J Kreymborg VRIJETIJDSKLEDING rrwpr DE AANHANGWAGEN SPECIALIST sm directie secretaresse REGIONAAL VERTEGENWOORDIGER Festivalprijs: 24.- L.I.A.M. B.V. VONDELLAAN 45 LEIDEN - Tel. 071-769303 JuJ3mr Mededelingen van het gemeentebestuur voor de periode maandag 10 november tot en met vrijdag 14 november. Commissievergaderingen V erkeerscommissie. Maandag 10 november 1975 om 15.30 u t de Raadszaal. n (brom) -fietsers. drie maanden in verband met >r het gemotoriseerd verkeer. Agenda: Plaatsing verkeerslichten Haagweg/Da Costastraat. Te treffen voorzieningen ten behoeve van voetgangers In te stellen proef-omleidingsroute voor de duur var de noodzakelijke afsluiting van de Turf mar ktsbrug v O Werking verkeerslichten in nachtelijke uren. Te treffen tijdelijke verkeersmaatregelen in de Lindestraat, tussen de Pieter de la Courtstraat en de Pioenstraat, en op de Rijnsburgersingel. tussen de Stationsweg en de Schuttersveldweg, in verband met bouwwerkzaamheden. O Stand van zaken problematiek Damlaan/Vondellaan. Commissie voor Algemene en Bestuurlijke Aangelegenheden, Maandag 10 november 1975 om 20.00 uur in de B. en W.-kamer van het stadhuis. Ontwerp-preadvies inzake delegatie van bevoegdheden. Ontwerp-preadvies inzake vaststelling nieuwe woonruimteverordening. Commissie voor interne organisatie en beheer. Dinsdag 11 november 1975 te 20.00 uur in de koffiekamer stadhuis. In deze vergadering zullen de voorstellen worden besproken, die onlangs in de commissie voor het onderwijs, voor de ruimtelijke ordening en openbare werken en voor de sociale zorg, maatschappelijke aangelegenheden en cultuur aan de orde zijn gesteld en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien. Voorts zal worden behandeld: begrotingswijziging n.a.v. een tweetal circulaires in het kader van de bevordering van de werkgelegenheid. Commissie voor de Volkshuisvesting. Dinsdag 11 november 1975 om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. Agenda: Beschikbaar stellen van een krediet voor het honorarium van architecten en adviseurs van nieuwbouwplannen in het gebied HerengrachtZijlsingel. Vaststelling van een nieuwe verordening t.b.v. het verstrekken van premies aan be jaarden bij verhuizing en aan bewoners bij woningverbetering en krotopruiming. Bouw van 6 woningen op een terrein aan de Bonairestraat hoek Tlmorstraat. Vernieuwing riolering, bestrating en aanpassing van de openbare verlichting in de Prinsenstraat. Periodiek overzicht van werken. Rapport van de commissie van onderzoek inzake het woningtoewijzingsbeleid van het bestuur van de woningbouwvereniging „De Tuinstadwijk". O Jaarrekening 1973/1974 van de woningbouwvereniging „De Tuinstadwijk". Aankoop en slopen van de panden Ververstraat 1 en 3. Op verzoek geagendeerd: O Huisvesting buitenlandse werknemers in het pand Groenesteeg 65. Ter informatie: Resultaten van de bespreking met diverse groeperingen en met vertegenwoordigers van omliggende gemeenten over de instelling van een stuurgroep als bedoeld in de nota huisvesting alleenstaanden en tweepersoonshuishoudens (nota-staatssecretaris Van Dam). O Procedure tot vorming van een overleggroep met o.a. huurders en verhuurders van woningwet- en particuliere woningen t.b.v. woningwaardering (liggingsfactoren) voor de huurverhoging per 1 april 1976 e.v. O Informatiebulletins nrs. *15 en 16 alsmede een vragen- en wensenoverzicht van het Overleg Wijkorganen Leiden. Commissie Beroepschriften. Woensdag 12 november 1975 om 16.30 uur in kamer 204 van het stadhuis. O Uitspraak op beroep Hocuram B.V. Leiden tegen besluit B. en W. van 3 Juli 1975, waarby een verzoek tot verruiming van het sluitingsuur voor het cafébedrijf in het pand Kruisstraat 3040 wordt afgewezen. Bovengenoemde vergaderingen zyn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, dagelijks van 912 en van '25 uur. Voorbereidingsbesluit De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat ter gemeentesecretarie (kamer 315) voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 