Aanleggen speelstraat kost f20.000 /lls^rrK Wie een pasklare oplossing weet mag het zeggen Kans op manege Zuster Clothilda viert gouden kloosterjubileum Parkeerproblemen op Backershagenlaan en Dr. Mansveltkade WOENSDAG 20 AUGUSTUS 1975 VOORSCHOTEN In Voorschoten weet inmiddels iedereen wie "Kattemie" is. Het echtpaar Veen in het Burgemeester Vernèdepark heeft een ongekende dieren liefde. Dit echtpaar is een probleem voor het gemeentebestuur van Voorschoten, dat op dit moment nog niet weet hoe dit laatste gezinnetje tijdelijk verhuisd kaïn worden zodat het eerste blok woningen in heit Vernèdepark afgebroken kan wor den en de nieuwbouw beginnen kan. Op papier is het allemaal aardig gere geld: Het echtpaar Veen krijgt de boer derij "Wie kan keeren de hand des Hee- ren" aan de Leidseweg en kan in d©ze achteraf gelegen boerderij verder gaan met hun vorm van dierenliefde. In de praktijk blijkt de boerderij gekraakt te zijn en de krakers weten zich gesteund door een advocatenkantoor en de buurtbe woners, een spoedige ontruiming is niet te verwachten. De krakers hebben vorige week weer een brief van de gemeente Voorschoten ont vangen met de sommatie dé boerderij -met spoed te verlaten. Een Haags advoca- I tenkantoor belde de burgemeester op en - dr. Van der Haar vond het verstandiger l om de krakers voorlopig weer uitstel te verlenen. De Leidsewegbewoners steunen alleen de krakers al omdat deze voorko men kunnen dat het echtpaar Veen een onofficieel asiel voor dieren zou kunnen gaan houden in de boerderij. Wie aan dieren denkt, denkt ook aan Dierenbescherming en praktisch blijkt de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren niet in het hele stuk voor te komen. Niet zo verwonderlijk overigens, hoewel de Voorschotense afdeling wel be kend is met het probleem en met name het bestuurslid mevrouw T. Emmink-De Vries enige jaren terug reeds ingegrepen heeft en door mevrouw Veen betiteld wordt met "dierenbeul". Het echtpaar Veen heeft in vroeger ja ren gewoond in de Bij dorpstraat. Na klachten van de omwonenden kreeg het echtpaar een woonboot in de Molenlaan. Op zeker moment was het aantal dieren groter dan de oppervlakte van de woon boot en de dierenbescherming kon ingrij pen en de hele 'woonboot werd leegge haald. Daarna kreeg het echtpaar huisves ting in het Vernèdepark en begon voor de derde maal opnieuw. Er kómen nu geen klachten meer van de omwonenden; wamt alle verdere huizen zijn dichtgetimmerd. Zichtbaar is voor iedereen het wit uitslaan van de buitenmuren, dat is volgens beken den "kattepies". Mevrouw Veen veronder stelt dat haar dieren niet veilig meer zijn buiten en zo worden de tientallen dieren vastgehouden in het kleine huisje. De toestand in het huisje in het Ver nèdepark is nu zo dat de dieren bezit ge nomen hebben van het hele pandje. Ze worden nagelopen door het echtpaar. Zie ke dieren worden prompt naar de dieren arts gebracht en mevrouw Veen besteedt al haar geld aan voeding voor haar lieve lingen. Ruw geteld bestaand \die lievelin gen uit een dertigtal katten en een tien tal honden. Drs. B. Kloosterman, voorzatter van de Dierenbescherming, vertelt dat de taak van de dierenbescherming o.a. is een har monisch samengaan van mens en dier. In het geval van het echtpaar Veen staat de dierenbescherming machteloos. Er is geen sprake van dierenmishandeling maar zelfs sprake vani een te grote zorg voor dieren. Toch is er in het pandje in het Vernèdepark iets scheef en misschien kan gesproken worden over een bepaalde vorm van mishandeling. De dieren krijgen geen' gelegenheid volgens hui natuur te leven. Katten en honden vinden een huisje wel fijn als beschutting, maar willen daar naast kunnen lopen. Een hond heeft recht om uitgelaten te worden. Drs. Kloosterman: „Wanneer