bevriend met Prins Bernhard) onlangs van om koperij beschuldigd. Hij om schreef hun praktijken in zijn dag boek als "de Hollandse maffia". "Ik wil niet zeggen da t Ha user een leugenaar is, maar hij is wél een fantast", zegt Meuser "Hij is ge frustreerd en jaloers, hij heeft de klok horen luiden, maar hij weet niet waar de klepel hangt". 'Als je het mij vraagt, is hij die praatjes gaan verspreiden, nadat hy had ontdekt, dat ik niet een vast salaris ontving, maar op com missiebasis werd betaald. Ik was bij Lockheed één van de weinige men sen. die op deze manier werden ge honoreerd. Hauser heeft daaruit ge concludeerd, dat die commissiegel- den steekpenningen waren om aller lei invloedrijke mensen om te ko pen'. Angst Een recent ANP-bericht in de kopstootaffaire Griek-Quaars, dat misschien niet die aandacht heeft gekregen die het verdiende en daarom hier nog maar eens in essentie wordt herhaald: „De officier van justitie in Rot terdam, mr. Hage, laat een ge rechtelijk vooronderzoek instellen naar de toedracht van het kop stootincident in de voetbalwed strijd Feyenoord-PSV. Het crite rium voor de officier is: heeft het zin om grensrechter Griek voor de rechter te slepen? Zo zou het kunnen gebeuren dat de zaak ge seponeerd wordt als Griek naar de mening van mr. Hage „een voldoend zware straf" krijgt op gelegd". Een interessant bericht dat een paar vragen oproept. Heeft de tuchtcommissie van de KNVB wellicht uit angst dat justitie zich nu werkelijk eens gaat bemoeien met de wanorde lijkheden tussen de vier krijtlij nen Griek zo zwaar gestraft? (Het lijkt er nu een beetje op of deze grensrechter misdadiger nr. 1 van de KNVB is. Griek was aan zijn laatste seizoen als grens rechter in het betaalde voetbal bezig; een uitsluiting voor een paar maanden was redelijk en toereikend geweest, er vanuit gaand dat alles nu „bewezen" is). Het heeft er veel van weg dat de KNVB, die anders zo uiterst mild met de strafmaat is, nattigheid begon te voelen. Zoals bekend heeft minister Van Agt van Jus titie al enkele malen laten blij ken dat de ontsporingen van agressie op de sportvelden wel eens door de rechter zouden kun nen worden aangepakt. Andere vraag: gaat de officier van justitie in Rotterdam in het vervolg alleen letten op wat grensrechters en scheidsrechters doen of gaat zijn aandacht straks ook uit naar wat de spelers aan geweldplegingen op de grasmat leggen? Nu de KNVB zo hard heeft toe geslagen zal de Rotterdamse of ficier het ongetwijfeld niet nodig achten om op te treden. Dat is een beetje jammer, want nu zul len we voorlopig geen kennis dragen van zijn opvattingen over een „voldoend zware straf". Onderzoek Met open mond sta je te kijken Door Ruud Paauv René Vos en te luisteren naar de manier waarop in België een dopingon derzoek kan worden afgedwon gen en gehouden. De gebeurtenis, sen bij Anderlecht-RWD Molen beek zijn in dit verband adembe nemend. Voorzien van een kodde beier sluipt een compleet elftal van de Belgische Opsporings Bri gade de kleedkamer binnen om in tassen te snuffelen en urine- stalen op te halen, zonder dat de spelers van tevoren iets is gezegd. (Bij WK wielrennen en Olympi sche Spelen wéét je tenminste dat je na afloop wordt gecontro leerd). Kortom: er ligt weer stof voor een nieuwe Belgenmop. Billen bloot Het gaat niet goed met het professionele voetbal in Utrecht. Zó slecht eigenlijk, dat je je kan afvragen of het nog wel zin heeft om betaald voetbal te spelen op de wijze waarvoor de FC Utrecht nu model staat. De Stichtse ere divisieclub. geboren in een pe riode waarin het met het betaalde voetbal in de Domstad ook al zo slecht ging, staat, bij wijze van spreken, met de billen bloot en is zelfs al zó armlastig, dat het met de week slinkend aantal suppor ters met de pet is moeten rond gaan om het geld bijeen te krij gen, waarmee "Utrecht" de Deen se middenvelder John Steen Olsen redder in de nood? van Feyenoord hoopt te huren. Tel uit je whist. Desondanks blijft het bestuur van de FC Utrecht in een wonder geloven. Maar het zit deze door zorgen ge kwelde hobbyisten niet mee, want ook de jongste poging om voor de "Galgewaard" klantjes te winnen, is op een fiasco uitgelopen. Vorige week vrijdag liet de FC Utrecht in de Domstad een primeur voor het betaalde voetbal, dat wel een huis-aan-huis-krant verspreiden, waarin voorzitter Kees Werkhoven 'het volk' vader lijk toesprak. 