WEIMUZEN NATIONAAL FONDS SPOR GEHANDICAPTEN PUZZEL WiEKMJZOf ZB 1Z SKOL bier r Vijf prijzen: een originele Ita liaanse schapewollen autowashand- schoen Giemme NT, rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde ca. 12,- van G van Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40, ZelsL Een verchroomde „DUET' dubbel wandige theepot, inhoud 10 koppen, ter waarde van f 45,Aangebo den door Metaal warenfabriek G Bredemeijer B V Hilversum Twee prijzen: een Conac accu type 54434, ter waarde van 169,35. Een geschenk van Continental Rub ber B V., Amersfoort. Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld; Ned. tekst, de gebergten in voelbaar re lief, boldiameter 25 cm, winkel waarde 95,- Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5. Zwolle. De Eerste Ned Globe Industrie biedt iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een cheque aan van 25,-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van verlichte globe (aanvragen op bovenstaand adres). Jago-shawl ter 10,-. Een ge- Gool, Amster- 7 Zareska prijzen: 7 kruissteek- kussenpakketten met een winkel waarde van 19,en 7 kruissteek-loperpakketten met een winkelwaarde van f 35,60 per stuk, samen 54,60 Kompleet met stramien, wol en naald en werkbe schrijving Geschonken door Hageo Hengelo (O.). Achttien prijzen: een tafellaken met r vingerdoekjes merk „Birdy" ter waarde van plm. 26,- een ge schenk van Van Heek-Scholco B V., Almelo Een Inventum éénpersoons electri- sche zwakstroomdeken type HN 14. winkelwaarde 150,-, aangeboden door Koninklijke Fabriek Inventum, Bilthoven. Een palissander tafelaansteker merit „Kawee" ter waarde van 44,-, een geschenk van Karl Wieden Import, Naarden Een open boeken- en opbergkast ter waarde van 225,een ge schenk van Lundia B.V.. Varsseveld. IrtsettêHaat dons en mode harmonisob samengaan Voor/ 1.elkeweeklewinnenlnonze puzzelactie o.a een Irisette-pakket beslaande uit een eersteklas donsde ken (goedgekeurd door de Ned Ver v Huisvrouwen) en een lakenovertrekter waarde van/ 295,Beschikbaarge- steld door Irisette Nederland B.V te Voorthuizen. ifiirisefóë Een „Aero Flame" hobby set ter irde van 39,50, een geschenk Molen Techniek B.V., West- zaan. Een luxe grill/bakoven met komplete grill-uitrusting en thermostaat ter waarde van 275,een geschenk van Moulinex B.V., Gouda Een Sankyo digitaalklok ter waarde van 125,een geschenk van B.V Transcontinenta, Amsterdam. Een FAM-stofzulger ter waarde van f 290,-. Een prachtige aanbieding van FAM Ver Fabr te Maarssen. Een set Tiger-products (inhoudende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblok- jeshouder - magnetische flesopener vleesschalensel - maatbeker met deksel - etc.) ter waarde van 100,- Een geschenk van Ver koopmij Plastic Varia B.V, Geldrop. tiger products SKOL Bier elke week een fees telijke prijs 26 cartons 24 blikken voor de gelukkige winnaar) Wees blij met SKOL in blik. Uit en thuis! SKOL. Thuis bezorgd door SKOL Brouwe rijen NV., Breda. Twee prijzen: een drankenpakkel (inhoud 4 (lessen) plus een 36-delig Windsor glasservies, een geschenk van Distilleerderijen-Wijnhandel Hooghoudt B V, Groningen. borduren of te knopen, één ter waarde van f 100.- en één van f 90,- Aangeboden door de Leldsche Wolspinnerij f Twee prijzen: een Nlgro electrlsche fonduepan t.w.v. 169.Een geschenk van Martex-Holland B.V. Haarlem. Een haarföhnset type HTH 25 ter waarde van 77,75, een geschenk van Bimex B.V., Rotterdam. Een haardroger type HTH 22 ter waarde van f 56,50. aangeboden door Bimex B V.. Rotterdam. Een koffiefilterautomaat type FA 600. Een geschenk ter waarde van 123,van Bimex B.V., Rotter- Een allessnijder type SM 574 Een geschenk ter waarde van ƒ115,75 van Bimex B.V. Rotterdam. Een autostofzuiger type AS 610 ter waarde van 61,50. aangeboden door Bimex B.V.. Rotterdam. Een scheer- en toiletspiegel CSL 1 ter waarde van 49,50. aangeboden door Braun Electric Nederland BV, Rijswijk (ZH). door Martex-Holland B V., Haarlem. Een taalcursus „Het Beste Frans" ter waarde van 180,aangebo den door Uitgeversmij The Reader s Digest N V.. Amsterdam. Bij juiste invulling ontstaat op de regels 28 en 60 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. Horizontaal: 1. ondergang; 4. kokospalm; 9. Europese eco nomische gemeenschap (afk.); 12. omroep-ontvangtoestel; 14. open plek in het bos; 15. onze planeet; 17. maanstand; 18. dorsvloer; 20. zindelijk; 22. bij woord; 23. tweeklank; 24. een niet gemakkelijk te overwinnen man; 26. technische school (afk.); 33. zelfde tweeklank van 23 horizontaal; 34. kinderlijk bedankje; 35. lidwoord; 36. titel; 37. (bloemen-) optocht; 