Zendingsveld is vlak om de hoek «ijjüijiiuiihj.'» EO-comité voor Groot-Leiden i BIJ RIJNLAND-VERKIEZINGEN .'46.666 STEMMEN UITGEBRACHT Contact met Duitse politie moordzaak Handtekeningen actie Laat de Kanterstraat Benoemingen LEIDSCH DAGBLAD MANNELIJKE MEDEWERKER AUTOSLOPERIJ MENKEN AUTO'S MENKEN AUTO'S VRIJDAG 22 AUGUSTUS 1975 Pater L. J. M. van Gendt van de rk Willibrordus-parochie te Oegst- gcest is m.et ingang van 1 september benoemd tot kapelaan van de Har- tebrug-parochie in Leiden. Hij wordt de opvolger van pater Stokman, die zich om gezondheidsredenen uit het pastorale werk heeft moeten terug trekken. Pater Van Gendt had een speciale verantwoordelijkheid voor de wijk rond Bonaventura. Ter opening van het winterwerk houdt de hervormde wijkgemeente SlaalwükVredeskerk in Leiden op zaterdag 13 september van half 3 tof half 8 in het centrum Vredes kerk een ontmoetingsdag voor de hele gemeente. Twintig leden zijn met de kerkeraad bezig aan de voorbereiding. Voor de kinderen van 5 jaar af zijn er spelen, de tieners hebben ook een eigen programma en voor allien boven die leeftijd is er film met discussie, informatie in woord en beeld en mogelijkheid tot gesprek en ontspanning. De dag wordt gesloten met een maaltijd (pannekoeken en broodjes). Deze week is het nieuwe orgel in de Grote Kerk van Rijnsburg in ge bruik genomen. Zaterdagmiddag van 3 tot 5 uur zullen de beide organis ten aanwezig zjjn om voor iedere be langstellende het orgel in al zijn mo gelijkheden te laten horen. 4$ Van 26 tot en met 30 augustus wordt in de Oude Kerk te Amster dam een nationaal orgelconcours ge houden ter gelegenheid van het 700- jarig bestaan van de stad, waarmee men de 17de-eeuwse componist Jan Pieterszoon Sweelinck wil eren. De concerten zijn dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag om kwart over 8. De toegang is gratis. De Oude Kelk van Voorburg staat centraal op een tentoonstelling van 30 augustus tot 28 september in het museum Swaensteyn, Heren straat 101, Voorburg. Zij geeft een indruk van de situatie rond de Oude Kerk, van wat verloren is gegaan, behouden is gebleven en na restau ratie een bijdrage kan zijn tot be houd van de sfeer van het nu be schermde dorpsgezicht. Bezichtiging is mogelijk op dinsdag, donderdag, zaterdag en zondag tussen 2 en 5 uur en op donderdagavond tussen 7 en 9 uur. Ds Lutikd Handojo (38) uit Indo nesië wordt zondag in de Grote Kerk van Masssluis voorgesteld aan de hervormde gemeente, die hem ge vraagd heeft, in het westelijke stads deel te gaan werken. Ds Handojo kwam vorig jaar naar ons land in het kader van een uitwisseling van zendelingen tussen zusterkerken. Hij is al werkzaam geweest in 'n Haagse wijkgemeente. Ds. Handojo woont nu met zijn vrouw en vier kinderen in Maassluis. In oktober begint in Eindhoven een cursus geestelijke vorming onder auspiciën van de particuliere synode van de geref. kerken en "de provin ciale kerkvergadering van de her vormde kerk. De cursus duurt twee jaar en wordt gegeven op zaterdag morgen. Hij is voor allen die bij het werk in de kerk betrokken zijn en voor hen die zich willen verdiepen in bijbel en theologie. Een voorop leiding is niet vereist. LEIDEN In Leiden is een EO- comité Groot-Leiden