PUZZEL I rCE®] HAnaWMI FONDS SPORT HHINDICtPim zo iBzendefl: SKOL bier é$iirise#e Neveda Bil juiste invulling ontstaat op de sturen Vergeet niet de letters S regels 28 en 58 horizontaal de ,e tel,en (zie de voorwaarden)., slagzin, die wij u vragen in te Horizontaal: 1. Tuinvak met bloemen; 5. zweep; 9. ritmische beweging op muziek; 13. uit bouw; 15. wandversiering; 16. zuigbuis; 17 Frans lidwoord; 18. zeer vochtig; 20. deel van het gelaat; 21 vader, 22. be scherming bevolking (afk.); 23. lust om iets te doen. 26 heilige; 33. guit; 34. heden, 36. slede; 87 boom; 39. per expresse (afk.); 40. gij; 42. duw; 44. ver dorven; 47. plaats in Gelder land; 49. republiek in Voor indie; 51. groeiwijze; 52. split sen; 54. motorrennen in Assen; 55. beroemd Italiaans dichter; 57. etage (afk.); 63. zwarte, kle verige stof; 6^. voertuig; 65. ri viertje: 66. gravin van Holland; 68. ten bedrage van; 69. maan stand; 70. zangstem; 72. En gelse ontkenning; 74. rijksrege ling (afk.); 75. zindelijk; 77. bij woord; 78. "voorzetsel; 80. boomscheut; 82. dakinstallatie voor tv-ontvangst; 83. opge rolde halve hanng in kruide- azijn. Verticaal: 1 onderkussen; 2. lof: 3. godsdienst, 4. bekend; 6. riviertje; 7 beeldverhalen; 8. boom; 9. deel van de week; 10. Amsterdams peil; 11bedrog; 12. vertrek bij wedstrijd; 14. deel van de mast; 16. onmeet baar getal; 19. benzine inne men; 20. minder lang; 22. be nauwd; 24. Nederl. Spoorwe gen; 25. middelbare opleiding (afk 27. centrale punt in thea ter; 29. vorm van zijn; 30. ri viertje; 31technische hoge school (afk 32. boom; 35. plotseling reumatische pijn; 38. gehard ijzer; 39. politieke ver eniging; 41. Nederl. munt; 43. nauwkeurig onderzoeken; 44. onder anderen (afk.); 45. hoe veelheid; 46. de dato (afk 48. peervormig zuurtje; 50. titel (afk 53 persoonlijkheid; 55. mannetjesbij; 56. plaats in Gelderland; 59. dat bent u zelf; 60. deel van boom, 61. bos- meertje; 62. onder anderen (afk.); 63. parachutist; 67. ge neesheer; 69. een zekere; 70. oppervlaktemaat; 71. insekt; 73. boom; 76. het (Engels); 77. voegwoord; 79. rivier in Italië; 81onder-officier (afk.). Een elektrische tandenborstel type EZ 32 ter waarde van 67.50 een geschenk van Bimex BV. Rotter- 7 Zareska prijzen- 7 kruissteek- kussenpakketten met een winkel waarde van 19.en 7 kruissteek-loperpakketten met een winkelwaarde van 35.60 per stuk. samen 54.60 Kompleet met stramien, wol en naald en werkbe schrijving Geschonken door Hageo Hengelo (O Twee prijzen een Ci 54434, Ier waarde van 169,35. Een geschenk van Continental Rub ber B V Amersfoort Twee prijzen een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld; Ned leksl, de gebergten in voelbaar re liëf. boldiameter 25 cm, winkel waarde I 95,-. Een geschenk van de Eerste Ned Globe Industrie, Veerallee 5, Zwolle. De Eerste Ned. Globe Industrie biedt iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een cheque aan van f 25,-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe (aanvragen op bovenstaand adres). Vijf prijzen een originele Ita liaanse schapewollen autowashand- schoen Giemme NT, rubber gevoerd (waterdicht). winkelwaarde ca. 12.- van G van Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40. Zeist Jago-shawl ter 10.-. Een ge- ari Gooi. Amster- S) Achttien prijzen- een lafellaken r vier vingerdoekjes- merk „Birdy" waarde van plm. 26 - een i schenk van Van Heek-Scholco B Almelo toonaangevende moaeiri Ijuistjirndtcxtiel Een zuiver wollen deken en bed sprei ter waarde van 300 -, een geschenk van Kon. AaBe Fa brieken B V. Tilburg Irisette laat dons en mode harmo nisch samengaan Voor 1,elke week te winnen in onze puzzelactie oa een Irisette- pakket. bestaande uit een eersteklas donsdeken (goedgekeurd door de Ned. Ver v Huisvrouwen) en een lakenovertrek Ier waarde van 295.Beschikbaar gesteld door Irisette Nederland BV te Voorthui- Een elektrische eierkoker type EK 542 ter waarde van 66.75. aange boden door Bimex BV.. Rotterdam Een stoomstrijkijzer tyj>e DB 625 Ier waarde van 68.75. een geschenk van Bimex B V Rotterdam Een tosti-toaster type TT11 ter waarde van 39.50. een geschenk van Bimex B VRotterdam Een haardroogkap type BS 758 ter waarde van f 104.95. een geschenk van Bimex B VRotterdam. Een koffiefilterautomaat type FA 599 Een Martex elektrische voetenzak 116aangebo- ter waarde van (79aangeboden den door Bimex B V Rotterdam door Martex-Holland B V Haarlem Een palissander lafelaansleker merk ..Kawee' ter waarde van 44 - een geschenk van Karl Wieden import Naarden Een verchroomde DUET dubbel wandige theepot, inhoud 10 