leOHTHIM STENO/TYPSSTE ALPHENa/d RIJN HOORN 126a TEL.01720-91348 (t.o. AVIFAUNA) Meegroeiende kinderschoenen? Desso 'AMBASSADOR 'AMBASSADOR' Geopend: ma t/m vrij 8.30-12.30 en 14.00-17.30 uur. zaterdag: 10.00-16.00 uur. bunnies Tja, dat zou ideaal zijn! Dat zou de oplossing zijn van heel wat schoen- en voetprobleempjes bij uw kind. De échte oplossing staat echter in onze schoenwinkels: de groeivormmeter. Dit handige apparaat meet het voetje zeer nauwkeurig (óók de wreefhoogte!) en wijst precies de juiste schoenmaat aan. Wilt u weten of de 'oude' schoentjes nog goed passen? Ook dat kan door ons gemeten worden. Natuurlijk vindt u in onze zaken een grote kollektie leuke kinderschoenen (in 5 breedte maten), zoals: Bunnies, Renata, Pinocchio, Cristall. En..: bij Oerlemans kunt u verzekert zijn van een vlotte, prettige bediening en vakkundige adviezen. Komt u eens gauw kijken en passen? modeschoenen hoek Hogewoerd/Gangetje Tel. 071-124237 Haarlemmerstraat 140, Tel. 071-12 5973 Leiden GROOTKEUKEN EN SANITAIR Wij zijn importeur van o.a. Küppersbusch grootkeukeninstallaties, Régé- thermic voedselverdeelsystemen en sanitair groothandel. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een in algemene dienst. Naast assistentie van de chef afd. Grootkeuken zal zij bereid moeten zijn enige secretariaatswerkzaamheden te verrichten. De leeftijd stellen wij op plm. 19 jaar. Wij bieden naast een goede salariëring een prettige werksfeer in een jong team. Zij die interesse hebben nodigen wij uit schriftelijk of mondeling te reageren voor het maken van een afspraak. U gelieve te vragen naar de heer M. van Wijk. Ico-Athibu B.V. Hoge Rijndijk 25, Leiden. Telefoon: 071 141741. en bewonder dit prachttapijt nu bij BAALBERGEN 400 cm breed, 335.- per meter in kamers gratis gelegd hart voor uw huis..! 'tHeen Ambechtsweg KATWUK te». 01718-72144 WAT EEN VERRASSING de overrompelend mooie, nieuwe blad-axminster van DESSO, klassieke schoonheid in zuivere scheerwol. wij waren, bij 't eerste zien al; wild enthousiast. 'tja, en toen ging hij hoog op de schouders, want lang zal hij leven. Een baksteen-en een' baksteen velschillen van elkaar. Met 250 soorten stenen laat het Goedhart Bouwhuis dat zien. Wie bouwen of verbouwen wil, vindt veel van zijn gading bij Goedhart. Steen- s.trips om wanden te verfraaien, gipsplaten om nieuwe te creëren: Gips-, en houtwolcementplaten om nieuwe plafonds te leggen, eterniet om'de gevel te bekleden, isovers-glaswol voor'isolatie en brandveiligheid, pannen en golf- 'iplaten voor het dak en pvc-goten, buizen en' 'hulpstukken voor alles wat afgevoerd moet worden. De lichtkoepel, het dakvenster en zelfs de zandbak vindt u ook al bij Goédhart naast keukens, sa nitair, haarden en tegels, Kom kijken1 creche en koffie 20 variaties om uit te kiezen badkamersom voor 't grote stenen muur om de gezelligheid jé in te spiegelen en kleine karwei zelf te maken van open vuur 500 variaties om uit te kiezen. Als uhe.t Goedhart Bouwhuis bin nenstapt, krijgt u de kans al het moois dat uw huis fijner en kom- fortabeler maakt op Uw gemak te bekijken. Uw kinderen vinden.een speelplaats in de creche en u be gint aan 'n lekker kopje koffie. Dan gaat u vrij en ongestoord kij ken naar keukens, tegels, sani tair, open