Wil Hartog naar Suzuki Toezie als kinderspel': gedachten op vrije loop Keerpunt LEZERS schr]jveN: Winstkans Philidor tegen naamgenoot voor Mercasol? administratief assistente PAGINA 10 ZATERDAG 10 JANUARI 1976 LEIDSCHENDAM Nederlands •topcoureur Wil Hartog, die met steun van sponsor Riemersma en tuner Karei Zegers kampioen van Nederland bij de internatio nalen in de 250, 350 en 500 cc klasse in het afgelopen seizoen is geworden, zal dit jaar voor Suzu ki gaan rijden. Tot nu toe be haalde Hartog zijn successen op Yamaha. De eerste wedstrijd, waarin de verrassende nieuwe combinatie zal rijden is de ver maarde 200 mijl van Daytona fe bruari dit jaar. Wil Hartog zal van start gaan met een speciale 750 ce-racer. De samenwerking tussen Rie mersma Racing en Suzuki Neder land is ontstaan uit de behoefte van beide partners om gezamen lijk het prestatieniveau van de motorsport in Nederland om hoog te brengen. Het is de bedoe ling, dat Wil Hartog, naast de Suzuki 750 cc. ook de beschikking krijgt over een Suzuki 500 cc vier- cylinder (de machine, waarmee de Brit Barry Sheene vorig jaar de TT van Assen won). Met deze beide machines zal hij alle be langrijke wedstrijden in Neder land gaan rijden. Naast Wil Hartog zal ook Marcel Anleoné, vorig seizoen nationaal kampioen in de 750 cc-klasse, de beschik king krijgen over twee Nimag Su zuki's. Rob Bron zal als derde man de blauwwitte kleuren van Wil Hartog (rechts) op een Suzuki 750 cc. Suzuki in Daytona verdedigen. In tegenstelling tot Hartog en Ankoné heeft de 'wilde' Amster dammer geen vast contract voor dit jaar. In de overige wedstrij den zal hij op een pnivé-Yamaha starten. Wil Hartog over zijn overgang van Yamaha mar Su zuki: "Racen blijft voor mij een hobby; mijn grasdrogerij staat nog steeds nummer één. Deson danks wil ik in de racerij nu wel eens internationaal een woordje meespreken. Ik zal dit jaar dan ook starten in de Grand Prix van België, Frankrijk, Duitsland en Engeland en daarnaast in Day tona. Bij Suzuki krijg ik daartoe veruit de beste mogelijkheden. Vooral op het gebied van levering van onderdelen blijft Yamaha, ten opziohlte van Suzuki, duide lijk achiter. Ik heb grote verwach tingen van de viercylinders. In ternationaal moet ik me nu zeker kunnen waarmaken". Fred Portegies Zwart en de kin deren van de Flevoschool. Poëzie als kinderspel. De Bezige Bij, Amster dam. f 24.50. De Amerikaanse dichter en leraar Kenneth Koch schreef enkele jaren geleden het boek "Wishes, lies and dreams" (Wensen, leugens en dro men). HU deed daarin verslag van de ervaringen die hij had opgedaan met het bedrijven van poëzie door jonge kinderen. Koch ontwikkelde namelijk een bepaalde methode die kinderen in staat stelt om zich in taal net zo creatief te ontladen als ze dat doen bij tekenen of schilderen. Een soort vrije expressie dus, door middel van woorden en zinnen. De methode van Koch komt er simpelweg op neer dat de leerkracht (of iemand anders) een idee bedenkt en spelregels aangeeft en dat de kinderen aan de hand daarvan hun gedachten de vrije loop laten. Een voorbeeld: de leerkracht zegt dat elke versregels van het gedicht moet beginnen met "Ik droom dat het kind vult dan helemaal volgens eigen fantasie deze regel aan en dan ontstaat er vanzelf "een gedicht". Er zijn vele voorbeelden te beden ken: dichten kan immers op velerlei manieren, er