koppen, ter waarde van (45Aangebo den docx Metaalwarenfabnek Bredemeiier B V Hilversum HOBBYBRANDER fijnregelbare Senior-brander kompleet met: verfafbrandkop soldeerstift gasbus 225 gram Een staaf Lady Shaver type BL 12 ter waarde van 38.een ge schenk van Braun Electric Neder land B V Rijswijk (ZH). Een tafelventilator type HL 70 ter waarde van 46.aangeboden door Braun Electric Nederland B V Rijswijk (ZH) Een geweldige EMPO LASSIE FA MILIE FIETS ter waarde van (310.geschonken door EMPO RIJWIELFABRIEK H B. Emsbroek B.V., Vorden. Een Neveda hobbysel om zelf een wandkleed le borduren of Ie knopen Een geschenk Ier waarde van I 75.van de Leidsche Wolspinne rij N V Leiden. Een IrTventum éénpersoons electri- sche zwakstroomdeken type HN 14. winkelwaarde 150,-, aangeboden door Koninklijke Fabriek Inventum. Bilthoven. De vergunning voor het houden ven deze puzzelac tie is verleend aan: het Na tionaal Fonds Sport Gehan dicapten, te Den Haag, door de Minister van Justitie bij besluit van 16 juli 1975, nr. L.O. 750/030/046 EERSTE PRIJS Een VW Scirocco TS. met 85 pk motor, t.w.v. 16.553, van Pon's Automobielhandel B.V., Leusden. TWEEDE PRIJS: Een Dickson toer-caravan. type 466 LT, uitgevoerd in alu minium beplating met ingebrande kunst'harslak. Deze cara van heeft dubbele ramen, een gasheater, een koelkast, 220/12V omvormer, een elek. waterpomp en veel kastruim- te. Een geschenk ter waarde van ƒ9.195,van B.V. Caravan-Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort). DERDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vacantie voor twee per- Go Belgian. Go Sabena. sonen naar Indonesië. U vliegt met een Bo-707 van de Bel gische Luchtvaart Maatschappij Sabena. VIERDE PRIJS: Een prijzenpakket bestaande uit: een wasautomaat Lavamat Princess SL ter waarde van 1685,aangeboden door N.V. Electriciteits Maatschappij AEG, Amsterdam; een waardebon van 500,te besteden bij één der filia len van Witteveen's Modemagazijnen B.V.; een privé-brandkastje ter waarde van 690,en een re kenmachine met print ter waarde van 595,aangeboden door Sperry Remington Office Systems and Machines, Am sterdam; een gasfornuis type Pelgrim de Luxe RTL ter waarde van 685,een geschenk van Pelgrim B.V., Gaanderen. VIJFDE EN ZESDE PRIJS: Een geluidsprojector Sankyo Sound-600. projector voor ge bruik met super 8 en single 8 film, voor magnetische geluids opname en -weergave, ter waarde van 1235,-. Een geschenk van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. ZEVENDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1179,Aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ACHTSTE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blik ken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. Deze puzzelactie ten bate van het Natio naal Fonds Sport Gehandicapten bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om bovendien nog mee te dingen naar de eindhoofdphjzen en extra-eindhoofd- prijzen moet u aan het einde van deze puzzelactie het totale aantal letters S uit alle 26 puzzel-diagrammen inzenden. Daarvoor telt u wekelijks die letters S in het puzzel-diagram, noteert ze en aan het einde van de puzzelactie telt u alle gevon den letters S bij elkaar op en zendt het to tale aantal in. LET OP! Het postbusnummer is in DEN HAAG Postbus 10109 Oen Haag p&> 3224109 Nat Puzzelaktie Leidsch Dagblad/ ,Jt, Alphens Dagblad Oen Haag LET OP. Uw Inzending is slechts geldig, wanneer u tenminste ƒ1.gireert of een extra postzegel van 1,(boven de normale por to) bijplakt inzendingen zon der deze extra postzegels zijn volkomen waardeloos en din gen niet mee naar de prijzen. Oe gewonnen prijzen kunnen niet geruild worden. Evenmin kan daarover gecorrespon deerd worden met de betref fende fabrikant of deze krant. Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meecioen via "de postgiro U maakt minimaal f 1 over op bovenstaande girorekening. De slagzin (slechts een per kaart) schrijft u op de voorzijde onder Mede de lingen" Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten Vermeld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. Uw oplossingen - u mag net zoveel inzenden als u wilt - moeten zaterdag a s. in ons be zit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste ƒ1.of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste 1extra bo ven de normale porto van 35 De trekking wordt wekelijks ver richt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag. bi) wie ook de op lossingen en het daarin voor komende aantal letters zijn ge deponeerd Over de uitslag kan met worden gecorrespondeerd ol getelefo- BELANGRIJK: Tel vooral hel aantal malen dat de letter S In deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet in. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal letters S uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee «aar de geweldige eindhoofdprijzen en extra eindhoofdprijzen. De eerste weekhoofdprijs: Een Polo N Extra ter waarde van f 10 567,60 van Pon s Au tomobielhandel B V., Leusden. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2695.-. aangeboden door Philips Nederland B.V.. Eindho- De derde weekhoofdprijs: Een springboxkombinatie. Deze unieke kombinatie bestaan de uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaan en een matras geeft uw slaapvertrek meteen allure. Een geschenk ter waarde van ƒ1100,van Olga Matrassen LMF B.V. Leiden. Otga springt De vierde weekhoofdprijs: Een Zanussi wasautomaat, type SL 25T. met 14 programma's en hoogtoerige centrifuge. Een geschenk ter waarde van f 958- van Zanussi B.V.. Alp hen a/d Rijn. De vijfde weekhoofdprijs: Een privé-brandkast ter waarde van 690,-. Een geschenk van Sperry Remington Office Sys tems and Machines, Amster- De zesde weekhoofdprijs: 527, winkelwaarde 599,-. Een geschenk van Singer B.V., Am sterdam. De zevende weekhoofdprijs: Een waardebon van 500,-, te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazijnen Net even anders De achtste weekhoofdprijs: Een waardebon van 500. te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V De negende weekhoofdprijs: Deze Carnielli Super Skiff roeimachine is een van de 20 modellen fitmakers van Car nielli. Waarde 490 -. De Super Skiff heeft o.a. hydraulische roei- potten, slagenteller, instelba re weerstand. Aangeboden door Carnielli. De tiende weekhoofdprijs. Een kompleet Neveda kant- en-klaarpakket om zelf een ta pijt te knopen. Een geschenk ter waarde van ca. 475,- van de Leidsche Wolspinnerij N.V., Leiden. superieur in kwaliteit en kleur. 100.000,contant, te besteden naar eigen keuze Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen. Tweede prijs: Een Dickson sta-caravan, type 86 PS. met 3 slaapkamers en openslaande tuindeuren. De wanden zijn uitgevoerd in boutkleur, de meubete in een palissanderhoutdessin. De caravan heeft een PVC vloerbedekking, met nylon tapijt bij de U-zit. Een grote DtCKSON die qua opzet ook „groots" is. Een geschenk t.w.v. ƒ11.995,van BV Caravan Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort). EMAILLEERSET voor de kreatieve hobbyist: maak zelf uw sieraden I Een Aero Flame emailleer set waarde van 63.50. een' geschenk van Molen Techniek B V, West- Een luxe grill/bakoven met komplete grill-uitrusting en thermostaat waarde van 275.een geschenk van Moulinex B V Gouda Een keukenhulp Moulmette waarde van 79.aangeboden door Moulinex B V.. Gouda Een set „Oude Beroepen" mokken (bestaande uit 6 verschillende r ken) ter waarde van f 14,75. geboden door Nutrlcia B V Zoeter- Een set langspeelplaten ter waarde van 100.een geschenk Phonogram B VAmsterdam. Een open boeken- en opbergkast ter waarde van 225.een ge schenk van Lundia B.V Varsseveld Een ..Aero Flame" hobby set ter waarde van 39.50. een geschenk van Molen Techniek B.V.. West- Een beauty set Shiseido ter waarde van f 100.- aangeboden door Ellen Ney B VAmersfoort Een set Tiger-products (inhoudende een veelheid van handige hulpies in de huishouding zoals een ijsblok- jeshouder - magnetische flesopener vleesschalenset - maatbeker met deksel - etc) ter waarde van 100.- Een geschenk van Ver koopmij Plastic Varia BV. Geldrop. tiger products Een FAM-stofzuiger ter waarde 290,-. Een prachtige aanbieding van FAM Ver Fabr. te Maarssen. Twee pri|zen: een Lois jeans broek in de kleur en maat, die u wenst, winkelwaarde 50,-. een geschenk van Saez-Vogels B V., Zwanenburg. Twintig prijzen: een RaRa Gouden Puzzetwoordenboek Ier waarde 13,90, aangeboden door Sari B V., Uilgeverij/Puzzelburo. Ridder- UITGEVERIJ 'cLei L, Ridderkerk Tel 01804-13861 SKOL Bier elke week een f lelijke prijs. 26 cartons 24 blikken voor de gelukkige winnaarl Wees blij met SKOL in blik. Uit en thuis! SKOL Thuis bezorgd door SKOL Brouwe rijen N VBreda. Twee prijzen: een drankenpakket (inhoud 4 Hessen) plus een 36-delig Windsor glasservies, een geschenk van Distilleerderijen-Wijnhandel Hooghoudt B V Groningen Twee prijzen: een Kompleet Neve kant-en-klaarpakkei om zeil e wandkleed te borduren of te knopen, èen ter waarde van i00 - en van 90.-. Aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij N.V Leid

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 24