Veel dieren in programma van Leidse Groenoordhal Stadskantoor op Schuttersveld Jaarlijkse premiekeuring Shetland pony's in Leiden AANSLAG OP SPAANSE DIPLOMAAT IN PARIJS Twee jaar tegen Palestijnen geëist KRITIEK OP RECHTSHULP Amerikaanse Huis voor VS-techniei in Sinai Peter Brouwer voor Pauline Buring in raad FELSENSTEIN OVERLEDEN Oorlog in Argentinië Burgeroorlog Libanon is volledig hervat DONDERDAG 9 OKTOBER LEIDEN De Groenoordhal heeft voor het eerst sinds het zesjarig bestaan een evenementenlijst uit gegeven. „Ons plan is om twee tot drie keer per jaar een „nieuwe klant" te krijgen en die dan ook Jaarlijks te laten terugkeren", zegt waarnemend directeur An- dré de Jong. „We gaan ieder jaar een nieuwe folder uitgeven, waar- In niet alleen alle informatie zal worden gegeven over de hal zelf, maar ook over de achtergrond van de hal. Waar er slaapplaatsen zijn, taxi's, restaurants, musea. Er komt ook een plattegrond van de de stad Leiden in. Ik vind dat we dat aan de huurders wel verplicht zijn". verder zullen we via de VVV loi- dere gaan verspreiden voor het kleu ter- en uasisonüerwijs. net koine maar al 'ce vaak voor aat kiaa^eu komen rondkijken. Die woruen eigenlijk gewoon maar aan hun lot overgelaten en aat kan zeer gevaar lijk zijn soms. nu gaan we net zo aoen, nat er voor een kleine vergoe ding een complete rondleiding wordt ge&cven, er iets wordt, verbeid over de veenandel, de kinderen eu een giaasje ranja krijgen en zo. Er wo nen m nemen neei wat "natkinae- eventueel Van 15 tot en met 18 augustus tuigen meemaken; een inmiddels vertrouwd beeld in Leiden. Het tweejaarlijks internationaal evenement is André de Jong zt vreden. Ten eerste is het een lijkse terugkerend evenement dat i Kat- Van 31 maart tot en met 4 april Leidato zal tevens de 15de zijn: herbergt de evenementenhal de „Vrije Tijd"-beurs. Dit jaar werd beurs door ongeveer 17000 bezocht. Door middel van een reci tieve hoek wil men er in 1976 „doe-beurs" van maken. Verder v bet gebruikelijke moois jubileu: Op 2 en 3 oktober is er het 3- oktober lunapark en 9 oktober is er, evenals komende weekeinde, weer een regionale keuring pony's. Op 26 en 27 maart en op 9 ok- omtrent boten, caravans, sport in tober wordt resp. de ieder opzicht, tuin, vrijetijdskleding 3aars-meubelvakbeurs in de Groen- enz. oordhal gegeven. Deze beurs is uit- De paaskermis zal worden gehou- sluitend toegankelijk voor winkeliers. irgerij", plan c de Groenoordnal van eigen lient- en geluids apparatuur te gaan zorgen. Tot nu to t genuurd woruen. keuring van Shetland- pon,y s, aanstaande zaterdag, komen er ait jaar nog twee evenementen. Van 16 tot en met 18 oktooer is aat de najaars occasionshow van BO- VAG. Deze snow wordt eveneens in het voorjaar gegeven (11 t/m 13 maart) en van 14 t/m 16 oktober 1976, en is een terugkerend evene ment. Op 2 november tenslotte is er een clubmatch van Oosterse Wind honden. Deze show werd eerst In de Stadsgehoorzaal gegeven, maar die werd te klein. De match zal éénder de van de hal In gebruik nemen. In 1976 is er eerst op 1 februari iets te doen, althans wat de evene menten betreft. De Groenoordhal zit in de wintermaanden zestieh week einden vol, vanwege contracten met de mikrokorfbal- en handbalbond. De Clubmatch van de Kynologenvereni- ging Rijnland wordt op 1 februari gehouden. Het aantal honden hangt af van het aantal leden. Tijdens de vorige clubmatch hebben zich meer leden aangemeld met als gevolg dat nu een halve hal wordt gehuurd. In 1977 komt misschien de jaarlijkse tentoonstelling naar Leiden. In elk geval zijn de kynologen jaarlijks te gast. De Groenoordhal, op maandag en dinsdag beter bekend als veemarkt hal, doet wat de evenementen be- Dienstweigeraar Pouiv meldt zich bij kazerne BREDA (ANP) De 21-jarige dienstweigeraar