zijn kleuren, geluiden, personen, verhoudingen, tegenstel lingen ('Ik benmaar hij is. eet. Fred Portegies Zwart liet zich door Koch inspireren en startte op de Flevoschool in Amsterdam een pro ject, waarbij bij kinderen uit ver- Leiden krijgt Bureau voor Rechtshulp LEIDEN Met ingang van maandag 12 januari krijgt Leiden een Bureau voor Rechtshulp in het arrondisement, Den Haag. Dit bu reau zal op woensdag (14.0016.00 uur) zijn gevestigd in het kan tongerechtsgebouw, Rapenburg 19 en op donderdagavond (19.0020.00 uur) in het pand Pieterskerkgracht 11. Het bureau Rechtshulp heeft ook een centrale vestiging aan de Javastraat 27a, Den Haag, tel. 634958, waar men overdag (maan dag t/m donderdag van 10.0017.00 uur en vrijdag van 10.00—15.00 uur) terecht kan. Het centraal kantoor heeft tevens een avond spreekuur (maandag t/m donder dag 17.30—18.30 uur). Op dit bureau kan men terecht met vragen op alle terreinen van het recht. Om een paar voorbeel den te noemen: arbeidszaken, huurzaken, sociale verzekerings kwesties, echtscheidings- enali- mentatiezakeri, vreemdelingenza ken. strafzaken. Het bureau is daartoe bemand met advocaten en een vaste staf van medewerkers. Het Bureau voor Rechtshulp is voor iedereen toegankelijk en de daar te geven adviezen of inlichtin gen zijn gratis. Natuurlijk zal het niet. mogelijk zijn te volstaan met een eenvqudig advies of doorver wijzing naar de Juiste instantie. Vragen kunnen te ingewikkeld zijn of zullen misschien een gerechtelij ke procedure vereisen. Ook kan men reeds in een gerechtelijke pro cedure betrokken zijn en daarbij rechtsbijstand nodig hebben. In die gevallen heeft de bezoeker hulp nodig van een advocaat of deurwaarder, die de zaak verder kan behandelen. Indien de financiële omstandig heden van de rechtzoekende niet toelaten dat hij zich voor eigen re kening van rechtskundige bijstand voorziet, voegt het bureau hem een kosteloze advocaat of deurwaarder toe In Den Haag werd dit tot voor kort gedaan door het Bureau van Consultatie, dat was ondergebracht ln het gebouw van de Hoge Raad aan het Pleia. schillende klassen aan het dichten zette. Portegies ging er evenals Koch vanuit, dat rijm en metrum maar frustrerende dingen zijn en dat ze daarom best mag vergeten. Waar hij natuurlijk groot gelijk in heeft. Het enige waar het op aankwam was dat de kinderen leerden hun ge dachten, fantasieën in taal uit te drukken. Spelling en netheid, aldus Portegies, waren daarbij van onder geschikt belang dat kwam later wel. Portegies noemde zijn methode creativitaal. Een onverholen neolo gisme dat aan inhoud begon te win nen toen bleek dat naarmate het project vorderde, de drempel tot het rijk der poëzie lager werd. Portegies meende uiteindelijk zelfs dat hU aantoonbare resultaten boekte: na een jaar met creativitaal te hebben gestoeid, schreven de kinderen van de 4/5 combinatieklas niet alleen losser en spontaner dan in het begin, maar werd er ook duidelijk profijt getrokken van eerdere leasen. In zijn boek "Poëzie als kinderspel", dat ongeveer bol staat van door kinder handen vervaardigde dichtsels, geeft Portegies o.m. het volgende voor beeld: een van de kinderen com bineerde de vormen van rondeel en kringloopgedicht om de eeuwig du rende beweging van golven uit te drukken: "De golf van Mexico is overal bekend De golf van Mexico is het einde De golf van