m Donderdag 27 nov. Jüv 's avonds om 19.00 uur opent Home Centre haagse schouw de gloed van een nieuw vuur, even fascinerend als kalmerend, strelend van warmte, behaag lijkheid en gezelligheid. Een kompleet nieuwe attraktie in Home Centre Haagse Schouw ISCHOUWI Interschouw! Oostei'se Tapijten PARKET Jfh Home Centre presenteert Een schouwspel van funktionele schoonheid in de meest uiteen lopende artistieke vormen, rond het oerhuiselijke middel punt: het open vuur. Regency Indrukwekkend en vriendelijk. De fraai gevormde natuursteen past geheel in het rijke interieur. Kunt u zich een mooier en warmer dekoratie in huis voorstellen dan een echte pers? Kom dan gelijk even kijken naar de rijke kollektie Oók'al in Home Centre! Wie en wat is Interschouw? Interschouwisdepasgevestigde Nederlandse vertegenwoordiging van een der beroemdste Franse ontwerpers en bouwers van artistiekeschouwen "Cheminées Philippe". Dit van ouds bekende bedrijf heefteen jarenlange ervaring indetechniekvan het open vuur. Ventilatie, cirkulatie en rookafvoer hebben voorMons. Philippe al langgeengeheimen meer. Nu kunt ook u profiteren van zijn ambachtelijk meesterschap. Want een schouw of openhaard van Interschouw isonder alle wind-en weersomstandig heden het middelpunt van uw huiselijke rust. Genietervan, onbekommerd. Met Interschouw hoeft u nooit bang te zijn voor een adem-enzichtbenemende vertoning. "Cheminées Philippe" van Interschouw waarborgt u rust, dekoratieve schoonheid en technische perfektie tot in lengte van jaren. Interschouw presenteert: een keurkoilektie komplete schouwen en open haarden van grote verscheidenheid, waarvan u er in Home Centre liefst 26 in "levende" lijve kunt aanschouwen. Kunstzinnige modellen, die het "savoirvivre" van de Fransman binnen uw huiskamer brengen. Van het rustieke genre, als het ware zo weggehaald uithetwijnchateau, en de klassieke schouw uit de patriciërswoning, tot de meest futuristische inspiraties waarin de Fransen ook al toonaangevend zijn! Welkom Interschouw Mondileder, Europameubel en Schakel-keukens schudden u van harte de hand. Blij als we zijn dat het totale wonen zo'n fantastisch nieuw uitgangs- puntkrijgt,waarde leren leefkuil, het eiken bankstel, het dekoratieve wand- meubel, de eethoek, de slaapkamer en de vernuftig-gezellige keuken als vanzelf omheen groeien. Home Centre, de grootste ideeënbron voor het totale wonen, is er rijk mee. En de bezoekers van Home Centre vast nietminder! CIliniNEES rmurri: Campagnarde Imposante, rustieke schouw van onregelmatige, gekleurde steenblokken. Breed en gastvrij, bijzonder geschikt voor '11 braadspit. QSóg meerfeestnieuws Scan Design B.V. presenteert u in Home Centre een prachtige kollektie lamellen parket. Enorme keuze uit fraaie houtsoorten als eiken, grenen, berken, essen, wengé, merbau, kambala, gerookt eiken, eiken antiek, enz. Heet gemakkelijk zelf te leggen, maar u kunt het ook door onzevakmensen laten doen. Studio Een eigentijdse schouw in fijne soorten handvorm stenen.lnterschouw laat u vele moderne haarden Zien, ook in stalen uitvoering. Voorschoterweg45-49-Tel.071-769325*ValkenburgZH. (bij Leiden). Welkom als kliënt. Home Centre is helemaal koopcentrum. Home Centre Ie vert direkt aan partikulieren, via eigen vakmensen en per eigen expeditie.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 12