Hoeveel kamerleden hebben werkelijk 'n dikbetaalde bijbaan! ARP KYP RKPN BP PvdA PPR D'66 GPV SGP PSP CHU CPN DS '70 TELEFONISCHE BLIKSEMENOUETE ZATERDAG 17 JANUARI 1976 PAGINA 17 Fractievoorzitter mr. W. Aantjes: betaald: adviseur van Algemeen Ver- bond Ondernemers Bouwnijverheid; voorzitter PTT-raad. Onbetaald: voorzitter psychiatrisch ziekenhuis Zon en Schild te Amersfoort; dage lijks bestuurslid Vereniging Neder lands Hervormde Stichtingen voor Zenuw- en Geesteszieken; adviserend lid partijbestuur. H. A. de Boer: betaald: lid ge meenteraad Velsen; onbetaald: voor zitter ARP. Mr. G. C. van Dam: weigert voor alsnog opgave. „Zou oncollegiaal zijn tegenover het kamerlid dat deze week in moeilijkheden is geraakt". J. van Houwelingen: betaald geen; onbetaald: voorzitter provin ciale jeugdraad in Utrecht (tot vol gende maand)voorzitter stichting in Dieren die een bedrijf uit moeilijkhe den wil halen om te voorkomen dat verdere ontslagen vallen; informeel adviseur van Control Data/Electro- foet te Amersfoort. Mevr. J. G. Kraajjeveld-Woutcrs: betaald: niets; onbetaald: lid be- j stuur van de zwakzinnigeninrichting I Reigersdael in Heerhugowaard. Dr. W. dc Kwaadsteniet: betaald: geen; onbetaald: voorzitter van een j schoolbestuur in Rotterdam; onder- j voorzitter van een eigenhuis-vereni- j ging van Ongevallen- en Ziektekos- blad Nederlandse Gedachten. Mevr. Hannie van Leeuwen: be taald: adviseur Nederlandse Vereni ging van Ongevallen en Ziektekos tenverzekeraars: lid gemeenteraad Zoetermeer; onbetaald; bestuurslid Vrije Universiteit en voorzitter stich- ting Hoger Beroepsonderwijs voor verpleegkundigen; bestuurslid Effa- thavoorzitter stichting Algemeen ziekenhuis Zoetermeer; bestuurslid vereniging voor gereformeerde sociale arbeid; eindredactrice blad Ons Plat- telandsleven; kroonlid bestuur So ciale Verzekeringsbank; lid staats commissie Bevolkingsvraagstuk; lid adviesraad defensieaangelegenheden. B. Roolvink (onbereikbaar): be- taald: commissaris Holec, commis saris Nederlandse Kredietbank, com- missaris P. van Leeuwen buizenhan- del; adviseur ICI. adviseur Danloü- Hin, Emmen; onbetaald: voorzitter Fractievoorzitter mr. F. H. J. J. Andriessen (onbereikbaar wegens va- kantie; volgens opgave boekje "An- driessen, politiek profiel" uit 1974) I betaald: adiviseur Katholiek Insti tuut voor de Volkshuisvesting; twee c ommissariaten in de woningbouw- j branche; president-commissaris AHOG (Algemene Handelsonderne- ming Onroerend Goed) in Den Haag; adviseur coöperatieve begrafenison- derneming Dela (Draagt Elkanders Lasten) te Eindhoven; onbetaald: commissaris r.-k. woningbouwvereni ging te Bilhoven; commissaris r.k. woningbouwvereniging Het Oosten, Amsterdam. Drs. H. J. B. Aarts: betaald: niets; onbetaald: voorzitter streek VVV Hart van Brabant; bestuurlid r.-k. gasthuis in Tilburg; vice-voorzitter psychiatrisch ziekenhuis, Tilburg; 1 bestuurslid stichting regionale om roep Midden-Brabant. Drs. M. J. J. van Amelsvoort: be taald: adviseur Centrale Rabobank; commissaris Brabantse Autobuson derneming BBA; commissaris fami- I lie vennootschap ("waarvan ik de naam liever niet noem"); onbetaald: voorzitter raad van toezicht Rabo- 1 bank in woonplaaats Veldhoven; be stuurslid stichting Mensen in Nood; bestuurslid stichting bejaardenhuis- vesting Veldhoven. L. A. M. de Bekker: betaald: voor- j zitter waterschap De Maaskant, Oss; onbetaald: bestuurslid Rabobank in Den Bosch; bestuurslid avondschool; voorzitter ruilverkavelingscommissie. W. du Chatinier: betaald: ge meenteraadslid Den Haag: nu zeven- duizend gulden per jaar - straks het j dubbele; onbetaald: bestuurslid stichting betaald voetbal. Ir. P. A. M. Cornelissen: betaald: i adviseur aannemingsbedrijf en een tuinbouwexportbedrijf - minder dan negenduizend gulden per jaar; on- j betaald: lid raad van toezicht plaat- I selijke bank in Best; voorlopig lid bestuur stichting regionale omroep Zuidoost-Brabant. J. van Eisen: betaald: gemeente- K. Beuker: betaald: niets; onbe taald: voorzitter van verschillende schoolbesturen in West-Friesland en partijvoorzitter van de RKPN. Fractievoorzitter H. Koekoek: be taald: niets; onbetaald; voorzitter Boerenpartij en redacteur van het BP-orgaan "De Vrye Boer"! V. A. Honig van den Bossche: be taald: adviserend directeur van een farmaceutische groothandel; onbe taald: niets. J. de Koning: betaald: lid gemeen teraad Ede (vergoeding gaat in de partijkas); onbetaald: verschillende bes^urtffuncties van plaatselijke ver enigingen. Hannie van Leeuwen (ARP) veel onbetaalde adviseur schappen Nederlandse Blindenwezen. M. W. Schakel: betaald: burge meester van Noordeloos, Hoornaar en Hoogblokland; voorzitter drinkwater leiding Alblasserwaard en Vijfheeren- land; secretaris waterschap De Over waard Dr. A. Veerman: betaald: niets; onbetaald: niets. Drs. M. Beinema: betaald: raads lid Middelburg; onbetaald: niets. Drs B. Beumer: betaald: niets; onbetaald: bestuurslid stichting voor gehandicapten. Drs. Jan de Koning: betaald: niets; onbetaald: voorzitter onder wijscommissie Ned. Chr. Boeren- en Tuindersbond, lid onderwijscommissie Landbouwschap bestuurslid inter kerkelijke coördinatiecommissie ont wikkelingssamenwerkingsorgaan Dienst over Grenzen, voorzitter schoolboerderfj Hogere Landbouw school Dronten. T. Tolman: betaald: voorzitter Wa terschap De Stellingwerven in Wolvega. Onbetaald. bestuurslid NCRV, bestuurslid unie van Water schappen, vicevoorzitter Ned. Chr. Boeren- en Tuindersbond, voorzitter Friese Boeren- en Tuindersbond, be stuurslid Landbouwschap, commissa ris Onderlinge Boerenverzekerings- fonds (onkostenvergoeding voor al deze functies). L. M. de Beer: betaald: niets: on betaald: bestuurslid van de stichting Nieuwe Woonvormen en lid Haven- raadslid Sassenheim; onbetaald: S. C. Weüers: betaald: lid provin ciale staten; lid Hoge Schoolraad Twente; projectleider opleidingsplan textielindustrie; onbetaald: lid be- stuursvormingscenrtum Waagh; lid bestuur GM-ziekenhuis Hengelo; lid partijbestuur KVP. Mevr. dr. A. M. C. Th. van Heel- Kastecl: betaald: niets. B. J. M. Herinsen: betaald: raads lid Emmen; voorzitter r.-k. woning stichting Inter Paris presentiegeld) onbetaald: bestuurslid medisch kin dertehuis Mooi Gaasterland; be stuurslid school voor imbeciele kin deren in Z.O.-Drenthe; bestuurslid r.-k. bejaardencentrum. C. F. Kleisterlee: betaald: adjunct secretaris buitenlandse zaken KVP; onbetaald: lid raad voor de jeugd- vorming; voorzitter bestuur vor mingsinstituut leerplichtige jongeren in Rotterdam; bestuurslid St. Fran- circusgasthuis, Rotterdam; bestuurs lid mgr. Cardijnstichting; lid stich ting r.