Mexico etc. etc. etc." Een ander voorbeeld is de herhaling van een zelfde klank: "Zweeft de zeemeeuw boven de zee zoals de zee onder de zwe vende zeemeeuw zeet? Of is de zeëende zee onder de zwevende zeemeeuw niet aan 't zeëen. Of zeet de zee boven de zwevende zeemeeuw?" Nog een niet te ontberen gedicht van een kinderhand: "Ik ben een golf. Ik zie dat er kinderen aan het strand spelen. Ik neem een heleboel schelpen mee voor de kinderen. O, au, niet door me heen duiken Deze en vele andere gedichten ma ken het boeken van Portegies tot een uiterst lezenswaardig document. En mogelijk zelfs spoort het ouderen aan om zich eens met hun kinderen in de rijke wereld van de poëzie te storten. "Poëzie als kinderspel" hoort in elk geval in elke school op de boekenplank te staan. WIM WIRTZ. LEIDEN Het basketbalteam Mercasol Leiden staat vanavond waarschijnlijk op het keerpunt van zijn bestaan in de basketbal eredivi sie. In de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen, waarin Mercasol zonder Amerikaanse spelers aantreedt, moet tegen het sterke Nationale Ne derlanden Donar (NND) worden be wezen dat het basketbal i.e. Merca sol bestaansrecht in de eredivisie heeft. Leiden heeft zijn toegangsprijzen niet gewijzigd en verwacht derhalve dat het basketbalpubliek ook nu nog zal komen. De ontmoeting van van avond moet leren in hoeverre Mer casol met deze „gok" gelijk heeft. Leiden -heeft als voordeel dat de ploeg van NND een aantrekkelijke tegenstander is, die met het "Hol landse" Mercasol voor een goede wedstrijd kan zorgen. De individue le klasse van met name Nederlands grote basketbaltalent Renso Zwiers (20) en van de Amerikanen Pete Miller, een van de betere guards in Nederland, en Windell Madkins staat daar borg voor. Bovendien is de kans groot dat NND met een ver sterkte ploeg verschijnt. De Gronin gers, die zich jarenlang fel tegen het aantrekken van zogenaamde "Neder landse Amerikanen" hebben ge keerd, zijn nu van de gevolgde be leidslijn afgeweken en hebben de 20- jarige Jim Dijkstra (een Amerikaan met Nederlands paspoort) aan de selectie toegevoegd. Het meespelen van Dijkstra kan alleen nog in de weg worden gestaan door zijn vorige week opgelopen knieblessure. Verder zijn er nog enige twijfels over het mee spelen van de Groningers Julius en Van Aalderen. Leiden heeft met NND, dat bui ten de eigen altijd goed bezette hal pas twee wedstrijden (tegen Leiden en Arke) heeft gewonnen, nog wat goed te maken. Op weg naar Gronin gen namelijk raakte Mercasol het spoor bijster, arriveerde in verschil lende groepjes en veel te laat bij NND, dat alleen terwille van hét publiek langer dan het voorgeschre ven kwartier wachtte zodat Leiden ten lange leste (met vijf guards startend) toch kon spelen. On der aanvoering van Zwiers werd Leiden toen in recordtempo van het veld gespeeld. Dit incident betekende voor coach Hecker de directe aanleiding voor zijn ontslagaanvrage. Leidato-prijs Afgelopen dinsdag was ik op de Nieuwjaarsreceptie van de Leidse Sportstichting en heb tevens de uit reiking van de Leidato-prijs mogen meemaken. Ik was daarover stom verbaasd. Speciaal verbaasde mij de prijs, die aan de Leidse Kracht- sportvereniging LKV De Spartaan werd toegekend. Deze kreeg nl. de prestatieprijs. Deze vereniging werd voor de vijf de maal in zes jaar Nederlands kam pioen en telt tevens vijf