Sassenheim mag gaan saneren Overheid export meer stimuleren INTERKRUIS OPGERICHT Financiële positie van Hillegom is zorgelijk Schaeffer geeft subsidie van ruim f 3 miljoen SCHILDER Nieuw-Vennep heeft nu ook kinderkoor WOENSDAG 7 JANUARI 1976 SASSENHEIM „Voordat we tot de bespreking van de inge komen stukken zullen overgaan, heb ik eerst een bijzonder ver heugende mededeling voor u. Het college van burgemeester en wethouders heeft een brief van staatssecretaris Schaeffer (Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening) ontvangen, waar in wordt gezegd, dat het rijk bereid is de sanerings- en recon structiewerkzaamheden in het gebied rond de Zuiderstraat te subsidiëren. Met een bedrag, dat voorlopig is vastgesteld op f 3.240.000,Vanaf zestien december zijn we al op de hoogte van deze beslissing van de staatssecretaris en het heeft ons erg veel moeite gekost om ons hier niet eerder over uit te spreken, want we zijn er ontzettend blij mee". Dat zei burgemeester Kret in de gisteren gehouden raadsvergadering van Sassen heim. direct na zijn nieuwjaarsrede. De definitieve bevestiging van het plan van Schaeffer vervulde de burgemeester duide lijk met vreugde en voldoening. Deze mededeling was trouwens niet de enige tot blijdschap aanlei ding gevende gebeurtenis in de Sas- senheimse raad. Voordat de officile vergadering begon was de raad van elf van de spiksplinternieuwe car navalsvereniging 'De Sasken' naar de raadzaal gekomen om zijn ver zoek om een subsidie van duizend gulden nog eens extra te accentue ren. De afgevaardigden van de ver eniging, compleet met kleurige ge waden, muziekinstrumenten en mut sen met fazantenveren, zorgden voor een bijzonder kleurig schouwspel in de raadzaal en inderdaad werd het verzoek om subsidie later door de raad goedgekeurd. In zijn nieuwjaarsrede bedankte burgemeester Kret allereerst alle in stanties die hebben meegewerkt aan het goed functioneren van de Sas- senheimse samenleving. Wat betreft de zaken die het afgelopen Jaar in Sassenheim tot stand zijn gekomen, zei Kret, dat veel van deze dingen onopgemerkt zijn gebleven omdat het. hier geen sensationele gebeurte nissen als het slaan van een eerste paal en zo betrof, maar dat het eer der bestemmingsplannen en voorbe- reidingsbesluiten waren. In dit verband moede hij het verkrijgen van rechtskracht voor het bestemmingsplan centrum, de besluitvorming inzake de sporthal, de uitwerking van het bestem mingsplan "Zuid" en het. klaarko men van het plan "Teylingen". De openbare bibliotheek, het plan "Wasbeek" en het bestemmingsplan "Noord" zullen alle aandacht in 1976 krijgen. Het Jaar 1976 werd door Kret *n historisch Jaar geacht, omdat we daarmee in feite het laatste kwar taal van deze eeuw ingaan. In dit verband werd door de burgemeester gemoreerd hoe het Sassenheim van 1925 tot 1950 vooral een gemeente was, die haar voornaamste middel van bestaan in de bollenteelt vond. In het derde kwartaal, dus van 1950 tot 1975 kwam de industrie en de dienstverlenende sector aanbod en thans bespeurde Kret de tendens, dat Sassenheim in de toekomst wellicht een woongemeente zal wor den. Hij wees op het stijgende fo- rensencijfer. Toch was hij van me ning, dat een toeneming van het aantal woningen in Sassenheim ge paard moet gaan aan een verho ging van de werkgelegenheid. Het werkloosheidscijfer, dat op het ogenblik in Sassenheim erg gunstig ligt mag geenszins stijgen en bo vendien mogen we niet te afhan kelijk worden van de werkgelegen heid die andere plaatsen bieden De rk kleuterschool "De Kooi rak kertjes" op de Kagersingel heeft last van lekkage in de hal. Voor de dakbedekking werd gebruik ge maakt van semi-permanente hout bouw. Howel er geen sprake is van constructiefouten, is het om ver slechtering van de situatie te voor komen aanbevelenswaardig de ge hele haldakbedekking