likdoorns Koffie kies je met zorg. Koffie is niet iets waarmee je risico's neemt.Wmt koffie drink je immers wanneer 't gezellig is. En juist voor zulke momenten kies je lekkere, geurige koffie, f Daarom hou je 't op Roodmerk, |||g| "Vertrouwden Douwe Egberts, I lg3 pouw^ ISlÉl Douwe Egberts koffie... lekkere koffie. Hollandse stacaravans met standplaats aan de kust Aangesloten op licht, water en riolering, uniek gelegen Vlak bij bos, strand en duinen, caravanpark Solla, Duinschooten, Noordwijkerhout. Diverse Verhuur van stacaravans. Modelcaravan dagelijks te bezichtigen. Caravan Import Dresselhuis TELEFOON 02526—3909. DIVERSE OCCASIONS. NOXACORN (met wonderolie) verwijdert de pijn sneL Geen omslachtige lik- doornpleisters of gevaar* lijk gepeuter met scheer mesjes en zo. Aanstippen met NOXACORN vloei- etof is zo eenvoudig, hygi ënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijn stillend middel. NOXA CORN maakt vlug een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver dwijnen met wortel en al. NOXACORN ontsmettend likdoornmiddel. Snel, pijnloos, afdoend. leiden Mededelingen van het gemeentebestuur voqr de periode maandag 20 oktober tot en met vrijdag 24 oktober Commissievergaderingen GROTE UITGEBREIDE KOLLEKTIE GORDIJNSTOF, zowel klassiek als modern, in prijzen van 7,9021,90. Ie KEUS VELOURS, zonder foutjes, velours doree van 2e,5047,90. Neem de maten mee: breedte van de rails, lengte, vanaf bovenkant rails. In onze grote toonzaal brengen wij een enorme kollektie tapijt in vele kleuren, dessins en prijzen. Gemakkelijk voor U: U kiest de gordijnen en de vloerbedekking „bij elkaar" uit. Mabéta is opgericht door een groot bedrijf dat bejaarden tehuizen inricht en ziekenhuizen en kantoren. Zo'n bedrijf kan zich geen onbetrouwbaarheid veroorloven. En kan door de enorme inkoop lage prijzen bedingen. En nog iets. We weten hoe moeilijk het is gordijnen zelf te maken. En zelf kamerbreed tapijt leggen valt ook niet mee. Daarom worden in Leiden de gordijnen gratis gemaakt. De tapijten gratis gelegd. Door Mabéta. Haarlemmerstraat 214, Leiden, 0 71 -22614 Gemeenteraad. De gemeenteraad vergadert op maandag 20 oktober a.s. om 19.30 uur in het stadhuis. Op de agenda staat onder meer: Verdere behandeling van het voorstel tot het vaststellen van verordeningen tot wijzi ging van de bouwverordening, ter aanpassing van deze verordening aan de wijzigingen van de Model-bouwverordening van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, als mede voorstel tot intrekking van de verordening houdende voorschriften nopens behoorlijke bewoning. Interpellatie van de heer C. H. du Gardijn inzake de schorsing van de heer T. C. Daey Ouwens. Verzoeken van het bestuur van de stichting Katholiek Onderwijs Leiden om mede werking voor herstel van daken van de kleuterschool Bonairestraat 2, de school voor buitengewoon onderwijs Boerhaavelaan 298 en de school voor gewoon lager onderwijs Timorstraat 15. Voorlopige vaststelling van de kosten openbaar algemeen voortgezet onderwijs over de jaren 1971, 1972 en 1973 alsmede over het vijfjarige tijdvak 1969 tot en met 1973 en het verstrekken van voorschotten op de vergoeding, bedoeld in artikel 89 van de Wet op het voortgezet onderwijs over genoemd vijfjarig tijdvak. Vaststelling van de vergoeding in de exploitatiekosten over het jaar 1973, waarop de besturen van de bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs aanspraak hebben. Nadere vaststelling van de verleende raadskredieten ter zake van de grondkosten van het scholencomplex Eksterpad/Valkenpad. Uitgifte van gronden gelegen