'U komt niet meer zo vaak bij ons in het stadion. Nou goed, dan komen we maar bij u thuis'. Dat 'binnenkomertje' kostte de FC natuurlijk een paar lieve centen en was eigenlijk overbodig, want de constatering van de heer Werkhoven, 'dat de FC Utrecht op de ranglijst van de eredivisie onderaan staat', was uiteraard geen hot news. Ook trainer Jan Rab was in de pen geklommen en meldde optimistisch de toe komst niet somber in te zien, 'want we zijn gelukkig op tijd wakker geworden. We gaan weer presteren Het papier is geduldig. De FC Utrecht presteerde zondag tegen Go Ahead Eagles hoegenaamd niets. Het werd opnieuw een dra matische afgang. 'Ik zie het niet meer zitten', meldde na afloop Henk Wery. 'Dit FC Utrecht is volledig opgebrand'. Ook Jan Rab, de kloeke huis-aan-huis-schrij ver, liet na het 1-4 Eagles-de bacle een reeks negatieve opmer kingen zijn lippen passeren, waar voor hij inmiddels door zijn ge plaagde bestuur ter verantwoor ding is geroepen. Voor de statis tici: FC Amsterdam-trainer Pim van der Meent wordt als zijn toekomstige opvolger genoemd. In zijn huis-aan-huis-werkstuk richtte het FC Utrecht-bestuur zich ook nog tot de veertig sup porters, die bekend staan als de rellenschoppers van de Stichtse club. Rampspoed komt immers nooit alleen. 'Probeer weer eens een echte supporter te zijn, zonder andere mensen lastig te vallen en de boel te vernielen. Laat een zien wat je waard bent voor de FC Utrecht De bede van het Utrecht-be stuur werd zondag gehonoreerd met een zelden geziene regen van bierblikken op het speelveld en een politioneel ingrijpen op de tribune aan de Bunnikzijde. Via een enquete wil de FC Utrecht nu nog proberen uit te vinden, waarom de mensen wel of niet naar de wedstrijden ko men. Het lijkt zonde van het papier OSLO De sinds dinsdag in Oslo heersende dooi maakt het nog niet direct onzeker of de strijd om de Europese schaatsti- tel voor heren het komende weekeinde wel op het natuurijs van het Bisletstadion (waar per dag 20.000 toeschouwers wor den verwacht) doorgang kan vinden. „Maar als het zo blijft doorgaan dan weet ik het nog niet", aldus bondscoach Leen Pfrommer die door de ongunstige weersomstandigheden ge dwongen gisterochtend al besloot uit het trainingskamp in Toensberg naar de Noorse hoofdstad te vertrekken- Inmiddels stapelen de beschuldi gingen tegen Meuser - en tegen diens vriend Teengs Gerritsen - zich op. 'Ik kan me niet verdedigen', zegt Meuser. 'Tot nu toe heeft niemand de moeite genomen om mij feiten te noemen. Als dat wél zou gebeuren, kan ik ze één-twee-drie ontze nuwen. Ik ben ook bereid om naar Amerika te gaan en als getuige op te treden, maar dan moet ik éérst weten waarover het gaat'. 'Zolang ik geen uitnodiging krijg om als getuige op te treden, wacht ik rustig af. Ik ben benieuwd naar de bewijzen, die die commissie be weert tegen mij te hebben bijeenge bracht', aldus Meuser. Het is nog steeds niet zeker of Teengs Gerritsen een rechtzaak te gen Hauser aanspant. Meuser on derneemt in elk geval geen stappen. De ex-Lockheed-agent gelooft per soonlijk niet, dat er processen tegen hem op gang komen. 