Op onze voorlichtingsavond hoort u alles over het vak van plaatwerker. IO De nieuwe afdeling oncologie bouwen we samen op. Dat kan alleen met de juiste mensen. de ii]ksoverheld vraagt Academisch Ziekenhuis Leiden Medische Faculteit hoofdassistent informatie technisch/ administratief medewerker VERKOOPSTER Bijl Textiel ThERMO ELECTRIC sekretaresse Wat anders is U wilt 't worden U bent plaatwerker Verhinderd? Voorlichtings avond [FOtKBZIMÜS-VffFW ir ranastaa uitzendbureau 1e assistente «7 Verpleegkundigen fort-time verpleegkundigen vac. nr. 5-294711158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne tb.v. de Stafafdeling Externe Betrekkingen, Afdeling Bibliotheek en Documentatie Taak: verstrekken van informatie uit de eigen collectie: toezicht op aanschaffing, uitlening, interbibliothecair leenverkeer, circulatie en leeszaal. Vereist: diploma HBS/HAVO (talenpakket) of hiermee vergelijkbare opleiding: diploma GO A1 of A2 en ervaring in bovengenoemde werkzaam heden. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2471,- per maand. vac. nr. 5-218311158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Landbouw-Economisch Instituut, Afdeling Landbouw Taak: verlenen van assistentie bij de algemene werkzaamheden van de afdeling, verder het controleren van bedrijfseconomische boek houdingen van landbouwbedrijven en assisteren bij de statistische verwerking van bedrijfs resultaten. Vereist: MAVO of MLS-opleiding, Praktijkdiploma Boekhouden; kennis van de landbouw strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2235,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. de Bruin, onder nr. (070) - 61 41 61, toestel 46. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en .voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. GEVRAAGD 17—19 Jaar. 5-daagse werkweek. 's Maandags vry. 20 vakantiedagen. 7,2% Thermo Electric Internationaal B.V. specialisten in het meten en regelen van temperatuur Voor onze Verkoop Afdeling zoeken wij een sekretaresse, die alle voorkomende sekretaresse-werkzaam- heden kan behandelen. In verband met het internationale karakter van ons bedrijf is voor deze funktie een redelijke kennis van de moderne talen gewenst. Wij bieden een goed salaris voor iemand, die vlot kan typen en een MAVO-opleiding heeft voltooid. Ervaring op een verkoopkantoor strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf 18 jaar. Sollicitaties, gemerkt "vertrouwelijk" te richten aan de direktie. Voor eventuele telefonische inlichtingen gelieve U te bellen: 071-142045 Toestel 10 of 11. Postbus 515 Leiden Willem Barentszstraat 47 Bij Fokker is plaat werker een interessant vak. Geen massaproduktie maar kleine series. Vliegtuigonder delen maken uit hoogwaar dige materialen. Dat is werk dat je voldoening geeft. Werk waar je trots op bent. Dan bent u zo tussen de 18 (dienstplicht achter de rug) en 45 jaar. LTS (hout of metaal) of wat ervaring is prettig maar niet noodzakelijk. Wij zorgen voor uw opleiding. Die is zowel praktisch als theoretisch en duurt acht weken. Daarna gaat u aan de slag onder leiding van een er varen plaatwerker. Dertien weken lang brengt u het ge leerde in praktijk en legt daar mee de basis voor een prima toekomst. En vanaf de eerste daa wordt u goed be taald. Fokker biedt zeker heden. Goede baan. Vast werk. Voordelige sociale voor zieningen. Uitstekend gere geld vervoer met eigen bussen. Op maandagavond 10 november om half acht in Leiden: Zalencentrum 't Parle ment, Nieuwe Rijn 52. Komt de avond u niet goed uit? Bel dan voor een af spraak: (020) 731044, toestel 1431. Of schrijf naar Fokker- VFW, afdeling personeels zaken, Postbus 7600, Schiphol-Oost. Zet op uw brief nr. 157. Daar is ook-de heer Gortworst, produktieleider van de plaatwerkerij. Hij vertelt over het werk. Hoe het er toe gaat. Laat zien wat er ge maakt wordt. Een boeiende avond. Ook voor echtgenoten, verloofdes en ouders die van harte welkom zijn. UITZENDKRACHTEN WAAR KUN JE BIJ RANDSTAD OP REKENEN Veel gevarieerde banen, dus veel keus. Goede beloning en wekelijks contante uitbetaling. 