wij als dierenbescherming daartoe de macht zou den hebben, dan werden alle dieren weg gehaald. Daarmee is het probleem van de dieren en de overlast aan de buren opge lost, maar niet opgelost is het menselijke probleem. Mevrouw Veen bedoelt het al lemaal vreselijk goed. Zij heeft totaal geen capaciteiten om bijvoorbeeld een dieren asiel te leiden, bovenden mist de Voor schotense afdeling met 250 leden daarvoor de financiën". Op de vraag of de gemeente Voorscho ten in deze zaak wel eens kontakt heeft opgenomen met de dierenbescherming, moet drs. Kloosterman ontkennend ant woorden: „Daar is ook geen aanleiding voor. In de zin der wet worden de dieren goed verzorgd. Het is -een soort weeshuis voor dieren. Wie zijn beestje kwijt wil die geeft het maai- af by het echtpaar en het diertje heeft een lang en zorgeloos leven binnen de muren van het huisje". Mevrouw Emmink, die meermalen in kon-, takt is geweest met mevrouw Veen, ziet weinig heil ïn overplaatsing van het echt paar Veen naar de boerderij: ,,De sociale begeleiding van de gemeente moet gericht zijn op het gegeven dat iedere bewoner slechts een beperkt aantal huisdieren kan hebben. Wanneer vandaag de dieren weg gehaald worden, begint het echtpaar mor gen opnieuw zwerfdieren te verzamelen". „Wie een pasklare oplossing weet, die mag het zeggen", verzucht drs. Klooster man, „misschien een boèrderij met een groot stuk weiland en veraf gelegen van de bebouwing. Dat is echter voor Voor schoten een utopie". Tijdens het gesprek komt duidelijk naar voren dat het zwaartepunt van het pro bleem "Kattemie" ligt by de mens en niet bij het dier en dat daarom de dierenbe scherming een afwachtende houding moet Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst, der apotheekn ln de regio Leiden, wordt waargenomen door: Apotheek Reyst, Steenstraat 35, tel. 20136; Apo theek Voorschoten. Leidseweg 66. tel. 01717—2525. Tevens op zaterdag tot 1 uur napi.: Oegstgeester Apotheek. Wll- helminapark 8. Oegstgeest. tel. 53274. Woensdag Geversstraat 65, Oegstgeest, sociëteit 8°°2 utanmWOnerS 6n aileenstaanden' Breestraat *19. Twentwel. sociëteit. Katten en honden, die onbelemmerd de kans krijgen zich voort te telen, hebben bezit genomen van een woonhuis, waarin de man en de vrouw als slaven achter deze dieren aanrennen. Zodra een goede op vang is gevonden voor de man en de vrouw, dan kan de dierenbescherming voor opvang van de dieren zorgen. "Kattemie" is een menselijk probleem en de moderne dierenbescherming laat de mens voor het dier gaan. Breehuys. Breestraat 19, kinderclub 10-12 jarigen. 4-5 yoorstellen aan raad Oegstgeest OEGSTGEEST De Oegstgeester Kamperfoelielaan zal ter hoogte van de Christelijke Lagere school worden afgesloten. Het plan .tot afsluiting omvat het uitvoeren van bestratings- werken, het aanleggen van ongeveer 4,50 meter beplantingsstrookjes aan weerszijden van het voor de speel- scraat bestemde weggedeelte en het maken van een draaicirkel voor au to's aan het einde van de westelijke rijbaan, die gehandhaafd blijft. Het deel vanaf de Irislaan tot aan de het servicestation blijft gehandhaafd. Omdat het verkeer daar minimaal zal zijn vin den B en W het niet noodzakelijk daar ook een draaicirkel aan te leg gen. Dit plan is door de bewoners van de Kamperfoelielaan bekeken en op het parkeerprobleem na, dat zal nader worden bekeken, gaan zij ak koord. Voor het uitvoeren van de werkzaamheden aan de Kamperfoelie vraagt het college de raad een be drag van f 20.000,- beschikbaar te stellen. Ook Oegstgeest wil medewerking verlenen aan het toestandkomen van een algemeen bejaardenpaspoor.t „Pas-65". Deze pas zal f6,50 gaan kosten. Een eenmalige uitgave, want de pas behoeft nooit te worden ver lengd. De eerste kosten voor de ge meente Oegstgeest