Ger Pouw uit Sas- senheim heeft zich gisteravond om zes uur, op last van de krijgsraad in Arnhem, gemeld in Breda. Gister middag was hij door de president, conform de eis, tot een onvoorwaar delijke gevangenisstraf van 51 dagen met aftrek van voorarrest, eveneens 51 dagen, veroordeeld. Ger Pouw moest zich verantwoorden omdat hij geen gehoor aan een oproep voor de 'militaire dienst had gegeven. Daar op werd hij gearresteerd en over gebracht naar Nieuwersluis. Zijn burger-advocaat mr. Droesen meen de dat het publiek een nieuwe Kees Vellekoop nodig had omdat de rege ring niet veel spoed achter het wets ontwerp voor verruiming van de er- kenningsgronden voor gewetensbe zwaarden zet. Auditeur-militair mr. Da verschot verklaarde tijdens de zitting, die door tal van leden van de vereniging dienstweigeraars en andere sympathisanten werd bijge woond, dat Pouw door het negeren van de oproep voor militaire dienst strafbaar was. Ger Pouw weigert zich te beroepen op de wet gewe tensbezwaren. Hij vindt dat de over heid eenvoudig het recht niet heeft om hem te mobiliseren. De krijgs raad kon Ger,Pouw niet veroordelen wegens dienstweigering omdat hij zich nog niet aan de kazerne had ge meld. Officiële dienstweigering kan alleen aan de kazernepoort geschie den. Dat was ook de reden dat de krijgsraad hem gelastte zich in Bre da bij de kazerne te melden. Nu dit gebeurd is en Pouw weigert enig dienstbevel op te volgen, kan hij op nieuw, maar dan wegens dienstwei gering, voor de krijgsraad worden gebracht. Vluchtelingen naar huis Deze week heeft het Hoge commissariaat voor de vluchtelingen van de Vei'e- nigde Naties een begin gemaakt met het repatriëren van de ruim 60.000 Mozambikaanse vluchtelingen, die de afgelopen jaren in Tanzania een vei lig heenkomen zochten. De vluchte lingen vertrekken met vrachtwagens uit de kampen en hun tijdelijke be huizingen en worden dan in boten de grensrivieren de Ruvuma en het Nyasa-meer overgezet. den van 15 tot en met 20 april. Deze kermis wordt door de VVV georganiseerd. Op Koninginnedag congresseert het landelijk congres van Zendings wezen in de hal en men verwacht ongeveer 7000 congresgangers. In het kader van een concerten cyclus, georganiseerd door de Ne derlandse Hartstichting is er op 2 juli een promenadeconcert. Het ge- inkoopbeurs. Over dit geen kleindieren?") DTTDT ATT T7A ATT meentelijk apparaat zal door de ge- worden geboekt. UIiTjAU V h5 rijk- w°rde,n ,Het is de bedoeling dat de zg. aanvullende stadskantoor werken (projecten, die door het rijk telijke diensten worden gefinancierd ter bestrijding bracht. Nu zitten s i de werkloosheid) Dit deelde wethouder Van gisteravond mee in de gecombineerde mogelijkheid fractievergadering van PvdA en PPR/ Delft hebben ernstige kritiek op PSP/D'66. Onlangs heeft het kabinet tigen de wijze waarop het Bureau voor aangekondigd in '76 andermaal Rechtshulp in Den Haag tot stand impuls te zullen geven aan de werk- Bureau Huisvesting' is gekomen. Dit bureau (in de Java- gelegenheid in de bouw. Wethouder de sociale dienst. Huur staat) is maandag officieel van start Waal (ruimtelijke ordening) zei gis- staande kantoren gegaan en komt in de plaats van teravond dat er eigenlijk maar één het Bureau van Consultatie en de plek geschikt is voor de vestiging van Raad voor Rechtsbijstand. Doel is een stadskantoor: het Schuttersveld, het opvullen van de leemte in de Andere plaatsen (Langegracht en rechtshulp. v het terrein bij de voormalige zee- Het Bureau voor Rechtshulp geeft vaartschool aan het Noordeinde) Juridische adviezen en zorgt een gratis hulp voor menser geen advocaat kunnen betalen "In het ministerie een zg. 