39. een zekere; 41 uithangteken van drogist; 44. de dato (afk.); 45. voetbalpool; 47. vlek; 49. voorzetsel; 50. toonladder; 53. Amsterdamse dierentuin; 55. bergplaats; 56. roofdier; 59. lengtemaat; 66. windvrije plaats; 67. gezond; 68. gehard ijzer; 69. unie der naties (afk.); 70. mooie kamer; 72. bevef tot staan; 73. muzieknoot; 74. zangsolo; 75. verharde huid; 77. voorzetsel; 78. koel; 79. dag blad; 80. zenuw. Verticaal: 1. toestand zonder oorlog; 2. Rijnschip; 3. laus deo (afk.); 4. melkleverancierster; 5. boek met landkaarten; 6. public relations (afk.); 7. verstoteling; 8. Amsterdamse tentoonstel lingshal; 9. bijwoord; 10. plaats in Gelderland; 11gereedschap; 13. denkbeeld; 16. tegen; 19. vulkaan; 21zwemvogel; 23. kleur; 25. vrouwelijke aap; 27. steltloper; 29. houten keet; 30 afgod; 31. kleurling; 32. schei dingslijn tussen landen; 37. corps diplomatique (afk.); 38. vorm van staken; 39. omroep vereniging; 40. boom; 42. op merkzaam; 43. deel van de mast; 46. geluidsband; 48. keer; 51hansworst; 52. oproerling; 54. heldendicht van Homerus; 57. leugenachtig; 58. grote sap pige vrucht; 60. snuit van oli fant; 61. vader of moeder; 62. riviertje; 63. rund; 64. volk; 65. zachte schittering; 70. spits baardje; 71keurig; 74. spil; 76. ter plaatse (afk.). EERSTE PRIJS Een VW Scirocco TS, met 85 pk motor, t.w.v. 16.553, van Pon's Automobielhandel B.V., Leusden. TWEEDE PRIJS: Een Dickson toer-caravan, type 466 LT, uitgevoerd in alu minium beplating met ingebrande kunstharslak. Deze cara van heeft dubbele ramen, een gasheater, een koelkast. 220/12V omvormer, een elek. waterpomp en veel kastruim- te. Een geschenk ter waarde van ƒ9.195,van B.V. Caravan-Import Dick Wissink. Willeskop (bij Montfoort). DERDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vacantie voor twee per sonen naar Indonesië. U vliegt met een Bo-707 van de Bel gische Luchtvaart Maatschappij Sabena. VIERDE PRIJS: Een prijzenpakket bestaande uit een wasautomaat Lavamat Princess SL ter waarde van 1685,aangeboden door N.V Electriciteits Maatschappij AEG, Amsterdam; een waardebon van 500.te besteden bij één der filia len van Witteveen's Modemagazijnen B V., een privé-brandkastje ter waarde van 690,en een re kenmachine met print ter waarde van 595,aangeboden door Sperry Remington Office Systems and Machines, Am sterdam; een gasfornuis type Pelgrim de Luxe RTL ter waarde van 685,een geschenk van Pelgrim B.V Gaanderen. VIJFDE EN ZESDE PRIJS: Een geluidsprojector Sankyo Sound-600. projector voor ge bruik met super 8 en single 8 film. voor magnetische geluids opname en -weergave, ter waarde van 1235,-. Een geschenk van B.V. Transcontinenta, Amsterdam ZEVENDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde ƒ1179,Aangeboden door Singer B.V.. Am sterdam. ACHTSTE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blik ken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. ƒ100.000,contant, te besteden naar eigen keuzen. Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen. Tweede prijs: Een Dickson sta-caravan, type 86 PS, met 3 slaapkamers en openslaande tuindeuren. De wanden zijn uitgevoerd in houtkleur, de meubels in een palissanderhoutdessin. De caravan heeft een PVC vloerbedekking, met nylon tapijt bij de U-zit. Een grote DICKSON die qua opzet ook „groots" is. Een geschenk t.w.v. 11.995,van BV Caravan Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort). De eerste weekhoofdprijs: Een Golf Extra ter waarde van 10.996,80 van Pon s Automo bielhandel B.V., Leusden. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2545,aangeboden door Philips Nederland B.V.. Eindhoven. De derde weekhoofdprijs: Een 20-delige Summa encyclo pedie, beschikbaar gesteld door A. Oosthoek Uitgeversmij N.V., De Meern. De vierde weekhoofdprijs: Voor mensen met oog voor schoonheid bedacht Olga iets geheel nieuws: de Harmony- look voor slaapkamers. Dat is Olga's beroemde springbox superbed - lits-jumeaux of tweepersoons - met bijpassen de kussens, hoofdbprden, slui- merrollen,'spreien en gordijnen. Een geschenk t.w.v. 1100', van Olga Matrassen LMF B.V. Leiden. De vijfde weekhoofdprijs: Een gasfornuis, type Pelgrim de Luxe R.T.L. met oven-glasruit en lade. Een geschenk ter waarde van 685,- van -Pel grim B.V.. Gaanderen. PUZZELEN PER GIRO gemakkelijk en voordelig! Zie het voorbeeld op deze pagina. Een beauty eet Shlseido van 100,- aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort. Een Aero Flame rechaud ter waarde van 69,75, aangeboden door Mo len Techniek B.V., Westzaan. HOBBYBRANDE fijnregelbare Senior-brander kompleet met: verfafbrandkop soldeerstift gasbus 225 gram RECHAUD-BRAN DER onmisbaar bij uw gezellige fondue maaltijdl Twee prijzen: een Lois jeans broek in de kleur en maat, die u wenst, winkelwaarde f 50,-. een geschenk van Saez-Vogels B.V., Zwanenburg. UITGEVERIJ Cw u Ridderkerk Tet. 01804-13661 Twintig prijzen: een RaRa Gouden Puzzelwoordenboek ter waarde van 13,90, aangeboden door Sari B.V., Uitgeverij/Puzzelburo, Ridder- Een wetenschappelijke elektronische rekenmachine ter waarde van 299,een geschenk van Sperry Remlngion Office Systems and Ma chines. Amsterdam. LET OP! Het postbusnummer is in DEN HAAG BRIEFKAART 0000000 F.PUZZELAAR uw oplossing 1 XftUlSMOORDMEG 6 PUZZELSTAD 1.