bedragen f2.500. De plannen omtrent de kabeltelevi sie (in samenwerking met de Leidse Merenwijk) zijn ongeveer 3 maan den vertraagd o.m. omdat het wat moeilijk was de juiste plaats yoor de mast te vinden. Deze zaken zullen Bijna helft wil PvdA niet alleen AMSTERDAM (ANP) Bijna de helft van de Nederlanders (47 pet.) verkiest een regering van het CDA (KVP, AR en CHU) en de VVD boven een regering van alleen de PvdA. Dit is gebleken uit een NIPO-enquete onder 796 mensen. Een regering van alleen PvdA ko zen 37 pet. van de ondervraagden. Geen keuze had 16 pet. Een regering van CDA plus WD zouden kiezen: 10 pet. van hen die PvdA hebben gestemd, 33 PPR, 81 ARP, 91 CHU (CDA samen 84), VVD 86 procent. SJZ vanavond morgenavond tijdens de raadsverga dering worden besproken. De agenda bevat verder de volgende voorstellen: installatie van de heer HM. Reilingh als raadslid. Voorziening vacature in raads commissie. Voorbereidingsbesluit ex artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (De Kwaak). Afsluiting wegvlak Kamperfoelie laan. Beschikbaarstelling krediet ten behoeve van invoering bejaardenpas poort. Oprichting "Stichting Mast" t.b.v. regionale samenwerking met betrek king bot draadomroepinrichtingen. Vaststelling vergoeding vakonder wijs over 1974. Beschikbaarstelling onderwijskre- dieten. Wijziging vergoedingsregeling personeel vrijwillige brandweer per 1 januari 1975. LEIDERDORP Tijdens de raadsvergadering van maandag ver telde Burgemeester v. d. Have blij dat er voor Leiderdorp gode kans bestaat dat de gemeente ongeveer een half miljoen gulden zal ontvan gen als DACW-subsidie (dat is een subsidie voor aanvullende civiel technische werken ter bestrijding van de werkloosheid). Geruime tijd.gele den heeft de gemeente al een aan vraag ingediend om zo'n subsidie voor verscheidene projecten in De Bloemerd. Een van die projecten is de manége voor de ruitervereniging "Liethorp". Als de subsidie wordt toegekend willen B. en W. deze voor de binnenmanège besteden. De beslis- ding voor deze subsidie wordt bin- nenkort verwacht; als de beslissing positief uitvalt zal zo spoedig moge- lijk met de bouw van een manége begonnen worden. (Kosten manége: V2 miljoen gulden). 071-22493. Overige dagen tel. 071- 118. JTaethuys, Vrouwenk Napraatcursus vanaf 81 Herengracht 51. Gebedssamenkomst Unified Family, 8.30 uur nam. tel. 44853 Donderdag TJaikowsfcylaan 39, Voorschoten, ge- spreksavmid Baha'i gemeenschap, Van der Valkbouwmanweg 236, Lei derdorp, Bijbelstudie en Gesprekskrlng Baptistengemeente, 8 uur nam. Nieuwe Rijn 20a, Theehuis van de Leidse Werkgroep Homofilie/COC. 8- il. Gebedssamenkomst 1.30 uur nam. tel. 44853 Vrijdag Breestraat 19, Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur Herenstraat 45. (gebouw Staalwijk), Hendirikplantsoen 25, Leldern- resgreksavcmd Baha'i Gemeen- ve Rijn 19, club voor alleen weduwen en weduwnaars Steenstraat lb, Wereldwinkel Leiden. 12.30-6 uur nam. Herengracht 5J. Gel Unified Family, 8.30 Zaterdag ONKRUID WIEDEN OEGSTGEEST De wet houder van openbare werken heeft tezamen met de leden van de commissie voor open bare werken de wegen en voetpaden aan een inspectie onderworpen met betrekking tot de groei van onkruid en wilde planten. Er is in som mige straten en lanen waar goten en kolken zijn, selectief gespoten. De wethouder zou graag zien dat de bewoners daar, waar veel groen aanwe zig is een handje zouden hel pen. Ook ten aanzien van overgroeiende takken aan de trottoirs. Daarop zal de poli tie de komende dagen toezien. ZOETERWOUDE Op de Zoe- terwQudse Industrieweg kwam gistermorgen een auto op z'n kant te liggen na een botsing. Ernstige persoonlijke ongelukken deden zich daarbij niet voor. De bestuur der van de personenauto liep ver wondingen op. Bedrijfsongeval