'Dat doen ze nooit. Ik heb nooit iets gezegd dat niet waar is. En dat is vervelend voor Meuser en Teengs Gerritsen', zegt Hauser. De weduwe van de Belgische Lock- heed-vertegenwoordiger Jean Pierre Bonsang overweegt een proces tegen de vliegtuigfabriek te beginnen, na dat vertegenwoordigers van het be drijf het kantoor hadden overhoop gehaald en alles hadden meegeno men. Twee dagen na de dood van haar echtgenoot waren de mannen de sleutels komen halen om het bureau te doorzoeken. „De temperatuur liep op tot zeven graden boven nul en er viel in Toensberg niet meer te trainen, op dit moment is het in Oslo vyf gra den. We zullen verder naar de kunst- ysbaan van Valle Hovin uitweken". Pfrommer was tevreden over het verloop van de training in Noorwe gen. „We zyn tot en met maandag in Toensberg hard aan het werk ge weest. Eerst wilden we het kamp op slaan in Kongsberg, maar daar bleek de baan nog altyd erg vuil te zyn. Dinsdagavond na de Nederlandse kampioenschappen in Groningen zyn we dan ook al naar Toensberg ge gaan. We hebben ons alleen gisteren tot conditietraining moeten beper ken, omdat er gewoon geen ys was. Even hebben we het nog aangezien, maar vanmorgen vroeg dooide het nog steeds en toen zyn we maar naar Oslo gegaan". De rijders (Hans van Helden, Piet Kleine, Kiaas Vriend en Joop Pas man) blyken in uitstekende conditie te verkeren en er is dan ook geen sprake van dat reserve Jan de Vries alsnog moet worden opgeroepen. Ook de opvang van nieuweling Joop Pas man is volgens Leen Pfrommer naar wens verlopen. „Het gaat uitstekend, ik kan niet anders zeggen. Hy heeft weliswaar niet zo daverend gereden in het weekeinde, maar dat was wel te verwachten, want hy stapte pas vrydag bij ons het hotel binnen na dat hy in Nederland nog drie ten tamens had moeten afwerken. En dan kwam hy voor het eerst op een vreemde baan met jongens, die wel een week getraind hebben. Ik heb tevoren tegen hem gezegd dat hy zich niet druk hoefde te maken, maar dat het wel goed was dat hij liet wedstrijdje mee reed. Het resultaat is eigenlyk in zijn nadeel wat geflat teerd ten opzichte van de werkelyk- heid. Met zyn tentamens was het overigens goed gegaan, zodat er geen problemen met zijn studie zyn". Pfrommer had tijdens het week einde via de Noorse radio met be langstelling de resultaten van de wedstrijd tussen de Noorse en Rus sische heren gevolgd. „Ik heb de in druk dat de kloof, die in Dokka tussen de Noren en de Nederlanders ontstond wel een ietsje kleiner is geworden. Maar ik betwijfel of wy ze de baas zullen kunnen. De Noren zyn gewoon op het ogenblik in de breedte gezien sterker dan dé Russen en de Nederlanders". Wat de Nederlanders betreft dacht Pfrommer dat met name Piet Kleine sinds de wedstryden om de natio nale titel in Groningen minder op kampioen Hans van Helden zou moe ten toegeven. „Ik heb de indruk dat Kleine op de lange afstanden steeds beter gaat ryden, dat bleek ook afge lopen zondag. Maar Hans van Hel den is op de 500 en de 5000 meter Piet nog wel de baas. In een klasse ment dacht ik dat Kleine iets dich- terby kwam. Het gat tussen Van Helden en Vriend is ongeveer het zelfde gebleven". Fred Sieval weg bij Randstad Sp Fred Sieval VOORSCHOTEN Fred Sie val (24), tot oktober 1975 laatste man in het eerste elftal van Randstad Sport, heeft midden in het seizoen overschrijving aan gevraagd naar zijn oude ver eniging UVS. Tussen Sieval en Randstad-trainer Tonnie Kante - been was onenigheid ontstaan over persoonlijke zaken, reden waarom Sieval niet langer onder die oefenmeester wenste te trai nen en te voetballen. Daarom heeft hij nu overschrijving aan gevraagd naar de Leidse hoofd klasser, waar hij weliswaar pas per 1 augustus mag voetballen, maar waar hij, zoals hij zelf zegt, tot die tijd tenminte kan trainen. Sieval heeft vierenhalf jaar in Randstad I gespeeld. ADVERTENTIE Liefde als medicijn; Luieren langs de Loire; carnavals-mode; kleren ruilen zonder huilen; en nog veef, veel meer; alweer gezonde afwisseling, nieuws en gezelligheid opz'n anders in de jongste Viva.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 15