20 oktober 1975, waarbij wordt verklaard, dat ten behoeve van de oprichting van een nieuw gebouw voor de Rembrandt-scholengemeenschap een herziening wordt voorbereid voor het bestemmings plan Leiden-Zuidwest, herziening 1959, voor wat betreft de op de tekening nr. 51 st. 6027 nader aangegeven gronden in de Coebel, onmiddellijk ten westen en ten noorden van de Boshuizerwa tering. Leiden, 7 november 1975 De Burgemeester voornoemd. Verkeersmaatregel Aaltje Noordewierlaan Met ingang van maandag 10 november a.s. wordt het oostelijk gedeelte van de Aaltje Noordewierlaan in de richting van de Cornelis Schuijtlaan voor alle motorvoertuigen af gesloten. B. en W. hebben al enige maanden geleden tot het omdraaien van het éénrich tingsverkeer besloten. De bedoeling van deze maatregel is het veiliger en vlotter laten verlopen van het verkeer op het kruispunt Churchilllaan/Cannelis Schuijtlaan. De maat regel is eerder dit jaar in hoorprocedure geweest. De bushalte van de NZH wordt eveneens met ingang van maandag a.s. verplaatst naar het verpleegcentrum Zuydtwijck. Dit zijn mededelingen van het gemeentebestuur. Cosmonda Voedingsmiddelen B.V. vormt samen met Corn Products Company B.V. en CPC „Sas van Gent" B.V. - CPC Nederland. De aktiviteiten van Cosmonda B.V. omvatten o.a. de verkoop van bekende merkartikelen als Knorr, Duryea en Dextro. Ter versterking van onze verkooporganisatie merkartikelen zoeken wij voor de buitendienst een Als u niet ouder dan 25 jaar bent, van afwisselend werk houdt, in het centrum van de randstad woont en een goede algemene ontwikkeling hebt, met verkoopervaring, is dit uw kans. Voor deze funktie geldt: een goed inkomen - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - ruime onkosten vergoeding - voortdurende trainingsmogelijkheden - gebruik van auto zonder reclame. Met de hand geschreven sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, kunt u richten aan: CPC Nederland, afdeling personeelszaken, Churchill-laan 11, Utrecht- Kanaleneiland, Tel. 030-910111. CPC Nederland - a member of <gP<g/Eui dames- heren G kinder mode i@ans die slustcfi».. meipie'" "*-m - woo» 766020 mBÊBBBSÊBBBtÊBBmBM Kreymborg geeft u de kans om tientallen florijnen te besparen op kleding van klasse. I Pak nü uw voordeel. Laat nu uw guldens rinkelen op Kreymborg's Florijnen Festival. Boven: Zeer bijdetijds shirt van 65% polyester/ 35% katoen. Stippen- print Modieus getail leerd. Marine, zwart of rood. Normale prijs: 22- Festivalprijs: 18.- Midden: Perfekt, licht getailleerd shirt van 65% polyester/ 35% katoen. Wiebertjes- print Blauw, camel of reseda. Normaleprijs:32.- Onder: Getailleerd shirt van komfortabel 100% katoen. Supermoderne print In groen, blauw of brique. Normale prijs: 34- Festivalprijs: 28.- Deze Festivaiprijzen gelden t/m volgende week zaterdag 15 november. i j* Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie en kerncentrales, stoomketels, afgassenketels en pijpleidingen. Daarnaast voeren wij in binnen- en buitenland montagewerken van complete fabriekinstallaties uit Wij zoeken op korte termijn voor plaatsing op het hoofdkantoor te Leiden een Na een uitgebreide inwerkperiode zal haar taak onder meer bestaan uit het maken van afspraken, voorbereiden van vergaderingen, verzorgen van directie-correspondentie en -archief, het organiseren van reizen voor directie en stafmedewerkers en het meewerken aan de uitgave van een intern informatieblad. Voor deze functie vragen wij iemand, die tenminste enige jaren ervaring heeft als secretasse, vanzelfsprekend voorafgegaan door een middelbare school- en/of secretaresse opleiding. Zij dient plezier in haar werk en zorgvuldigheid bij de uitvoering te koppelen aan initiatief en inzet, om deze zelfstandige job waar te maken. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, Zoeterwoudse- weg 1 te Leiden. Telefoon 071 - 76 93 12. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG]

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18