Hilversum IV begint sober vandaag ...engisteren Con Amore: in technisch opzicht goed voorbereid toegelicht programma Op zondag 28 december TOP DERTIG TOP DERTIG Welluidend concert voor de burgerij De jarige Boogschutter jaagt op'n Prisma. PRISMA V DONDERDAG 11 DECEMBER 1975 Op zondag 28 december 's mor gens om acht uur gaat Hilver sum IV, de ernstige muziekzen der, de lucht in. Volgens het roos ter zal Veronica het spits moeten afbijten, maar daarover bestaat nog geen zekerheid. Het is best mogelijk dat de NOS de officiële ingebruikstelling voor haar rekening neemt bijvoorbeeld via een toespraakje van minister Van Doorn. De onderhandelingen daarover zijn nog niet afgesloten. Manus Willemsen, voorzitter van de werkgroep muziek van de NOS. tevens hoofd van de muziekafdeling van de KRO-radio constateert: „Het is laat geworden, te laat eigenlijk, maar dat is niet onze schuld. Wij konden niet eerder beginnen omdat we niet wisten waar we financieel aan toe waren. Bovendien was de techniek niet voorbereid om zo'n grote taak op zich te nemen". De financien zijn ook de oorzaak dat d'e klassieke zender sober van start gaat. Voor elk programma-uur is een bedrag van ƒ800,- beschikbaar. „Te weinig", zegt Willemsen, „want voor een programma op Hilversum I of II is ten minste het dubbele beschikbaar". Dat impliceert een programmabeleid, dat voor een belangrijk deel is gebaseerd op het draaien van grammofoonplaten. In een enkel geval zullen live-uitzen dingen worden ingevoegd zoals het KRO-programma op donderdag van 12—2 uur, dat over drie maanden zijn eerste urtotending beleeft. In dat programma wordt een muziekkwis georganiseerd onder het publiek dat voor die live-uitzendin gen wordt uitgenodigd. Er zal een ensemble spelen, er worden nieuwe platen in besproken en interviews gehouden met bekende uitvoerende artiesten. Voor de presentatie van dat programma zijn twee jonge mensen aangetrokken, te weten Jaane Krook, die bij de NOS enige radio-ervaring heeft opgedaan en Jurriaan Fransman, student muzie kwetenschappen aan de universiteit in Amsterdam. Wanneer Veronica inderdaad op zondag 28 december de zender opent met wat zij noemt „een lichtvoetig programma met als basis klassieke muziek en met een knipoogje naar het publiek dat zich binnen de gebieden pop en klassiek bevindt", blijft zij tot acht uur in de ether. Vervolgens gaat de NOS <te lucht in met een programma „Fur Elise", een live-uitzending met publiek vanuit het Vincent van Gogh-museum in Amsterdan. Ook daarna blijft de NOS het programma verzorgen tot vijf uur 's middags. Tot zo laat mag de klassieke-muziekzender zich ma nifesteren. Op de normale werkda gen betekent zulks dat grote bevolkingsgroepen van klassieke muziek verstoken blijven. Manus Willemsen deelt die mening niet geheel, omdat behalve huisvrouwen en bejaarden ook vele autobezitters op Hilversum IV. kunnen afstem men. Bovendien heeft de ervaring geleerd dat er ook in kantoren en bedrijven naar de radio wordt ge luisterd. Op maandag is het de beurt aan de VARA. Hans Kerkhof, hoofd serieu ze muziek zegt: „Wij laten die plaatrubrieken gaarne aan de andere omroepen over". Op elke maandagochtend lanceert hij het programma „Feest der herkenning" en 's middags om de veertien dagen „Muziek van formaat" en „Zo klinkt het nu, zo klinkt het vroeger". De dinsdag is voor de TROS. die 's morgens om 7 uur begint met het programma „Capricco", waarin o.a. nieuwe uitgaven worden besproken en diezelfde ochtend van 10 tot 12 het programma „Opus 10 tot 12". De NCRV op woensdag draait van 10 tot 12 uur nieuwe platen. Bovendien brengt deze omroep een op Hilversum IV afgestemd muzie- kweekblad op de markt, voorlopig alleen a!s bijlage in de NCRV-gids. De KRO, is op