IttMlttll Academisch Ziekenhuis Leiden Medische Faculteit studio medewerkster grafisch produktie bureau De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475425 Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese vereist: salaris: vakature nr. 475448 Centraal Rekeninstituut (afd. Verwerking) vakature nr. 475462 analist(e)/laborant(e) taak: verlenen van medewerking aan een onderzoek naar de inductie van chromosoomafwijkingen bij zooadieren door chemische mutagentia. opleiding op MBO-niveau. maximaal f 2.235,bruto per maand. computeroperateur taak: bedienen van de IBM 370/158- computer en de daaraan gekoppelde rand apparatuur, zoals magneetband- en -schijfeenheden, kaartlezers, regeldrukkers, ponsbandlezers etc. opleiding op HAVO- of gelijkwaardig niveau; teamgeest; bereidheid om in ploegendienst te werken. Gegadigde dient in staat te zijn zich in complexe systemen te verdiepen. Leeftijd tot ca. 25 jaar. bibliothecaresse taak: verzorgen van de bibliotheek van de laboratoria voor Biochemie en Medische Microbiologie. vereist: HAVO; G.O.-A3. Leeftijd van ca. 21 tot ca. 35 jaar. salaris: maximaal 2.471,bruto per maand. vakature nr. 475463 Laboratorium voor Celbiologie en histologie anallst(e) taak: verlenen van medewerking bij biochemisch researchwerk naar de hormo nale regulatie van de stofwisseling van botweefsel. Hierbij wordt gebruik gemaakt van instrumentele methoden en weefsel kweektechnieken. vereist: HBO-A of -B biochemische of analytische richting. interesse in elektronica en medisch- biologische problemen strekt tot aan beveling. Leeftijd tot ca. 30 jaar. salaris: maximaal 2.235,bruto per maand. vakature nr. 475464 analist(e) Fysiologische taak: assisteren bij onderzoek naar het Scheikunde mechanisme en de regulatie van de dierlijke eiwit-synthese. vereist: HBO (biochemisch) of gelijkwaardige opleiding. salaris: maximaal f 2.235,bruto per maand. vakature nr. 475465 Universiteitsbibliotheek (Tijdschriftenafdeling) bibliotheekmedewerk(st)er taak:-verrichten van bibliotheekwerkzaam heden op het gebied van de acquisitie, de catalogisering en de administratie van de tijdschriften en seriewerken van de bibliotheek. vereist: HAVO-diploma; typevaardigheid. Einddiploma van een bibliotheek- en documentatie-academie of diploma G.O.-A3 alsmede bibliotheekervaring strekken tot aanbeveling. salaris: maximaal 2.011bruto per maand. Voor iedere funktie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8"/J van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. Gevraagd voor spoedige indiensttreding JONGEMAN die zeer goed op de hoogte is van elektriciteit/elektronica. Bezit van rijbewijs vereist. Handelsmij. Verzaal WOUBRUGGE, Vrouwgeestweg 48, tel. 01729—8523. Privé Schoolstraat 8. GEVRAAGD per 1 Januari huishoudelijke hulp van maandag t.m. vrijdag ge durende de ochtenduren in Gezinsvervangend tehuis ..ONS HUIS". Hooigracht 58- 60. Tel. afspraak maandag morgen. tel. 071-142068. Voor onze studio, met veel gevarieerd grafisch werk, zoeken we op korte termijn een jonge medewerkster die we de volgende taken toebedacht hebben: het bedienen van onze elektronische composer, lay-out werk, montagewerkzaamheden en het assisteren in de administratie. Al met al een afwisselende en zelfstandige baan met veel mogelijkheden voor een eigen creatieve inbreng. Wij verwachten van haar een opleiding op MAVO-niveau, een goede typevaardigheid en vanzelfsprekend accuratesse. We meer wil weten belt Leiden -132210 of schrijft naar G|P|B, ta.v. G. J.Philipsen, Oude Rijn 98 studio voor grafische vormgeving 1 I Mevrouw, hulsvrouw zijn en toch geld verdienen Een leuke bijverdienste zou goed van pas komer V eigen werkuren j. Met werk inuwom„ inlichtingen. Stuur deze bon r Valeriusrondeel 235, Capelle a Naam Adres ACCOUNTANTSKANTOOR S. M. STOLP, Schelpenkade 40 te Leiden Telefoon (071) - 122741 VRAAGT PER 1 FEBRUARI 1976 EEN JONGE TYPISTE Gaarne schriftelijke sollicitaties. TOM WESTEN zoekt dameskapper/ster die de verantwoordelijkheid over de permanent- verfafdeling op zich kan nemen. INLICHTINGEN BREESTRAAT 45. LEIDEN TELEFOON 071—142422. Operatiekamer heelkunde anaesthesiologie Anaesthesie- assistenten/ verpleegkundigen vac. nr. 75.369 AZ. Taak: het verrichten van assistenten-werkzaamheden op de diverse O.K.'s. Verlangd: diploma anaesthesie- assistent N.Z.R. of diploma Ziekenverpleging A met aantekening anaesthesie. Salaris: vanaf 1522 tot max. 2011 bruto per maand. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door Mevr. Zr. Th. M. M. Berlemon- de Best, Coördinerend Hoofd verpleegkundige Operatiekamers, teL 071 - 14 72 22 tst 2316. Haemodialyse/ niertransplantatie Wegens toename van de opname/j behandelmogelijkheden kunnen voor zowel de Afdeling Haemo dialyse als de Niertransplantatie afdeling, verpleegkundigen worden geplaatst Tussen beide afdelingen is een nauwe vorm van samenwerking, die ook in de organisatie zijn weerslag vindt Voor de sub-afdeling Haemo dialyse waar gemiddeld 38 chronische patiënten worden gedialyseerd is binnenkort plaatsing mogelijk voor: Haemodialyse- verpleegkundigen vac. nr. 75.370 AZ. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A, aantekening Haemodialyse. Salaris: max. 2011 bruto per maand. Aanstelling als verpleegkundige-A (salaris max. 2124 bruto per maand) behoort tot de mogelijkheden. Op deze afdeling komt binnenkort de functie vrij van Waarnemend hoofd verpleegkundige vac.nr. 75.355 AZ. Zij/hij zal zich naast de onder steuning van de Hoofdverpleeg kundige in haar organisatorische werkzaamheden voornamelijk bezig dienen te houden met: - het verder uitbouwen van een optimale patiëntenzorg; - het, samen met de reeds aan wezige stafverpleegkundigen, opvangen, begeleiden en stimuleren van de (leerling) verpleegkundigen. De werktijden zijn in principe regelmatig. Verlangd: diploma Zieken verpleging-Agoede contactuele eigenschappen; Stafopleiding is gewenst. Eventueel krijgt zij/hij de gelegenheid deze alsnog te gaan volgen. Centraal klinisch chemisch laboratorium Analist(e) vacjir. 75.354 AZ. Taak: het verrichten van klinisch- chemische analyses en verder voor komende werkzaamheden tb.v. patiënten. Het betreft een volledige werkweek. Verlangd: diploma analist (medische of chemische studierichting). Salaris: max: 2235 bruto per maand. Gunstige compensatie regeling voor onregelmatige dienst. Centraal klinisch bacteriologisch parasitologisch laboratorium Wegens uitbreiding onder andere verband houdend met het over nemen van werkzaamheden van twee andere laboratoria is plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een Analist(e) vac.nr. 75.362 AZ. Aan. het laboratorium is een streek- laboratorium en een parasitolo- gische afdeling verbonden. Geboden wordt een prettige, afwis selende doch drukke werkkring. Zij die zich in de parasitologische wensen te bekwamen kunnen hier voor een cursus gaan volgen. De mogelijkheid tot grens verleggend oaderzoek is aanwezig. Verlangd: diploma analist, bacteriologische richting H.B.O./] M B O. of klinisch C.2 (S.A.L.). Salaris: max 2235 bruto per maand. Bedrijfseconomisch bureau en de afdeling organisatie en efficiency Op het secretariaat van deze staf bureau s komt binnenkort de functie vrij van Typiste/ administratief assistente Taak: - zorgdragen voor de administratie bij de opname en bij het ontslag van de patiënten; - typen van de correspondentie van de diverse specialisten aan huisartsen e.d.; - zorgdragen voor een juiste verwerking van de binnen komende post bij de afdeling. Verlangd: MAVO, typevaardigheid, ook in de Engelse taal; enige ervaring in secretariële werkzaamheden. Salaris: max. 1732 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Mondheelkunde - incidenteel gereedmaken van toe te dienen doses radiopharmaca. Vereist: minimaal diploma's HAVO en laborant(e) nucleaire genees kunde, dan wel isotopenaantekening voor röntgenlaboranten. Zij die bereid zijn tot het volgen van één der bovengenoemde opleidingen kunnen eveneens solliciteren. Salaris: bij voltooide opleiding max. 2011 bruto per maand. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. E. K. J. Pauwels, 071 -14 72 22tst. 3475. Administratieve dienst Administratief Secretaresse medewerkster vac.nr. 75.356 AZ. Haar taak zal bestaan uit: - typen van rapporten, brieven en verslagen; - verrichten van enige administra tieve werkzaamheden; - bedienen van de telefoon en te woord staan van bezoekers. Verlangd: diploma MAVO; goede typevaardigheid en administratief inzicht Urologie Administratief medewerkster vac.nr. 75.360 AZ. Taak: - ontvangen en te woord staan van poliklinische patiënten, als mede het maken van afspraken; - assisteren bij de polikliniek administratie; - beantwoorden van de telefoon en het geven van inlichtingen. Vereist: diploma MAVO; typevaardigheid. Administratief medewerkster vac.nr. 75.361 AZ. Taak: administratieve behandeling en completering van patiënten- statussen; verrichten van het voor komende typewerk; beantwoorden van de telefoon en het verstrekken van inlichtingen. Vereist: diploma MAVO; type vaardigheid. Zij die bekend zijn met de medische terminologie genieten de voorkeur. Afdeling stofwisselingsziekten e endocrinologie Medewerkster secretariaat vac.nr. 75363 AZ, vac.nr. 75.357 AZ. Taak: - bedienen van de telefoon en het maken van afspraken; - ontvangen van patiënten: - assisteren bij de polikliniek- administratie en het verrichten van typewerk. Vereist: diploma MAVO en type diploma. Afdeling stofwisselingsziekten en endocrinologie Administratief medewerk(st)er Taak: - administratieve ondersteuning van de werkzaamheden van Mw. Dr. J. Terpstra, lector diabetologie; - verzorging van de corresponden tie (binnen- en buitenlandse), zelfstandig en in overleg; - behulpzaam zijn bij het spreek uur, het regelen van afspraken; - behulpzaam zijn bij de organisatie van diverse bijeenkomsten en activiteiten van de diabetes werk groep (vergaderingen, werk besprekingen, colleges, etc.); - verzorging van de publicaties van de werkgroep (grotendeels in het Engels); - bijhouden van het algemene en het patiëntenarchief. Verlangd: een middelbare school opleiding (of een daaraan gelijk waardige oplading), steno en typen; een goed taalgevoel met name voor Nederlands; redelijke spreekvaardig heid in het Engels; bekendheid met de medische terminologie. Leeftijd: 20 tot 25 jaar. Salaris: max. 1842 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Isotopendiagnostiek Laborant (e) nucleaire geneeskunde vac.nr. 75359 AZ. Taak: - opvang en begeleiding van de patiënten; - instellen van de apparatuur; - maken en ontwikkelen van de 75.366 AZ. Taak: naast het maken van afspraken en het bijhouden van de agenda van het afdelingshoofd dient zij de (afdelings) correspon dentie te verzorgen. Tevens verzorgt zij de post- behandeling en houdt daartoo een archief- en rappelsysteem bij. Verlangd: diploma MEAO c.q. HAVO opleiding. Goede type vaardigheid en belangstelling voor financieel-administratieve werk zaamheden. Opleiding of ervaring Salaris: max. 1732 bruto per maand; promotiemogelijkheid aanwezig tot max. 1842 bruto per maand. Kok/chef de partie vac.nr. 75.367 AZ. bij de dienst Voeding en Diëtetiek t.b.v. de Centrale Keuken. Taak: medewerken aan het bereiden van maaltijden voor patiënten en personeel en aan bijzondere taken (koude buffetter *e.d.). Gewerkt wordt met een Centraal voedselverdeelsysteem. Verlangd: diploma diëetkok of hiervoor studerend. Salaris max. 1732 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Voor het werken op onregelmatige uren wordt extra vergoeding toegekend. Dienst voeding en diëtetiek Diëtiste vac.nr. 75.368 AZ. Taak: het in teamverband verrichten van alle tot de diëtetiek behorende werkzaamheden, waarbij mogelijkheden voor eigen initiatief en inbreng. Verlangd: middelbare school opleiding; diëtiste diploma en het bewijs van bevoegdheid; goede beheersing van de nederlandse taal. De gedachten gaan uit naar iemand die zelfstandig kan werken en goede contactuele eigenschappen bezit. Enige ervaring binnen het zieken huiswezen strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2235 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Mevr. M. A. M. Niemantsverdriet- Schuurs, hoofd van de dienst Voeding en Diëtetiek, tel. 071 -147222 toestel 5500/5521. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. En de kennletters LD

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 20