'ladenplan' vestingw. feite is het Bureau niet meer dan wordt ingediend: een kant enklaar sten kan worden VrbëtercL een organisatorisch samengaan van plan, ontworpen door een bouwcen- bestaande diensten. Bovendien is de trum, niet speciaal voor Leiden, opzet veel te summier, zowel wat betreft de taakstelling als bemanning' aldus de rechtswinkels in een giste ren uitgegeven verklaring. De rechtswinkels vinden het "on begrijpelijk" dat ze buiten elk leg i Vrijgelaten De Indonesische ju rist Boeyoeng Nasoetion, die 21 maanden geleden na antd-regerings- rellen gevangen werd gezet is zater- de opzet van het bureau dag vrijgelaten. Na de ongeregeldhe- de overheid verantwoordelijk moet mier Tanaka werden hoogleraren en zijn voor een goede rechtshulpverle- studenten gearresteerd. De protes- ning. "De overheid voert geen en- ten waren in eerste instantie tegen de kei beleid en toont geen initiatief, vermeende Japanse economische uit- maar steekt alleen geld in een bu- buitdng van Indonesië gericht, maar reau dat niets meer is dan een mo- later kregen de acties een anti-rege- dernisering van 't Bureau voor Con- ringskarakter. Samen met de jurist sultatie", aldus de rechtswinkels. zijn ook 11 studenten, vrij gelaten. WASHINGTON (AP) Het Ameri kaanse Huis van Afgevaardigden heeft gisteravond met overweldigen- Tonkin, de meerderheid (341 tegen 69 stem men) het plan goedgekeurd Amerikaanse Sinai te sturen Voorts is door het Huis een voor- de s^el verworpen dat het verblijf der daar te controle- technici in Sinai moest worden be- i of Israël en Egypte zich houden perkt tot een periode aan het vredesakkoord. Die waarne- mers zullen allen burgers zijn. Door Amerikaanse parlementariërs is duidelijk gemaakt dat zij, ingeval het tot een nieuwe oorlog mocht ko men tussen Israël en de Arabische landen, niet willen dat er Ameri kaanse troepen worden ingezet om de 200 technici te 'evacureren. Er is voor de stemming dn het Huis een amandement aangenomen de president,die toch hiertoe mag gebruiken om die waarnemers te beschermen opdat nen heengaan. Een lid zei dat men duidelijk wil LEIDEN Pauline Buring gaat medio november uit de ge meenteraad. Het PvdA-raadslid geeft daarvoor als reden tijdge brek op. Zij wil haar studie bouwkunde afronden. ,Het raads werk kost me meer tijd dan ik had verwacht", zegt Pauline Bu ring, die vorig jaar september haar intrede deed. Zij wordt opgevolgd door Pe ter Brouwer (27), leraar maat schappüleer op 'n NEAO-school in Den Haag. Deze functie be kleedt hij sinds augustus; daar voor. vanaf januari dit jaar werkte hij bij de Sociale Dienst in Leiden. Zijn belangstelling ligt vooral op het terrein van maatschappelijke aangelegenhe den Volgens de kandidatenlijst van de PvdA bij de verkiezin gen was in feite René Eikerbout aan de beurt om in de raad zit ting te nemen, maar hij is al vooraiüter van het plaatselijk be stuur en acht deze functie on verenigbaar met het raadslid maatschap. te- tentoonstelling: koeien ook paarden. Op 22 mei is de clubmatch van de Nederlandse Brakkenclub. Weder om een nieuw evenement en even tueel ook jaarlijks; op 29 augustus de 40-ste VEBO-tentoonstelling; op volksdansfestival wordt 25 en 26 september de Kat-Expo. De- en met 8 augustus gehouden, ze tentoonstelling is volgens De Natuurlijk weer Leidato. En wel Jong de topper van de tweedaagse van 10 tot en met 19 augustus. De marden da een" zullen allerlei shows evenementen. Nadere informatie leert nieuwe runderhal zal dan gereed ?n petto hfbben. Er ^jn eerste con- naar Leiden weten te praten. Voor 1977 staan de internationale politiesterrit, de start van de Tour de France, de Leidse paardendagen en een taptoe van nationale mu ziekkorpsen op stapel. De Leidse Evenementen, waarvoor De Jong op het vinkentouw zit zijn een bloe mententoonstelling ("Het is toch gek dat we, aan de rand van het bailen- Shetland- gebied, geen