Artsen verontrust HERMENS EN Verlies 0kker VERRASSING SCHAKERS LISSE: ZEGE OP KATWIJK NUSSE HOOG OP WERELD RANGLIJSTEN tegen Gorman BobbyRiggs Provincie neemt de verantwoordelijkheid van Montreal over Kleuters niet meer voorin een auto Bende vergaarde voor minstens één miljoen 't Karrewiel ZATERDAG 15 NOVEMBER 1975 Over regeringsaaiipak gezondheidszorg UTRECHT ANP) De voorzit ter van de Landelijke vereniging van artsen in Dienstverband (LAD), de heer Z. S. Stadt, heeft vandaag op de ledenvergadering van de LAD In Utrecht grote bezorgdheid uitge sproken over de manier waarop de regering de problemen in de ge zondheidszorg, inclusief de finan ciële knelpunten, meent te moeten aanpakken. In het wetsontwerp voor de volks verzekering tegen ziektekosten ziet hij niets terug van de in de struc tuurnota gezondheidszorg beloof da decentralisatie en evenmin van enige behoefte aan behoorlijk over leg met de medewerkers, of aan inspraak van patiënten. Ook de inmiddels beruchte en al een jaar oude brief van staatsse cretaris (Klein Onderwijs en Weten schappen) over de honorering van de universitaire artsen zit de LAD nog steeds dwars, omdat er geen concrete voorstellen in worden ge daan. Inmiddels heeft de staatsse cretaris beloofd, dat hij daars alsnog mee zal komen. Staatssecretaris Hendriks (Volks gezondheid) heeft in de Tweede Kamer gezegd dat de gezond-, heidszorg financieel uit de hand is gelopen. De heer Stadt: "Het spijt mij dat ik op dit tijdstip niet van harte kan zeggen: wij zullen u desgevraagd steunen. Ten eerste is het onduidelijk of het ons werkelijk wordt gevraagd, ten tweede is het de vraag of wij vertrouwd worden en ten derde is er de vraag of wij zelf het benodigde vertrouwen kun- lien opbrengen". Heerenveen boekt winst: 16.000 gulden HEERENVEEN De Friese eerste divisieclub Heerenveen, waarin be taald voetbal en amateurvoetbal nog eendrachtig samengaan, heeft het afgelopen boekjaar afgesloten met een exploitatiewinst van bijna 16.000 gulden. Het was voor het eerst sinds jaren dat er weer gesproken kon worden van een saldo-overschot. Heerenveen is schuldenvrij en heeft haar vermogen nu tot bijna 290.000 kunnen opvoeren. Het afgesloten boekjaar leverde 'n recordrecette van bijna 350.000 gulden op. De thuis wedstrijden trokken gemiddeld 4487 betalende bezoekers. De amateurssector bij de Friezen boekte een winst van 25.000 gulden, de afdeling betaald voetbal had een negatiefsaido van 9000 gulden op een budget van bijna een half mil joen gulden. Heerenveen heeft zijn aankopen dit seizoen, o.a. Reijs, Rorije, Jansen en Karadzic kunnen bekostigen uit de verkoop van Kist, Griever, Toonstra en Haan. Deze verkoop heeft er mede toe bijgedra gen dat Heerenveen er thans finan cieel rooskleuriger voor staat dan ooit te voren. LEIDEN Het eerste team van Katwijk zit in de eerste klasse van de Leidse Schaakbond duidelijk in de hoek waar de klappen vallen. Na de opvallend grote 2V2—'7% neder laag bij debutant Alphen I gingen de Katwijkers ook. tegen de tweede debutant, Lisse I, de boot in: 7—3. Het was een uitstekende start van Lisse, dat in de eerste ronde vrij was. Nu titelfavoriet Philidor III bij Alphen grandioos de boot heeft gemist, begint het erop te lijken, dat de beide debutanten de dienst in de eerste klasse gaan uit maken. Lughart van Katwijk zat enorm te schutteren en dat betekende al heel snel 10 voor Lisse. Haasnoot maakte de stand gelijk met een overrompelende aanval op de da mevleugel. De Raad kreeg na een slechte opening nog wel een aanval in handen, maar deze sloeg