de rijksoverheid vraagt \b a Rabobank Q Academisch Ziekenhuis Leiden Medische Faculteit VERTEERT IN DIT BLAD VOEDINGS ASSISTENTE DIACONESSENHUIS J. Onderwater Co. Expcrf B.V. INPAKSTERS MEDEWERKSTER Analist (H.B.0.) Analist (M.B.0.) Instrumentmaker Algemeen administratief assistent Telefoniste Administratief medewerkster Administratief medewerkster Administratief medewerk(st)er medewerker administratieve organisatie (mnl./vrl.) vac. nr. 5-3207/1158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Directie Gevangeniswezen, Afdeling Organisatie, Administratie en financiën, Onder afdeling Administratie De Onderafdeling Administratie is belast met het via de daartoe geëigende technieken-bijdragen tot een juist functioneren van de administratieve eenheden van de onder de Directie Gevangenis wezen ressorterende dienstonderdelen. Taak: zorg dragen, dat de te voeren administra ties doelmatig zijn ingericht, c.q. worden aan gepast; nagaan welke hulpmiddelen voor een efficiënte uitvoering van de administratieve taken benodigd zijn; ontwerpen van voorschriften voor de administratieve handelingen; onderzoeken welke structuren en werkverdelingen het meest passend zijn en instructies geven bij de invoering van nieuwe administraties. Vereist; diploma HEAO of SPD. Bezitters van het diploma MBA en vergevorderd met de studie SPD kunnen eveneens solliciteren. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 3263,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Energie ling, Directie Gasvoorziening Taak: verrichten van secretariaatswerkzaam heden t.b.v. een 3-tal commissies inzake gas voorziening; deelnemen aan besprekingen over de harmonisatie van voorschriften m.b.t. onder andere gasverbruikapparatuur. Vereist: HBS/HAVO en redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. planningsfunctionaris (mnl./vrl.) vac. nr. 5-345711158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Organisatie en Automatisering Taak: begeleiden van vooronderzoek; opzetten en onderhouden van automatiseringsprojecten door middel van netwerkplanningen en perio dieke voortgangscontroles. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een geautomatiseerd systeem. Vereist: tenminste diploma HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Bedrijfservaring en/of ervaring m.b.t. planningsmethodieken en technisch Engels, strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2471,- per maand. typist (mnl./vrl.) nr. 5-343211158 r het Ministerie v< i concepten, verslagen Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1732,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. hoofd bureau controle (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Afdeling Tewerkstelling Erkende Gewetensbezwaarden Militaire Dienst De afdeling is belast met de plaatsing van erkende gewetensbezwaarden bij o.m. over heidsdiensten en instellingen die het algemeen nut beogen. Hiertoe worden contacten onder houden en worden de betrokken gewetens bezwaarden tijdens de duur van de tewerkstelling begeleid op sociaal, financieel en rechts positioneel gebied. Taak: naast de leiding van het bureau, opstellen van controle-programma's, coördineren van inputgegevens van de onderafdeling administra tie en begeleiding. Toezicht houden op naleving van de voorschriften. Vereist: Middelbare Handelsschool/MEAO of hiermee vergelijkbare opleiding. Praktijkdiploma Boekhouden. MBA of hiervoor studerend strekt tot aanbeveling. Ervaring met geautomatiseerde administratie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2471,- per maand. Promotie mogelijkheid aanwezia. medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 5-3456/1158 voor het Ministerie van Buitenlandse Zaken t.b.v. de Directie Perszaken en Nieuwsvoor ziening Taak: registreren van beleidsuitspraken en bij houden van werkdocumentatie van de Directie; maken van een voorselectie van artikelen uit enige Nederlandse dagbladen t.b.v. de nieuws brief; samenstellen van documentatiebundels: i het plv. bureauhoofd Vereist: tenminste MAVü-4 (Deiangstemng documentatiewerkzaamheden). Kennis van i Engelse, Duitse en Franse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding ei ervaring, max. f 2235,- per maand. administratief medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Afdeling Kabinetszaken Taak: administratief verwerken van aanvragen voor Koninklijke onderscheidingen; legaliseren van diploma's; regelen van officiële ontvangsten; verrichten van andere werkzaamheden van protocollaire aard. Vereist: tenminste diploma HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding en kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal. Redactionele en type ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2235,- per maand. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. GEVRAAGD: chauffeur in bezit van groot rfj bewijs, die ook genegen is bijkomen de werkzaamheden te ver richten. Leeftijd van 18 tot 20 Jaar. B.V. OUVÉRPA groentever pakking, Herenweg 't Heen, Katwijk, telefoon 01718-22682. KATWIJK AAN DEN RIJN Rijnstraat 3 - telefoon 01718—12190 vraagt voor spoedige indiensttreding Voor meisjes tussen 18 en 23 jaar die enkele klassen huishoudschool hebben gevolgd en graag op een verpleegafdeling werkzaam zijn bestaat in het Diaconessenh uis te Leiden de mogelijkheid geplaatst te worden als Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan MeJ. M. Siemer, hoofd, afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, Leiden. Tele foon 071—153943. HEEREWEG 352 - LISSE. Gevraagd voor direct: voor overdag en 's avonds, ook part-time. Uitsluitend akkoordwerk. Werktijden: Overdag van 08.00 tot 17.00 uur. Avond van 18.30 tot 21.30 uur. voor de afdeling kas, van plm. 19 a 20 Jaar. Enige kantoorervaring en mavo-opleiding is wel gewenst doch niet vereist. Ben Je geïnteresseerd, ben dan even of schrijf een briefje aau onze direktie. Leids universitair kankercentrum geneesmiddelenonderzoek vac. nr. 07.8.65.A.02.LD Taak: bepaling van de konsentratie in het bloed van de diverse genees middelen. welke gebruikt worden bij de bestrijding van tumoren. Verlangd; diploma H.B.O. (chemisch), bij voorkeur H.B.O.B.; ervaring en interesse in analytisch - chemische technieken, met name gaschromatografie. Salaris max. 2235 bruto per maand. Het onderzoek vindt plaats middels een subsidie van het Koningin Wilhelmina Fonds. Leids universitair kankercentrum pathologisch laboratorium vac. nr. 07.8.66.A.02.LD Taak; medewerken aan het onder zoek van hersentumoren en de invloed van de behandeling daarop middels enzymhisto- chemische technieken en elek- tronenmikroskopie. Verlangd: diploma M.B.O. en/of H.B.O.-A (eventueel studerende voor H.B.O.-A); bereidheid om in teamverband te werken; ervaring in genoemde technieken strekt tot aanbeveling, maar is niet direkt noodzakelijk. Salaris max. ƒ2010 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig, Het onderzoek vindt plaats middels een subsidie van het Koningin Wilhelmina Fonds, Anaesthesiologie vac. nr. 25.0.23.A.02.LD Betrokkene zal worden ingeschakeld bij een onderzoek ter verbetering van de narcose- apparatuur in verband met het ontstaan van luchtverontreiniging door narcosegassen, Tevens zal hij metingen van de luchtverontreiniging dienen te verrichten. Aanstelling voor de duur van I jaar. Vereist: Instrumentmaker of fijn-mechanisch technicus op M.T.S.-niveau, Salaris max. 1842 bruto Algemene dienst bewaking en veiligheid vac. nr. 91.0.07.A.02.LD Taak: administratieve onder steuning van het hoofd van de dienst en het geven van adviezen; verzorgen en bewaken van de planning binnen de dienst onder andere t.a.v. interne opleidingen; bijhouden van een documentatie t.b.v. de verschillende diensten zoals bewakings- en veiligheids dienst, goederenvervoer, telefoon dienst, post- en bode dienst, ziekenvervoer, tuin- en terreindienst; adviseren en assisteren van de diensthoofden. Verlangd: diploma MAVO aan gevuld met een technische opleiding óf M.T.S.-opleiding aangevuld met een administratieve opleiding. Diploma's of ervaring welke direct of indirect met hulp- verleniging in verband staan zijn van belang voor de functie uitoefening. Leeftijd omstreeks 30 jaar, Salaris max. 2235 bruto per maand. Verdere uitbouw van deze functie behoort tot de mogelijkheden. Telefoondienst vac. nr. 91.0.19.A.02.LD Taak: ontvangen en doorverbinden van uitgaande- en binnenkomende telefoongesprekken uit binnen en buitenland; opgeven van telegrammen; telefonisch verstrekken van inlichtingen over bezoekuren, ongevallendiensten e.d.; verrichten van licht administratief werk zoals doktorenlijsten. roosters, adresverandering van personeelsleden t.b.v. de adressenmolen. Men dient bereid te zijn onregel matige- en weekenddiensten te verrichten, hiervoor ontvangt men een toelage. Verlangd: diploma MULO/MAVO en ervaring als telefoniste; enige typevaardigheid strekt tot aan beveling. Salaris max, ƒ1569 bruto per maand, promotiemogelijkheid i6 aanwezig. Administratieve dienst patiënten administratie vac. nr. a.90.8.07.A.02.LD Taak: controle van declaraties aan de hand van vastgelegde gegevens; typen van rekeningen en verzamellijsten; opvragen van patiëntengegevens door middel van een terminal. Kandidaten dienen bereid te zijn in teamverband te werken. Verlangd: diploma MAVO typen. Salaris max. 1732 bruto per maand. Administratieve dienst vac. nr. b.90.8.07.A.02.LD Taak: het op de debiteuren administratie verrichten van administratieve werkzaamheden zoals het controleren van borderel len en het afboeken van vorderingen. De verwerking van de financiële gegevens zal binnenkort groten deels via de computer geschieden, de terminal zal dan ook door de nieuwe medewerkster bediend moeten worden. Verlangdi diploma MAVO en typen. Salaris max. 1732 bruto per maand. Afdeling stofwisselingsziekten en endocrinologie (t.b.v. de Lector Diabetologie) vac. nr. 33.0.07.A.02.LD Taaki - administratieve ondersteuning van de werkzaamheden van Mw. Dr. J. Terpstra, lector diabetologie; verzorging van de corresponden tie (binnen- en buitenlandse), zelfstandig en in overleg; behulpzaam zijn bij het spreek uur, het regelen van afspraken; behulpzaam zijn bij de organi satie van diverse bijeenkomsten en activiteiten van de diabetes werkgroep (vergaderingen, werkbesprekingen, colleges, etc.); - verzorging van de publicaties van de werkgroep (grotendeels in het Engels); bijhouden van bet algemene en het patiëntenarchief, Verlangd: een middelbare school opleiding (of een daaraan gelijk waardige opleiding), steno en typen; een goed taalgevoel met name voor Nederlands; redelijke spreek vaardigheid in het Engels; bekendheid met de medische terminologie. Leeftijd: 20 tot 25 jaar. Salaris max. 1842 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. U komt te werken In het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10. Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18