LEIDEN Tydens werkzaamheden op een bouwwerk in de Merenwijk is een 26-jarJge timmerman uit Woerden gewond geraakt. De man stond op het dak van een in aan bouw zijnde woning, waar hij wacht te op een lading spaanplaat die met een hijskraan naar boven werd ge-: hesen. Toen de platen boven zijn hoofd waren, begonnen ze te schui ven. De timmerman zocht een goed heenkomen, maar maakte een mis stap en viel tegen een dakspant aan. Hij kreeg een paar tanden door zijn lip, ontvellingen aan de rechterwang en een pijnlijke kaak. Hij is over gebracht naar het Academisch Zie kenhuis. Brand: f 3000 schade LEIDEN In de Gerard Brand- straat is om kwart voor één van nacht een brandje uitgebroken in een studeerkamer op de eerste eta ge. Een lamp maakte daar kortslui ting. De brandweer heeft het vuur geblust, maar kon niet voorkomen dat er een schade ontstond van drie duizend gulden. Burgerlijke stand LEIDEN Geboren: Jasper I., zn. man; Johanna M. M. A., dr van K. E. P. K., dr. van A. L. Kl'inkert en V. K. F. C. Vandenbussche en E. H. Parméus; Za- Zaeloba (80) m.:' G. Süpe (57) Leiderdorp LEIDERDORP Geboren: K. L. zn. van C. van der Leek en M. S. van Duuren; Kirsten M., dr van F Haak en O. J. Kok; p. Tuk- rSTjTc: Henskens; Richard M., Monique C., dr. l P. Piket; Barry, s Ruiter Ónder Groenendijk. Getrouwd: H. J. Versluis; J. vai Neuteboom. In Zoeterwoude ZOETERWOUDE Zondag wordt in haar geboorteplaats Zoeter woude het gouden kloosterjubilieum herdacht van zuster Clothilda (A. C. v. d. Hoeven). Dat geschiedt temidden van de uitgebreide fa miliekring met een plechtige, gezongen H. Mis in de Christus Die- naarkerk om 10 uur. Daarna Wordt de viering voortgezet in het Don Bchcohuis. Daar is 's middags tussen 3 en 4 uur gelegenheid de Moederhulp jubilaresse te feliciteren. Vijftig jaar geleden legde zuster Clothilda haar eeuwige Geloften als Franciscanes van Bennebroek de Orde die ook nu nog in Zoeterwoude gevestigd is. Zij was werkzaam in het onderwijs o.m. in Leeuwarden, Oudewater, Leidsendam en Haarlem waar zuster Clothilda moeder-overste was. Momenteel verblijft zij in een huis van de orde in Rotterdam. Do Burcht. Antiekmarkt. 9.30 uur 19.' Twentwel, soclëtiet irbewoners, vanaf 9 uur nam. ees' lleenstaanden. W.ereldiwlnkel Lel- 8- 12 Steenstraat den, 's morgens geopend. Zondag Antonius Clubhuls. dansen. 8-11 uur Geversstraa/t 65. Oegstgeest, sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden. Breestraat 19, Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Afgelopen tegen Stomp wijkse Boys WASSENAAR Burgemeester 1 wethouders hebben een nota op gesteld over de parkeer problemen die zich voordoen op een gedeelte de Backershagenlaan, op de ZOETERWOUDE In het kader Zanderijlaan en op de Dr. Mans van het oefenprogramma zou S.J.Z. veltkade. Over de Backershagen- vanavond in Stompwijk spelen te- laan zeggen burgemeester en wet- gen de Boys. De gemeente Leidsen- houders dat er voor de 27 woningen dam heeft echter een speelverbod die zich daar bevinden in totaal 48 opgelegd voor de velden. S.J.Z. heeft parkeerplaatsen beschikbaar zijn, nu toestemming gekregen om déze waarvan 6 aan de kant waar de wedstrijd op het tweede veld vah huizen staan en 42 aan de overkant. Haasbroek te spelen waarbij de Toch blijken de bewoners hun •speelduur is bepaald op 2 x 30 mi- auto's liever te plaatsen op de nuten. Aanvang 18.45 uur. groenstrook langs de huizenkant tussen rijbaan en fietspad en tus sen fietspad en erfscheidingen. Het •lalriTJ11IH kwalyke daarvan is dat het fiets- II pad steeds °P zeer willekeurige M'IB l'IH plaatsen gekruist en bereden wordt door motorvoertuigen. B. en W. wiK OEGSTGEEST- Het grofvuil len dat oplossen door een parkeer- wordt 21 augustus in Oegstgeest op- verbod in te stellen langs de