nationale kampioenen. Zij domineert ieder jaar in de landelijke competitie en is al vijf jaar de absolute top van Nederland. Ik vind als je voor de vijfde maal kampioen van Nederland wordt dat je wel meer verdient dan alleen een prestatieprijs. Nee, een onjuiste beslissing van een voor de ze sport onkundige jury. J. TEN BRINKE Leiden. Fok verkozen boven Hemmes HELSINKI Wouter Fok zal met Louk Sanders in de enkelspe len uitkomen van de tenniswedstrijd om de koning Gustaaf-beker te gen Finland, die vandaag in Helsin ki wordt gehouden. Het Nederland se dubbel zal bestaan uit Louk San ders en Fred Hemmes. Fok werd aangewezen voor het enkelspel, omdat wordt gehoopt dat zijn service, die duidelijk beter is dan die van Hemmes, op de zeer snelle houten baan van Helsinki éen belangrijk wapen zal zijn. Schaatsen De marathonschaat senrijders. zoals Jeen v.d. Berg, Jo- han Wardenier, Marten Hoekstra, Bennie v.d. Weide, Jappie van Dijk, Wout List, Marcel Pennings en Jan Roelof Kruithof hebben ingeschre ven voor de alternatieve elfsteden tocht, die op 31 januari op het Ve- sijaervi-meer bij Lahti wordt ge houden. IJshockey De uitslagen van de i jshockeywedstri j den, die gister avond werden gespeeld voor de Ne derlandse competitie zijn: Nijmegen- Den Bosch 13-6; Amsterdam - Gro - ningen 0-4; Tilburg Trappers -HIJS 6-4. Marktberichten AI 820—1040, groenteveiling: spruiten 6093. LEIDEN Het eerste schaak team van Philidor/Leiden is door titelverdediger Desisco/WGM uit de kopgroep in de hoofdklasse van de KNSB gestoten. Tegen het Amster damse profteam maakte Philidor te veel foutjes, hetgeen resulteerde in een beslissende 6—3 achterstand. Ook Piet Bakker heeft de nederlaag voor de Leidenaars niet draaglijker kunnen maken, want hij verloor zijn hangpartijeindstand 73 voor Desisco/WGM. In de vanmiddag te spelen vijf de ronde komt PhiUdor/Leeuwar- den naar Leiden. Aangezien de Friezen hun kopman Sosonko mis sen. hebben de Leidenaars wel de gelijk kansen. Goes I gaf de hangpartij tegen LSG I in klasse II C zonder ver der spelen op. LSG boekte daar door een 64— 34 zege en bezet nu met Charlois II de eerste plaats. Charlois II krijgt het vanmiddag bij concurrent Dordrecht I bijzonder zwaar, en ook LSG heeft het bü Breda/Max Euwe verre van gemak kelijk. Omdat de topscorers Huizer en Van Schaik ontbraken, heeft Voor schoten I ternauwernood van DD III kunnen winnen. Wise won via arbitrage zijn hangstelling en dat betekende 54—4% voor Voorscho ten. Morgen kan Voorschoten nog verder op de ladder stijgen door ro de lantaarndrager Moerwijk II te kloppen. Philidor II liet in klasse II B kop loper Desisco/WGM II naar de der de plaats duikelen. Kees van der Meer won zijn afgebroken toren eindspel via arbitrage, hetgeen leid de tot een 34—64 zege voor de Leidenaars. Philidor II en Amstel veen I gaan nu beide op kop met evenveel matchpunten, maar Am stelveen heeft twee bordpunten meer. Ook na de vanmiddag te spe len ronde zal deze nek-aan-nek- race voortduren, want het is niet aan te nemen, dat Amstelveen of Philidor tegen ZSC'Saende I en Het Oosten I de mist in zullen gaan. LSG II krijgt vanmiddag één van zijn laatste kansen om het vege lijf 'te redden. Indien de Lei denaars niet van Pat Mat I win nen, dan kunnen ze zich met het oog op het zware slotprogramma nu al als "gedegradeerd" beschou- De definitieve uitslagen