opgericht, bedoeld voor de stad, Leiderdorp en Oegstgeest. De adressen zijn: J. Kol, Boshuizerkade 86, Leiden, en H. Berming, Beatrvstraat 9, Leiderdorp. De man die ons dit berichtje bracht, gaf er de volgende toelichting bij. "Deze comité's beogen plaatse lijk zoveel mogelijk bekendheid te geven aan de Evangelische Omroep en zijn doelstelling. Die doelstelling is, in deze tijd van groeiende onze kerheid op alle terreinen van zowel het maatschappelijke als het geeste lijke leven, de boodschap van de Bij bel ook via de moderne massamedia te verkondigen. De boodschap voor de zondige mens tegenover de mo derne mondige mens, maar ook de boodschap van Gods zondaarsliefde en Zijn heil in Jezus Christus. Het is dit getuigenis dat de EO in al zijn programma's centraal wil stellen. Dit brengt ook allerlei mensen uit kerken en kringen bijeen in liefde voor het werk van de EO". Vooral gezien de wat zij noemen "wazige plannen" van minister Van Doorn achten de EO mensen uit breiding van het ledental een acute zaak. NIEUWKOOP „Er zijn deuren dichtgeslagen maar ook harten opengegaan. We zijn uitgevloekt, maar ook met open armen ontvangen. Je komt als van de hemel ge roepen. reageerde iemand. Ga met Ie luie donder aan het werk, snauwde een ander ons toe, en hij dreunde de deur dicht". Wie met evangelisatiebedoe lingen langs de deuren gaat, mag sympathie, begrip en zelfs instemming verwachten, maar moet veeleer rekening houden met onverschilligheid, afwering, argwaan en botte afwijzing. Dat heeft de Nieuwkoopse evangeli- satiegroep, die elf dagen lang met een caravan vol geestelijke lectuur straat-in-straat-uit door dit gastvrije plassendorp is ge gaan, en elf avonden achtereen een koffiebar (zie foto) open zette om met mensen in gesprek te komen, aan den lijve onder vonden. Als Cees Vork (23) en de heer D. H. van der Vaart (64) in een sfeer van weldadige rust na een warme en vermoeiende campagne hun vele indrukken samenvatten en proberen tot een hoofdconclusie te komen, dan heeft het „vervreemdings proces" tussen mens en gods dienst wel de meeste indruk op hen gemaakt. Waarbij „gods dienst" wat concreter kan wor den aangeduid met woorden als: geloof, God, Jezus, bijbel, kerk. Met deze twee teamleden hadden wij een gesprek over hun bevindingen. Geen tijd „Op de vraag of de bijbel een bekend boek was, kregen we in de meeste gevallen een ja-ant woord. Dat lag al heel anders bij de vraag of hij ook eea lei draad was voor het dagelijks le ven. Ja, hoor 's, déór heb ik ge entjjd voor. Ik heb m'n werk. Ik studeer. En m'n vrije tijd zit ook al helemaal vol. Sommigen bekenden, echt wel belangstel ling te hebben, maar er gewoon niet aan toe te komen. Zelfs een oude vrouw liet het erbij zitten omdat ze wel andere za ken aan d'r hoofd had. Wat er dan van komt, dat zien we la ter wel, zo suste ze zichzelf. In al die gevallen hebben wij ge adviseerd, de bijbel weer te gaan lezen. En dan vooral biddend. Want zo alleen is het mogelijk, God te ervaren. Aan leetuur die bij dat lezen behulpzaam kan zijn, hebben we voor ongeveer duizend gulden verkocht". Op hun getuigenistoernee hebben deze leken-evangelisten, die zowel grootmoeders als jon gelui onder de 20 in hun gele deren hadden, heel veel mensen ontmoet