van de kleu terschool te vervangen. De gemeen teraad verklaarde zich hiermee ak koord, maar wel wenste raadslid Montvoor (D'66) een nader onder zoek van het dak. liefst door een op dit gebied gespecialiseerde maat schappij, om te controleren of er werkelijk geen sprake is van con structiefouten. Het raadslid Ciggaar (VVD) wenste contact met andere gemeenten om te vernemen of daar klachten zijn over de semi-perma nente houtbouw. De kosten van het vernieuwen van het dak van de hal van "De Kooirakkertjes" worden geraamd op twaalfduizend gulden. Ook met de vergoedingsregeling, die de gemeente toekent aan bestu ren van bijzondere kleuterscholen verklaarde de raad zich zonder meer akkoord. Deze vergoeding is vastgesteld op f810 per lokaal en f 50 per leerling. Voor de bijzondere lagere scholen werd de vergoeding vastegesteld op 2810,- per lokaal en waarin inbegrepen een bedrag van f 17.88 voor de instandhouding van de schoolgebouwen. Erbij komt nog een bedrag van vijfentwintig gul den ter bestrijding van de adminis tratiekostenDe vergoeding voor leerlingen, die gehuisvest zijn op het Kagerplein 30 en de Hoofd straat 167 bedraagt f237.62 per leerling, aangezien het hier om In bruikleen gegeven lokalen gaat. Pankras De toneelgroep Pankras bestaat dit Jaar vijftig jaar en zal ter ere daarvan een Jubileumvoorstelling geven op 27 maart. Om enigszins het nadelig saldo van de2£ voorstelling te dekken, werd door „Pankras" een verzoek om twaalfhonderd gulden subsidie ingediend. Hoewel de ge- WONINGBOUWVERENIGING „SPINOZA" vraagt voor haaT onderhoudsdienst Bond van Bloembollenhandelaren Burgemeester Kret was erg blij met rijkssubsidie voor sanerings- en reconstructieplan. meente een bedrag van duizend gul den aanhoudt als maximale subsi die aan dergelijke verenigingen, wil de zij toch, in aanmerking genomen, dat „Pankras" in 1975 geen subsidie heeft ontvangen en dat het hier een jubileumjaar betreft, het ge vraagde geld toekennen. Ook akkoord verklaarde de ge meenteraad zich met de verhoging van de vergoedingsregeling voor de vrijwillige brandweer en met een ex tra krediet van f. 62.650,— voor de voorbereiding van de bestemmings plannen. Een post. die in feite in het niet valt bij de door Schaeffer toegezegde f. 3.240.000,— voor de uit voering van het bestemmingsplan „Zuid". AFSLUITING TOERNOOI J oor Katwijk en Valkenburg KATWIJK/VALKENBURG Na lange voorbereiding gingen op 1 Januari 3 kruisverenigingen samen. Het Groene-, het Oranje-Groene- en 't Wit-Gele Kruis. De nieuwe vereni ging met momenteel 7000 leden heet nu "Interkruis" Katwijk-Valkenburg en bestaat uit een team van 11 zus ters, die ieder een eigen kleine wijk hebben gekregen. Voor de zusters erg prettig, want zij behoeven niet meer zulke lange afstanden af te leg- \Tf\f\T) C/^TT/'NT T7T\Tgen- Van de leden w°rdt verwacht V DVjöxJJ-ljEilN dat beS"P tonen v<x>r deze nieu- KATWIJK Het laatste onder deel - schaken - van het inter- scholaire sporttoernooi van scholen uit Katwijk, Rijnsburg en Valken burg is dezer dagen gespeeld. In to taal namen aan alle wedstrijden, die werden gespeeld in Katwijk. 2600 leerlingen van 33 scholen deel. Bij de Jongens zijn de uitslagen steeds erg laag 30,- per gezin. we situatie. De contributie is nog de Vries! per Jaar. Bij hulpverlening en geen lid en wanneer men langer dan twee jaar is gehuwd, bedraagt de entree prijs 60,- plus 30.