nabij de Rooseveltstraat. Voorstel om te verklaren, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmings plan Leiden-zuidwest, herziening 1959, met betrekking tot gronden gelegen in de Coebel en om er mede in te stemmen, dat boepassing wordt gegeven aan artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor wat betreft de oprichting van een nieuw gebouw voor de Rembrandtscholengemeenschap op een gedeelte van de bij het voor- bereidingsbesluit te betrekken gronden. Goedkeuring van de Jaarrekeningen over de boekjaren 1971/1972 en 1972/1973 van de „Vereeniging tot bevordering van den bouw van Werkmanswoningen". Vaststellen van een verordening houdende wijziging van de Uitkerings- en pensioen verordening wethouders 1971 en tot het vaststellen van een verordening, houdende wijziging van de verordening van 18 november 1974 (Gemeenteblad nr. 38 van 1974» tot wijziging van de Uitkerings- en pensioenverordening wethouders 1971. Commissie voor economische aangelegenheden. Dinsdag 21 oktober a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Voorbereidingsbesluit voor het gebied tussen Sumatrastraat Timorstraat en de Zijl. Overzicht horecabedrijven Maredorp. Ontwerp-bestemingsplan „Winkelhof". Commissie Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken. Donderdag 23 oktober 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Plannen m.b.t. de Langegracht. Nota hernieuwde aanpak van de binnenstad. Voorbereidingsbesluit voor gronden gelegen tussen de Sumatrastraat en de Zyl. Plannen voor de bouw van de Churchillbrug (onder voorbehoud). Uitgifte in erfpacht van een perceel grond aan de Brandts Buyskade aan de heer G. H. van der Meer. Becshikbaarstelling van grond in de Merenwijk t.b.v. zes transformatorenstations. Periodiek overzicht voortgang van werken. Ruil van percelen grond gelegen aan de Waardkerksteeg en de Langestraat en uit gifte in erfpacht van grond gelegen aan de Waardkerksteeg aan de Stichting Huisves ting Werkende Jongeren. Verlenging verhuur percelen grond aan de Schubertlaan aan de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs. Uitgifte in erfpacht van een stuk grond gelegen aan de Ravelstraat aan de heer G. P. Sandberg. Aankoop van de voormalige aardewerkfabriek ,3rouwer" aan de Bruggestraat. Verkoop opstallen Hogewoerd 30 en achterhuis Hogewoerd 32 en uitgifte in erfpacht van de bijbehorende gronden aan de Stichting Diogenes. Jaarverslag van de Dienst Gemeentewerken 1973. Bovengenoemde vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, dagelijks van 912 en van 25 uur. 24 Wisselwoningen bij Hoflaan De Burgemeester van Leiden brengt ter openbare kennis, dat het College van Burgemees ter en Wethouders voornemens is vergunning te verlenen tot het voor een tijdvak van ten hoogste vijf jaren plaatsen van 24 verplaatsbare wisselwoningen op een terrein, gelegen langs de spoorlijn Leiden CB.Lammenschans nabij de Hoflaan. zulks met vrijstelling ingevolge artikel 17 van de voorschriften van het bestemmingsplan „Leiden-Zuidwest", ged. herziening 1955. Rechthebbenden op aangrenzende en nabijgelegen gronden kunnen gedurende veertien dagen na heden bij Burgemeester en Wethouders schriftelijke bezwaren indienen. De bouw- en situatietekeningen liggen gedurende genoemde termijn van veertien dagen voor een ieder ter inzage op de gemeente-secretarie, afd. Volkshuisvesting en Openbare Werken, kamer 319. Leiden, 17 oktober 1975. De Burgemeester A. J. Vis. dit zijn mededelingen van het gemeentebestuur (je weet dat 'tgocd is) iRoodmerk 2.65

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 26