die vroeger wel naar de kerk gingen. „Het komt vaak voor, dat mensen na hun huwelijk de kerk gewoon vergeten. Zo worden er weer pijnlijk aan herinnerd, als ze hun op groeiende kinderen niets heb ben mee te geven voor het le ven. Hier ligt een stuk werke lijke nood. Ga eerst zelf terug naar de bijbel en naar God, was ons advies, want u kunt pas iets geven als u zelf hebt ontvangen. In verscheidene gezinnen kwa men wij als geroepen. De duivel heeft de grootste kans, waar mensen het bidden hebben af geleerd. Dat is het snoer waar mee het licht uit de centrale naar de lamp komt". Groepsgeloof te zwak De kerk wordt in een gesprek gauw gebruikt als een camou flage voor eigen geestelijke ar moede. „Wij gaan toch naar de kerk. Is dat dan niet genoeg? Als je dan doorpraat, blijkt het inder daad niet genoeg te zijn. De persoonlijke band met God en met Christus ontbreekt. Het groepsgeloof van een kerk of gemeente is niet bestand tegen de vragen die zich in het leven van de enkele mens kunnen voordoen. En er zijn zoveel zor gen. Vooral waar het gaat over onderlinge verhoudingen in de gezinnen. Ook daar is een, naar het schynt, onstuitbaar ver vreemdingsproces aan de gang. Ouders en kinderen begrijpen elkaar niet meer en groeien steeds verder uiteen. Dan wordt de generatiekloof er als verkla ring bijgesleept. Maar dat is, naar onze eigen ervaring, een geforceerde verklaring, die bo vendien geen enkele oplossing geeft. Een voorname oorzaak van de verwijdering is, dat de wezen lijke dingen van het leven niet meer ter sprake komen en dat het accent van de persoonlijke overgave aan God is weggeval len. Want die overgave betekent werkelijke bevrijding. Zij is dan ook de enige weg". Geloof overwoekerd Is de kerk nog wel in staat, deze ontwikkeling tegen te hou den? „De kerk zet haardeuren open voor wie wil komen. Wie niet wil, wordt gewoon met rust ge laten. Aan die mensen zou zij meer aandacht moeten geven. Wij gaan wel naar verre zen- dingsvelden, maar hebben niet in de gaten dat het zendings veld vlak om de hoek ligt. Er zijn mensen die totaal on geïnteresseerd zijn. Andex-en hebben een oppervlakkig geloof. Maar bij de meesten is het overwoekerd door alle mogelijke zaken die het moderne leven ons opdringt: de teevee, de boot, het tweede huis, de auto, de caravan, de carrière, de voet bal en ga zo nog maar even dcor. Door dié laag rnooó y: ais het ware heenboren om weer bij het hart van de mensen te ko men. Dat is niet helemaal on mogelijk. Maar wij moeten het er niet bij laten zitten. Hoe is het meestal in de kerk? Een kleine groep maakt daar de dienst uit. Als iemand-naast ons hulp nodig heeft, zijn wij echt wel bereid een dominee of diaken te waarschuwen, maar dat er op dat ogenblik een appèl gedaan wordt op onze eigen in zet, komt nauwelijks in ons op. Als we om ons heen kijken, IS het toch een dooie boel. Dan kan alleen een geestelijke op wekking er weer leven in bren gen. We moeten allemaal weer levende brieven van Christus worden. En niet alleen die ker keraad. Onze samenleving heeft christenen ncdig die bereid zijn voor Jezus Christus uit te ko men". Tien procent positief Het Nieuwkoopse evangelisa tieteam, dat elke morgen bijeen kwam om de dag met gebed en bijbellezing