-. Om een feestelijk tintje aan deze fusie te geven kan iedereen tot 15 februari lid worden voor 30,- Met de fusie hebben enige veranderin gen plaats gevonden. Zo worden het vereniging, een half artsenconsult In rekening worden gebracht. Dit is helaas nodig door de verminder de subsidie. De uitleenpunten blijven tot 1 februari als vanouds, daarna is dit alleen ogelijk in de gezond- heidsentra en in het ode postkantoor aan de Voorstraat. Ook zal en dan overgaan tot het heffen van tsatie- ged voor de iteenartikeen. Uit elke kruisvereniging werden drie bestuursleden afgevaardigd naar "Interkruis". Deze negen leden vormen een voorlopig bestuur onder voorzitterschap van Mevr. Lodder- HILLEGOM "Waar zijn de ex port-stimulerende maatregelen van de regering, die voor een land als het onze van zoveel betekenis zijn omdat we zo van onze export afhankelijk zijn? Niets, eerder wordt door de politiek van de kunstmatig harde gulden de export belemmerd. Als we zo doorgaan hebben we straks een kaal geplukte kip, die „handel" heet. maar die wanneer de gard- gasopbrengsten snel zullen gaan da len. weer tot een sieraad verheven zal moeten worden". Dat zei voorzit ter W. C. Witteman gistermiddag tij dens de jubileumjaarvergadering van de Bond van Bloembollenhandelaren in het Hillegomse "Treslong". Met deze vergadering werden de festivi teiten rond het vijfenzeventigjarig bestaan van de bond besloten. Witteman schonk ook de nodige aan dacht aan het structuuronderzoek. Het eindrapport zal eind februari verschijnen. Daar wordt door het bollenvak met grote belangstelling naar uitgekeken. Het is het belang rijkste onderwerp, dat momenteel aan de orde is. De in het rapport voorkomende analyse van de hoofd problemen noemde Witteman Juist: de produktie is in zijn geheel niet af gestemd op de vraag en het mogelijk achterblijven van de handel waar het de bediening van moderne afzetka nalen voor de droogverkoop betreft. "Hoewel het rapport hierover nog weinig vermeldt", zei de bondsvoor zitter. "moet ook in de broeieril ant woord op nieuwe vragen worden ge zocht. waarbij ik vooral denk aan de Klaverjassen en talentenjacht in Koestal-Overduin KATWIJK De klaverjassers van de vier wykverenigingen van Koestal-Overduin gaan competitie tegen elkaar spelen. In het wijkge- bouw van Hoornes zal op vijf avon den (de eerste is od woensdag 28 Januari) tegen elkaar worden ge speeld. De wijkvereniging "De Klink" is van plan op 26 maart een show avond te houden met medewerking van de show-majorettengroep „De Klinkertjes". De avond wordt gehou den in de toneelzaal van sporthal "Cleijn Duin". Tijdens die avond is er ook een talentenjacht voor de jeugd tot 15 Jaar. Belangstellenden kunnen zich vanaf heden voor deel neming aanmelden- schaakwedstrijden als volgt: klassen Groene Kruisgebouw aan de Zeeweg 1 v.o.: 1. R. de Mooij (mavo) 2. M. Kuyt (ATH) 3. A. Dubbelaar (LTS) klassen 5: 1. Rob de Willigen (Mar- nixschool) 2. Dik Klok (Boorsma- sohool) 3. Adrie v.d. Zwart (W. van Veenschool)klassen 6: 1. Jan Drib- beldam (Chr. Opleidingschool) 2. Ze- ger Gruyt (Marnixschool) 3. Evert de Jong Farilschool)Bij de meisjes van cte klassen 2, 3. 4 en 5 zijn de uitslagen als volgt: 1. W.H. Haasnoot (ATH) 2. D. van der Plas (LTS) 3. C. Koelewijn (Bestevaer-mavo) het consultatiebureau In het oude Weeshuis opgeheven. Deze twee wor den met ingang van 1 februari as. ondergebracht in het voormalige postkantoor aan de Voorstraat 83. Ook het consultatiebureau in het parochiehuis aan de Kerkstraat is al opgeheven en ondergebracht in "Open Hof" ingang Dr. Huetingstraat Met ingang van 1 Januari is het niet meer mogelijk het consultatiebu reau gratis te consulteren, maar zal hen, die geen lid zijn van de kruis- NIEUW VENNEP Donderdag middag van 4 tot 5 uur is de eerste repetitie van het kinderkoor "Jong Excelsior", dat een onderafdeling is van het christelijk gemengd zang koor "Excelsior", maar geen aan spraak maak op het predikaat "christelijk". 