-k. vakantieoord De Bocht: lid parochieel kerkbestuur; lid kringbe- stuur KVP. Mevr. mr. A. H. S. M. Lückers- Bergmans; betaald: advocate op een advocatenkantoor; onbetaald; lid partijbestuur KVP; lid van de ver eniging voor vrouwen met academi sche opleiding; voorzitter commissie vrouw en partij, afdeling Limburg. Drs. M. W. J. M. Peijnenburg: betaald: adviseur Nederlands Cchris- telijk Werkgeversverbondadviseur Raad van overleg van r.-k. sociaal- economische organisaties; onbetaald: commissaris van de Verenigde Her mans Bedrijven in Rosmalen en com missaris van Van Besouw, Goirle. P. J. A. van der Sanden: betaald: lid van de persraad; voorzitter CDA- fractie gewestraad Den Haag; on betaald: bestuurslid Centrum Staat kundige Vorming; bestuurslid KVP- Ryswyk; adviserend lid bestuur CDA Gewest Den Haag; adviserend lid bestuur kring Dordrecht KVP. Dr. Th. E. E. van Schaik: betaald: advocaat advocatenkantoor en als zo danig Juridisch adviseur NKV; juri disch adviseur levensverzekerings maatschappij Concordiavoorzitter stichting beheer prioriteitsaandelen machinefabriek Jansen in Bergen op Zoom; voorzitter stichting beheer aandelen boekbinderij Koppelman, Utrecht; onbetaald; honorair com missaris van chemische industrie Randstad in Soest; bestuurslid stichting bejaardencentrum Maria Dommerin Maarseen; staflid katho liek bureau voor gezins- en huwe- Fractievoorzitter H. Wiegel: be taald: niets; onbetaald: niets. Ir. D. S. Tuünman :betaald: voor zitter Zuivelcorutrole en voorzitter van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw; onbetaald: waarne mend voorzitter van het Centraal Diergeneeskundig Onderzoek, voorzit ter commissie planologie, voorzitter volkshogeschool Meridon-Chevreuse, lid hoofdbestuur Koninklijk Neder lands Landbouwcomité, lid hoofdbe stuur Nederlandse Vereniging Be scherming van Vogels en lid van de commissie grondgebruik. Mr. Portheine: betaald: commis saris NV Wolff, Gouda; onbetaald: bestuurslid GAK, bestuurslid nijver heidsorganisatie TNO. secretaris scheidsgerecht levensmiddelenbedrijf, lid nationale raad voor de ontwikke lingslanden, voorzitter van de arbi trage commissie Nederlandse drogis ten, voorzitter geschillencommissie stichting Bontwaarborg, lid sectie gezinseconomische vraagstukken van de Nederlandse Gezinsraad, lid col lege van adviseurs KVO, voorzitter fiscale commissie van het midden- en kleinbedrijf, vice-voorzitter WV- Leiden, voorzitter van de Letdse scholen voor de detailhandel, bijzon der ambtenaar burgerlijke stand in Leiden en lid van het curatorium van de Teldersstichting. Mr. J. G. Rietkerk: betaald: advi seur VNO: onbetaald: niets. Mevrouw mr. E. Veder-Smit: be taald: niets; onbetaald: vice-voorzit ter bestuur diaconessenhuis in Leeu warden, bestuurslid academisch zie kenhuis in Groningen, kroonlid zie kenfondsraad, lid hoofdbestuur Cen traal genootschap voor Kinderher stellingsoorden, lid Centrale Raad Kinderuitzending en vice-presidente van "Vrouwen in de VVD". Drs. G. M. V. van Aardenne: be taald: commissaris Glintex, groot handel in ritssluitingen en drukkno pen, raadslid in Dordrecht; onbe taald: voorzitter gemeenteziekenhuis Dordrecht, commissaris Bondsspaar bank Dordrecht-Breda, bestuurslid Nationale Ziekenhuisraad (sectie al gemene ziekenhuizen), voorzitter VVV-Dordrecht, voorzitter provincia le VVV-Zuid-Holland, bestuurslid Hulpbank Dordrecht, voorzitter stich ting Hervormd Rusthuis in Dordrecht en hoogingeland polder Dordtse Waard. lijksmoeilijkheden in Utrecht; lid ar bitragecommissie buitenlandse werk nemers bij de