- of meer Nat Puzzelaktie 3224109 Leidsch Dagblad/ Nat. Puzzelaktie Leidsch Dagblad/ Alphens Dagblad Alphens Dagblad Den Haag afz: uw naanp Postbus 10109 uw oplossing Oen Haag LET OP. Uw inzending is slechts geldig, wanneer u tenminste ƒ1,gireert of een extra postzegel van ƒ1,(boven de normale por to) bijplakt. Inzendingen zon der deze extra postzegels zijn volkomen waardeloos en din gen niet mee naar de prijzen. kan daarover gecorrespon deerd worden met de betref fende fabrikant of deze krant. Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal ƒ1,— over op bovenstaande girorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Medede lingen" U kunt géén girobetaalkaarten inzenden. Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u tenminste 1 guldep (en ten De vergunning voor het houden vandeze puzzelac tie is verleend aan: het Na tionaal Fonds Sport Gehan dicapten, te Den Haag, door de Minister van Justitie bij besluit van 16 juli 1975, nr. L.O. 750/030/048 hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Vermeld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. Uw oplossingen - u mag net zoveel inzenden als' u wilt - moeten zaterdag a s. in ons be zit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste ƒ1,of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste 1extra bo ven de normale porto van 35 cent). De trekking wordt wekelijks ver richt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag, bij wie ook de op lossingen en het daarin voor komende aantal letters zijn ge deponeerd. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd of getelefo- BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter S in deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet in. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal letters S uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige etndhoofdprijzen en extra etndhoofdprijzen. 1 Deze puzzelactie ten bate van het Natio naal Fonds Sport Gehandicapten bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om bovendien nog mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofd- prijzen moet u aan het einde van deze puzzelactie het totale aantal letters S uit alle 26 puzzel-diagrammen inzenden. Daarvoor telt u wekelijks die letters S in het puzzel-diagram, noteert ze en aan het einde van de puzzelactie telt u alle gevon den letters S bij elkaar op en zendt het to tale aantal in. De zesde weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine met vrije arm, type 527, winkelwaarde 599,-. Een geschenk van Singer B.V.. Am sterdam. De zevende weekhoofdprijs: Een elektronische rekenma chine op zakformaat met papie ren schrijfrol, type CP 100, ter waarde van 595,-. Een ge schenk van Sperry Remington Office Systems and Machines, Amsterdam. De achtste weekhoofdprijs: Een hometrainer fiets Bicyc lette - waardoor u kilo's lichter wordt - ter waarde van 560,-. Aan geboden door Carnielli. Net even anders De negende weekhoofdprijs: Een waardebon van 500, i N.V De tiende weekhoofdprijs: Een waardebon van 500,-, te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazijnen N.V. Van de extra postzegels, die U boven de 1,- (die u toch at moet plakken om aan de puzzel mee te doen) op de briefkaart plakt en van de extra girostortingen (eveneens boven de 1,-) wordt 20% in een pot gestort Notaris J H. Birkhoff heeft een aantal data in zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weel), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van 1000.-. De notaris trekt - op de door hem vastgestelde data - zoveel maal een kaart uit alle in die week ingezonden kaarten als er duizenden in de pot zitten b.v 19 632,- beiekent, dat 19 inzenders dan een biljet van i 000,- thuis ontvangen. De overblijvende f 632 - blijft in de pot tot de volgende trekking. U kunt die pot groter maken door meer dan ƒ1.- bij te plakken ot te gireren.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 12