'Wij hebben dat be wust niet gedaan, omdat wij dit Salaris en verlofregeling volgens CAO voor wo ningcorporaties. Sollicitaties te richten aan: de Woningbouwvereniging „Spinoza", Postbus 37, Rijnsburg. WONINGBOUWVERENIGING „SPINOZA" Noordeinde 34, Rijnsburg. Gemeentebedrijven van Katwijk, Postbus 84 Telefoon 017187444 Katwijk aan Zee Aan de verbruikers van gas, water en elektriciteit der gemeente Katwijk. Evenals vorig Jaar zullen ln de periode, gelegen tussen 15 december 1975 en 14 Januari 1976, in onze gemeente de meterstanden worden opgenomen teneinde de gas-, water- en elektriciteitsverbruiken te kunnen vaststellen. In verband met de ruim 38.000 opnames is een spreiding hiervan nood zakelijk. De gemeente is daarom in 4 sectoren verdeeld, waarbij elke sector zijn eigen opnameperiode heeft. De meterstanden in sectoren 1, 2 en 3 zijn inmiddels opgenomen. Om de verbruikers woonachtig in de 4e (laatste) sector een indruk te geven wanneer de meteropnemer verwacht kan worden, geven wy U onderstaand een opgaaf van straten welke in de periode, ge legen tussen 9 en 14 Januari 1976, zullen worden bezocht. De verbruikers worden verzocht ons in de gelegenheid te stellen op de geplande datum de meterstanden te kunnen opnemen. 9 en 12 januari 1976: Pr. Bernhardlaan, Stadhoudersdreef, J. W. Frisodreef, Cleijn Duinplein, Gr. Lode wij kdreef, Vreugdeweg, Dillenburgerdreef, Pr. Frederikdreef, Nas- saudreef, Lyceumpad, Cleijn Duinpark, Synthese, Kanaaldijk, Caravanpark Noordduinen, Hoorneslaan 1 t/m 450. 13 en 14 januari 1976: Bruggestraat, Overrijn, Sandtlaan, Woonschepen in het Add. Kanaal, Burg- gravenlaan, Tolhuisstraat, Bar. v. Wijckerslootstraat, Rhijnluststraat, Zee- woldtstraat, By dorpstraat, Valkenburgseweg, Molenweg, Narcisstraat, Dah liastraat, Papaverhof, Lupinehof, Pioenhof, Lonnebloemstraat, Asterstraat, Ranonkelstraat, Fresiastraat, Viollerstraat, Irisstraat, Leliestraat, Crocus- gtraat, Anemoonstraat, Anjerstraat, Hyacinthstraat, Tulpstraat, Molentuin- weg en Wassenaarseweg. HILLEGOM De begroting 1976 is duidelijk geënt op het financiële beleid, dat in de vorig jaar vastge stelde meerjarenbegroting tot uit drukking werd gebracht. De financië le positie va/n Hillegom blijft zorge lijk, zodat met de nodige voorzich tigheid en vooral planmatig te werk dient te worden gegaan bil het doen van nieuwe uitgaven. Toch kunnen verscheidene openbare voorzienin gen niet wachten. In het investe ringsprogramma werd de aanleg van de brug over de Hillegommerbeek met de daarbil onontbeerlilke ontsluitings wegen opgenomen, waardoor het doorgaande verkeer grotendeels bui ten de kern kan worden geleid. Die brug is eveneens een vereiste scha kel tussen de woonwijken onderling en naar het centrum. Dit. Jaar zal een groot bedrag wor den besteed voor de aanleg van een centraal rioleringsstelsel. De bouw van het generaal Elsbroek - achter de Leids»straat en de persleiding naar de Ringvaart zal de woonwiik Els- broek van stank - en wateroverlast bevriiden. Dan wordt ook de ver nieuwde riolering ln de woonwijk Patrimonium op het centrale riole ringsstelsel aareesio^n. Voor verde re uitbreiding van het sportpark "Zanderij" prijkt een bedrag van f 300.000. De voltooiing van het Honri Du- nantnlein zal wonlcn gehon'v-^r(j- Bij de reinigingsdienst zal verhoging van uitgaven worden gecompenseerd door middel van verhoging van het reinigingsrecht (plm 10%). In de toekomst zal op een steeds groter na delig saldo van het zwembad 'De Vosse' gerekend moeten worden. Maar in de gemeentekas vloeit een winstuikering van het N.V. Electri- cffoitstvdrijf, die op f 100.000 wordt geraamd. Hoe zwaar drukken de belastingen? De belastingdruk voor Hillegom is op 100 gesteld 'ter vervel?iking Katwijk 22; LIsse 68: Sassenheim 42). Hille- goms cilfer toont aan de moeiMke financiële positie. Interessant is ook het overzicht van de uitgaven per Hillegomse inwoner: bestuur en ad ministratie 19%. politie en brandweer 2''.