van de vierde ronde zijn: Hoofdklasse: Desisco/WGM I Philidor I/Leiden 7—3, Charlois I— Utrecht I 64—34, BSG I—Eind hoven I 64, Volmac/Rotterdam I DD I 74—24, Groningen I—Phi lidor I/Leeuwarden 14—84. Tweede klasse B: Desisco/WGM II—Philidor II Leiden 34—64, Hol land Data/VAS/ASC II—Pat Mat I 5—5, LSG II—Kijk Uit I 3—7, VHS II—ZSC Saende I 74—24; Amstelveen IHet Oosten I 74— 24. Tweede klasse C: Dordrecht I DSC I 54—44, Charlois H—Bre da Max Euwe I 6—4, LSG I—Goes I 64—34, Overschie I—Moerwijk II 7—3, Voorschoten I—DD III 54— 44. Jazzconcert in Nabij hoog gehalte ALPHEN AAN DEN RIJN Gis teravond presenteerde de Jazzsektie van de culturele raad in het goed gevulde 'Nabij' het voor een Europe se tournee uit de USA overgekomen Cedar Walton Quartet. Deze groep, die zich bedient van het zgn. post-bop idioom, bestond uit Cedar Walton, piano: George Coleman, tenorsaxofoon; Sam Jo nes, bad: Billy Higgins, slagwerk. In twee lange sets brachten zij jazzmuziek van zeer hoog gehalte, daarbij o.a. gebruikmaken van com posities van Theolonious Monk, John Coltrane en Sonny Rollins. De thema's werden veelal door pia nist en tenorist unisono gespeeld, uiterst knap gearrangeerd en su bliem gesteund door de ritme sectie. Cedar Walton, eens deel uit makend van de jazz messengers van Art Blakey, was hoofdzakelijk ver antwoordelijk voor het zorgvuldig ge kozen repertoire. Boeiend was het te horen, hoe George Coleman. met zijn merk waardige ademhalingstechniek, moei teloos lange en gecompliceerde phra- seringen uitte. Sam Jones en Billy Higgins vormde een uniek ritme - team, subtiel of stuwend, waar vereist. Kortom een zeer geslaagd concert in een steeds indrukwekken der reeks. Vooruitlopende op het komende programma, dat o.a. vermeldt het optreden van het trio van Tete Mon- toliu en de groep van drummer Louis Hayes, is de veronderstelling ge wettigd dat de culturele raad straks kan terugzien op een zeer succesvol Huisdieren Japanse nachtegalen Boerix, elegant en splendid parkieten. Witte en geparelde Het bestuur van het Landelijk Centrum voor Geref. Jeugdwerk te Driebergen heeft de heer H. Bijmolt te Drachten met ingang van 1 maart benoemd tot stafmedewerkercoör dinator. De heer Bijmolt (45) is nu nog verbonden als projectleider aan het experimenteel str eekcentrum voor werkende jongeren in Drach ten. Zijn nieuwe functie zal zich vooral toespitsen op het leveren van bijdragen aan de beleids- en orga nisatie-ontwikkeling. Het dagelijks bestuur van de Ne derlandse Missieraad zeg t in gisteren uitgegeven verklaring, zich zeer beslist aan te sluiten bij alle protesten tegen buitenlandse inmen ging in Angola. Volgens de raad laat de rk kerk in dit land de christenen volkomen vrij in hun keuze voor een partij. „Door deze houding heeft de kerk van Angola de laatste maan den zich het lot van alle onderdruk ten kunnen aantrekken en heeft ze zeer veel kunnen doen voor de slacht offers, van welke partij zij ook wa ren'". Priesters en leken van de Angli- kaans bisdom voor het vasteland. Europa zullen de komende vier maanden worden gepolst over het voorstel om te komen tot één Angli- Dit bisdom zal deel uitmaken van de kerk van Engeland. Nu draagt de bisschop van Londen zorg voor de Anglikanen in Noord- en Midden europa. Zij die in het Middellandse- Zeegebied wonen horen bij het bis dom Gibraltar, dat echter