Als u65+bent, 4 worden veel leuke dingen nuhstukmakkelgkec Met: EAS 65. Pas voor uw plezier. oh Werken waar het prettig winkelen is in een spiksplinternieuwe Supermart in Leiden. 298: 541: 598: 381: 455: 582: 34a 359: 390: 455: 1042: f Plannen voor een zon- of sneeuwvakantie? F750CWSSIC 'N RUIT GEBRO/ftl/ STAALKABELS Voor grote en kleine schepen liften draglines en kranen booreilanden. Wereldbekend zijn ze! Wij maken ze! Er is veel vraag naar Om aan deze vraag te kunnen voldoen hebben wij voor onze drie- ploegendiensten mannen tussen 18-45 jaar nodig die ons daarbij kunnen en willen helpen. Wij moeten hierbij wel de voorkeur geven aan mensen uit de metaalsector met zo mogelijk een L.T.S.- opleid'ing. Staalkabelfabriek B.V. Vereenigde Touwfabrieken Leiderdorp, Zijldijk 22, telefoon 071-99240. Elke werkdag van 10-1 2 en van 14-16 uur kunt U alle gewenste inlichtingen krijgen bij onze chef Personeelszaken, de heer W. S. F. Kosters. Vraag dan nü de Gratis Magneet Winterreisgids aan! Hoe u ook op vakantie gaat, per vliegtuig, touringoar, trein of Of u liever met een groep reist of individueel, - Malle 8 - 15 app. v rca -22 dagen a. Tenerife 8-15-22 dagen Puerto de laCruz - app. v.a. Tenerife 8-15-22 dagen Costa del Silencio - app. v. a. Kirch 8 en IE logies berg dgn. appartement, v.a. Westendorf 8 en 15 dgn. hotel, voll. pension v.a. Gerlos 10 en 14 dgn. hotel, voll. pension v.a. aim wöm Ziller 8 en 1 pensio bal 5 dgn. hotel, voll. n v.a. St. Johann-Tirol 8 en 15 dgn. hotel, half pension v.a. Westendorf 10 en 17 dgn. hotel, half pension v.a. Mallnitz 10 en 17 dgn. hotel, voll. pension v.a. Cruises Finnlines 8- en 15-daagse cruises vanaf Tenerife, inclusief vliegreis van Amsterdam naar Tenerife v.v. 1 en 2 weken West-Afrika of 1 week Madeira v.a. MAGNEET vakantiereizen Reisbureau Middelhoek, Leiden, Stadhuieplein 3, tel. 071-140641; Haven 21a, tel. 071-132222. Reisbureau Jansen, Katwijk aan Zee, Cleyn Duinplein 20, tel. 01718-15000. Reisbureau Europa Internationaal b.v., Alphen aan de Rijn, Citycentrum "De Aarhof' 9, tel. 01720-73366. 7 SEPTEMBER-AANVANG 13.00 UUR (Training 6 september) Puhlikatie van het ministerie van C.R.M. Veel gezellige dingen worden nu heel wat makkelijker om te doen. Naar de kinderen met de bus of tram, samen een bioscoopje pikken of'n verrassende bejaarden-danscursus... Fijn naar een museum of sportwedstrijd... noemt u maar op. Vaak scheelt't u ook nog in de prijslVoorwaarde is wèl dat u'n PAS 65 bezit. De nieuwe, landelijke PAS 65, bestemd voor iedere 65-plusser en voor iedereen van 60 jaar en ouder die gehuwd is met'n 65-plusser. PAS 65: geldig per 1 december. Uw gemeente reikt 'm uit en laat u binnenkort weten waar en wanneer u uw pas kunt krijgen.Wacht er dan niet te lang mee. De kosten zijn niet meer dan f 6,50. En het enige wat u er verder voor nodig hebt, is een ongebruikte pasfoto. De nieuwe PAS 65 is de enige pas die door het hele land- gebruikt kan worden. En onbeperkt geldig blijft. Bovendien: u kunt PAS 65 ook als legitimatie gebruiken bij banken en postkantoren. Wilt u er meer over weten? Vraag dan even inlichtingen bij uw gemeente. 