donderdag aan de beurt. En op vrijdag is de NOS in de lucht van 71 uur. Daarna neemt de EO het over tot 3 uur. De laatste twee uur worden verzorgd door de VPRO. De NOS op vrijdag lanceert van 7—9 uur een nieuwe platenrubriek „Vroeg klassiek" gehe ten. De EO brengt het programma „Klankspiegel", waarin uitsluitend klassieke platen worden gedraaid. Van de AVRO (op zaterdag) is alleen bekend dat zij van 7 tot 9 uur 's morgens de nieuwe platenru briek „Klassiek Reveil" uitzendt. Er is aan de ingebruikneming van Hivlersum IV een schier eindeloete reeks besprekingen met alle omroep- componenten voorafgegaan. Voor een juiste programmering werden ook de sociologische diensten van de omroepen ingeschakeld. Belangrijk was het te weten op welke uren door welk publiek wordt geluisterd ec welke sfeer de programma's moeten ademen op de verschillende uren van de dag. Er werd het volgende ovareengeko- ven: van 79 uur 's morgens korte klassieke werkjes bijvoorbeeld van Mozart en Vivaldi. Van 9—10 uur gesproken woord dat geen cultureel karakter behoeft te dragen. Van 10—12 het zwaardere genre. Dat kan zijn de complete uitvoering van een opera, of oratorium, maar ook piano- en vioolconcerten. Van 12—2 uur zal het programma lichtvoetig zijn, rekening houdend met het feit dat iedereen op weg is naar of terugkeert van de lunchpau ze. Van 23 uur gesproken woord en van 3—5 uur ruimte voor de specialisten om zich uit te leven in het draaien van bij voorbeeld avant-gardemuztek. Het eerste jaar zullen de program ma's zoals reeds gezegd is sober van opzet zijn. Manus Willemsen had om die reden nog wat langer willen wachten met de ingebruikneming van Hilversum IV. „Wij hebben te weinig tijd gehad om ons degelijk voor te bereiden". In de toekomst zal meer het accent op live-uitzendingen worden gelegd via bij voorbeeld het uitzenden van concerten zowel van het Concertge bouworkest als andere orkesten in het land. Uitnodigingen zullen dan ook uitgaan naar ensembles en solisten om in de studio te komen optreden. Het ingebruik namen van Hilversum IV betekent overigens niet dat de bestaande klassieke muziekprogramma's op Hilversum I en n worden afgeroomd. Manus Willemsen heeft van de omroepen de verzekering gekregen dat die programma's niet naar Hilversum IV worden overgeheveld. Om het luisterpubliek zoveel moge lijk bij de uitzendingen te betrekken zullen in de verre toekomst ook Jeugdconcerten worden uitgezonden georganiseerd door de omroepen zelf of door anderen. De moeilijkheid is om goede inleiders te vinden. Mensen als Bernstein zijn zeldzaam. De meeste dirigenten zien er vreselijk tegenop om behalve dirigeren ook nog een praatje te houden. Aandacht zal er op Hilv. IV ook zijn voor de muziekbeoefening in de vrije tijd. De AVRO besteedt de zaterdagmiddag aan het laten optreden van harmonie- en fanfare korpsen. In dat programma is ook een cursus opgenomen. In het KRO-programma tussen 12- en 2 klassieke stijl zullen ook amateurs in de gelegenheid worden gesteld solistisch of in een ensemble te spelen. Manus Willemsen, die zegt blij te zijn met Hilversum IV had toch liever de voorkeur gegeven aan uitbreiding van de klassieke muziek programma's in het totale omroep- pakket op Hilversum I en II. Voorkomen dient te worden dat de klassieke muziek een soort behang wordt zoals cte pop op Hilversum Hl, al vindt hij het niet erg dat bepaalde programma's op Hilversum IV niet meer zijn dan behang. Immers, het publiek moet meer vertrouwd worden gemaakt met klassieke muziek. Het image dat klassieke muziek zwaar is en ontoegankelijk voor de gemiddelde burger moet verdwijnen. In dat kader zou het zelfs mogelijk zijn met een mobiele discotheek op pad te gaan langs kantoren en bedrijven in de