niet door: 21. Van Randen raakte in een warnet van varianten een stuk kwijt: 22. Van der Wiel verknal de zijn gladgewonnen stand in de slotfase: 32. De vijf overige par tijen werden afgebroken en zouden worden uitgespeeld. In plaats van te komen belde Katwijk op de avond, waarop in Lisse'' de borden al klaar stonden, af. Na enig onder handelen werd de eindstand be paald op 73 voor Lisse I. Uitslagen: G. v. Dijk (Lisse Ij- Haasnoot (Katwijk I) 01. Thorn LeesonM. v.d. Plas 10, Rosdorff De Raad 10, KampsLugthart 1—0, Van RandenDen Hollander 01, P. v.d. GriendtBarnhoorn 1 —0, J. v. Dijk—G. v.d. Bent 1—0, Lemmers—De Jong V2—V2, Van Hal Ouwehand Vz, O. v.d. Aard weg—G. v.d. Wiel 1—0. Het tweede team van Lisse, fa voriet in klasse III D, verloor ver rassend van Philidor VII, dat nu de grootste titelkansen bezit. Lisse had dit duel moeten winnen, maar het vergooide aan de borden twee en drie op winst staande partijen. Lis se pakte nog wel enige puntjes aan de staart, maar dat was onvoldoen de: 3%5%. De partij aan het eer ste bord gaf Lisse remise, want Philidor had toch al gewonnen. Eindstand: 46 voor Philidor VII. Leiderdorp II, dat in de eerste ronde vrij had, was in klasse III C VTL H duidelijk cje baas: 6^—3ys. DEN HAAG Aan het eind van het atletiekseizoen 1975 staen drie Nederlanse atleten zeer hoog geno teerd op de wereldranglijsten. Jos Hermens, die in september de we reld- en europese records op de 10 mijl (45. 57.6), 20 kilometer (57.31.8) en uurloop (20.90,765 meter) op zijn naam bracht, bezet op de vijf en tien kilometer resp. de vierde en der de plaats. Op de 5000 meter is de Belgische wereldrecordhouder Emiel Puttemans lijstaanvoerder met de 13.18.6 die hij op 4 juni op Papen dal realiseerde. In diezelfde wedstrijd verbeterde Jos Hermens zijn na tionale record tot 13.22.4. Tussen Puttemans en Hermans schoven zich HONG KONG De als tweede ge plaatste Tom Okker en de als der de geplaatste John Newcombe zijn gisteren uitgeschakeld voor de hal ve finales van het "Citizens tennis toernooi" in Hong Kong. Het prij zengeld voor dit toernooi bedraagt 50.000 dollar. De Amerikaan Tom Gorman ver sloeg Okker in twee sets met twee maal 6-4, en de Amerikaan Gottfried klopte de Australiër Newcombe in drie sets met 6-3, 4-6, 6-3. De Amerikanen Eddie Dibbs en Jim Connors hebben zich geplaatst voor de finale van het toernooi om de Dewar Cup in de Londense Al- berthall. Èddie Dibbs won met 6-3, 6-3 van de Brit Buster Mottram en Connors klopte in drie sets Ilie Nas- tase: 6-3, 5-6, 6-1. Bij de dames plaatste Evonne Goolagong zich voor de finale door met 6-2, 6-1 van de Joegoslavische Mima Jausevic te 0 Vanavond 7 uur verleent de jon gerengroep The Lord's Folk mede werking aan een eucharistieviering MONTREAL De regering van de Canadese deelstaat Quebec heeft gisteren de constructie en financie ring van de belangrijkste installa ties voor de Olympische Spelen van 1976 in Montreal overgenomen. Procureur-generaal Fernand La londe verklaarde gisteren in het provinciale parlement, dat een com missie voor de Olympische installa ties de verantwoordelijkheid van de stad Montreal zal de bouw grond komende hoofdstadion en het Olympisch dorp. Lalonde is voor zitter van de provinciale controle commissie, die een week geleden tot de conclusie kwam, dat het onmo gelijk zal zijn het Olympisch sta dion tijdig op te leveren. Lalonde gaf toe dat de Olympi sche Spelen van Montreal de duur ste -uit de geschiedenis zullen wor den. Volgens hem worden de kosten van de zomerspelen nu officieël ge raamd op 2600 miljoen