te beginnen en het dorp voor negentig procent heeft bewerkt (de hitte temper de het tempo), gebruikte in deze campagne de directe methode. Dat is een manier van evange liseren die door het gevoel dat men met een boodschap min of meer wordt overvallen, onmis kenbaar op tegenstand stuit. En wie kan dan nog beoordelen wat daarachter aan geloof schuilgaat? „Een foldertje had de komst van de caravan al aangekon digd. Je moet ervan uitgaan dat de mensen voor zo'n deurcon tact niet veel tijd over hebben. Als je aanloop te lang is gaat de deur dicht voordat je je ei genlijke vragen kunt stellen. Hce langer wij bezig waren, hoe meer werd het duidelijk, dat we rechtstreeks moesten spreken. Ook al om het vermoeden weg te nemen, dat we van een sekte kwamen. De sekten zaaien veel verwarring. Ze pretenderen een houvast te geven waaraan in persoonlijke levenssituaties juist op dat moment behoefte kan bestaan. Ongeveer de helft van het aantal contacten bood de mogelijkheid tot gesprek. Tien procent reageerde voluit posi tief". Vork en Van der Vaart ont kennen niet, tegen deze weken te hebben opgezien. „Wij zijn geen krachtpatsers. Maar we kunnen wel zeggen dat we per soonlijk en als groep in eigen geloofsleven zijn gestei'kt. We waren een hechte eenheid. En de zegen komt niet van cns. Maar hij is er zeker". dGr. LEIDEN Voor de verkiezingen van hoogheemraadschap van Rijn land werden blijkens een gisteren genouden controle van de proces sen-verbaal in totaal 46.666 stem men uitgebracht. Dat was 35.6 pro cent van de 130.928 stemmen* die uitgebracht konden worden. Naast de twintig gekozen hoofdingelanden zijn ook de resterende tien inmid dels aangewezen door de gemeente raden (5), de Kamers van Koop handel en Fabrieken (3) en de ge westelijke raden van het Land- LEIDEN Kort na de moord op Marga Tegelaar kwam er bij de po litie een melding uit Noordwijk bin nen, dat er in hotel Palace een West- duitse ingenieur uit Keulen logeer de met een nogal opvallend gedrags patroon. De man. die inmiddels weer naar huis was gegaan, werd in Keu len voor een gesprek op het politie bureau uitgenodigd. Hoofdinspecteur Verzijden deelde vanochtend mee dat hij vanavond contact zou hebben met een collega van de Kriminal Polizei, die met vakantie naar Noordwijk komt. „Mijn collega heeft me verteld dat hij me onmiddellijk telefonisch zou informeren als er iets interes sants was. Nou, ik heb nog geen te lefoon gehad dus daaruit kunt u concluderen dat het waarschijnlijk niets is. Maar nogmaals, iedereen die zich opvallend gedroeg komt voor een gesprek in aanmerking. En dat zijn nogal wat mensen". oouwschap. Deze "waterkwaliteits ver tegenwoordigei's" zijn mi*, dr. L. de uou (plv. L. v.d. Berg, Haar lem) door de raad van Haarlem, mr. C. J. D. Waal, Leiden (plv. F. J. Badnoevedorp (plv. M. Jongkind, Aalsmeer) door de Noordnolxandse gemeenten binnen Rijnland, E. J. Vies, Nieuwerkeri a. o. ljssel (plv. A. C. M. Menken, Wassenaar). G. Groen, Leiden (plv. mr. H. C. Bran derhorst) en ir. H. P. M. Heex-e (plv. mr. A. R. B. van den Biggelaar, Aalsmeer) door de Kamers van Koophandel en Fabrieken A. Ou- üijk, Waddinxveen (plv. H. J. M. Kuijff,. Boskoop) en B. Hoogendam Jzn, Amsterdam (plv. A. P. Stok man, Haarlemmermeer) door