VAN HAASTEREN b.v. N I ECAR B. V. AUTO WEST B.V. De Honda Civic heeft een eigenzinnig karakter. Met zuinige trekken. Honda Civic. HHqmekwA etitdm. verf die u bij de vakman haalt 'T VERFHUIS HERENSTRAAT 34, LEIDEN, TELEFOON 133150 NIEUWE RIJN 49, LEIDEN. TELEFOON 120496 Mededelingen van het gemeentebestuur voor de periode maandag 3 november tot en niet vrijdag 7 november. Gemeenteraad De gemeenteraaS vergadert op maandag 3 Op de agenda staat onder meer: het Stadhuis. benoemde lid van de gemeenteraad lid dive ter vervulling de vacature Voorstel inzake het beschikbaar stellen van gelden voor de uitvoering van de eerste fase van het plan tot verbetering van de rioleringen: de rioolwaterafvoer, de verhar dingen en de openbare verlichting in het westelijk deel van Noorderkwartier. Voorstel inzake het beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van de vernieuwing van de riolering, verbetering van de bestrating en indeling daarvan enz. in de Me dusastraat en de Floresstraat met aansluitende straatdelen van de Sieboldstraat, Parkstraat, Javastraat, Formosastraat en Driftstraat. Voorstel inzake de bouw van 266 flatwoningen nabij het winkelcentrum in de Meren- wijk door de woningbouwvereniging De Goede Woning. Voorstel inzake het huren van de N.V. Nederlandse Spoorwegen te Utrecht van een terrein nabij de Hoflaan en inzake het beschikbaar stellen van gelden voor aanschaf fing en het plaatsen van 24 verplaatsbare wisselwoningen met bijkomende voorzie ningen op genoemd terrein. Voorstel inzake het aankopen van een houten opstal in de Meren wyk. Voorstel inzake het garanderen van de betaling van rente en aflossing van een aan de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren te verstrekken geldlening. Preadvies op de motie van de heren Elzenga, Wessels en Van Duijn inzake opheffing van de geheimhoudingsplicht betreffende de zaak Daey Ouwens. Gom missievergaderingen Vergadering Commissie voor Sociale Zorg, Maatschappelijke Aangelegenheden, Gezond heidszorg en Cultuur. Dinsdag 4 november 1975 te 20.00 uur in de Raadzaal van het Stadhuis. De vergadering begint met een besloten zitting. Agenda: Aanschaffing van machines en goederen t.b.v. de Gem. Dienst Sociale werkvoorzie ning. Subsidie-afrekening over het jaar 1974 t.b.v. de Stichting Unie Vrouwelijke Vrijwil ligers. Pre-advies vervanging ambulance-auto. Bijstelling begroting 1975. O Discussie nota hedendaagse kunst 1975. Stand van zaken over het beheer Schouwburg/Cultureel Centrum. O Stand van zaken bibliotheek/Heerenlogement. Toezeggingen begrotingsvergadering 16 oktober 1975. Aanvullend krediet verbouwing Schouwburg/Cultureel Centrum. Commissie kunstzinnige en creatieve vorming schooljeugd. Subsidie Amateuristische Kunstbeoefening. Personeelsuitbreiding Culturele Raad. Commissie 1 Dinsdag 4 n Agenda: Korte uiteenzetting van de directeur van de S.L.F. inzake het plaatsen van vangststations. Ontheffing van de Winkelsluitingswet op 28 november en 19 december 1975. Wijziging van de Precarioverordening. Commissie voor het Stedelijk Molenmuseum „De Valk". Woensdag 5 november 1975 om 15.00 uur in molen „De Valk". Agenda: Rondgang door het i Q Openstellingstljden i O Verzekering museuminventaris. Regeling draaien van de molen. Toestand roeden van de molen. Plaatsing van een Kollermolen op het terrein van de molen. Begroting van inkomsten en uitgaven voor 1976. Openbare vergadering van de commissie van advies y Woensdag 5 novemeber 1975 om 16.00 uur in de B. Agenda: Vuurwapengebruik by de politie. 