bloemententoonstelling hebben"), vakbeurzen van diverse aard ("je kan het zo gek niet ver zinnen of er is wel een beurs voor") en een kleindierententoonstelling. >„We hebben hier onderhand van al lerlei diersoorten: dat wellicht wel bruikbaar is. Waar- noodzakelijke tijdwinst kan aantal gemeen- of verspreid over andere panden in Dam de binnenstad. Van Dam noemde de m het werkverband stadskantoor te ves- de dienst gemeentewerken, twee secretarie-afdelingen, eventueel wellicht ook an de leeg de Vondellaan het Schuttersveld, is te duur, al dus Van Dam. Of de' bouw van het stadskantoor doorgaat, is overigens geheel afhan kelijk van het rijk. De gemeente heeft het voornemen om in ieder ge- verschillende redenen afge- val tussentijds al een aantal maat vallen. Het is de bedoeling dat bij regelen te treilen, waardoor de huls- de gemeentelijke dien- LEIDEN De Shetlandpony fokvereniging "Randstad" zal za terdag aanstaande in de Groen oordhal haar jaarlijkse premie keuring houden. Deze keuring heeft de afgelopen zes jaar in Waddinxveen plaatsgevonden, en komt nu voor het eerst naar Leiden. Waarnemend Groenoord hal directeur De Jong heeft alle hoop dat dit een jaarlijks terug kerend evenement zal zijn, aan gevuld met andere stamboeken. Ruim 200 Shetlandpony's (de kleinsten onder de pony's) uit het fokgebied van de Randstad zul len van 9 tot 16 uur worden ge keurd door vier officiële juryle den van het Nederlands Shetland Pony Stamboek. Alle pony's, die bekend staan om hun lieve karakter en grote populariteit bij de kinderen, wor den in hun eigen leeftijdsgroepen gekeurd. Bovendien kunnen be paalde pony's vanwege hun stam boek een officiële stamboekpre mie ontvangen. Pony's die in het veulenboek zijn ingeschreven en daarvoor in aanmerking komen, zullen tevens in het stamboek op genomen worden. Het Shetland Stamboek, het op één na grootste van Nederland, heeft 65000 veulens en 20000 stam boekmerries ingeschreven. Zuid- Holland, dat na Gelderland en Brabant de provincie is met het grootste aantal Shetlanders, is de laatste Vijf jaar naar voren geko men, mede door aankopen van binnen en buiten de provincie. Voor het publiek zijn de keu ringen van groepen van één eige naar en de rubriek kroonmerries (de elite van de Shetlanders qua fokprestaties en exterieurverzor- ging) de belangrijkste trekkers. De verschillende waarderingen zijn herkenbaar aan de kleur van de rozetten: oranje, rood en wit. Volwassenen betalen f2.50 en kin deren tot 12 jaar onder geleide f 1. Men verwacht ongeveer duizend toeschouwers, die in de twee gro te keuringsruimtes de pony's langs kunnen zien lopen. Shetlandpony: populair hij kinderen. PARIJS (AFP/DPA) Twee jonge mannen hebben gisteren z'ch voordeed op het ongunstigste in Parijs de plaatsvervangend militair attaché van Spanje, ka- In MMrM is de pitein Bartolomé Garcia Plata Valle, neergeschoten. De diplo- 31_jarige politieagent Miguel Castn- maat werd door vier kogels in de borst getroffen en in kritieke ia Martin overleden, die 1 oktober toestand naar een ziekenhuis vervoerd, waar een spoedoperatie werd beschoten toen hij op post stond werd uitgevoerd. stod. Het'aantal' sïchtoffers van^ >rd de vice-consul van aanslagen van 1 oktober op agenten De daders belden rond het mid- In maart daguur aan bij 'kapitein Garcia, die een flat bewoont op de derde ver dieping van een complex in de Pa- rijae wijk Boulogne -Billancourt Joegoslavië in Lyon bij een aanslag ia hiermee tot gestegen. Dit door tegenstanders Tito zwaargewond. In de loop van gisteren heeft geen enkele organisatie en geen enkele persoon de verantwoordelijkheid voor de aanslag op Gareia-Plata Valle op schoten op hem af. Hevig bloedend geëist. De politie heeft tot dusver ge sleepte het slachtoffer zich naar weigerd over mogelijke