SWIFT Part-time stafdocent(e) personeelpef sKfBOüil/93 mmi penso ^jjlisone Moonen Vrij VERKOOPSTER Boetiek Miss Etam hulpverkoopster m TYPISTE/TELEFONISTE opleiding ziekenverzorging Boerhaave Ittidoife Stichting voor Opleiding lof Sociale Arbeid energieke vertegenwoordiger K BOOKKEEPER TELEPHONIST/SECRETARY jong administratief medewerkster Hanab PERSONEEL personeel rcreof«EL pameEP"0™* personeel PERSONEEL personeel LINGERIE- en FOUNDATIONMODE vraagt: (full-time of part-time) Mondelinge sollicitaties na telefonische afspraak: BOTERMARKT 24 - LEIDEN TELEFOON 071—12.54.00. vraagt een voor de donderdagavond en de zaterdagmid dag. Sollicitaties te richten aan: MISS ETAM Maarsman ssteeg 4, Leiden, Telefoon 133982. De afdeling telt 19 medewerk(st)ers verdeeld in vyf units. De nieuw j te stellen krachten zullen worden belast met de behandeling van bijstandsaanvragen. Aangezien de dienst geen vaste intake-ambtenaren kent zullen zij ook by toerbeurt de intake verzorgen. Ervaring in soortgelijke functie is vereist. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f2471,— bruto per maand bedragen. Voor gegadigden die in het bezit zijn van het diploma HBO-MW is verdere uitloop niet uitgesloten. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie-procedure. tot 20 woorden f 5.50 31—40 woorden f 12.— 41—50 woorden f 16.50 2130 woorden f 8,50 Teksten kunnen wij men tot 14.00 uur ds plaatsing. RANDSTAD kan per direct plaatsen, voor hele dagen: voor alle diensten A VERPLEEGKUNDIGE voor alle diensten Lei- den FYSIOTHERAPEUTE (E) onbep. tijd Duinstreek, eventueel part time Goede beloning, wekelijks kontante uitbeta ling. Kom morgen op de koffie voor infor matie en wellicht een leuke baan voor nu of over een paar weken. Lelden, Kort Rapenburg 6, telefoon 071—149541 •ir randstad uitzendbureau H. E. Stenfert Kroese B.V. uitgeverij van wetenschappelijke en educatieve boeken vraagt voor indiensttreding per 1 Januari 1976 of eerder een op minimaal MAVO-4 niveau. Zij moet in het bezit zyn van een typediploma en zeer nauwkeurig kun nen werken. Kantoorervaring is gewenst. Leeftijd 18-22 Jaar. Haar taak zal o.a. bestaan uit het uittypen van concepten, het versturen van present- en recensie-exemplaren, het ver werken van recensies en het aannemen van de telefoon. gewenst sa- H. E. Stenfert Kroese B.V. - Pieterskerkhof 38 - Leiden Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest histologisch - pathologisch analisl(e) ten behoeve van de afdeling Electronen Microscopie. Een opleiding op H.B.O.-A of B niveau is vereist en ervaring met electronenmicroscopisch werk strekt tot aanbeveling. Voor Inlichtingen kan men zich wenden tot het Hoofd van de afdeling, dr. G. F. J. M. Vrensen, tel. 071—151840. het Hoofd Personeels- ïhuis. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* In maart 1976 start een nieuwe cursus voor de Opleiding: duurt twee jaar; theoretisch gedeelte wordt aan de cen trale opleidingsschool te Haarlem ge geven. Diploma: is wettelijk erkend. Salariëring: volgens landelijke regeling. Leeftijd: min. 17 jaar. Vereista meisjes: M.A.V.O. 3 of 4 L.H.N.O. vooropleiding: T richting Inas: jongens: M.A.V.O. 3 of 4 L.T.S. T rich ting. Nadere te vérkrijgen bij afdeling opleiding tele- inlichtingen: foon: (023) 33 10 50. Sollicitaties kunnen aan deze afdeling worden gericht. VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM heutink vriezenveen heutink is een groothandel in schoolbehoeften en heen zich gespecialiseerd in het inrichten van kleuter- en basisschoipn ter versterking van onze buitendienst zoeken wij op korte termijn voor het rayon zuid-holland die na een verantwoorde inwerkperiode zelfstandig de verkoop in genoemd rayon kan verzorgen onze nieuwe medewerker dient in de omgeving woonachtig te zijn, leeftijd 25 30 jaar u interesse heeft in een veelzijdige baan in een sterk expansief bedrijf kunt u uw sollicitatie, onder bijsluiting van een recente pasfoto richten aan de direktie van r.w. heutink b.v., kanaalweg noord 14 te vriezenveen De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personele- en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475378 