Wereldomroep. Dr. G. J. ter Woorst: betaald: adviseur AGTB Gelderland lid raad van toezicht Cebeco Handelsraad. P. H. van Zeil: betaald: commis saris Van der Vliet Wemink Beheer, Amsterdam: commissaris schoenfa briek Helioform; onbetaald: lid dage lijks bestuur KVP; lid dagelijks be stuur CDA; commissaris woning bouwvereniging Juliana in Utrecht; adviseur stichting St. Eustatius; lid bestuur Stichting bevordering inves teringen op Nederlandse Antillen (op komst). Mevr. B. M. C. V. Groensmit-Van der Kallen: betaald: niets; onbe taald: bestuurslid Katholiek Vrou wengilde Noord-Holland, lid Vrou- wenbelangen, bestuurslid Vrouwen dispuut, bestuurslid KVP's Vrouw en Partij. J. A. Hutschemaekers: betaald: voorzitter vereniging voortgezet on derwijs Limburg. Onbetaald: advi seur en bestuurslid Limburgse Land en Tuinbouwbond, bestuurslid katho lieke schoolraad Limburg, bestuurslid katholiek Limburgse emigratiestich ting. Mevr. M. H. M. F. Gardeniers-Be- rendsen: betaald: bestuurslid consu mentenbond, bestuurslid raad voor de kust, commissaris Koninklijk Bij enkorf Beheer; onbetaald: bestuurs lid Katholieke Hogeschool Tilburg, bestuurslid Haagse Kunststichting, bestuurslid Stichting katholieke kin dertehuizen in Den Haag. F. G. v. d. Gun: betaald: sociaal commissaris Bergoss; onbetaald: be stuurslid Ec. Hogeschool Tilburg, be stuurslid Centrale Volksbank. Mr. dr. C. Berkhouwer: betaald: commissaris Brandwaarborg 1816 in Oudkarspel, commissaris Caransa in Amsterdam en commissaris van de vervoersmaatschappij NZH in Haar lem; onbetaald: niet. Drs. D. J. D. Dees: betaald: raads lid Breda; onbetaald: raadslid stads gewest Breda, commissaris Bredase Industrievestigingsmaatschappij en voorzitter van de RK-Hockey en Sportvereniging "Push". Dr. K. van Dijk: betaald: advi seur Blockinvesteringen in Rotter dam; onbetaald: voorzitter van het Nederlands Museum "Kinderwereld" in Rhoden en beschermheer van de "Jaarbeurs van het Noorden' 'in Rho den. A. J. Evenhuis: betaald: niets; on betaald: lid provinciale staten van Drenthe, lid raad van bestuur Alge meen Pedagogisch Studiecentrum, hoofdbestuurslid Vereniging voor Openbaar Onderwijs en hoofdbe stuurslid van de VVD. Mr. A. Geurtsen: betaald: voor zitter Koninklijk Verbond van On dernemers, voorzitter bestuur Roka Levensmiddelenbeurs, voorzitter stichting vakopleiding schoonheids- verzorgingsbedrijf, commissaris Ne derlandse Middenstandsbank. com missaris Beheer Sla venburg's Bedrij ven (bouwbedrijf), commissaris Zwolsche Algemeene Verzekerings maatschappij en advocaat en procu reur in het arrondissement Rotter dam; onbetaald: voorzitter commis sie arbeidsvoorwaarden van het hoofdbedrijfsschap detailhandel, voorzitter rechtspraakcommissie fe deratie "Het Landbouwwerktuig", voorzitter scheidsgerecht Pharmacon', cura tor, instituut voor middenstands- ontwikkeling, lid raad van bestuur economisch instituut voor het mid den- en kleinbedrijf, commissaris Bankzegel, bestuurslid Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs, voorzitter Werkgroep van Winkelinrichtingsbe- drijven, vice-voorzitter stichting uit voering financiële acties (SUFA), be stuurslid Veronica Omroepstichting en lid nationale commissie voorlich tingen bewustwording ontwikkelings samenwerking. Mevrouw drs. N. Ginjaar-Maas: betaald: niets; onbetaald: bestuurs lid stichting burgerschapskunde. Drs. Th. H. Joekes: betaald: niets; onbetaald: economisch adviseur. Mevrouw mr. A. Kappeyne van de Coppello: betaald: niets; onbetaald: lid kiesraad (onkostenvergoeding). G. WKeja: betaald: niets; onbe taald: voorzitter van de stichting rechtsbijstand dienstplichtige militai ren en hoofdbestuurslid van de Ne derlandse consumentenbond. Mr. H. E. Koning: betaald: niets; onbetaald: bestuurslid van de ver eniging voor belastingwetenschap, hoofdingeland van het hoogheem raadschap Schieland en lid van de adviesraad stichting crematorium- bouw. H. J. de Koster: betaald sa ris Erven Lucas Bols, Nationale Borgmaatschappij en com missaris Obam; onbetaald: lid da gelijks bestuur vereniging Rembrandt, lid bestuur stichting Johan Mau- rits. voorzitter Liberal International Nederland, vice-voorzitter Liberal International, penningmeester Barent van Namen-stichting A. Ploeg: betaald: niets: onbetaald: voorzitter stichtingsbestuur Rijnhal Arnhem, lid hoofdbestuur Koninklij ke Nederlandse Hockeybond, be stuurslid Fédération Internationale de Hockey. Drs. J. F. Scherpenhuizen: betaald: niets; onbetaald: lid provinciale sta ten van Groningen (presentiegeld). Mevrouw drs. N. Smit-Kroes: be taald: niets; onbetaald: lid Kamer van Koophandel in Rotterdam, voor zitter commissie Werkende Vrouw, lid commissie Vervoer en Verkeer, lid van de raad van bestuur van een zwaar transportbedrijf, voorzitter sectie verkeer en vervoer van het Koninklijk Verbond van Onderne mers lid prov. staten Zuid-Holland (presentiegeld). H. P. H. Waalkens: betaald: raads lid Noord-Oost Polder: onbetaald: voorzitter bestuur stichting perma nente landbouwmanifestatie "Flevo- hof, vice-voorzitter commissie Grondgebruik van het landbouw schap. voorzitter commissie Grond gebruik Koninklijk Nederlands Landbouw Comité, lid Nederlandse delegatie Internationale Jachtraad en lid van de Zuiderzee-* de Raad voor de Waterstaat. Fractievoorzitter dr. mr- B. de Gaaij Fortman: betaald: buitenge woon hoogleraar ontwikkelingsecono mie aan het Instituut of Social Stu dies in Den Haag (20 pet van een hoogleraarssalaris); onbetaald: be stuurslid stichting Nederlandse Vrij willigers, bestuurslid Nederlandse stichting koppelgemeenten Bang la Desh. Mevrouw D. A. Th. van der Hcem- Wagemakers: betaald niets; onbe taald: lid curatorium Het Vrije Volk, Fractievoorzitter dr. J. C. Terlouw: betaald: niets: onbetaald: voorzitter van de stichting WIKOR (voor de muzikale vorming van de Jeugd) en lid van het bestuur van de stichting Steunfonds (waarin mensen die te veel verdienen geld kunnen storten dat terecht komt bU mensen met een smallere beurs). Fractievoorzitter P. Jongeling: be taald: niets; onbetaald: bestuurslid Groen van Prinsterer-stichting (we tenschappelijk bureau GPV), hoofd bestuurslid Nederland-Zuidafrikaan- se Werkgemeenschap en hoofdbe stuurslid van de Christelijke Oranje verenigingen. Dr. A. J. Verbrugh: betaald: part time docent in de fysische kernche- mie aan de HTS in Dordrecht: onbe taald: voorzitter curatorium Groen van Prinsterer-stichting en lid Ver- bondsraad GPV. Fractievoorzitter ds. H. G. Abma: betaald: preekt 's zondags regelma tig, geeft les in ethiek aan een ca- thegetencursus in Zeist; onbetaald: lid van het bestuur van een pedago gische academie in Gouda, partij voorzitter SGP, hoofdredacteur SGP- orgaan "De Banier". Ir. H. van Rossum: betaald: voorzit ter gemeenschappelijke regeling d(jk- verbetering