motiewen te binnen terwijl zijn vrouw vanaf het speculeren. balkon om hulp riep. De daders wis- Tien dagen geleden was Parijs het ten via het trappenhuis te ontkomen, toneel van gewelddadigheden naar aanleiding van de executie van vijf de regering- jaar hebben in Spanje al 21 politie mannen bij aanslagen het leven verloren. de omgeving "internationale brigade Juan Pare des Manot" noemt - Paredes Manot was een lid van de Baskische af scheidingsbeweging ETA die op 27 die september m Barcelona werd geJusil- waarMJ politiemannen twee vanmorgen to een van hun e> mensen m on. communiqué, gepubliceerd door het ,hebben doodgescho- ten, een verklaring gegeven. Daarin staat, dat de dood van de twee agen ten geweten moet worden aan het De aanslag op de Spaanse diplo- slechte zicht ten ttlde van de aan_ maat is de derde binnen tien maan- slag en de positie die de aut0 van den op buitenlandse vertegenwoordl- de aanvallers en die van de burger- gers in Frankrijk. In december vo- slachtoffers ten opzichte van elkaar rig jaar werd de militaire attaché van Uruguay, ovetrste Ramon Trabal, door twee aanhangers van de Tu- pamaros-guerrïl'labeweging vermoord. BERLIJN Walter Felsenstein. van de Spaanse stichter, regisseur en directeur van de Komische Opera in Oost-Berlijn, Barcelona heeft jS op 74-jarige leeftijd na een lang- het vuurgevecht durige ziekte in Oost-Berlijn overle den. Een regeringsfunctionaris in Bar celona beschreef het incident als een "verschrikkelijke misstap" en voegde eraan toe dat het gebeuren Sedert 1956 was hij president van het Oostduitse Centrum van het In ternationaal Theater Instituut ITI en trad hij op als vice-president van de Oostduitse Academie van Scho ne Kunsten. De in Wenen geboren Felsenstein, die eerst bekend werd als acteur en later als regisseur, verwierf inter nationale reputatie met zijn "realis tisch muzikaal theater". Zijn laatste produktie in Oost-Berlijn was "De bruiloft van Figaro" van Wolfgang Amadeus Mozart. BUENOS AIRES (Reuter Troe- dat pen van de veiligheidspolitie in Ar- niet het recht gentinië hebben in twee afzonderlij- gegeven, geen troepen ke gevechten negentien guerril lastrijders gedood waarmee hetaan- veilig kun- tal doden sinds zondag gestegen is tot 69. klaard nu beschikken dat gebruikt zal worden om de macht in Argentinië te Diamantrovers Vier Italianen, twee Belgen en een Nederlander zijn gisteren door een rechtbank te Me- chelen4 veroordeeld tot gevangenis straffen wegens een roofoverval geregeld leger te waarbij voor ca. 2,5 miljoen gulden diamanten werd buitgemaakt. Militaire maken hierdoor dat het Huis geen hebben gewaarschuwd dat Argenti- leiden tot een oorlog, zoals destijds guerrillabeweging heeft gisteren autoriteiten afgelopen zondag voor de eerste maal De rechtbank achtte bewezen dat de Italianen, die volgens de procureur des konings lid zijn van de Mafia, vorig jaar mei de diamantair "Willem BEIROETT (AP) De Libanese actie is geweest toen het aanval len uitvoerde op de politiepost en de luchthaven van de provincie-hoofd stad Formosa. Storms hadden afgetuigd en hem ste minister Rasjied Karami heeft beroofd van de stenen die vla Neder- gisteravond meegedeeld dat Koeweit land Italië zouden zijn bische ministers ling van de toestand in Libanon, en dat hij dit initiatief toejuichte. Gisteren zijn in de bekende Beiroet- zakenwijk Bab Edrlss na aanval- Zaken wil bijeenroepen ter behande- Buitenlandse len met bommen raketten bran- Amsterdam Twee jaar gevange nisstraf voor verboden wapenbezit luidde de eis van de officier van justitie bij de Amsterdamse recht bank tegen de vier Palestijnse verzetsstrijders die op 4 september in Amsterdam zijn gearresteerd vlak voordat zij de volgende dag een gewapende gijzelingsactie wilden ondernemen tegen passagiers