%; won'rarbouw 20c'-: ooenbare werken 23%: onderwils 50%: sport en cultuur 4%: gezondheid 6en overige uitgaven 5%. De woningvorraad bedroeg per 2 lanuari 1 1 5054 won'ngen Met de bouw van 138 woningen van de St'ebt'nrr Twerd vorig laar be gonnen. terwül met de bouw van 20 bMoard^nflats en 170 woningen in het Plan Elsbroek Zuid 2 binnenkort kan worden gestart. Totaal 100 Hil- legommers kochten vorig Jaar een won'ntT waarvnn 34 kooers geboekt, stondenals won'ngbeboevend. Het aantal won'no>hoboevon<fr>ri bedraagt nu 87? Voor dit Jaar is ultcegaan van 10 gavollor» voer krotonrfilnning. In totaal worden subsidieerd in de huur. De kosten van de reiningsdienst worden begroot op f883.450. Hillegom bezit een elf tal kleuterscholen, waarin zo'n 720 kinderen gehuisvest zijn met een to taal aan 26 personeelsleden. Momen teel bouwt men een nieuwe LOM- school "Savio" nabij de Olympiaweg (Elsbroek). Het gebouw, dat ruim 3 miljoen gaat kosten, zal deze zomer gereedkomen. De grootste onderwijs inrichting is de r.k. LTS. "St. Pau- lus" aan de Garbialaan (Elsbroek) met ruim 600 leerlingen; de Lagere Tuinbouwschool telt ruim 70 leer lingen. Bij de LOM-school verrijst een gymnastieklokaal en ook wordt bij de O.L.S. Rembrandtschool (Elsbroek gebouwd, evenals bij de LTS. Er trekken dagellks heel wat leerplich tige kinderen (bij het ontbreken van een plaatseliike Atheneum) naar elders: naar het Fioretti-college in in Lisse 376: naar de aldaar geves tigde Prot. Chr. Huishoudschool "Ja- coba van Beieren" 112. Hillegom telt nu 17 500 inwoners: in het cen trum 10245: in het uitbreidingsDlan Meer en Dorp 3300 en in het. plan Elsbroek 3545. Donderdag 22 Januari 4 fractievoorzitters naar aanleiding Cs avonds om half acht) houden de van de begroting (en) 1976 hun al gemene beschouwingen. Voor beant woording door het college van B en W met ge!e<r°nhe'd tot re- en dupliek ls geheip donderdag 29 Januari van 14.00- 19.00 uur). •an der Berg. Dertig kinderen hebben zich op gegeven en opvallend is dat er veel meer meisjes dan Jongens zijn. "Dat is iets waar de meeste koren mee te kampen hebben. Ook "Ex celsior" heeft meer vrouwen dan mannen. Misschien, dat de jongens zich meer schamen en dat de man- ding van mej. W. van Eldik, die ook het "grote" koor leidt. Vooral tus sen de kerstdagen en nieuwjaars dag hebben veel kinderen zich aan gemeld. Hoewel het koor "Jong Excelsior" bedoeld ls voor de Jeugd van 7 tot ongeveer 15 Jaar, blijkt dat boven de 12 Jaar geen kinde ren belangstelling hebben, of mis schien gewoon niet in de gelegen heid zijn. Mevrouw Van der Berg: "De oudste kinderen, die zich tot nu toe opgaven zijn 12 Jaar. Het kan zijn dat de Jongens en meisjes bo ven de 12 Jaar teveel huiswerk heb ben omdat ze op de middelbare school zitten. Ik heb de indruk, dat het blijft bij de lagere school jeugd". Ook donderdag, tijdens de repeti tie in "De Rank" aan de Eugenie Prévinaireweg, kunnen Jongens en meisjes zich voor het koor opgeven. Van het Haring en Visfront SCHEVENINGEN 7/1. Aanvoer: totaal 399 kisten; 24 kg tong en tarbot. - schol: 97 kisten wilting: 257 5.582: SCH 64 - 4.817: GO 23 11.096; VL 20 - OD 7 7.480: OD 8 9.049. SCH 48 iltKcvarpn worden 15 kisten wil- 3 kisten sprot er »n in guldens: ner 40 k?: kabel- 4258, TH ?14 TV 194148 V 156—144- wiltinf schar 144138: hot 84 -97: kult 88: lever 74- 88 73 13 800: UK 18 en UK 23 7.600. concentratie aan de afnemerskant, de zogenaamde "broe if abrieken". Door de regeringsmaatregelen err zit de zelfstandigheid geheel in de knel als gevolg van de hoge lasten van het bedrijfsleven, constateerde 5 Witteman. Vijfenvijftig procent van r het nationale inkomen wordt door de collectieve sector opgeslorpt met het vooruitzicht van een stijging tot ite zevéntig procent in de komende tien jaar. Onze aardgasrijkdom brengt geen welvaart. Het stelt de overheid -er in staat op de ingeslagen weg voort i te gaan. Een weg. die doodloopt om- dat onze ondernemingen er aan ten onder gaan. n De feestrede tijdens deze Jubileum- vergadering werd uitgesproken door het V.V.D.