Gelderland; onbetaald: bestuurslid verschillende maatschap pelijke organisaties. Fractievoorzitter drs. Ed van Thijn: betaald: niets; onbetaald: voorzitter van de vereniging "De Witkar" in Amsterdam en lid van het PvdA- partij bestuur. W. Albers: betaald: niets; onbe taald: voorzitter van een bejaarden centrum. Mevrouw N. G. Barendregt: be taald: niets; onbetaald: lid advies raad van het informatiecentrum voor scholenbouw en voorzitter van de commissie jeugdwerkloosheid van de Raad voor de Jeugdvorming (pre sentiegeld en reiskosten). A. L. ter Beek: betaald: niets; on betaald: bestuurslid van de stichting vormingswerk in Coevorden en lid van het PvdA-par tij bestuur. Mevrouw drs. H. M. de Boois: be taald: niets; onbetaald: lid van de voorbereidingscommissie voor de ruil verkaveling in Winterswijk-West. P. Dankert: betaald: niets; onbe taald: voorzitter van het bestuur van het Nederlands Instituut voor Vre desvraagstukken, lid van de advies raad voor defensie-aangelegenheden (reiskosten) en dagelijks bestuurs lid van het Nederlands Genootschap voor Internationale Zaken. J. C. Th. van der Doef: betaald: niets; onbetaald: commissaris van het streekvervoerbedrijf "West-Ne derland" en vice-voorzitter van de PvdA. Dr. D. Dolman: betaald: niets; onbetaald: niets. H. H. Drenth: betaald: niets; on betaald lid gewestraad voor de Haagse agglomeratie (presentiegeld). Mevrouw drs. M. Epema-Brugman: betaald: niets; onbetaald: bestuurs lid van de consumentenbond. Drs. H. M. Franssen: betaald: niets; onbetaald: lid raad kerk-over- heid van de Nederlands Hervormde Kerk, bestuurslid van het vormings centrum De Klencke, voorzitter van de stichting technische hulpmiddelen, lid van de kiesraad (onkostenvergoe ding) en lid van het ambtenarenge recht (onkostenvergoeding). Drs. L. J. Giebels: betaald: niets; ontbetaald: bestuurslid van de Bra bantse Kunststichting, plaatsvervan gend lid van de stedebouwkundige adviesraad voor Breda en adviseur van de directie internationale tech nische hulp van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Mevrouw mr. R. M. Haas-Berger: betaald: niets; onbetaald: hoofdbe stuurslid vcan de maatschappelijk werk-organisatie Humanitas. H. Hartmeijer: betaald: niets; on betaald: voorzitter van het district Brabant van de VARA, lid vereni gingsraad VARA en bestuurslid van de regionale omroep West-Brabant. Drs. A. van der Hek: betaald: niets; onbetaald: bestuurslid van de Evert Vermeerstichting en lid van het PvdA-partij bestuur. Drs. P. J. Janssen: betaald: niets; onbetaald: niets. Ds. J. Knot: betaald: niets; onbe taald: president-commissaris van een Heerlense woningbouwvereniging. Drs. K. Kolthoff: betaald: niets; onbetaald: lid bondsraad consumen tenbond. lid onderwijscommissie van het NW en lid werkgroep hoger on derwijs NVV. J. C. Kombrink betaald: niets: on betaald: lid PvdA-partijbestuur. M. J. Konings: betaald: niets; on betaald lid commissie goede diensten vormingswerk Jonge volwassenen Midden -Limburg Mr. A. Kosto: betaald: niets; on betaald: voorzitter van het Publieks- theater Amsterdam en commissaris van het Amsterdams Literair Café. C. Laban: betaald: niets; onbe taald: voorzitter van de stichting Het Oude Westen in Rotterdam en buiten-universitair lid van de Hoge- schoolraad van de TH in Delft. Dr. ir. J. L. A. Jansen: betaald: niets; onbetaald: lid van de hoofd groepsraad van het Koninklijk Insti tuut