't Is fijn om jong te zijn. Voor jonge mensen, die willen aanpakken, ligt de toekomst wijd open! Je eigen toekomst kun je nog sturen in elke richting, waartoe je je voelt aangetrokken. Wij hebben voor jullie een interessant aanbod, want Albert Heijn zoekt jong, ervaren kader vanaf 20 jaar voor onze nieuwe Supermart in Leiden. Zo'n grote en nog steeds groeiende onderneming als Albert Heijn biedt aan jongelui, die uit het goede hout zijn gesneden, uitstekende kansen om binnen de maatschappij vooruit te komen. Voor ieder die vooruit wil bestaan nauwelijks grenzen. Daarom geldt bij Albert 'Heijn: stilstaan is achterblijven. Bij de tijd zijn is: veranderen, opschuiven. Welaan dus, jonge mensen met ervaring in het winkelbedrijf: vraag jezelf eens af of 't geen tijd is voor verandering. Of het moment niet gunstig is voor een overstap naar Albert Heijn. Want daar liggen de kansen! leVerkoper Dit is de man die al een eind op weg is naar de "grote banen" in het (groot) winkelbedrijf. Handig, snel met beslissingen, doortastend, vriendelijk en behulpzaam draagt hij al heel wat verantwoordelijk heden. Afhankelijk van zijn ervaringen en de behoefte in de winkel op dit moment kan hij zowel op een "verse" als houdbare afdeling geplaatst worden. Onder leiding van sektorchef en bedrijfsleider zorgt hij voor de bestellingen, bewaakt de voorraden en de versheid van de artikelen. Nogal vanzelfsprekend kan hij goed met kollega's en klanten omgaan. Bij sommige afdelingen staan één of meer verkopers/ verkoopsters de le verkoper terzijde. Daarom beschikt hij ook over duidelijke leidinggevende capaciteiten en een grote mate van zelfstandigheid. Kortom: de eerste verkoper is de man, die verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken. Vereiste vooropleiding: Mavo niveau. Sektorchef De sektorchef maakt deel uit van het management-team in een supermart. Binnen zijn niet geringe taak heeft hij volop kansen vertrouwd te raken met het totale supermartgebeuren. Hij heeft de leiding over diverse assortimentsgroepen, daarin bijgestaan door 2 of 3 eerste verkopers. De sektorchef stelt ook, samen met zijn kollega's en de bedrijfsleider, de plannen op voor de nabije en verdere toekomst. En ziet daarna toe op de realisering daarvan! Hij is dan ook nauw betrokken bij het bestellen van de artikelen, maar moet er ook voor zorgen dat zijn waar aan de man gebracht wordt. Kortom: planning, bestellen, verkoop, assortiment, promotion en kostenbewaking zijn zaken die hem nu al niet vreemd meer in de oren klinken. Hij moet duidelijk een flinke winkel ervaring meebrengen, plus een opleiding op Havo-niveau. Mogelijkheden, eisen, de praktijk, wat biedt AH? Het is duidelijk, dat we in deze advertentie zoeken naar jong talent, dat het bij Albert Heijn helemaal gaat maken. Je ervaring in het vak ga je bij onze organisatie toepassen en uitbreiden. Je gaat jezelf inzetten en dus doorgroeien. Na verloop van tijd gaan we samen praten. Over je kansen, je toekomst. Voor het overige biedt Albert Heijn uitstekende secundaire voorzieningen, waaronder dertien maal salaris per jaar. Wie jong is en zijn praktijk ervaring in dienst wil stellen van zijn toekomst komt solliciteren en werken bij Albert Heijn. Schrijven kun je naar de heer Th. Linnekamp, Meeuwenlaan 51, Leiderdorp (tel. 071-892568) na 19.00 uur. Ook kun je inlichtingen inwinnen in ons filiaal Kooilaan 45, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 12