ae gewestelijke raden van het Land bouwschap. Kuijers, Leiden) door de raad Lei- de T. A. J. van Eijsinga, Oegst geest (plv. mr. J. M. Bonnike, Noox'dwijk) en A. B. v.d'. Wel, Gou da (plv. H. Huizer, Waddinxveen) door de Zuidhollandse gemeenten binnen Rijnland, J. M. Hoffman, VERKEERSRAMP Bij een on geluk op eeen Franse tweebaans- verkeersweg in de buurt van Bour- ges zijn gisteren 10 personen omge komen en zijn 11 anderen voor be- handeling in ziekenhuizen opgeno men. Het ongeluk gebeurde toen een vrachtwagen op een stilstaande file inreed, die was ontstaan toen een vrachtwagen die met technische moei lijkheden kampte en langs de weg stond werd aan aangereden door een tweede vrachtwagen. Hierbij liepen twee personen lichte verwondingen op. Een derde vrachtwagen, die de file niet op tijd had gezien reed daarna op de twee achterste perso nenwagens in, sloeg over de kop, ver pletterde op de andere weghelft nog een personenwagen en raakte een bus en twee kleinere vrachtwagens. Vervolgens brak brand1 uit. DODEN IN ULSTER In Noord- Ierland zijn gisteren opnieuw doden gevallen. De eerste was een rooms- katholiek, die werd doodgeschoten toen hij 's ochtends in een straat in het centrum van Belfast naar zijn werk wandelde. Twee mannen kwamen uit een auto en schoten hem neer. Een tweede man werd hierbij gewond. Enkele ux-en later reed een auto het autokerkhof te Glengormley, zes km ten noorden van Belfast, bin nen. Twee mannen stapten uit en schoten op twee protestantse mon teurs, van wie er een werd doodge-1 schoten. De tweede, die onder een sloopauto lag, werd gewond. LEIDEN De drie bewoonsters uit de burgemeesterswijk die er de ze week bij B. en W. op hebben aan gedrongen de herbestratingswerk- zaamheden op het plein in de Laat de Kanterstraat stop te zetten, zijn niet de enigen die zich zorgen ma ken over de onveiligheid van het plein. Volgens mevrouw I. Everts, één van de drie briefschrijfsters, leeft deze zaak in de hele buurt. Er zijn inmiddels 55 handtekeningen verzameld van bewoners die even eens van mening zijn dat het plein beveiligd moet worden o.m. door een verbreding van de trottoirs en een versmalling van de rijbanen. Boven dien weten de actie voei'ende bewo ners zich gesteund door een aantal winkeliers uit de Cobetstraat. Zoals bekend willen de bewoners dat de werkzaamheden worden stop gezet, omdat deze uitsluitend ge richt zijn op het vernieuwen van stoeptegels en klinkers. B. en W. zouden deze wex-k- zaamheden in samenspraak met de buurtbewoners moeten combineren met het veilig maken van het plein, zo vinden de bewonei-s. LEIDEN Aan de Leidse univex-si- teit zijn benoemd tot lector in de inwendige geneeskunde met bijzon dere opdracht voor de leer der hae- mastase en thrombose dr. J.J. Velt- kamp (thans wetenschappelijk hoofd medewerker in Leiden), tot (onbe zoldigd) gewoon hoogleraar in de pa rasitologie dx-. C.F.A. Bruijning, tot buitengewoon hoogleraar in de socia le wetenschappen en rechtsgeleerd heid (leeropdracht: "Intellectuelen en de politieke macht") prof. E. Shils (thans hoogleraar aan de universi teit van Chicago en fello^ van Peterhouse te Cambx-idge, Engeland) en tot buitengewoon hoogleraar in de geneeskunde (leei-opdracht: pa- tuofysiologie