gulden. Bij een geschatte opbrengst van ruim een miljard gulden, dient men te rekenen op een verlies van bijna PALERMO Een rechtbank oin Palermo heeft gisteren de Ita liaanse voetballer Rosario di Vin- cenzo, de vroegere doelman van Brindisi tot drie maanden gevan- NIEUWE UITGAVEN De de Vrij Jules Verne, door Daniël Le Noury. Uitgeverij Elsevier. Amsterdam, f 12.50. Voetstappen. Een onzichtbaar avontuur, door J! Machado. Elsevier, f 12.50. De dieren uit het toverboek. Avonturen met magie, door A. Tison en T. Taylor. Elsevier, f 12.50. De El- door Ziraldo. Elsevier, do Nieuwzeelander Rod Dixon Leiden. Voorgangers: pastor de Antoniuskerk, Boshuizerlaan ïenisstraf veroordeeld wegens het (1.321.6) en de Noor Boeroe (13.21.8) De wereldranglijst op de tien ki lometer werd voor het grootste ge deelte bepaald op 29 augustus in Lon den. De race op de baan van het Crystal-Palacestadi'on werd dn 27.45.4 gewonnen door de Engelsman Bren dan Foster vóór de Olympische ma rathonkampioen Frank Shorter (V ST), die 27.46.0 noteerrde. Jos Her mans eindigde in die wedstrijd als derde met een tijd van 27.46.5, wat nieuw Nederlands record bete- kerkeraad heeft de behoefte kende. Frank Nusse zag zijn doorbraak op de 400 meter horden ook beloond met een hoge klassering op de we reldranglijst van 1975. De Amster dammer, die rijn Nederlandse record drie rnaail scherper stelde, komt op twee lijsten voor, die voor hand- tijd, en electronische tijdwaarne ming. Met zÜn handig- estop te tijd! van 49.8 (13/8, Kopenhagen) is Nusse twaalfde. De electronische tijd van 49,43 seconden, die Frank Nusse op 20 augustus in Zurich rea liseerde is goed voor een zevende staan wordt bedreigd. De brief spoort Noort. Thema: "Naar we levensstijl". De jongerengroep "De Overbrugging" van de Harte- brugparochie (Leiden werkt morgen 10 uur mee aan een jeugddienst in de Petrakerk Leiden-Nöord. Voor ganger: ds. H. Hortensius. 0 De vrij gemaakte gereformeerde buiten ver band te Alphen aan den Rijn heb ben de kerkraad van Oegstgeest, waaronder zij resorteren, gevraagd instituering van een zelfstandige ge- Alphen te bevorderen. De kend. Een commissie gaat de zaken uit werken. O De gereformeerde synode zal zich volgende week donderdag de hele dag bezighouden met bezwaar schriften tegen prof. dr. H. M. Kui ten en tegen zijn adviseurspositie bij de synode. 9 Een groep van 37 leiginggevende hervormden heeft een brief aan de plaatselijke kerkeraden gestuurd waarin zij zeggen dat er alle reden is om na te gaan hoe men Israël kan blijven bijstaan, zolang het geen vrede heeft kunnen sluiten met de Arabische staten en de Pa- lestijnen en zolang het in zijn be- De Israëlische minister van Buitenlandse Zaken Yigal Allon protesteert op eigen wijze tegen de VN-resolutie, die het. zio nisme veroordeelt als racisme. Met dit kaartje getooid ver scheen hij op een receptie hij het congres van de SPD in het Westduitse Mannheim. plaats. Bij de dames staat alleen hoog- springster Mieke van Doorn zeek hooog genoteerd. De atlete uit Lis se, die in april naar West Duitsland vertrok om zich bij Dragan Tan- cix op de Olympische Spelen voor te bereiden, bezet bij liet hoogsprin gen met 1,88 meter de zevende plaats. tot deelneming aan de buiten landse staatsleningen onder de naam "State of Israël Bonds", wa van de inkomsten uitsluitend wor moedwillig veroorzaken blessure. Hij is de eerste Italiaanse voetballer, die voor een dergelijke daad is veroordeeld. Zijn tegenstan der, Giorgio Barbuna van Palermo, liep twee gebroken ribben op in de wedstrijd tegen