van Ingenieurs, bestuurslid van de afdeling technische economie van de KIVI, lid raad van overleg van het scholenbouwteam Midden- Holland, bestuurslid stichting Ener gie en Samenleving. K. van Kuijen: betaald: niets: on betaald: niets. Dr. H. J. G. Waltmans: betaald: niets; onbetaald: vice-president van de FIME, Fédération Internationale des Maisons de l'Europe). Dr. M. van Winkel: betaald: niets; onbetaald: niets. Drs. J. A. P. M. Beekmans: betaald: niets; onbetaald: lid programma-ad viesraad van de VARA. M. J. J. A. Imkamp: betaald: niets; onbetaald: niets. Mr. H. A. F. M. O. van Mierlo: be taald: niets; onbetaald: niets. "Al leen publiceer ik zo nu en dan wel eens iets." Drs- E. Nypels: betaald niets: on betaald: voorzitter landelijk ombuds- team stadsvernieuwing, bestuurslid stichting Nieuwe Woonvormen, be stuurslid stichting wetenschappelijk bureau van D'66. Fractievoorzitter dr. B. van der Lek: betaald: redacteur van "De Gids" (wordt afgestaan aan een "edel doel"); onbetaald: lid curatorium Vrij Nederland, redacteur Weten schap en Samenleving, lid landelijke actiegroep Strohalm. A. G. van der Spek: betaald: niets; onbetaald: lid algemeen bestuur "De fence and Aid Fund", lid Indonesië- comité, lid aanbevelingscomité Am sterdam-Hanoi, adherent "Van Oekel moet blijven". lid van een gemeentelijke stichting tot beheer van een revalidatie-in- richting en mytylscnoo». Dr. J. H. Lamberts betaald: niets; onbetaald: lid medisch tuchtcollege. Mevrouw S. Langedijk-De Jong: betaald: niets: onbetaald: voorzitter bestuur vormingscentrum, bestuurslid sociale academie De Horst, lid van de Raad voor de Jeugdvorming. Mr. J. W. Masman: betaald: niets; onbetaald: bestuurslid sociale acade mie De Horst en voorzitter van F.C. Twente. K. Nagel: betaald: niets; onbe taald: lid Vecht en Plassencommissie, lid van de culturele raad voor Noord- Holland en algemeen bestuurslid zui veringsschap Amstel- en Gooiland (presentiegeld). Drs. D. A. Th. van Ooijen: betaald: niets; onbetaald: voorzitter landelijk woonwagenwerk «onkostenvergoe ding), voorzitter van de commissie Europese aangelegenheden van het werkcomité Internationaal Sociaal Welzijn «onkostenvergoeding). Mr. S. PatUn: betaald: niets; on betaald: lid algemeen bestuur Euro pese Beweging en bestuurslid Radio Nederland Wereldomroep (vergoe ding). P. A. Roels: betaald: niets; onbe taald: vice-voorzitter stichting Zeeuws Technisch Instituut en lid provinciale staten Zeeland (presen tiegeld). Drs. H. J. Roethof: betaald: niets; onbetaaldbestuurslid NOVIB. Drs. P. A. de Ruiter: betaald: ge- commiteerde Rijnmond; onbetaald: niets, (verlaat binnenkort Tweede Kamer). Mevrouw E. H. C. Salomons: be taald: niets; onbetaald: niets. J. W. Spinks: betaald: piets; on betaald: bestuurslid stichting Volk en Verdediging. Mr. P. R. Stoffelen: betaald: niets; onbetaald: niets. J. T. Vellenga: betaald: niets; on betaald: lid hoofdbestuur Bond van Staatspensionering, ambtenaar van de burgerlijke stand in Leeuwarden (presentiegeld). Dr. ir. A. Vondeling: betaald niets; onbetaald: voorzitter stichting Fries land Je maintiendrai, lid van de commissie van toezicht en advies van de Staatsdrukkerij, bestuurslid sportclub Cambuur en commissaris Fries Pers/Leeuwarder Courant. Drs. J. J. Voogd: betaald: niets: onbetaald: bestuurslid toneelgroep Centrum, voorzitter Hoofdstad Ope rette, lid van de commissie culturele