van de schildklier) dr. F. Èscobar (thans wetenschappelijk onderzoeker aan het Centro Inves- tigaciunes Biologicas te Madrid) Aan de Technische Hogeschool in Delft zijn geslaagd voor het docto raal examen bouwkundig ingenieur J. H. Rakers (Voorschoten), J. H. van Rooden (Waddinxveen) en H. Vroman (Voox-hout). LEIDEN In het kader van de feestviering "75 jaar De Kooi" werd gisteravond in de aula van de Alphons Ariensschool de kindermusical 'Adieu Paris' opgevoerd. De leiding was in handen van de heer Slingerland. Meubilair en antiek Op onze adresseerafdeling kunnen wij voor direct een plaatsen. Het gaat hierbij om een part-time functie van tijdelijke aard. De werkzaamheden bestaan uit het afslaan van me talen adresplaatjes op girokaarten, kwitanties en abonneelljsten. Bij een maandovérgang dient men acht cn bij een kwartaalovergang twintig opeenvolgende werkdagen beschikbaar te zijn. Werktijden 14.00-16.30 uur. U kunt zich persoonlijk aanmelden bij de heer J. Brcc- develd. Lcidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1, Leiden. De Leidse antennedienst voor het plaatsen, vervangen en herstellen van t.v. en F.M. antennes. Tel. 071-43377 of 01718-15529. x Bij TMT tapijteoupons in wol en nylon voor radicaal prijzen. Bezoek vrijblijv. onze enorme sortering tapijt en meubelen in de Zaalberg Fa brieken. Ingang Herengracht 6, ook div. coupons met kleine weeffoutjes 50 procent korting zelf meenemen. Olga Bedstel- len zelf meenemen vanaf f 89 10 procent korting TMT ta pijt en meubeltrefpunt, He rengracht 6, tel. 20772. x Nieuwe auto's huren o.a. Ford Transit bussen, VW bus sen. Opel Rek., Ascona, Man- ta. Kadett. Volkswagen, Tau- nus, 17 M. Ford 1600L, Capri, Garage Werkhoven, Maredijk 34a, Tel. 22300, Leiden. x Douwes t.v. service Siebold- straat 34, tel. 071-33677/22725. x Te Koop aaiigeb. massief eiken kast, y2 jaar oud, ge kost f 3250. voor f 1600, An na van f aksenstraat 1 Lei den. cd Te koop aangeb. 1 teak hou ten bergmeubel, 180 br„ lich te deuren, teak. Rich. Holsstr. 47, Leiden. Te koop aangeb. 2 spin- Êoot tafels met ovale schulp- laden en uitgesneden poten, 1 mahonie penantkastje, 1 ma honie linnenkast, 1 mahonie secretaire, 1 ovale spiegel. Te bevr. Hooftstr. 139, Alphen a.d. Rijn. Tel 01720-75549 Antieke meubelen 18- 19e eeuw dekenkisten, kasten, ta fels, stoelen, seci-etalres enz. Voorschoterweg 73 Valkenburg. Nabij Haagseschouw. Tel. 071- 63869. Tclefoonbeantwoorder (nieuw) te koop aangeboden, bel 070-868322. bd Te koop antieke Indische salonm.-ubel, platefoon, he lemaal bewerkt, iets moois platen en naalden. Granaat hof 32, Leiden. d Te koop nostalgie, curio sa, o.a. kuifkast. tonnet bankstel ,,'t Binnenvestje" 4e Binnenvestgracht 27, Lei den. d Antieke boeren meubelen grootste sortering in gerest, en ongerest. kasten, kisten, bb- reaus, secretaires etc. Van 11 20 uur: Rijksstraatweg 75, Sassenhelm, tel. 02522-14682 x Bezoek geheel vrijblijvend onze show van bankstellen en eethoeken enz. Koopt uw meu belen bij de meubelmaker met volle garantie GM meubelen. Oude Vest 87, Lelden, telef. 071- 24521 Aanbouwkeukens, wandmeu- belen, slaapkamers, .bureaus. Kastenspecialist. 800m2 toon zalen. Hoge Rijndijk 315, Zoe- tenvoude. 