Brindisi. Di Vin- cenzo had eerst Barbana tegen de grond geslagen met een rechtse op de kaak, waarbij de man knock-out ging en had hem -toen, terwijl hij bewusteloos op de grond lag nog en kele schoppen gegeven. IJshockey Voor de Nederland se ijshockey competitie zijn gister avond de volgende wedstrijden ge speeld: NijmegenBrussel 8—8, HIJSCPA 42, Tilburg Trappers Amsterdam 91. Tennis De 20-jarige Chris Evert heeft in New York een con tract getekend voor World Team Tennis (WIT), waar ook Tom Ok ker en Betty Stöve voor uitkomen. De winnares van Forest Hills ont vangt met het zetten van haar handtekening jaarlijks een bedrag van 160.000 dollar (ruim 400.000 gulden). Het apepakje, door Hans Werner. Elsevier, f 13.90. Van 812 jaar. Het medisch bedrijf. Een bedrei ging voor de gezondheid? door Ivan Illllich. Uitgeverij Het Wereldven ster, Baarn. f De koude keuken, door Christine Schönherr/Chfistian Teubner. Uit geverij Elsevier. Amsterdam, f 55. Het grote woonboek, door Terence Conran. Elsevier, f79.50. Na l-l-'76 f 89.50. Elseviers groot kruidenboek. Kwe ken, recepten, andere toepassingen. Vertaald en bewerkt door Wina Born. Elsevier, f 24.50. Den Haag en omstreken in 19e- eeuwse foto's, samengesteld en vorm gegeven door Kees Nieuwenhuijzen. Uitgeverij Van Gennep, Amster- 1 dam. Paperback f22.50, na l-l-'76 f 29.50. Slenteren, door S. Carmiggelt Uit- geverij De Arbeiderspers, Amster dam. f 13.50. Jacht op de inktvis, d'oor J. H. Donner. De Arbeiderspers, f 16. Doodklap, door Dick Francis. Se rie Crime de la crime. De Arbeiders pers. f 17.50. Wat doen we met moeder met de feestdagen?, door Harriët Freezer. De Arbeiderspers, f 13.50. Drielandenpunt, door Annie Ro mein-Verschoor. Essays. De Arbei derspers. f 28.50. Begraaf mijn hart bij Wounded Knee, door Dee Brown. Jeugdeddtie. Uitgeverij Hollanddia, Baarn. f 14.90 Het leven op zee. Boeiende zeever halen verzameld en ingeleid door Sir Alec Rose. Hollandia. f 18.90 Waarheen de storm ons voert, door K. Woodiwiss. Uitgeversbedrijf De Boekerij, Baarn. f 24.90 Atletiek De o-wereldi'ecord- Wimpie Muis. Een toaieelroman, - houder op de 100 meter, de Cubaan door Dolf de Vries. Uitgeverij Nijgh Silvio Leonard, een rugwer- de financiering van de vel geopereerd, omdat twee wervels ntwikkelingsbegroting. zijn ischiaszenuw beknelden. Leo- nard was na zijn overwinning op Kickers Offenbach, de 100 meter in 10.15 seconden bij de Bundesliga, heeft de Panamerikaanse Spelen in okto ber in Mexico Stad in een drie me ter diepe kuil gevallen en had zich daarbij ernstig- geblesseerd. Voetbal - hekkesluiter gisteren een 11 gelijkspel behaald tegen Schalke '04, dat de vijfde po sitie op de ranglijst inneemt. daagt opnieuw uit LOS ANGELES Bobby Riggs, de voormalige Amerikaanse topten- nisser, die de afgelopen jaren weer in het nieuws kwam door rijn wed strijden tegen Billie Jean King en Margaret Court, heeft opnieuw ie mand uitgedaagd. Riggs heeft zijn activiteiten echter verlegd. De Ame rikaan heeft de Australische oud-lan- ^erTmet geafstandloper BUI Emmerton uitge- datenvaibSid, daagd. Emmerton zal op 15 en 16 december in de doden-vallei in Ca- lifornië 100 mijl (ruim 160 kilome- Bolffges" heef t"zich" onlangs"!el* Franse VVDM Zeven militai- witte standaard n van het 19de regiment infan- ganisatie hesen. rie van Besancon zijn opgesloten de militaire gevangenis van Metz omdat ze zich bezig hebben gehou- oprichting van een sol de volkerenor- 1600 miljoen gulden. De kosten voor de totale organisatie waren oor spronkelijk geraamd op 650 mil joen gulden, maar de