noord- gehaald in Kempenaerstraat, Terwee westzijde van de Backershagenlaan weg, Waldeck Pyrmontlaan, Van (niet geldend voor de parkeerstro- Griethuijsenplein, Louise de Coligny- ken) en door een uitbreiding van laan, Anna van Burenlaan, Chariot- het aantal parkeerplaatseri aan de te de Bourbonlaan, Oranjelaan, Em- huizenkant van 6 tot 20. Daarmee malaan, Boonstraat, Juffermans- zou een bedrag van flÓiOOO ge- straat, Spaargarenstraat, Duiven- moeid zijn. Burgemeester en wet- k. voordestraat. houders vragen hierover het oordeel van het Verkeers- en Welzijnsover- leg. Op de Zanderij laan naar het zwembad, die een breedte heeft van 7 meter wordt tijdens sportevene menten op de sportvelden aan bel de zijden van de weg geparkeerd waardoor te weinig ruimte over blijft voor heit overige verkeer. Bur gemeester en wethouders zijn voor nemens een parkeerverbod in te stellen voor het noodoostelyke ge deelte van de laan ter bevordering van de vrijheid en de veiligheid van hét verkeer. Op de Dr. Mansveltkade geldt voor het noordwestelijke gedeelte van de weg tussen Bothastraat en Van Zuylen van Nijeveltstraat een parkeerverbod. Tijdens kermisda gen, sportevenementen en circus voorstellingen wordt tussen Botha straat en Zonneveldweg aan beide zijden geparkeerd waardoor de doorstroming van het verkeer be lemmerd wordt. Burgemeester en wethouders willen nu hét parkeer verbod uitbreiden voor de gehele noordwestzijde van de Dr. Mansvelt kade, Ook over deze maatregelen vraagt het college de meriing van het Verkeers- en Welzijnsoverleg. Het zat er wel in, natuurlijk: het tropenrooster is ten einde. De chef van de afdeling onderwijs van de ge meente Leiden meldt dat de extreem hoge temperaturen tot het verleden behoren en dat vanaf vandaag de kinderen weer de gehele dag op school zullen zitten. Fotografen 1 De Leidse Amateur Fotografen Vereniging, die al ruim een halve eeuw met de camera in de weer is, organiseert voor de "pure" beginners een gedegen foto-opleiding. De cur sus, die onder deskundige leiding staat, laat de leek kennis maken met veel mogelijkheden die de fotografie te bieden heeft. Als voorbeeld geeft de LAFV: de opname, de negatief techniek, de positieftechniek. en nog veel meer. De lessen worden gegeven in "t Bruggehoofd", Steenschuur 11 in Lei den, voorafgaande aan de clubavon den die elke tweede en vierde maan dag van de maand gehouden wor den. Nadere informatie via de telefoon: 49631 (na 30 augustus komt er een "1" voor) 's avonds van zes tot half acht. Collecte Ook Wassenaar zal binnenkort de kankercollecte meemaken. Via de PTT zullen de collectezakjes wor den verspreid. Die zakjes moeten ook weer worden opgehaald en daar zijn mensen voor nodig. Opgeven bij mevrouw Reuvers, Prinsenweg 11, tel. 12604 of bij mevrouw Peynen- burg, Hoefijzerlaan 29, Tel. 79775. Fotografen 2 De Wassenaars© serviceclubs (Ro tary- Lions en Ronde Tafel; ze zijn daar sterk vertegenwoordigd) hebben in het kader, van het Monumenten jaar een fotowedstrijd georganiseerd. De bedoeling is om foto's in te zen den van Wassenaarse gebouwen, die op de monumentenlijst staan. De objecten waarui kan worden geko zen, staan vermeld op het deelna meformulier, dat gratis bij de Was senaarse fotohandelaren verkrijg baar is. De foto's moeten gemaakt zijn voor 1 september en bij de fotohan delaren worden ingeleverd. Een des kundige jury. zal het ingezonden werk beoordelen. Op een nader te bepalen datum in oktober zullen de ingezonden foto's in de Openbare Bibliotheek worden tentoongesteld en zullen de prijzen worden uitge reikt. Men dacht eerst aan 5 oktober, maar in verband met allerlei toe standen zal het wat later worden. Redactie Paul Wolfswinkel teur Tuinders een tentoonstelling met bloemen, groente en fruit. De expositie