J LOGOPEDIST(E) Z&KFC5Ï7IB I Uw man kan best een potje bij u breken. Maar voorde afwas is een Miele wèl zo handig. erisgeenbetere! administratief medewerkster MEDEWERK(ST)ER (PART-TIME) GOLDEN RETRIEVER afstuderen in de nog jonge studierichting Bedrijfskunde Koop nü en win f.lOOQr Voor ons Centraal Magazijn in Voorschoten (direct achter het NS-station) zoeken wij op korte termijn een die in een klein team de volgende werkzaamheden zal gaan verrichten: het geven van telefonische informatie over voor raden aan de diverse ANWB-vestigingen en het opnemen van bestellingen, het controleren van computerstaten en het bijhouden van voorraden d.m.v. een kaartsysteem. Wij denken aan een kandidate van plm. 20 jaar met enkele jaren Mavo, die zelfstandig en accuraat kan werken. Het gebo den salaris bij b.v. 20 jaar is f 1.128,21, de werktijden zijn van 8.30-17.00 uur. Sollicitaties kunt u richten aan de af deling Personeelszaken/Algemene Zaken, Wassenaarseweg 220, Den Haag. Telz 070-264426 tst 217L Automobielbedrijf A. MULDER B.V. vraagt een hoofdadministrateur Hij is verantwoordelijk voor de gehele admi nistratie en de verdere mechanisering daar- Onze gedachten gaan uit naar iemand die in het bezit is van het MBA-diploma en ervaring heeft in een soortgelijke functie. Wij bieden een goed salaris en gunstige ove rige voorwaarden. Sollicitaties worden schriftelijk ingewacht bij: A. MULDER B.V., Rijnsburgerweg 88 te Rijnsburg. Door stijgende vraag hebben wij plaats meubelmakers of fijnhoutbewerkers Om ons te helpen bij de produktie van meubelen. Tevens een administratief medewerkster Eventueel werktijden in overleg. Inlichtingen en sollicitaties dagelijks telefoon 01712 - 8342 en na 18.00 u an ons kantoor, 01712-8630. 3ASTELIJN MEUBELEN ZUIDWEG 11 C RIIPWETERING BK-LPG is véél voordeliger dan benzine (ook al rijdt u weinig kilometers). Laat ons het u voorrekenen: Benzineprijs: 103,2 cent per liter BK-LPG 41,1 cent per liter Dat scheelt dus ruim 62 cent per liter. Dat is 6,2 cent per km. Voor 'n middenklasse auto reeds bij 15.000 km per jaar een besparing van 462,- (30.000 km: 1392,-), incl. de aanschaf en inbouw van de installatie. Steek uw licht eens op bij Het Motorhuis Vraag gerust sprekende voorbeelden aan onze vestigingen: Hoge Rijndijk 5 - Leiden. Tel 071 -12 05 41 Vondellaan 80 - Leiden. Tel. 071 -76 9313* N.V. Maatschappij tot Levering van Elektrische Energie „Lugdunum" Ter Aar Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit Leiden AAN DE VERBRUIKERS. Een belangrijk bestanddeel van tarieven voor elektriciteit wordt gevormd door de brandstofkosten die in de vorm van een toeslag op de kWIvprijs in rekening worden gebracht. Voor het verbruiksjaar 1975 bedroeg de toeslag 4,4 cent per kWh. Voor het jaar 1976 zullen de brandstofkosten met ruim 36% toenemen, zodat de toeslag met ingang van 1 Januari 1976 op 6 cent per kWh moet worden gebracht. De kWh-prijs ondergaat verder een verhoging als gevolg van de kosten stijging bij de opwekking en het transport van de energie. Deze verhoging bedraagt 1 cent per kWh. De gastarieven worden in overeenstemming met het landelijk advies even eens met ingang van 1 januari 1976 verhoogd. Deze verhoging bedraagt 1 cent per m3 voor de eerste 600 m3 per jaar en 4 cent per m3 voor alle volgende per jaar afgenomen m3. Het vastrecht wordt verhoogd met f 0,50 per maand. Alle verbruikers zal bij de nota over de 1e verbrulksperiode in 1976 een tarievenoverzicht worden toegezonden. De Directeur. Bij het bureau Huisvesting van de Secretarie is plaats voor een die belast zal worden met: mondeling en telefonisch informatie verstrekken over alle huisvestingsaangelegenheden registratie woningzoekenden werkzaamheden t.b.v. de invoering van een aantal procedures. Vereist is tenminste het bezit van een MULO/MA VO-diploma, bij voorkeur aangevuld met type-ervaring. Naast goede contactuele eigenschappen zal hij/zij ook goed op de hoogte moeten zijn van de stad Leiden en haar bevolking. Leeftijd bij voorkeur tussen de 25 en 35 jaar. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en kan maximaal f 2235,bruto per maand bedragen. Aanstelling zal geschieden op arbeidscontract voor de tijd van 1 jaar. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 75084, te sturen aan burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden. SCHOOLADVIESDIENST - LEIDEN De Schooladviesdienst Leiden vraagt voor zo spoedig mogelijk, tij delijk tot I juli 1976 een: voor plm. 15 uur per week; woensdagmiddag en schoolvakanties vrij. Het werk zal bestaan uit: 11 uur logopedisch werk op lagere- en/of kleuterscholen en 4 uur voor bereiding en contact leggen met scholen-ouders en (interdisciplinair overleg op de schooladviesdienst. Salaris min. f 1.000,— max. f 1665,—% De Gemeentelijke regelingen zijn van toepassing. Inlichtingen rond de functie kunnen ingewonnen worden bij de logo pedistes op de maandag-, dinsdag- en vrijdagmiddag van 12.00 uur 13.00 uur en van 16.00 uur 17.00 uur. Telefoon 071—122146. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de secretaris 1 de Schooladviesdienst, Stationsweg 32, Leiden. i de Bestuursraad Sleutels Sloten Naamplaten Auto- en huis sleutels, klaar terwijl i wacht DE SLEUTELKONING" 's MAANDAGS GESLOTEN Te koop: spoed, wegens te kleine behuizing, een jonge levendige, vrolijke, gezonde Prijs f175.—. Telefoon na 18.00 155871. De Interfaculteit Bedrijfskunde biedt studenten de mogelijk heid om - in aansluiting op hun kandidaatsexamen - door middel van een studie van 21/, jaar het doctoraal examen Bedrijfskunde (interdisciplinaire aanpak bedrijfsvoering) te behalen. Marketing, Produktie, Besturing en Strategische Beleids voering. Dat zijn de vier gebieden van de doctorale studie aan de Interfaculteit Bedrijfskunde. Ze worden voorafgegaan door een adaptatieperiode - om de studenten te brengen tot een gemeenschappelijke benadering - en afgesloten met een afstudeerprojekt. Daarnaast wordt de mogelijkheid geboden tot differentiatie, zowel naar voorkennis als naar interesse. Het studiejaar vangt aan op 23 augustus 1976. De aan melding dient vóór 1 mei 1976 te geschieden. Uitvoerige informatie kunt n aanvragen bij de Interfaculteit Bedrijfskunde, Poortweg 6-8, Delft, telefoon 015-569254. toestel 213 ofwel bij de studiebegeleidster. Mevr. drs. M. L. Porrey-Fischer. interuniversitaire interfaculteit bedrijfskunde ondergebracht in het Interuniversitair Instituut Bedrijfskunde Best leuk als een man eens in de huishouding helpt. Maar de afwas kunt u beter overlaten aan een Miele afwasautomaat. Die doet de afwas van een hele dag in één keer. Dat bespaart u heel wat tijd en moeite. En wat ook fijn is: het gebruikte serviesgoed kan meteen in de machine, dus u hebt altijd een opge ruimde keuken. Een Miele afwasautomaat is technisch gezien zijn tijd vooruit. Drie sproeiarmen spoelen het hardnek kigste vlekje weg en de warme-luchtdroging wint 'het met glans van de handigste man met een thee doek. De perfekte isolatie houdt de warmte vast en zorgt dat u de machine praktisch niet hoort. Het interieur is van roestvrij edelstaal en de omman- teling van geëmailleerd staalplaat - stootvast en krasbestendig - kan niet bladderen en vergelen. Zoals elke Miele heeft de afwasautomaat het KEMA- keur voor optimale veiligheid. De machine is bovendien geschikt voor inbouw. Als u dit jaar nog een Miele afwas automaat koopt öf een Miele droger, hebt u een goede kans om 1000 gulden te winnen. Stap even bij uw handelaar binnen, hij kan er u alles over vertellen.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 26