inflatie en de heeft de beweging stakingen hebben de kosten om- 'informatie over de rechten van de hooggejaagd. De laatste officiële soldaat' gisteren bekendgemaakt. De prognose, die van drie maanden ge- Franse minister van Defensie, Yvon leden dateert, was een kleine twee helft. De winnaar van het duel vangt, van de verliezer 100.000 dol lar (ruim 250.000 gulden) DEN HAAG (SP) Kinderen tot zes jaar mogen over enige tijd niet meer voorin een rijden de auto zitten, ook niet op schoot bij een volwassene. Van zes tot twaalf jaar mogen ze nog wel voorin, mits in een heupgordel. Boven de twaalf jaar kan ook een driepunts gordel. De ministerraad is gister avond met dit voorstel van ver keersminister Westerterp ak koord gegaan. Uit een onder zoek van de Stichting Weten schappelijk Onderzoek Verkeers veiligheid (SWOV) is gebleken dat kinderen met een heup- gordel om op de voorbank vei liger zitten dan zonder gordel achterin, maar dat ze te klein zijn voor een driepuntsgordel. Cijfers van het CBS tonen aan dat in de jaren 1972, 1973 en 1974 126 kinderen tot twaalf jaar als passagiers van een per sonenauto de dood vonden bij verkeersongevallen. In dezelfde perioden werden 3232 kinderen gewond. miljard gulden. Daar is men nu dus weer 600 miljoen gulden over heen. Het overtreft zelfs in ruime mate de' kosten, die door de Duit sers in 1972 gemaakt werden voor München. De Duitsers besteedden toen 1972 mark. De heer Lalonde, die als provinciaal minister verant woordelijk is voor de spelen, liet in het onzekere welke rol de stad Montreal in de toekomst nog zal keerd tegen dit initiatief en de op richting van een Franse VVDM verboden. NDP Het constitutioneel ge rechtshof van West-Duitsland heeft gisteren bepaald dat de rechtse Na tionaal Democratische partij (NDP) ongrondwettig en antidemocratisch genoemd mag worden. De NDP had het hof in Karlsruhe gevraagd de regering in Bonn te verbieden de spelen bij de voorbereiding partij te beschrijven als 'uiterst spelen, rechts en ongrondwettig'. Die om schrijving komt voor in een recent rapport van het ministerie van Bin nenlandse Zaken over politiek Ex tremisme. Teruggetrokken Israël heeft gisteren zijn troepen uit een kuststrook in de westelijke Sinai te ruggetrokken. Het was de eerste overdracht van grondgebied onder het nieuwe interim-akkoord met Egypte, zo meldt radio Tel Aviv. De radio zei dat de formele over dracht om twaalf uur (pl. tijd) plaatsvond op het Ras Sudar-olie- complex. De Israëlische vlag werd neergehaald warna twee soldat'an van de Verenigde Naties de blauw de Witte Singel 1, Leiden Van Ditmar, Den Haag. f 15.— De koperen tuin, door S. Vestdijk. T.v.-editie. Nijgh Van Ditmar. f 18.50. Het lot breekt niemand, dioor Ro ger Bieters. Nijgh Van Ditmar. f 11.90 Demente bejaardenflat., Gedichten van Miel Vanstreels. Nijgh Van Ditmar. f 7.90. Alternatief citatenboek, door Gerd de Ley. Nijgh Van Ditmar. f 11. Zwarte zondag. Roman door Tho mas Harris. Uitgeverij A. W. Bruna Zn. Utrecht/Antwerpen, f 19.50. De moord op de eenendertigste ver ping, door Per Wahlöö. Bruna Zn. Zwarte Beertje, f 4.25 De Bosgeest, door Ivans. Detective. Zwarte Beertens. Bruna Zn. f 4,25 Geheime dienst, door Ivan. Detective. Zwarte Beerte. Bruna Zn. f 4.25 Springveer, door Per Wahlöö. Po litieroman. Zwarte Beertje. Bruna Zn. f 4.25. Honger. Een zwartboek, door Karei Roskam. Uitgeverij Agathon, Bus- sum. f 12.90 Elfde Agatha Christie vijfling: Het wespennest Moord in de martel- stoel Mysterie in Market Basing De laagte Een handvol juwe len. A. W. Sij'thoff's Uitgeversmaat schappij, Alphen a/d Rijn. f 17.