lunchpauze. NEDERLAND I 18.15 Chemie, herh. les 12 (TELEAC) 18.45 Toeristische tips (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Laurel en Hardy (VPRO) 19.25 Landgenoten! (VPRO) 19.40 All in the family, tv-serie (VPRO) 20.05 Zendtijd van het Simplisisch Verbond (VPRO) 20.20 De hofhouding van de president, documentaire (VPRO) 21.00 Monty Python, tv-serie (VPRO) 21.35 Journaal (NOS) 21.50 Deadline USA. film (VPRO) 23.20 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.15 Voorlichting schooltelevisie-serie (NOS) 19.00 Journaal (NOS) 19.05 De eilanden van de rode vogels (VARA) 19.30 Oorlogswinter, jeugdserie (VARA) 20.05 Journaal (NOS) 20.25 Achter het nieuws (VARA) 20.40 De Pallisers, tv-serie (VARA) 21.35 De ombudsman (VARA) 22.00 Man over de vloer, tv-serie (VARA) 22.25 Achter het nieuws (VARA) 23.00 Gedicht (VARA) 23 00 Den Haag vandaag (NOS) 23.15 Journaal (NOS) 1 3) Mississippy; Pussycat. 2 1) That's the way I like; KC Sunshine Band. 3 7) Calypso; John Denver. 4 (11) Space Odditty; David Bowie. 5 2) Do it anyway you want it; People's Choice. 6 4) Lady Bump; Penny McLean. 7 5) I'm on fire; 5000 Volts. 8 (10) When you're gone; Maggie McNeal. 9 9) Sausolito; Rosie en Andres. 10 8) Nights on Broadway: Beegees 11 (16) Zing, went the string; Tramps. 12 (24) Gone girl-.Jack Jersey. 13 6) Als de dag van toen; Rein- hard Mey. 14 (17) Aggessus; Alexander Curly. 15 (28) Fly Robin fly; Silver Con vention. 16 (14) Dansez maintenant; Dave. 17 (13) Almost persuaded; Sommer- 18 (12) set. 19 (26) 20 (19) 21 (30) 22 24 25 (20) 26 (29) 27 28 (22) 29 (18) 30 (27) Everything's the same; Billy Swan. Johanna; Rijk de Gooijer. Little Darling; Rubettes. Mamma Miav; Polydor. Vliegen als een vogel; Peter Schaap. My little town; Simon and Garfunkel. Same ol' story; Chip Taylor. My dear rose; Albert West Show me you're a woman; Mud. You set my heart on fire; Tina Charles. Don't play your rock; Smokey. Sjakie van de hoek; Connie Vandenbos. I'll be your everything; Percy Sempre Crescendo: De Evangelische Omroep hield er gisteren danig de spanning in. Aan het begin van de avond' was via het NOS-journaal meegedeeld dat de EO zich als bemiddelaar voor Beilen en Amsterdam had aangemeld. Een gloednieuwe ontwikkeling? Het duurde tot half elf voor directeur Dorenbos op het scherm verscheen om zekerheid te brengen. Maar toen was het ook snel duidelijk: de Evangelische Omroep staat vierkant achter alle eisen en wensen van de Zuidmolukkers. En men stelt daar ook zendtijd voor beschikbaar, indien gewenst. „Wij zijn bereid", zei meneer Dorenbos, „om op waardige wijze aandacht te besteden aan de Zuidmolukse zaak". Hij achtte dat zijn plicht als Christen. Bovendien vreesde de directeur dat zonder zijn aandacht de zaak weieens zou kunnen escaleren. Op het ministerie van Justitie had de heer Dorenbos een gesprek gehad, zei hij. Voorlopig is het afwachten geblazen: zal de regerging ingaan op deze EO-sugges- tie? Oh ja, de heer Dorenbos had een voorwaarde aan de Zuidmoluk kers gesteld: als deze in de toekomst blijven doorgaan met gewelddaden, dan is de Evangelische Omroep niet thuis. De EO trok gisteren meteen maar flink van leer, na de toespraak van de directeur. Een stoet van Zuidmolukse kopstukken kwam ge tuigenis afleggen. Dominee Metiari zag ik nu ook voor het eerst van dichtbij. Hij zei onder meer: „Zelfs door gerechtelijke straffen en zelfs door de dood zal de Zuidmolukse ziel niet in de boeien geslagen kunnen worden. Duizenden Moluk- kers zijn destijds gevallen voor de Nederlandse zaak. Enkele Nederlan ders zijn nu gevallen voor de Zuidmolukse zaak. Waarbij ik wel de kanttekening maak dat dit niet de bedeoling is geweest". En opbouwwerker Metekohy zei op dreigende toon: „Als het