geen deel uitmaakt van de Kerk van Enge land. Aan meer dan 500 hogescholen en universiteiten in de Sowjet-Unie worden op het ogenblik verplichte en v. hogerhand goedgekeurde colle ges gegeven over de grondslagen van het wetenschappelijke aheisme. De laatste tien jaar is het aantal leer stoelen voor wetenschappelijk atheis- me van 2 tot 20 opgevoerd. De ver sterking van de aheistische propa ganda wordt gezien als 't antwoord v. de Sowjet-regering op de toenemen de belangstelling in dit land voor de godsdienst. Dat regering en partij er niet in geslaagd zijn. de godsdiens tige gevoelens van het volk te ver nietigen, wordt openlijk toegegeven. De rk aartsbisschop van Sydney (Australië), kardinaal James Free man, heeft een beroep op de ouders van de leerlingen der hogere klas sen van de middelbare scholen ge daan om, in samenwerking met de autoriteiten, het gebruik van drugs onder de schooljeugd te bestrijden. Volgens de kardinaal gebruiken al leen al in de staat Nieuw-Zuid-Wa- les (4,7 miljoen inwoners) meer dan 14.000 leerlingen geregeld marihu ana en andere drugs. Sommigen ne men zelfs hun toevlucht tot heroine. Het aantal jonge mensen beneden de 20 dat zich voor de rechter heeft moeten verantwoorden wegens het gebruik van narcotica, is in één jaar meer dan verdubbeld, tot bijna 1900. Beroepingswerk: Hervormde kerk beroepen te Utrecht, D. J. Spijker boer Santpoort, te Strijen B. C. de Gelder Maasdijk, te Slochteren en Kolham J. Ka warman Abbekerk; aangenomen de benoeming door de classis Doetinchem tot predikant voor buitengewone werkzaamheden (kerkelijk vormingswerk in de clas ses Zutphen en Doetinchem) mevr. J. J. Ploeger-Grotegoed Westervoort Geref. Kerken: beroepen te Rode" A. R. Plaatzer Naezijl; bedankt voor Ouderkerk a. d. Amstel kand. B. Roolvink Kollum; benoemd tot godsdienstleraar aan de chr. scho legemeenschap Leiden—Zuid-West H. C. Verdun, wonende te Oegstgeest. Geref. Kerken Vrijgemaakt: aange nomen naar Langeslag H. Knigge, wonende te Hooghalen. Vrije Evang. Gemeenten: benoemd tot godsdient- leraar aan de chr. MTS Almelo H. Mondeel, kandidaat te Ressen. Badminton Op 1 februari as. zal de Nederlandse badminton bond voor het eerst in de geschiedenis de be schikking hebben over een full time trainer en coach. Het is de 28-jarige in Denemarken zeer populaire bad- mintonspecialist Steen Sörensen,die op 14 januari in de Haarlemse Duiinwijckhal een contract voor 24 jaar zal ondertekenen. speciaalzaak Morsweg dig 1976 weekreklame labeo bl- f 0.50 algeneters f 0.60 rasbora bengel! f 0.90 10 pet. korting zeevissen. 10 pot. grijs dwergpoedeltje volledig Ingeënt met stamboom 4 mnd telefoon 02977-27928. e Zangkanarie broedpoppen W.B. Nesslo Herensingel t/o megenomen. Grijs prachtige pekinezen m mboom. Telefoon 01717- hechthouten losse llchtb. enz. 580.- Telefoon 142974. Aangeb. van part.: prach- Duitse herder- ng) vrij. Prof. v.d. Walslaan 8 Voorschoten, Telefoon 01717 jong zwart poesje. Telefoon geen buddvsit. Diversen Lelden telefoon 121230. De grootste van Lelden en omgev Ontvettings en vermager.