haarden, bouwmateria len, tuinartiketerf en keramiek. Er zijn deskundigen bg. de hand om u alle informatie te geven die u verlangt. Bij de receptie zijn fol ders over de onderwerpen waar u belang in stelt.' Kortom, het Goedhërt Bquwhuis-is er-om u volledige voorlichting, te; geven. Maak er'n goed gebruik van. tf ï-: v* 20 kompleet ingerichte keukens tonen u hoeveel gemak er voor uw keuken te koop is. 20 verschil lende opstellingen bewijzen; dat er een keuken is die bij u past. 2 europese topmerken - SieMatic en Ajno - laten zien hoever de keukentechniek gevorderd is in vormgeving, techniek, komfort en kleurkeus. Aanrechtbladen in hout, staal, kunststof of betegeld spréken uw smaak aari. Voor ko ken, bakken, braden, spoelen, af wassen en ventiléren is er een kollektie inbouwapparatuür die u énthoüsiast maakt. Kom er naar kijken en van genieten. Ook de tegels, het sanitair, de open haard en de bouw- en siermaterialen •voor uw huis en uw tuin verdie- j nen'uw volle aandacht. Voor de inrichting van uw bad- kamerls het fijn, als je;goéde voor beelden bij de hand hebt) die alle komfort die er te krijgen is uit buiten door de juiste keuze van materiaal, kleuren en accessoires. Daarom heeft onze architekt er een paar voor u ingericht. Kom er naqr kijken, kies alvast uw kleu ren en ervaar wat er vandaag de dag allemaal te koop is aan. lig- en zitbaden, wastafels, bidets, toi letten en accessoires. En let op de geraffineerd toegepaste tegelkeus uit eigen assortiment. stenen binnenmuren geven uw - huis meer allure en sfeer. Om dat te bereiken hoeft u uw huis niet opnieuw te bouwen. Want sier- steenstrip kunt u zelf gemakkelijk aanbrengen tegen elke wand die nu behangen is of uit Vezelplaat," gips of stucwerk bestaat. Maak lelijke wanden zélf mooi met" schoonmetselwerk. Haal.bij Goed hart. Bouwhuis uw edelstitp bak- steénmuur in een doosje, wat lijm en cement en in een halve dag metselt u uw eigen interieur mooi er dan het was. 1 Verpakking is genoeg voor 0,5 m3 wand, Kom kijken en vraag inlichtingen. Van de vuurtjesstokers van vrqe- ger.zijn we nu geworden tot de genieters van de open haard. Le vend vuur, middelpunt van sfeer en gezelligheid. 7 Fraaie, gemet selde schouwen laten u zien hoe een ópen haard uw huiskamer een nieuw gezicht geeft. Om het even of u een Bellfires. een Ring- lever, een Jotul, een Oldenstijn of een Helex kiest. Goedhart ga randeert een goede vuurhaard. Natuurlijkzijn er ook de aan maakblokjes en de 'Odraflame haardblokken die 2 uur zorgeri- loos branden. Schuifes gezellig bij in onze showroom en (et me teen op onze keukens, tegels, sanitair en bouw- en siermateria len voor uw hüis èn uw tuin. De badkamer, de hal, het toilet en de huiskamer zijn blij met tegel?. Maar ze stéllen eik-voor zich hun eigen eisen op het stuk van vorm, kleur en kwaliteit. Daarom légt Goedhart er 500 verschillende soorten neer. Om u 'n goeie kans tot kiezen te geven. Tegels móe ten een leven lang mee en mooi blijven als de eerste dag: Daarom vindt u bij Goedhart namen afs Mosa, Sphinx, Villeroy en Boch, want die spreken van kwaliteit..' ,.-k Kom kijken en keus maken. Voor- .v j al in natuursteen (o.a: voor "gevel en huiskamervloer) valt er aardig wat te zien. Y

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 24