signaal van Beilen niet goed wordt verstaan, dan vrees ik dat er signalen zullen komen die destructiever zijn". Doordat ik zat te wachten op het grote nieuws van de EO, pikte ik ook nog een programma mee dat anders aan mijn aandacht ontsnapt zou zijn. „Het kleine huis op de prairie" namelijk een Amerikaanse serie van het genre „De Waltons". Uiterst zoetsappig, anders kan ik het niet omschrijven. De EO-omr oeps ter vestigde er nog even de aandacht op. dat een hoofdrol was weggelegd voor de jonge acteur Dirk Blocker. Nooit van gehoord? Hij is de zoon van wijlen Dan Blocker, beroemd als Hoss uit „Bonanza". De zoon bleek een exacte kopie van zijn vader: het zelfde bolle hoofd, de zelfde stierenek Die gaat dus nog een grote toekomst tegemoet. Overigens was het een matte avond. Herman Kuiphof had het bij het voetballen voortdurend over herha lingen die we niet te zien kregen. En de Brusselse NOS-correspond^nt Hans van der Werf had met Sinterklaas een stropdas gekregen waarvan duizenden mensen hoofd pijn moeten hebben gekregen: oranje, rood, wit en gifgroen. Made in Belgium. Tot slot deelt de meester nog een pluimpje uit, en wel aan de makers (IKOR) van de opnieuw uitstekende aflevering van „Heeft de regen een vader?" Dit keer ging het over werkende kinderen in Columbia. Wat ik alleen niet begrijp, is dat zo'n sfeervolle film halverwege wordt afgebroken door een heer in een coltrui, die met een rood (revolu tie?) gordijn als achtergrond plotseling een verbeten lied a la Jaap van der Merwe gaat staan zingen. Moet dat nou? GERARD PAQUES Zanger-acteur Sammy Davis Jr. en zijn vrouw Altovise staan hier breed lachend bij een enorme verjaardagstaart ter ere van de 50ste verjaardag van de superster. Het feest had plaats in Las Vegas, waar Sammy twee weken op de planken staat. LEIDEN Of Cecilia, de be schermheilige der musici, hetzelfde lot heeft ondergaan als Nicolaas, en derhalve niet meer heilig is, heb ik niet kunnen nagaan. De musici he ben haar in de loop der tijden niet al te hoog geschat, getuige het geringe aantal composities dat aan deze maagd is opgedragen. Con Amore had er gisteravond twee van op het programma staan; bui ten deze kan ik me er slechts twee andere voor de geest halen: Pur- cell's Ode on St. Cecilia's dav en het 6chone lied Gildebroeders maakt ple- ziere... Het zal Bert Lassing ongetwijfeld moeilijk zijn uitgevallen, in de voet sporen te treden van zijn voorgan ger Jan Pasveer, die zich in Leiden een goede reputatie had verworven als veelzijdig dirigent; of - zoals hij zelf zegt - als dirigent, want een koordirigent bestaat net zo min als een orkestdirigent, er zijn alleen goede en slechte dirigenten. Naar aanleiding van het debuut van Lassing zou ik deze uitspraak willen aanvullen: hoeveel dirigenten krijgen in deze tijd van specialisa tie de kans om voldoende ervaring op te doen in beide categorieën? Las sing staat aan het begin van zijn carrière en heeft bij Con Amore nog niet veel meer kunnen doen dan "noten stampen", wat hij overigens grondig gedaan heeft. Het leiden van het Gewestelijk Orkest leverde hem de nodige moei lijkheden op, met name in H&ndels Ode on St. Cecilia's day, die stroef en nogal reöht-toe-recht-aan klonk. Intussen had men van een orkest, dat zich speciaal richt op koorbe geleiding, wel mogen verwachten dat het de partituur bij wijze van spreken zonder dirigent naar beho ren had kunnen uitvoeren, welke Indruk nu helaas niet gewekt werd. In de Messe solennelle Ste. Cécilie van Gounod leek Lassing wat min der gespannen en kon hij meer van het orkest gedaan krijgen, terwijl ook het geheel iets genuanceerder klonk. Zoals gezegd was het koor tech nisch goed voorbereid en aan de en kele ontsporinkjes was de begelei ding