- Kredietbureau Ton Postel mans persoonlijke leningen, financieringen tot f25.000 af lossing 1 tot 5 jaar snelle af wikkeling Beukenrode 26, Lel den telefoon 131932. x Voor betere verlich ting Lumière Classique Steen- 10. Leiden Lagendijk Huijboom. x Voor uw receptie, diner of huwelijksfeest naar De Grote Burcht le klas verzorging, (geen zaalhuur) Burchtsteeg Gediplomeerd pedicure 1 Voor ons Centraal Magazijn in Voorschoten (direkt achter het NS-station) zoeken wij op korte termijn een die ïn een klein team de volgende werkzaamheden zal gaan verrichten: het veelvuldig geven van telefonische informatie over voorraden aan de diverse ANWB-vestigingen en het opnemen van de bestellingen, het kontroleren van computer- staten en het bijhouden van voorraden d.m.v. een kaart systeem. Wij denken aan een kandidate van 21-25 jaar met enkele jaren MAVO, die zelfstandig en akkuraat kan werken. Het geboden salaris is b.v. bij 21 jaar f 1237,97 en bij 25 jaar f 1486,30. sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Algemene Zaken, Wassenaarseweg 220, Den Haag. Tel. 070-264426, toestel 2171. dig. Binnen 2 dagen afgewlk- 1 adressen zoeken wij telefoon 071-149048. 't Parlement Nieu Leiden. automaten bedrijfskleding en inste 11 ingstextiel Dieben Tex- ttelr^lnlging Zoetenvnurl se.Mn- gaan, Br. Geld voor elk doel. Het reeds Jaren vertrouwde adres: Bu reau SJaardema, Rljnsbuirger- weg 135, Lelden., telefoon 071. 151985. Beter steneilwerk. Jaarver slagen- bestekken- proefschrif ten- Mturgiëen- formulieren- verenlglngsorganen- clrculai- 1 Adresseerlnr. Van der Lin den, Lammenschansweg 101. Lelden. Telefoon 130065. Leesbibliotheek en stripo- theek, tev. losse bladen. Re cord Apoth. dijk 35. Leiden. T.V. en radio Televisie ..service t.v. of kleuren t.v. defect? Binnen 24 uur repara- wij uw apparaat, ongeacht lngeb. 131 Lelden, 1 1 De Sitter Sitteri lefoon 071-122616. H Te koop z.g.an. studio ra dio versterker stereo 2x40 watt merk Saba telefoon 01717- 5320. H (icIiiiiKuagen. gelui.K\.t- Verheugend nieuws voor Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest Chinees-Indisch Restaurant „Woo-Ping", een van de oudste en betere Chin.-lnd. restaurants van Leiden, nu ook voor UITZENDING van uw diners. Alle gerechten, waarin wij uitsluitend gegarandeert Ie klas ingrediënten verwerken worden vanaf f 20,verhoogd met een bezorgloon van f 2,50 van ma. t/m vrijdag van 5 tot 9 uur 's avonds bij u thuis bezorgd. Uw bestellingen zi enwij gaarne iedere dag tussen 12 en 2.30 uur tegemoet. Chinees-Indisch Restaurant „WOO-PING" DIEFSTEEG 15, LEIDEN. TELEFOON 071—130373—890744 Wie heeft belangstelling voor een LEIDINGGEVENDE FUNKTIE U zult belast worden met de leiding van de service- en onder* houdsdienst van onze afdeling centrale verwarming Uw taak omvat eveneens het opnemen, uitwerken, begroten en laten uitvoeren van de z.g. kleinmontage bij uitbreiden, wijzigen enz. van c.v. installaties. Bent U in de leeftijd van 25 tot 35 jaar? Hebt U voldoende technische opleiding genoten en de nodige ervaring opgedaan in de verwarmingsbranche met gas- en olie- gestookte installaties? Bent U bekend met gas-regel- en/of elektrotechniek? Bent U bereid tot volle inzet voor ons modern ingesteld bedrijf en tot verdere vakbekwaming? Wie aan deze wensen voldoet, praktisch is ingesteld en zich in de omgang met medewerkers en klanten gemakkelijk beweegt, vindt bij ons een prettige werkkring en een goede salariëring. Schrijf ons uitvoerig over opleiding, praktijkervaring en mogelijke refe renties per brief aan het buro van dit blad onder nummer 55119.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 10