Laboratorium voor Electronenmicroscopie secretaresse taak: het verrichten van alle voorkomende secretaresse-werkzaamheden t.b.v. de hoogleraar en de wetenschappelijke stat van het laboratorium. vereist: middelbare schoolopleiding; goede kennis van de Engelse taal; een secretaresse opleiding verdient aanbeveling. talaris: maximaal f 2:011,bruto per maand. Erkend instituut Opleidingen. voor Sociaal-pedagogische vakature nr. 475385 Fac. Rechtsgeleerdheid (afd. Volkenrecht) secretaresse (I6/40 weektaak) taak: het notuleren van vergaderingen en het uitwerken van de verslagen; het opnemen van brieven in steno; het verrichten van overige voorkomende secretaresse-werkzaamheden. vereist: middelbare schoolopleiding; uitstekende typevaardigheid in het Nederlands, Frans, Duits en Engels: vloeiend kunnen stenograferen in de zelfde talen; organisa torische kwaliteiten en ervaring. uteris: maximaal 894,bruto per maand. Voor belde tunkties geldt: Salaris afhankelijk van teeltijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8°/o van het jaarsalaris. Dirakte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. (2 a 3 dagen per week) TAKEN o.m. het verzorgen van de Methodische werkbegeleiding van cursisten; het verzorgen van enkele lessen; het in teamverband meewerken aan de ontwikkeling van de opleiding; werkzaamheden van organisatorische aard. EISEN Bevoegdheid tot het geven het bezit van het diploma 1 studerend. Rechtspositie: Salariëring en rechtspositie conform het rechtspositiebesluit Wet Voortgezet Onderwijs. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelyk. Informatie: te verkrijgen by de heer L. L. A. C. van Kol, Frans Lisztlaan 4 te Voorschoten. Telefoon 01717-2287. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van de Stichting, drs. Jac. van Steen, Postbus 137, Nieuwe Gracht 21-23 te Haarlem, onder vermelding van het vacaturenummer. S.W.I.F.T. Society for Worldwide Interbank Financial T elecommunica tion S.W.IF.T. is an international organisation founded in 1973 by 239 European and North American banks. The Company was established to develop and operate a computer-based, worldwide banking system for processing financial transactions between member banks. One processing centre is located in Brus sels at the Company's Headquarters and the other in Zoeterwoude, near Leiden. He/she wil assume responsibility for the overall administration. Including accounting, payroll and social legislation matters. The successful candidate should have good professional qualifications (praktijkdiploma boekhouden) some years of experience in accounting and general office duties; practical experience in payroll administration is a must; a good knowledge of English. We are looking for a good typist who is willing to take in charge telephone, reception and general office matters, in a friendly and efficient way. An in depth knowledge of English is essential. S.W.I.F.T. offers an attractive compensation and fringe benefits package as well as growth possibilities for the right person, in a pleasant working atmosphere. If you believe your qualifications match the above requirements, please send a written application to: MR. W. SELIS Administration Personnel Manager World Trade Center - Tower 1, Bte 18 162, boulevard Emile Jacqmain 1000 Brussels, Belgium 5Ste«iraa~fl QlCPaDCEQD Hanab BV is als werkmaatschappij binnen de divisie Leidingwerken van de Stevin Groep gespecialiseerd in de aanleg van transport leidingen, de bouw van kompressorstations, het uitvoeren van speciale pijpleidingprojekten en zinkerbóuw. Voor plaatsing op het Bedrijfsbureau van ons kantoor te Valkenburg (ZH) vragen wij een Naast een aantal administratieve werkzaamheden van verschillende aard zullen tevens typewerk zaamheden verricht moeten worden. Opleiding: MAVO-niveau. Leeftijd max. 20 jaar. Wij bieden een interessante werkkring met goede perspectieven. Honorering en secundaire voorwaarden zijn aantrekkelijk. Sollicitaties (schriftelijk of mondeling) te richten aan de afdeling Personeelszaken. Telefoon 01718-71941. Boonrak 45 Postbus 5 Valkenburg (ZH)

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 20