-tweede kamerlid drs 5 r Th. H. Joekes. Hij besprak de finan- ciële, economische en sociale knel- punten voor de zelfstandige onderne- mer bezien in het licht van het hui- |eJ, dige overheidsbeleid. Joekes stelde, rs( dat de vrije, zelfstandige onderne- |t mer de man, die risico aandurft, maar ook winst wil maken in ,nc het huidige Nederland bij steeds r meer mensen, opgehitst door zoge- naamde progressieve politici, in een kwade reuk staat. Het gefor- ni£ ceerd opjagen van het loonpeil en ;n vooral van het minimumloon met al- ba le repercussies van dien moet de re ondernemers, ook in het bollenvak, n extra zwaar getroffen hebben en nog I treffen. De belastingdruk noemde Joekes St bijzonder zwaar. Hij wees erop, t dat de VVD al sinds jaren aandringt cli op matiging van de overheidsuitga- eli ven, juist om tot een dragelijker al- z gemene belastingdruk te kunnen ko- tt men. De gezamenlijke druk van be- 1 lastingen, premies en aardgasprijs k moet eerst worden gestabiliseerd en 1 dan omlaag worden gebracht. Ten 1 aanzien van de exportbevordering, Bt dient de overheid allereerst het kü- p maat te bevorderen, waarin verkoop- 1 bare goederen tegen aanvaardbare r prijzen in het buitenland kunnen L worden afgezet. Ook behoren de be- t staande Nederlandse overheidsinstan- ties in het buitenland de meest aktie- L ve en krachtige steun aan de expor teurs te verlenen. Zij zijn er name- P lijk voor om Nederlandse expor- teurs in het betreffende land met raad en daad te helpen. HILLEGOM De heer P. de Lijs- ter, hoofd van de Ned. Herv. Eben f Haëzerschool in Waddinxveen is per 1 mei 1976 benoemd tot hoofd van de christelijke Kon. Julianaschool te Hillegom. "De Kikkers" werken samen NIEUW VENNEP Reeds gerui me tijd overwogen de Mixed Hockey Club, de Cricket Club en de Tennis Club alle gevestigd in Nieuw Ven nep nauw samen te gaan werken. Dit voornemen blijkt uit het feit dat de drie verenigingen de naam "De Kikkers" kozen. De Mixed Hoc key Club was de eerste vereniging met deze naam en werd opgericht in 1974. De Cricket Club en de Ten nis Club werden in 1975 opgericht. Het voornemen om samen te wer ken heeft nu een vaste vorm aange nomen. De Besturen van de drie verenigingen hebben een intentiever klaring opgesteld en ondertekend. Op basis van deze intentieverklaring zal een werkgroep van zes, bestaan de uit 2 bestuursleden van elk der verenigingen, de vorm van het sa menwerkingsverband en het verkrij gen van rechtspersoonlijkheid voor deze samenwerking voor het totale ledenbestand voorbereiden. GEMEENTE RIJNSBURG BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Rijnsburg maken bekend, dat zij voor nemens zijn met toepassing van ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de by het bestemmingsplan „Frede- riksoord" behorende voorschriften en ln samenhang met artikel 50, achtste lid, van de Woningwet vergunning te verlenen aan Bouw- en Aannemings- bedryf W. Hennipman B.V. te Lei derdorp voor het (opnieuw) aanbren gen van enige van ondergeschikte betekenis zynde wyzigingen in het bouwplan voor het oprichten van 10 herenhuizen ten westen van de Wil genlaan op het perceel kadastraal be kend gemeente Rynsburg, sootie C nr. 1572 (ged.), waarvoor zy by besluit nan 3 Juli JJ. bouwvergunning hebben /erleend. 3e tekeningen, waarop bovenbedoelde vilzigingen zyn aangegeven, liggen met Ingang van 8 Januari 1976 ier gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termyn wordt een eder in de gelegenheid gesteld even tuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrystelllng schrif- teiyk by hen in te dienen. Rynsburg, 7 Januari 1976. •en div. 'Tl gi T 3183' 1. TV 19 114—11 Burgemeester i voornoemd. De secretaris, S. Hroekhu'zen wethouders

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 4