mede schuldig. De vocale so listen hadden in de Ode alle gele genheid hun kwaliteiten te tonen, zij het dat de componist de sopraan lyrischer partijen heeft tcfóbedeeld dan aan de tenor, die het meer met de beruchte Hi-Ha-Handel moest stellen. Annete de la Bye en Chris van Woerkom vormden een rots in de branding der onwennigheid, die des te heviger was nu de aria's niet gerepeteerd hadden kunnen worden. Dat de tenor leed aan een keelont steking was niet te merken dan aan het feit dat hij een enkele maal zijn stem scheen te sparen in het lage register. Beiden poogden van Dryden's tekst meer te maken dan de componist er van overliet. Gounod had meer werk gemaakt van het koor-aandeel. De solisten, inmiddels versterkt met de bas Ruud van der Meer, werkten naar voldoening samen met het koor, hoewel ook nu de nietzingende medewerkers soms de naam mede werkers niet verdienden. Grappig overigens, dat Gounod bij de Prière de l'armée terug is gevallen op het procédé van de "Turkse" muziek, onsterfelijk gemaakt door Haydn (Symfonie nr. 100) en Beethoven (96 symfonie)een anachronisme dat ook later nog (Grieg, Peer Gynt) actueel bleek. RON HARMS LEIDEN Het studenten mu ziekgezelschap "Sempre Crescen do" gaf, onder directie van Bas- tiaan Blomhert, zijn zogenaamde burgerijconcert in de Marekerk, die goed bezet was met eigen en ande re supporters. Alleen het titelblad van het programma met de sierlij ke vignetten en gearchaïseerd on derschrift herinnerde nog aan de oude tijd. Men moest op het eerste trompetgeschal "zijne plaatsen we der innemen" en op het "mede brengen van honden" stond een boete van 25 guldens. Overigens gaat tegenwoordig alles gewoon toe, als daar tenminste het Leidse kwartiertje ook toe behoort. Verder was aan het applaus te bemer ken. dat men zich echt "onder ons" gevoelde. Het komt niet zo vaak voor, dat een recensent in staat is, twee kort op elkaar volgende uitvoeringen met hetzelfde programma bij te wonen. Ik moet zeggen, dat cie van gisteravond, voor orkest en koor, door de betere ruimtewerking van de Marekerk. gunstiger uitviel dan de Warmondse van maandag jl. Misschien voelde men zich ook ze kerder van zijn (technische) zaak. Al dadelijk vielen mij de rust en de nauwlettende samenwerking in Debussy's "Prelude a l'aprèe-midi un faune" op. Ik vind, om een paar re denen, dit uitermate fijne, symbo liserende, met kleuren en lijnen to verende werk géén geschikt begin van een concert. Maar de weergave was. ook door de mooie, harmo nisch inpassende fluit- en hobo-so- li, voor een amateur-gezelschap, zéér verdienstelijk. De "5 nocturnes" van Mozart «op elegant-gevoelige teksten van Me- tastqsio) werden door het koor, on der de voortreffelijke leiding van Louis van Wijngaarden, beschaafd en kleurig gezongen. Ze zijn oor spronkelijk (door de componist aan zijn luchthartige vriend Gottfried von Jasquin opgedragen) echter niet voor koor, doch voor trio be stemd. De begeleiding door drie blazers was historisch wél juist. Van het "cello-concert" van de Napolitaan Leonardo Leo (eerste helft 18e eeuw) begreep ik weer niet veel. Het is 5-delig en de zeker be gaafde soliste Marijke Meyer hoef de niet echt te "concerteren", maar was voortdurend samen met het strijdkorkest bezig. Ook vond ik de tegenstellingen (voor zover aanwe zig) niet duidelijk ;erealiseerd en de snelle gedeelten misten de nodi ge vaart. Marijke kreeg, terecht, een geweldig applaus en mooi® bloemen. Het koor (samen met het gemo tiveerde orkest) zong verder de nogal gruwelijke en geëmotioneerde "Ballade van Zwartbaard" van Jan van Dijk, héél suggestief en het or kest eindigde met een Boheemse Suite van Dvorak, waaruit de mu- siceervreugde van "Sempre", onder Blomlierts bekwame leiding, zich