van de Warschau Expres op het station van Amersfoort. "Een zware bestraffing van deze vier verdachten zal weliswaar misschien nieuwe terreuracties kunnen uitlok ken, maar voor dat risico moeten wij niet op de loop gaan", aldus het grimmige commentaar van officier mr. F. H. von Meijenfeldt. Hij zei dat aan de vier Palestijnen alleen verboden wapenbezit kan worden tenlastegelegd omdat het beramen van het gijzelingsplan op zich zelf niet strafbaar is zolang er nog geen begin van uitvoering aan is gegegeven, maar dat voor de bepaling van de strafmaat wel degelijk zwaar moet meetellen welke gewelddadige bedoelingen de ver dachten met deze wapens hebben gehad. De behandeling van deze zaak door de Amsterdamse rechtbank in het zwaar bewaakte gebouw van het kantongerecht duurde gisteren tot na tienen 's avonds. Uren werden besteed aan het horen van de deskundige C. van Brakel, technisch hoofdambtenaar van het gerechte lijk laboratorium, die zijn licht moest laten schijnen over de vraag of twee van de vier in beslag genomen pistolen moeten worden aangemerkt als machinepistolen in de zin der wet. Van deze vraag hangt af voor welke maximumstraf de verdachten in aanmerking zouden kunnen komen: vier jaar of drie maanden. De vuurwapenwet stelt drie maanden als strafmaximum voor het bezit van lichte wapens a Is een geweer, revolver of pistool. Een machinepis tool is ingedeeld in de catagorie zware wapens (samen met bij voorbeeld handgranaten, houwitsers, vlammenwerpers) op het bezit waarvan maximaal vier jaar staat. Veel tijd kostte ook het verhoor van de Amsterdamse recherche commis saris J. Toorenaar en van een aantal agenten die om 'veiligheidsre denen' alleen onder hun nummer bekend gemaakt werden. Na veel trekken en geharrewar omtrent ontwijkende antwoorden van deze getuigen wist de verdediging aanne melijk te maken dat de vier ook uitvoerig zijn verhoord door BVD- mensen. Advocaat mr. F. IJff protesteerde heftig dat dit is geheimgehouden, dat er geen verdedigers bij deze verhoren zijn toegelaten en dat er geen processen- verbaal van zijn opgemaakt. Ook ter terechtzitting werd een openhartige bekentenis afgelegd door de vier Palestijnen, die allen de Syrische nationaliteit bezitten en die verklaarden te hebben gehandeld in opdracht van de verzetsorganisa tie "Al Saifa", een onderafdeling van het Palestijnse bevrijdingsfront PLO. Leider en woordvoerder van het kwartet was de 34-jarige Amin Selamih, die op 22 augustus de wapens per auto in ons land had binnengebracht, samen met de 27-Jarive Josef Azar. De twee anderen, Abdulla Ataya (32) en Abdul Ammar (24) kwamen op 3 september rechtstreeks uit Damas cus aan op Schiphol. Verdachte Amin Selamih betoogde tenslotte: "Wij willen geen oorlog, maar wij hebben geen andere keus. Want onze strijd iS een strijd om ons bestaan". Uitspraak 22 oktober. den uitgebroken. Syrië heeft twaalf brandweerauto's gezonden om te hel pen het vuur te bestrijden. Volgens de politie bevonden zich gisteravond "honderden gewapen de lieden in dat deel van de stad waar het tot nu toe betrekkelijk kalm was geweest. In Bab Edries bevinden zich vele kantoorgebouwen, ook van buiten landse ondernemingen, banken, ho tels en winkels. In Tripoli is gisteravond door de "beweging der 24ste november" be kendgemaakt dat met het beschie ten met mortier granaten van het 8 kilometer verderop gelegen "chris telijk" dorp was begonnen. In het oostelijke deel van de ha venstad in het noorden werden raket ten afgevuurd die onder meer een politiepost en een ziekenhuis trof fen en tendele verwoestten. Naar aanleiding van de nieuwe ge vechten heeft do gouverneur van Beiroet opnieuw een uitgaansverbod van zonsonder-tot zonsopgang afge- kondlgen.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 21