9 Organisatie politieapparaat. Brief bewoners Oude Morsch inzake leefklimaat in die wijk. Commissie ruimtelijke ordening en openbare werken. Donderdag 6 november 1975 om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Aanleg busbaan Rijnsburger weg en Stationsplein. Rehabilitatieplan Maredorp. Voorbereidingsbesluit voor gronden tussen de Sumatrabrug en de Zijl. Aankoop van de voormalige aardewerkfabriek „Brouwer" aan de Bruggestraat. Delegatie van bevoegdheden van de gemeenteraad aan burgemeester en wethouders. Beschikbaarstellen van een krediet voor het honorarium van architecten en adviseurs van de nieuwbouwplannen in het gebied Herengracht-Zylsingel, voor zover gelegen tussen de Oosterkerkstraat en de Nieuwe Ryn. Uitgifte in erfpacht van een perceel grond nabij de Toussaintkade aan de Vereniging voor Christelijk Beroepsonderwijs voor Leiden en omstreken. Jaarverslag van de dienst der gemeentewerken 1973. Bovengenoemde vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover informatie vragen by het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, dagelijks van 912 en van 25 uur. Vuilverbranding van 1 t/m 11 november buiten bedrijf Sinds een jaar wordt gewerkt aan uitbreiding van de vuilverbrandingsinstallatie met een derde oven. Dat werk is nu zover gevorderd dat de nieuwe oven moet worden aangesloten op de be staande schoorsteen, die eerst nog een grote onderhoudsbeurt krygt. In verband hiermee moet de vuilverbranding van 1 t/m 11 november buiten bedrijf worden gesteld. In die periode wordt het huisvuil afgevoerd naai- de vuilstort aan de Roomburgerweg. Bewoners van Meerburg dienen dus te rekenen op een tydelyk verhoogde verkeersinten siteit van reinigingsvoertuigen in hun buurt. Dit zijn mededelingen van het gemeentebestuur Dealer voor Leiden POTGIETERLAAN 32, LEIDEN, TELEFOON 071 131895 Maak vrijblijvend een proefrit. VOORSCHOTEN, Van Beethovenlaan 67, telefoon 01717—5941. DEN HAAG, Sav. Lohmanplein 5, telefoon 070—680708—685854. Alle typen 1200 en 1500 Civic in de meeste kleuren, uit voorraad leverbaar. HONDA-SPECIALIST VOOR DE GEHELE RIJNSTREEK Prins Hendrikstraat 64, Alphen aan den Rijn. Telefoon 01 720 9 1987 Veiligheidsstuuren-stuurkolom.Tot in details toont de Civic karakter. En z'n duurzaamheid onderstreept dat nog eens. Jazeker, de Civic is zuinig op z'n karakter. En op uw portemonnee. Bij 80 km/uur konstante snelheid 1 op 18,5. Gewone benzine. En het lichte gewicht drukt niet zwaar op uw wegenbelasting. Karakter-trekjes die het ijden in een Civic heel plezierig maken. Rij erin. En u merkt hoe goed en voordelig u op weg bent. Kies uw Civic: Honda Civic 1200. Met o.a. radiaalbanden. rembekrachtiging, schijf remmen vóór, alarmknipperlichtinstallatie, slaapstoelen. In de 1200-Luxe bovendien achterruitverwarming en stoffen bekleding. De Civic is verkrijgbaar in 2- of 3-deurs uitvoering. Of de 3-deurs Hondamatic. Vanaf f 9.490,- incl. BTW. Af importeur. Honda Civic 1500. Kompleet als de 1200, maar ruimer. Met een zwaar dere motor. Kunstlederen bekleding. Ingebouwde radio. Hoofdsteunen. 4-deuren. Ook als Hondamatic. Vanaf f 10.990,- incl. BTW. Af importeur. Ruim 80 dealers in Nederland. Voor inlichtingen en adressen: Honda Motor N.V. Herenstraat 5 Ridderkerk Tel. 01804-16300 Van welke kant u een Civic ook bekijkt, karakteristiek is-ie. Pittig van lijn, stijlvol en opvallend. Met opmerkelijke extra's die gewoon standaard zijn. Let maar op de radiaalbanden. De slaapstoelen. De alarm knipperlichtinstallatie, De electrische achter ruitverwarming. Om slechts enkele voorbeel den te noemen. De Civic heeft gewoon kwaliteit in zich. En een maximum aan ingebouwde veiligheid. Zoals de sterke kooikonstruktie. Het geschei den remsysteem en de rembekrachtigmg.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 30