vrij kon uiten. JOHAN VAN WOLFSWINKEL. De VPRO zendt vanavond (20.20 uur. Nederland I) het tweede deel uit van fords America". De Verenigde Staten van Noord-Amerika vormen wel een republiek, met een democra tisch gekozen staatshoofd, tevens regeringsleider, aan de top, maar diens hoofdkwartier vertoont opvallend veel overeen komsten met het paleis van een vorst. „Het presidentschap heeft monarchale trekken", zegt John Ehrlichmann, assistent van ex-president Nixon, in deze impressionistische documen taire van NET-Television. Het eerste deel van .ford's Ameri ca" werd vorige week uitgezonden in Machiavellihet derde en laatste deel volgt op 25 december. V.4fJA's actualiteitenrubriek échter het Nieuwsbevat van avond een gesprek met de voorzitter van het NVV Wim Kok in Spanje Voorts een interview met de minister-president van de Nederlandse Antillen J. M. G. Evertsz. Indien de gijze lingsacties geen groot gedeelte van de uitzending in beslag nemen, zal ook de uitgestelde reportage over Angola worden uitgezonden. (ADVERTENTIE) Waarom? Omdat elk Prisma horloge een perfekte vormge ving heeft. Omdat er een Prisma is voor elke prijs. Omdat 'n Prisma gemaakt is met Moderne kwaliteitshorloges. ongelooflijke predsie. En hierom: Als u in de periode van 23 november t/m 22 december een Prisma koopt. DONDERDAG 11 DECEMBER Hilversum I NCRV: 18.00 (S) Tijd vrij voor i :~1- to vrije tijd. 18.3" zoekplatenprogr. gewijde muziek. 19.55 Overdenking 20.00 (S) Muziek muziek muziek: licht platenprogramma. 21.50 Bij de tijd: de oudere werknemer. 22.10 De kerk vandaag: nieuws en commentaar 22 30 3.00 Romantiek. 23.55-24.0 Hilversum II AVRO: 18.00 Nieuws 18.11 Radio- 19.00 (S) Bariton programma. 20.15 (S) Het (S) Dat zit goed ludieke-kuiturele happening. 23,05 (S) Vanavond laat kultureel. 23.50 Radio journaal. 23.55-24.00 Neluws. Hilversum III NOS: 18.03 De Vakaturebank. 18JO (S) Joost mag niet eten. TROS: 19.02 (S) Sesjun: Jt ren. 22.02 (S) De Hugo van Gelderen show met Nederlandstalige top 10 en kwlswijs. 23.02 (6) Jazz-sir: Jazz night cap. 0j02 (S) De Hugo van Gelderen- Religlon: Blue Grass Gospelmusic. 5.0 KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (6) Badimerle. (7.30 Nwa. 7AL Ech°)- 8.24 overweging 8.30 Nws. 8«35 Gymn. v. d. huisvrouw. 8.46 De wonderlijke letter M. 9.40 Schoolradio. 10.0 (S) Aubade. (10.30 Nieuws). NOS 11.30 Blik op de derde wereld. 11.45 Blik op Europa. KRO: 12.00 (S) Van t waalf tot twee. 12.26 Med. 12.30 Nws. 12.41 Echo). 14.00 De eredienst. 14.15 Schoolradio. 14.45 (S) Interlokaal op vrijdag. (15.30 Nieuws). 17.00 Zonder grenzen 17.10 (S) De hutsgeklutste kinderspelen. 17.30 Nws. 17.32 Echo- magazine. Hilversum II AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend- gvm. 7 20 (S) Dag met een gaatje. (.8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.30 De groenteman). 9.00 Schoolradio. NOS 9.20 Wat heeft dat kind. 9.35 Water standen 9 40 (S) Toertsmo AVRO: 10.00 (S) Kletuertje luister. 10 15 (S) en mono) Arbeidsvitamm (li.co Nws. 11.03 Radiojournaal). 11.30 (S) Knip perlicht. 11.55 Beursplein 5 12.00 (S) Muziek uit de Weense barok. Over heidsvoorlichting: 12.30 Uitzend in voor de landbouw. AVRO: 12 40 Kwintet Cees Smal. 12.66 Radiojournaal. VPRO 13.00 Nieuws. 13.11 Vandaag dit, mor gen dat. 13.25 Programmaoverzicht. 13 30 Interview. 14 00 Muziek. 15.30 Permanent Wave 16.00 Nieuws. 16.03 Vandaag dit. morgen dat 16.05 Nova Zembla. 17.30 Welingelichte kringen. 17.55 Med. Hilversum III EO: 7.02 (S) Gospelsound. 8.03 Klankbord. 8.10 (S) Tussen thee en koffie. 9.03 (6) De muzikale fnilt- (S) Drie tussen de middag. Hier en nu. 13.06 (S) Drie tu middag. NOS: 14.03 (S) Pop-I

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 5