18,44% bruto vakantie- en 1 eestdag en- vergoeding. Bij fijne bedrijven en instellingen Gezellig contact op de vestiging. Tijdelijk werk in de kantoor-, industrie- en (para) medische sector. Kom morgen op de koffie voor informatie en wellicht een leuke baan voor nu of voor over een paar weken. LEIDEN: Nieuwe Rijn 44. Tel. 071—144841 Kort Rapenburg 6. Tel. 071149541 KATWIJK: Parsstraat 19. Tel. 01718—71215 ALPHEN: Klaproosstr. 39. Tel. 01720—22716 (Katwijk en Alphen tussen 14.00 en 17.00 uur). Hebt u administratieve ervaring en kunt u goed met mensen omgaan? Neem kontakt op met Schakenbosch, waar gewacht wordt op een jonge vrouw met tenminste MAVO-4, een typediploma en secretaresse- of vergelijkbare ervaring. Als op ons secretariaat krijgt u de leiding over 2 typistes en wordt u intensief betrokken bij de administratieve begeleiding van de opname van patiënten. Wij rekenen daar ook de ontvangst van patiënt en familie bij. Voor\s krijgt u het toezicht op de medische administratie en de bibliotheek. Uw ,,baas" wordt het hoofd van de administratie en uw zelfstandigheid wordt groot. Wie belangstelling heeft voor deze afwisselende en verantwoordelijke functie, wordt graag uitgenodigd haar sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken van q Schakenbosch, Veurse Straat- weg 185, Leidschendam, 1 telefoon (070) 20 92 52. Op onze nieuwe afdeling oncologie zullen patiënten met kanker worden behandeld. Er zijn in Nederland nog maar weinig centra waar men zich specifiek op de behandeling van kanker toelegt. De intensieve wijze van behandeling vraagt veel inzet van de verpleegkundigen en stelt hoge eisen aan de verpleegtechnische vaardigheid. Ervaring is daarom noodzakelijk. Ook de begeleiding van de patiënten is van groot belang. Het vereist veel geduld en inspanning om een goed kontakt tot stand te brengen. IJ zult begrijpen dat wij op deze afdeling bij voorkeur verpleegkundigen plaatsen met belangstelling voor dit werk en/of levens ervaring. Mannen en vrouwen, die deze taak op zich kunnen nemen. Om zo samen een afdeling op te bouwen, waar men alles doet om de patiënten optimale kansen tot herstel te geven. Wie zoeken we? Met A opleiding. Zoals al eerder gesteld: verpleegkundige ervaring en de patiënt goed kunnen begeleiden zijn belangrijke keuze criteria. Afhankelijk hiervan geschiedt de aanstelling als verpleegkundige- salaris maximaal f 2.011,- bruto per maand - of verpleegkundige A - salaris maximaal f2.224,- bruto per maand. Vac. nummer 75.309 AZ Plaatsing van part-time verpleegkundigen, behoort ook tot de mogelijkheden. Bij voorkeur 2 x per maand 1 week nacht dienst. Andere diensttijden zijn in principe ook mogelijk (tenminste 16 uur per week). Men dient wel bereid te zijn 1 x avonddienst per week en 1 x weekenddienst per maand te verrichten. Salaris op basis van max. f 2.011,- bruto per maand of verpleegkundige A salaris max. f2.224,-bruto per maand. Vac. nummer 75*310 AZ Waar komt li te werken U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De afdeling oncologie heeft 14 bedden, verdeeld over 7 kamers. Er komen 2 artsen en 17 verpleegkundigen te werken, die hecht zullen samenwerken in kleine teams. Er zal daarbij onderling een goede communicatie nodig zijn. Wat u verder nog moet weten. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. In de toekomst bestaat de mogelijkheid tot het volgen van een cursus oncologie. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. Hoe solliciteert 11? Even een brief met uitvoerige inlichtingen over uzelf schrijven aan de Adjunct directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. En de kenletters LD Liever eerst nog wat persoonlijke informatie? Belt 11 dan het Academisch Ziekenhuis (telefoon 071-147222), hoofdverpleegkundige Afdeling oncologie Zr. M. Starkenburg (toestel 2431), of personeelsconsulent C. H.van Lijf (toestel 5513).

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18