is een voorbeeld van wat er in de volkstuinen tot stand is ge komen. Wethouder Tesselaar zal de tentoonstelling openen in het Waag gebouw aan de Aalmarkt, 's avonds om 7 uur. Iedereen is welkom. Steenstraat lb. Wereldwinkel Lelden. Unified Family, 8.30 44853. Rapenburg 10. Gebouw Rehoboth. •Fotografen Ver., 8 Burgerraadisman Bureau Burgerraadsman, Koornbrug- steeg 7 (zijkant Stadhuis). Openings- Bureau Moederhulp (nlet-gehuwde- moederzorg), Terweepark 2, tel. 51068, mei. J Schrama (maatsch. werkster). SOS-dienst SOS Telefonische hulpdienst: Tel. 071-25202. Voor allen die ln moeililk- heden verkeren. Dag en nacht te be- Architecten Architecten-Informatiecentrum Rijn land. Op werkdagen telefonisch bereik baar onder nr. 26385 Zitting op woens dagavond van 7.309.30 uur op het adres Middelweg 4 (bij Hoogl. kerk) Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- en informatiedienst ;emeenschaD Zuidwest «4115. Infosentrum Infocentrum, Breestraat 60. Lelden. Donderdag 8.3010.30 uur nam en Repetities Commissie De Wassenaarse sportvereniging Blauw-Zwart houdt volgende week vrijdag om half negen in de avond de jaarlijkse algemene ledenverga dering. Dat gebeurt in het clubgebouw aan de Dr. Mansveltkade. Aftredend en herkiesbaar zijn de heren Kouwenhoven en Westgeest. Niet alleen secretaris en pen ningmeester zullen verslag uitbren gen, maar ook de bouwcommissie, de kantinecommissie, de elftalcom missie, de ordecommissie, de ter reincommissie, de toto- en lottocom missie en de werkcommissie. En dan willen ze ook nog een contact commissie samenstellen. Dat is wel nodig. Ieder lid van de vereniging zit dan wel ergens in, nemen we Vlijt Het Rijnlands Christelijk Man nenkoor start vanavond weer met de repetities in de Doopsgezinde Kerk in de Pieterskerkstraat. Dit jaar zal het koor medewerking ver lenen op 3 oktober en met Kerstmis staat een concert met Marco Bak ker en Klaas J. Mulder op het pro gramma. Nieuwe leden kunnen zich met geschraapte keel vanavond aanmelden vanaf een.uur of acht. Ze worden met open armen ont vangen. Nadere inlichtingen ver krijgbaar via nummer 25971 in Lei- Oud Leiden Tachtig leden van de Vereniging Oud-Leiden hebben gistermiddag per bus een bezoek gebracht aan Noordwijk-'Binnen en Rijnsburg, In de Ned. Herv. kerk van eerstge noemde gemeente gaf architect Van der Sterre een overzicht van de om vangrijke, onder zijn leiding tot stand gekomen restauratie van dit monumentale bouwwerk. Na een pauze in het "Hof van Holland" vertrok het gezelschap naar het duizendjarig Rijnsburg, waar de historicus S. C. H. 'Leenheer eerst 'n toelichting gaf by de laatste rust plaats van de graven van het Hol landse Huis, die kortgeleden achter de kerk in een mausoleum zijn bij gezet, en vervolgens in de Ned. Herv. kerk wees op de restanten van de abdij, die ten tijde van het beleg van Leiden verwoest werd. Om 6 uur keerde "Oud Leiden" zeer voldaa/n bij molen De Valk terug. Gespreksavonden Gesprefcsavonden Baha-l gemeen- Wo 8 uur nam., Kennedylaan 8.16 uur nam.. Fred. 25. Leiderdorp. Kinderopvang Stichting werkgemeenschap Kinder centra Lelden, Hooglandse Kerkgracht 4. tel. 30360. Geopend di. t/m vr. 9.30 —12 uur vm. en van 2—5 uur nam. 'f Huize St.-Maarten Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. JansenNlemeyer, Hof» ditca 32 Oegstgeest tel 07158652. Wijziging Wetswinkel il is ln juli en augustus LEIDSCH DAGBLAD Uitgave. uagoiaa Witte Singel 1 Leiden Postbus 54 Giro 57055 Telefoon: Directie en adminlstr.: 071-25041 Redactie: 071-21507 Hoofdredacteur: Han Muidei Kwartaalabonnement 1 35,90 Idem per pust f 40.30 Jaarabonnement f 132.10 Idem per post f 149.70 Abonnementsgelden bij vo letalfng te voldoen By US sprak: 071-34639.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2