071- 44154. Ook Hooglandse Kerkgracht 49, Lei den 071- 33078. Wij willen eigenlijk geen reclame meer maken voor vak werk en redelijke prijzen, want dat weten ze na 5 Jaar wel. Lijstenmakerij Veilbrlef. Uiter stegracht 168 Leiden, tel. 46305 ruime parkeergelegenheid. G.M. Meubelen repareert en stoffeert al uw meubelen met goede vakbekwame men sen. Oude Vest 87. Lelden, tel. 24521. Pas binnen gekregen franse Jachtgeweren, antieke koperen kandelaars, hangolielampen, kristallen karaffen, ci-usifex. veel glaasjes, stoofjes en an dere franse curiosa kunst en antiek. La Bergere Morsweg 3 Lelden. Tel. 22932. Antieke boerenmeuhelen. Grootste keuze tierelantijnlo- ze betaalbare kasten, dekenkis ten, tafels, betaalbare tafels, stoelen, secretaires enz. Veel ei ken, dagelijks 14-21 uur, week end 14-19 uur, 071-51757. bd Antieke meubelen repareren en stofferen, bijmaken van elk onderdeel, schoonmaken, enz. enz. G.M. Meubelen Ou de Vest 87. Leiden, tel. 24521. Bankstel te koop 3 zitsbank met fauteuil kleur groen plus 2 eiken zitstoelen Prijs notk. Griegstraat 48 Leiden. Tel. 63826. Z.g.a.n. prachtige grote gla- zende palisander eethoek ge heel uitschuifbaar, stoelen wit genopt skay, geheel op koperen poot. teab. 071- 67551. Een 2-pers. kantelbed met matr., een klass. eiken bank stel, met kelimbekleding, een wieg een commode, een kin dertafel en 2 stoeltjes en een kinderwagen, oud model, te bevr. Hazeboslaan 7, Oegst geest. Te koop aangeboden antieke eethoek t.e.a.b. K. Smith Cat- tenstr. 19 Katwijk aan Zee. HERENIS LUGTERS Inkoop van loop- en sloopauto's tevens verkoop van onderdelen. Lage prijzen. Geopend elke dag van 8-19 uur. Ook zaterdags. Park Leeuwensteyn Voorburg Telefoon 070-871509 ook na 19 uur. Kennismaking 2 leuke, blonde beschaafde dames algemeen ontwikkeld, ongebonden, 35 en 45 jaar. eigen home. wensen kennisma king met 2 heren, met goede positie, 100<> discretie verze kerd. tel. 070- 391194. Diverse goederen diensten gevraagd Gevr. oude en antieke boe ken (geen schoolboeken en pockets), prenten, schilderij en, telefoon ma. t/m vrij 071—62531 of 41620. Wie hoeft een klarinet tc koop? telefoon 07153392 Hans Tulkens, Juffermans- straat 23. Te koop gevr. bladen Iva- nov. Mammie's avond lectuur, colt 45. Jerrie Cotton enz. enz. alle sexbladen en strip verhalen, telefoon 071 65812. Dames grijpt de winst! Alleen augustus BONTMANTELS met 20% korting. Met garan tie. Nu nog eerste keus uit volledige collectie 1975. Desg. zeer soepele credietservice. De grootste goedkoopste bontzaak van Nederland. De Bontkoning, Hoogstraat 97, Rotterdam-C, tel. 010-117117. Parkeren v. zaak. Bij koop reisgeld terug (ook benzine). Vrijdagavond tot 9 uur ge opend DATSUN 1200 1973 f5950 RENAULT 16 TS 1972 f5950,— RENAULT 12 TL 1970 f 345o! ALFETTA 1973 f 9450'— CITROEN 2 CV 4 1971 f 275oi— SIMCA 1000 1971 f2750,— PEUGEOT 204 Diesel bestel 1974 f5950, PEUGEOT 204 1970 f3450,— VW 1200 1969 f 1950.— CITROEN 2 CV 4 1970 f1950,— MAZDA 1000 1973 f5450,— TOYOTA CARINA 1600 1973 f6450,— OPEL KADETT 1972 f4450,— FORD 1300 1973 f6450,— RENAULT 4 bestel met ramen 1971 f2250,— SIMCA 1000 1970 f1950,— Oude Vest 101 Voll. garantie Oude Singel 124 Fin. mogelijk Leiden 071-40277.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 15