Ministerie van Vnlksgeznndheid en Milieuhygiëne NOPI erso Boekhoudsler loiihm TELEFONISTE/TYPISTE soneel PERSONEEU FELICITAS B.V. technisch adjunct-directeur hoofd plv. hoofd van de geohydrologische hts-ingenienr secretaressen/ secretarissen steno-tvpist telefonist hoofd lits-ingenieur/laboratorigm hoofdassistent bij de chemisch- hoofdassistent hls-ingenieur I© PB^screpfOT- 1^*^/1 VLLL' PefsoneelpERSOMEL pereoneel PERSONEEL personeel personsr persone EEL NOPI B.V. Mercuriusweg' 6-8 Postbus 44 Delft Onze gedachten gaan daarbij uit naar een Jonge vrouw, die het Prakty kdiploma bezit, en ervaring heeft met moderne boekhoud- en factureersystemenNOPI gebruikt daarvoor namelijk een Olivetti mini-computer. Haar taak zal, als rechterhand van onze hoofdadministrateur, namelijk bestaan uit het zelfstandig behandelen van de financiële boekhouding en de facturering. Zij moet ech ter bereid zijn ook andere voorkomende werk zaamheden te verrichten. Omdat NOPI een internationaal bedrijf is vragen wij tevens een redelijke beheersing van Engels en Duits van haar. Uiteraard bieden wij een passende salariëring en goede secondaire arbeidsvoorwaarden. Ook is van belang dat wij nu nog in Delft geves tigd zijn, maar half november met ons 22-en verhuizen naar een nieuw, modern kantoor in Zoeterwoude. NOPI fabriceert en verkoopt kwalitatief hoogwaardige zelfklevende materia len voor Industrie en consument (waaronder ook medicinale pleisters). NOPI beschikt over eigen produktae- en verkoop vestigingen in Nederland, Enge land, Duitsland, Zwitserland, Frankrijk, Noorwegen, Zweden, Denemarken, Japan en de Verenigde Staten, waar tezamen ongeveer 800 mensen werk vinden. De overige landen worden door NOPI's exportorganisatie bereikt. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selektie van de Dienst Personele- en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475371 Universiteitsbibliotheek (Tijdschriftenafdeling) bibiiotheekmedewerk(st)er taak: het verrichten van bibliotheekwerk zaamheden op het gebied van de acquisitie, de catalogisering en de administratie van de tijdschriften en seriewerken van de bibliotheek. vereist: HAVO/Gymnasium-opleiding; typevaardig heid is gewenst. Einddiploma van een bibliotheek- en documentatie-academie of diploma GO A 3, zomede bibliotheekervaring strekken tot aanbeveling. salarismaximaal 2.011bruto per maand. vakature nr. 475372 Vakgroep Fysiologie en Medische Technologie secretaresse hoogleraar taak: verrichten van secretaressewerkzaam heden voor de nieuw te benoemen hoog leraar in de fysiologische fysica. Hieronder valt het zelfstandig verzorgen van corres pondentie, het opzetten en bijhouden van een wetenschappelijk archief, het uittypen van manuscripten, het bijhouden van de agenda en het ontvangen van bezoekers, onder wie studenten. vereist: HAVO-diploma; secretaresse-opleiding; typevaardigheid, w.o. ervaring met dicteer- apparatuur; een zowel actieve als passieve beheersing van het Engels; zelfstandig optreden. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 2.011,bruto per maand. Voor beide functies geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8% van hef Felicitatiedienst, Family Welcome, Select Ladies) vraagt voor spoedige indiensttreding Hoewel een goede schoolopleiding en wat talenkennis voor deze job een goede ondersteuning zouden zijn, stellen wij ervaring voorop. Vanzelfsprekend moet zij beschaafd Ne derlands spreken en omdat zij ook bezoekers moet ontvan gen, moet zij er aardig uitzien en vriendelijk zijn. Haar leef tijd mag variëren van 18 tot 30 jaar. Tegenover de eisen die wij stellen, staan uiterst plezierige arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan de Direktie van Felicitas B.V., Splinterlaan l 34, Leiderdorp. Rijksinstituut voor Drinkwatervoorziening Het Rijksinstituut voor Drinkwatervoorziening (R.I.D.) is een instituut met een personeelsbestand dat thans ca. 200 medewerkers omvat. Het instituut treedt op als adviesorgaan van de Rijks overheid, de lagere overheden en anderen op het gebied van de openbare watervoorziening en verwant milieuhygiënisch terrein. De werkzaamheden omvatten o.m. bestuurlijke werkzaamheden, planningactiviteiten, speurwerk op geohydrologisch, chemisch-biologisch en technologisch terrein, het ontwerpen van waterleidingtechnische werken, internationale technische hulpverlening, enz. Zowel nationaal als internationaal worden contacten onderhouden met overheidsinstellingen, waterleidingorganisaties, onderzoekinstellingen en internationale organisaties. Als WHO International Reference Centre for Community Water Supply vervult het instituut tevens een mondiale functie. De bouw van een nieuw kantoor- en laboratorium-complex is in voorbereiding. In verband met uitbreiding en reorganisatie worden gevraagd: (mnl./vrl.) Taak: de technisch adjunct-directeur is lid van het directie-team, dat verder bestaat uit de directeur en de bestuurlijk adjunct-directeur. Hij/zij heeft de supervisie over en coördineert de technische en wetenschappelijke werkzaam heden van het instituut. Vereist: diploma civiel ingenieur; ruime ervaring in de openbare watervoorziening en/of aan verwante terreinen, zoals de afvalwaterverwer king, de waterhuishoudkunde; ervaring in organisatorische, leidinggevende functies. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk v f 7172,- per maand. i leeftijd en ervaring, max. van de hydrologische afdeling (mnl./vrl.) vac. nr. 5-258011156 Taak: de functionaris zal worden belast met de opbouw en de leiding van de afdeling en met de opzet, de coördinatie en deels ook de uitvoering van de onderzoeks- en studieprogramma's. Vereist: diploma civiel of landbouwkundig ingenieur; ervaring op hydrologisch en water huishoudkundig terrein; ervaring in organisatO' rische en contactuele functies; redactionele ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 5983,- per maand. afdeling (mnl./vrl.) vac. nr. 5-256911158 Taak: de functionaris behoort samen met het hoofd en de speurwerkcoördinator tot het leidinggevende team van de afdeling. Hij/zij is in het bijzonder belast met de coördinerende leiding van de 5 geohydrologische districten, de velddienst (boringen, laboratoria en archief) en de rekenkamer. Vereist: diploma civiel of landbouwkundig ingenieur; ruime ervaring op geohydrologisch of algemeen waterhuishoudkundig gebied; organisatorische ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk f 4992,- per maand. leeftijd en ervaring, max. I bl] het stafbureau planning (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257211158 Taak: het in teamverband verrichten van onderzoek en studie m.b.t. het huidige en toe komstige huishoudelijke, openbare en industriële waterverbruik en de factoren die daarop van invloed zijn; voorts bijdragen aan de ontwikke ling van optimaliseringsmodellen m.b.t. de openbare watervoorziening, voorspellings modellen m.b.t. te verwachten waterkwaliteit. Vereist: doctoraal examen economie, b.v.k. met macro-economische en econometrische specialisatie, alsmede praktijkervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 4992,- per maand. bl] het stafbureau planning (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257311158 Taak: het in multi-disciplinair teamverband verrichten van onderzoek en studie m.b.t. het vinden van ecologisch zo goed mogelijk ver antwoorde situeringen en inpassingen van water voorzieningsprojecten in het landschap; voorts b.v.k. een bijdrage leveren tot modelmatige benaderingen van hydrobiologische vraag stukken. Vereist: doctoraal examen biologie; b.v.k. met hydrobiologische specialisatie en praktische ervaring met ecologisch onderzoek; ervaring met werkzaamheden in multi-disciplinair verband. Standplaats: Voorburg met mogelijkheid van detachering elders. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 4307,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257511158 Taak: verrichten van werkzaamheden in één of meer van de volgende sectoren: onderzoek en studies m.b.t. de gevolgen van grondwater onttrekkingen en bewakingen, met name ook met het oog op de beïnvloeding van andere belangen en m.b.t. mogelijk te treffen compenserende maatregelen; advisering terzake; het ontwikkelen en toepassen van berekeningsmethoden en mathematische modellen m.b.t. de grondwater beweging; het in multi-disciplinair teamverband meewerken aan de totstandkoming van water- bakensmodellen; bestudering van geohydro- chemische vraagstukken. Vereist: diploma civiel of landbouwkundig ingenieur: b.v.k. ervaring op het gebied van geohydrologisch onderzoek, ook wat betreft het ontwikkelen van berekeningsmethoden en mathematische modellen, alsmede kennis van programmeertechnieken; redactionele ervaring. Standplaats: Voorburg. planning (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257411158 bij het stafbureau Taak: het verrichten van praktijkonderzoek en studies m.b.t. het industrieel waterverbruik en de factoren die daarop van invloed zijn; proces- technische analyses; grotendeels zeer zelf standige taakuitoefening in samenwerking met het bedrijfsleven. Vereist: diploma HTS-werktuigbouwkunde of technologie; ruime ervaring in het waterleiding vak en/of in de proces-techniek waarbij water- verbruikende apparatuur een rol speelt; ervaring in organisatorische en contactuele functies en redactionele ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, f 3655,- per maand. Taak: secretariële werkzaamheden; concipiëren van correspondentie; verslaglegging; steno grafisch opnemen en uitwerken van nota's, brieven en rapporten; uittypen van concepten, ook in de Franse, Duitse en Engelse taai; samen stellen van werk- en vergaderdossiers. Vereist: tenminste diploma HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding, diploma steno en typen, goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal; b.v.k. diploma secretariële opleiding. Standplaatsen: Voorburg en Scheveningen. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2011,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. t.b.v. de centrale typekamer (mnl./vrl.) vac. nr. 8-258211158 Taak: verrichten van typewerk, eventueel ook met gebruikmaking van semi-automatische apparatuur, ook in de Franse, Duitse en Engelse taal. Vereist: de diploma's MULO/MAVO-4 en steno en typen. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1732,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-258311158 Taak: verzorgen van het telefoonver1 verrichten van typewerk, optreden ai receptionist(e). Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma typen; b.v.k. ervaring als telefonist(e) en spreekvaardigheid in de Franse, Duitse en Engelse taal. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1732,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. van de rekenkamer (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257611158 Taak: leiding geven aan de rekenkamer van ae Geohydrologische Afdeling, waar geschemati seerde geohydrologische situaties worden door- - gerekend met analytische, digitale en hybride rekentechnieken volgens bestaande of op de afdeling nieuw te ontwikkelen programma's; meewerken aan het opstellen van probleem gerichte systeemontwerpen van minder een voudige aard, alsmede aan het realiseren van complexe programmeringsseries. Gebruik zal worden gemaakt van tafelcomputers en via telecommunicatie te benutten grotere reken- automaten. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde of hiermee vergelijkbare opleiding, of diploma wetenschappelijk rekenaar, c.q. wiskunde MO-A, kennis van geavanceerde computersystemen en van tenminste twee hogere programmeertalen, alsmede leidinggevende ervaring op het des betreffende terrein. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3263,- per maand. biologische afdeling (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257811158 Taak: leiding geven aan de werkzaamheden van het laboratorium van organische microveront reinigingen, waarin onderzoek wordt verricht inzake organische stoffen in rivierwater, grond water, drinkwater en afvalwater. Vereist: diploma HTS chemische techniek of HBO-B opleiding en ervaring in een soortgelijke functie, waarbij kennis en ervaring is opgedaan inzake de dunnelaagchromatografie en de gas- chromatografie. Ervaring met het werken in teamverband aan meerdere projecten. Standplaats: Scheveningen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max.") f 3263,- per maand. bij de chemisch- biologische afdeling (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257911158 Taak: leiding geven aan een groep medewerkers van het fysisch-chemisch laboratorium: het onderzoek betreft vnl. anorganische stoffen in water. Daarbij moet worden toegezien op de efficiënte organisatie en betrouwbare uitvoering van waterkwaliteitsmetingen, ook met geauto matiseerde apparatuur. Daarbij wordt nauw samengewerkt met een groep die zich bezig houdt met de ontwikkeling van analyse-metho dieken en met de laboratoria voor sporen elementen en organische microverontreiniging. Vereist: diploma HTS chemische techniek of een HBO-B opleiding en ruime ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring in organisatorische en contactuele functie. Standplaats: Scheveningen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3263,- per maand. bij de geohydro logische afdeling (mnl./vrl.) vac. nr. 5-257711158 Taak: het in teamverband of zelfstandig verrichten van veld- en laboratorium-onderzoek, de verzameling van gegevens en studie m.b.t. geohydrologische vraagstukken in één van de 5 districten waarin Nederland t.b.v. het geo hydrologisch onderzoek is verdeeld en/of m.b.t. speurwerk. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde of hiermee vergelijkbare opleiding; b.v.k. ervaring op geohydrologisch of algemeen waterhuishoud kundig gebied. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3263,- per maand. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst. Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 16