betrekkingen van de Raad van de Kunst, voorzitter van het curatorium van het weekblad Vrij Nederland en lid van het algemeen bestuur van 'Defence and Aid Fund Netherlands'. Ir. A. J. Voortman: betaald: niets; onbetaald: niets. Mr. K. G. de Vries: betaald: niets; onbetaald: niets. H. Wierenga: betaald: niets; on betaald: niets. M. J .C. Worrell: betaald: raads lid Woudrichem; onbetaald: voorzit ter bestuur volkshogeschool Olaerts- duyn en lid landelijk bestuur vor mingswerk werkende Jongeren. Fractievoorzitter dr. R. J. H. Krui- singa: betaald: mets; onbetaald: voorzitter Nederlandse vereniging voor Gerontologie; voorzitter Centra le Raad voor de Kinderbescherming, voorzitter stichting Roken Volksge zondheid, vice-voorzitter Nederlandse afvaardiging Europese Unie Chris ten-Democraten, "en nog wat dingen, maar die schieten me niet te bin- Drs. D. F. van der Mei: betaald: voorzitter stichting Nederlandse Par ticuliere Rijnvaartcentrale, Rotter dam, werknemerscommissaris UBO (kleine verzekeringsmaatschappij), onbetaald: voorzitter van de commis sie van deskundigen economisch bu reau weg- en watervervoer (onkos tenvergoeding), lid bestuur Hervorm de Internaten Schipperskinderen, lid commissie Varende Gemeenten van de Hervormde Synode, adviserend lid kamerkringbesturen CHU. Mr. W. Scholten: betaald: commis saris Ennia-verzekeringen, gedele geerde Nutsspaarbank Den Haag, re dacteur weekblad Fiscaal Recht; on betaald: bestuurslid ziekenhuis Bro- novo. Den Haag. Drs. A. D. W. Tilanus: betaald: commissaris NIBA, een bagger- en aannemingsbedrijf in Nijmegen; on betaald: adviseur Hervormde ge meente Arnhem. H. Wisse link: betaald: wethouder Bathmen, voorzitter ruilverkavelings- commissie; onbetaald: voorzitter lan delijke rijvereniging Bathmen: pro vinciale adviescommissie voor het onderwijs. Drs. G. van Leyenhorst: betaald: voorzitter chr. bond van ondernemers in de binnenvaart; onbetaald: be stuurslid prot. chr. vereniging voor kleuter- en basisonderwijs, bestuurs lid prot. chr. schoolraad, bestuurs lid 2 schoolbesturen, vice-voorzitter chr. blindenbibliotheek, lid bouw- en restauratiecommissie Ned. Herv. Kerk. Fractievoorzitter M. Bakker: be taald: niets; onbetaald niets. F. Dragstra: betaald: niets; onbe taald: lid provinciale staten van Lim burg (presentiegeld). H. J. Hoekstra: betaald: niets; on-< betaald: partijvoorzitter CPN. A. O. de Leeuw: betaald: psychia ter; onbetaald: niets. F. Meis: betaald: lid gemeenteraad Groningen; onbetaald: lid provincia le staten Groningen (presentiegeld). J. Wolff: betaald: niets: onbetaald: hoofdredacteur van het communis tische dagblad De Waarheid. De inkomsten van CPN-kamerle- den verdwijnen in de partijkas. Daaruit krijgen ze hun „loon". Fractievoorzitter dr. W. Drees: be taald: niets; onbetaald: lid algemeen bestuur onderzoek overheidsuitgaven. J Koningh: betaald: niets; onbe taald: niets. Mevr. S. van Veenendaal-V'an Meg- gelen: betaald: niets; onbetaald: president-commissaris woningbouw corporatie Beter Wonen in Eindho ven; bestuurslid regionaal orgaan voor het leerlingwezen Oost-Brabant. A. C. Tuinen burg: betaald: niets; onbetaald: voorzitter woningbouw vereniging Volkshuisvesting Gorin- chem. H. Staneke: betaald: niets; onbe taald: voorzitter DS'70- Drs. E. F. B. Verwoert: baUald: niets; onbetaald: lid commissie so ciale academie.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 17