— Het doek valt, door Agatha Chris tie. A. W. Sijthoff. f 8.50 Gedrang rondom het pedium, door R. C. Kwant. Nieuwspoorbreeks. We tenschappelijke Uitgeverij, Amster dam. f 22.50 Persvrijheid? door Joan Hemels. Nieuwspoortreeks. Wetenschappelijke Uitgeverij, f 18.50 KATWIJK AAN DEN RIJN. Leeg te koop aan de Pioenhof 11 een uitstekend onderhou den woonhuis, met schuur, voor- en achtertuin (zuiden), voorzien van c.v. gas, woonkamer, gang, toilet, moderne keuken met RVS aanrechtblad en geiser, diepe kelderkast, vaste trap naar le verdieping, hal, 3 slaapkamers, douche kamer met vaste wastafel. Vraagprijs inclusief alle stoffe ringen en zonweringen f 85.000,k.k. 100% hypotheek mo gelijk. Marktberichten KATWIJK AAN DEN RIJN 14/11, groentenveiling: waspeen AI 310530, All 260460, BI 6801110. Cl 610— 710, CII 630—660; bloemkool 61 107— 145. 81 88—125. 811 28—83, 101 56—60, UTRECHT (ANP) De Utrechtse politie heeft in samenwerking met haar collega's in Zeist een bende opgerold, die het afgelopen jaar voor minstens 1 min aan kleding stukken en cassette-recorders uit winkels heeft vergaard. Sinds septem ber zijn 21 personen uit de domstad aangehouden in verband met deze zaak. Uit verklaringen is gebleken dat de meeste kledingstukken in kof fers werden verzonden naar Suri- peen 240700; krulpeterselie 3743; rode kool 1012; boerenkool 2235: groene kool 39; pri sessebonen 41 spitskool 86; kervel kool 2.200 stuks. 120.000 kilo; bloem- De zaak kwam aan het rollen toen de politie twee maanden geleden in Zeist drie verdachten, de 19-jarige inpakster B. E. L., de 14-jar. J. H. en de 28-jarige vloerenlegger A.R., op heterdaad betrapte bij een winkel diefstal. Tijdens het onderzoek bleek dat de drie behoorden tot een bende, die meestal in groepjes van twee of meer opereerden. Van der Weide B.V. Leidseweg 37, Voorschoten, tel. 01717-7140* STICHTiNS PROT. CHR. SCHOLEN VOORSCHOTEN Voor 2 van haar scholen roept het bestuur sollicitanten op voor de functie van ONDERWIJZER (ES) in klas 3 of 4. Reflecteren kunnen zij, die: a. een tijdelijke benoeming wensen van 1-1-1976 tot 1-8-1976 b. een vaste betrekking wensen. Wij bieden op beide scholen: een fijn team van medewerkers, moderne leermiddelen, vakleerkrachten voor j en k. Inl. en soil, bijJ. Pronk, Troelstrastraat 9, Katwijk aan Zee, tel. 01718—16159 huis) en 01717—5112 (school). HOTEL-CAFE-RESTAURANT /IdoLra/Ufer mdnkot. AFSLAG krachtens bevel van de Arr. Rechtbank te 's-Gravenhage op donderdag 20 november 1975 des v.m. om 10.30 in de bovenzaal van het parkres taurant „Avifauna" te Al phen aan den Rijn, van: Het woonhuis met aan- beh. onder de Gem. Zoe- terwoude, pl. gemerkt Hoge Rijndijk 7. Vrij van huur. Ingezet op f 146.000, Nots. A. D. H. Heenk, te Hazerswoude. Voor het rayon Rijnsburg, Katwijk, Noordwijk, Noord- wijkerhout, Sassenheim, Hillegom en Lisse vragen wij Consulenfes voor cosmetica en parfums Dames, u bepaalt zelf uw verdienste, bel dan nog vandaag, tel. 071-767372. Triumph Stag sept. 1974 model, 33.500 km, kleur bruin, automatic, en vele extra's, i.z.g.st. plm, f 19.500,voor snelle ver koop. Tel. 071-155497. De Cortona Stichting HAAGWEG 47 LEIDEN huis voor 48 ,,a.s. ongehuwde en alleen staande moeders en kinderen" vraagt voor zo spoedig mogelijk ENKELE PART-TIME VERPLEEGKUNDIGEN voor de nachtdienst. Eventueel kraamverzorgsters. Salaris en andere arbeidsvoorwaar den nader overeen te komen. Brieven te richten aan de directie telefoon 071 121639.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 10