N Mijn keus... V Juwelier F. W. FLESSEN opleiding ziekenverzorging Boerhaave Voor het geld hoeft U het aiiet te laten.. Rafthuysbv ADMINISTRATEUR De klassieke 'eend' is terug f6888- r VAH DERMELDE A CITROEN Voor onze Interne Dienst vragen wij voor zo spoedig mogelijk een S medewerkster Leeftijd 18-35 jaar. Een belangrijk deel van haar taak zal zijn om in te vallen voor de Telefoniste en de Telexiste. Daarnaast zal zij typewerk en lichte administratieve werkzaamheden moeten verrichten. Aangezien zij op een internationaal handelskantoor komt te werken, is enige kennis van Duits, Engels en Frans vereist. Zij dient in het bezit te zijn van een MAVO (MULO)- en Typediploma. Ervaring in het bedienen van een telefooncentrale en/of telexapparatuur strekt tot aanbeveling. Wij bieden een goed salaris, een goede premiespaarregeling en tegemoetkoming in de reiskosten voor het woon-werkverkeer. Het Centraal Stikstof Verkoopkantoor B.V. is het gemeenschappelijk verkoopkantoor voor enkel voudige stikstofmeststoffen van de Unie van Kunstmestfabrieken met vestigingen in Geleen, Pernis, Utrecht en IJmuiden en de Nederlandse Stikstof Maatschappij met vestigingen in Brussel en Sluiskil. Sollicitaties te richten aan Hoofd Personeelszaken van het CENTRAAL STIKSTOF VERKOOPKANTOOR B.V., Thorbeckelaan 360, Den Haag. Hierboven een gedeelte van onze collectie van meer dan 400 stuks. Voordat U een klok koopt, ziet dan eerst onze collectie, de grootste van Leiden met de laagste prijzen. Diverse modellen tot 20% korting en bij ons gratis bezorgen en ophangen. 150m2 expositieruimte geven een indruk, welke U elders niet aantreft, in antieke, klassieke en moderne uurwerken, in diverse houtsoorten, o.a. wortelnoten - noten - eiken, mahonie etc., in diverse slagwerken o.a. bel, gong en westminster en/of div. melodieën of speelwerk. Bevrijdingsplein 12, Leiden - lel. 071-766670 Geversstraat 47 - Oegstgeest - tel. 071-152151 Atelier en showroom: Gerrit v.d. Veenstraat 25-29 - Leiden Tel. 071-766671 Zaanse klokken in eiken of noten van 179 - vcor 139.- Zaanse klokken middenmaat van 289.- voor 237.- Zaanse klokken grootste maat van 358- voor 289.- Sallander klokken in eiken of noten van 360.- voor 299.- Staartklokken wortel-noten van 545.- voor 465.- Moderne klokken div. gekleurden van 228.- voor 198.- Staande klokken van 675 - voor 475.- Staande klok met westminsterslag van 1850.- nu 1650.- Hal- of staande klokken in ruim 30 soorten, nieuw v.a. 475.- Antiek v.a. 1350.- Doe zoals reeds velen voor U gedaan hebben, kom vrijblijvend onze collectie bewonderen voor iedere beurs een prachtige klok. ln maart 1976 start een nieuwe cursus voor de Opleiding: Diploma: Salariëring: Leeftijd: Vereiste duurt twee jaar; theoretisch gedeelte wordt aan de cen trale opleidingsschool te Haarlem ge geven. is wettelijk erkend, volgens landelijke regeling, min. 17 jaar. meisjes: M.A.V.O. 3 of 4 L.H.N.O. vooropleiding: T richting Inas; jongens: M.A.V.O. 3 of 4 L.T.S. T rich ting. Nadere inlichtingen: te verkrijgen bij afdeling opleiding tele foon: (023) 33 10 50. Sollicitaties kunnen aan deze afdeling worden gericht. VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM Die auto kopen Uw huis opknappen Dat jacht kopen en dergelijke Bij RAETHUYS BV Is veel mogelijk, mits u een redelijk salaris hebt, b.v. f S.534,40 in 5 jaar vanaf f 206,p. mnd. Ook persoonlijke leningen tot f15.000,over 5 jaar met verzekering tegen overlijden a f 355,p. mnd. Ook 1ste hypotheek mogelijk en 2de hypotheek tot maximaal 10 jaar looptijd. Adviesburo voor s tie- en financierings zaken Hoofdstraat 70, Valkenburg Z.H. Tel. (01718)—72333/72257 STICHTING INSTITUUT VOOR NEDERLANDSE LEXICOLOGIE te Leiden zoekt een Deze functionaris zal worden belast met: het financieel en materieel beheer; de verzorging van de boekhouding; de personeels- en loonadministraties; de voorbereiding c.q. advisering met betrekking tot de besluitvorming. Geboden wordt: een zelfstandige en verantwoordelijke functie; rechtspositie overeenkomstig die van rijkspersoneel; de algemeen burgerlijke pensioenwet is van toepassing; salaris overeenkomstig rijksregeling tot maximaal f 3.263,bruto per maand; inpassing afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vereist: Middelbare schoolopleiding en goede contactuele eigenschappen. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Eigenhandig geschreven sollicitatie te richten aan de secretaris van het bestuur van de Stichting, Thorbeckelaan 360 te 's-Gravenhage. HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND n De technische dienst van Rijnland verleent ingevolge de Provinciale Verordening Waterkwaliteit Zuid-Holland aan twaalf in deze pro vincie gelegen waterschappen bijstand op chemisch en technisch gebied bij de uitvoering van de Wet Verontreiniging Oppervlakte wateren. Als gevolg daarvan kunnen bij de afdeling chemie van die dienst worden aangetrokken technologie A. een ervaren afvalwatertechnoloog voor het adviseren over technologische aspecten van te bouwen zuiveringstechnische werken en het uitvoeren van toegepast onderzoek op het gebied van afvalwaterzuivering en slibver werking. Vereist: een opleiding op H.T.S.-niveau (chemische techniek) èn ruime ervaring op zuiveringstechnisch gebied; rijbewijs BE. Aanstelling: in de rang van technisch ambtenaar le klas c.q. technisch hoofdambtenaar (salaris min. 2.411,en max. 3.263,per maand). B. een drietal technologen voor werkzaamheden op. het gebied van industriële afvalwater lozing of op het gebied van de procesvoering van afvalwater zuiveringsinstallaties. Vereist: een opleiding op H.T.S.-niveau (chemische techniek); enige bedrijfservaring is niet noodzakelijk doch strekt tot aan beveling; rijbewijs BE. Aanstelling: in de rang van technisch ambtenaar c.q. technisch ambtenaar le klas (salaris min. 1.732,— en max. 2.884,— per maand) C. een tweetal opzichters Aanstelling: in de rang van opzichter C c.q. opzichter B (salaris min. 1.436,en max. 2.351,per maand). De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Gegadigden voor deze functies kunnen hun schriftelijke sollicitaties met duidelijke vermelding van de vacature waarin men belang stelt, binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Bree- straat 59, Leiden. De 3 CV uit vroeger jaren Is er weer. 't Eendje zonder opsmuk. Met ronde kop lampen, zonder sierstrippen en zonder het derde ruitje achter. Hij staat kla in onze showroom. Kom kijken en let ook op de uiterts sympathieke prijs! JL inclusief BTW Ke-nnedylaan 118 (hoek Brahmslaan) Leiden Zuid-West. Telefoon 070-769322

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 12