Sacco van der Made heeft het druk met toneel, film en tv Films met kwaliteit op zilveren Berlinale [/RAPID \9r0gramma I »RISTONI\ toegelicht^ ...en gis TERUG NAAR DE HAAGSE COMEDIE TOP DERTIG kleuren-ty gemaakt om lang plezier van te hebben. sa TV morgen] VRIJDAG 4 JULI 1975 BERLIJN De strijd om de zil veren en gouden Beren is alweer hal verwege, maar wie aan het eind van deze zilveren Berlinale de felbegeer de diertjes uit handen van Claudia Cardinale in ontvangst zullen mogen nemen, is met de beste wil van de wereld niet te voorspellen. De jury met de Engelse actrice Sylvia Syms als presidente, krijgt een harde dob- ter. Maar een ding is zeker: festi- ^alleider dr. Alfred Bauer had dit maal eens gelijk, toen hij allang voor z.Jn troetelkind, dat hij nu reeds 25 jaar koestert, weer van start ging, verzekerde nu werkelijk eens het neusje van de zalm op zijn feestdis te zullen brengen. Tot dusver ligt het kwaliteitsgemiddelde vrij hoog met verheugend weinig uitzonderingen. Onze "Zwaarmoedige Vertellingen" op de openingsvoorstelling door het Duitse publiek welwillend ontvangen is door de Berlijnse critici minder gunstig beoordeeld. De dagelijkse fes tivalkrant, die een achttal cijfers laat geven en ze op ëen rijtje pu bliceert alsof het schoonrijdsters be treft, komt tot 3-5-3-6-6-3-6-6 en 10 echt het hoogst. Maar dit slechte rap port hoeven Matthijs van Heijnin- gen en de zijnen zich heus niet aan te trekken, want meer gerenommeer de films halen volgens deze graad meter ook dikke onvoldoendes. Zo is "Dupont Lajoie" het nieuwe werkstuk van Yves Boisset, de man van "L'Attentat", de reconstructie van de Ben Barka-affaire, behalve met twee tienen een acht en twee ze vens ook afgedaan met een twee, een vier en een vijf. En de Zweedse film ••Gangsterfilmen" bleef met slechts een zeven en de rest onder de vijf met zelfs een één, helemaal onder de maat. Toch heeft dit regiedebuut van Lars G. Thelestam wel degelijk positieve kanten, al is hij gestrand in zijn allegorische pogingen. Een Amerikaanse gangster komt met zijn staf in een klein Zweeds stadje wo nen, de geboorteplaats van zijn as sistent. Sfeer en leefklimaat worden raak en met veel humor getekend, evenals de houding van de bevolking en vooral de jeugd tegenover de nieu we bewoners. De film ontspoort zodra Thelestam per se wil aantonen dat je het met een opgeschroefd idealisme ver kunt brengen, maar als je met geweld bent grootgeworden je daaraan niet kunt ontkomen. De gangster, een sa distische bruut, voor wie geen vrouw veilig is, ontpopt zich namelijk als een felle voorvechter van de Zweed se democratie en houdt volgens Ame rikaans model demonstratie-bijeen komsten, waar natuurlijk ook geld wordt ingezameld. Het geweld dat hieraan te pas komt vloeit logisch uit het voorafgaande voort, maar de effecten zijn te ge forceerd. Achter de knap gecomponeerde film van Boisset gaat ditmaal zoals ook in zijn vorige film „R.A.S." de Algerijnse kwestie schuil, maar het heeft er toch wel iets wee te maken Een Parijse kroeghouder, met vakan tie aan de Riviera, raakt betrokken bij een ruzie, waarbij hij per onge luk het vriendinnetje van zijn zoon doodt, maar hij gooit de schuld op Arabische gastarbeiders, die in een dancing de boel op stelten zetten. Een Algerijn-veteraan drijft een volksgericht door en bij een lynch partij wordt een Arabier gedood. De politie stopt daarna de zaak terwille van het toerisme in de doofpot. Een maal terug in Parijs, krijgt de kroeg baas thuis een dodelijke Arabische kogel. Een film, waarin Frankrijk er niet al te best afkomt, maar die niettemin toch de officiële Franse inzending voor de Berlinale (zij het buiten mededinging) was. Een verrassing was de nieuwe film van Woody Allen, waarmee de Ame rikanen in de prijzen hopen te val len. „Love and Death" lijkt de klei ne komiek eindelijk de kans te ge ven al zijn mogelijkheden uit te bui ten. Hij speelt de stuntelige Rus Bo ris Gruschenko, die na een mislukte aanslag op Napoleon voor zijn exe cutie nog eens zijn leven de revue laat passeren. Woody Aliens absurdisme kent geen grenzen en om de haverklap haalt hij er namen en citaten uit literatuur en filmgeschiedenis bij als parodistische terzijdes. De Denen kwamen met een film, die 15 kinderen samenbrengt op een afgelegen eiland, nadat ze kort voor de zomervakantie door hun staken de leraren in de steek zijn gelaten. „Laat het maar aan ons over" is de titel. Onder deze jeugd tussen 10 en 16 jaar manifesteren zich dan de zelfde verschijnselen als in de gro te mensen-maatschappijeen toe nemende gr oeps terreur leidt onver mijdelijk tot geweld. He thema van de film, dat kinderen in wezen goed zijn wanneer ze van elkaar en niet van de volwassenen leren, komt er slechts matig uit. Verschillende van deze films staan al op de nominatie, dit najaar in de Tiende Filmweek in Arnhem ver toond te worden. Vier seizoenen heeft Sacco van der Made bij de Noorder Compag nie in Drachten gewerkt. Niet precies zoals hij zich bij zijn komst helemaal voor ogen had ge steld. De eerste twee seizoenen was hij in Rotterdam blijven wo nen met als gevolg dat hij enkele malen per week forse afstanden naar de noordoosthoek van Fries land moest rijden. Juist toeft hij zich daar twee onder één kap geriefelijk had gevestigd be gonnen televisie- en filmmakers in de randstad aan hem te trek ken. En Van der Made reed weke lijks weer lange afstanden. Maar nu in tegengestelde richting. Door Piet Ruivenkamp Zo gaat dat, vooral als je interesses verspreid liggen. Met ingang van het nieuwe seizoen wacht deze gewaardeerde acteur een druk seizoen bij de Haagse Comedie. En daartoe heeft hij zich strategisch geïnstalleerd in een flat in Zoetermeer. Als geboren Rotterdam mer met een Feyenoordinsigne in het knoopsgat ziet hij aan de horizon de Euromast en nog wat vertrouwen wekkende bouwwerken. Van een seizoen Haagse Comedie een kleine tien jaar geleden weet hij dat een acteur het daar zeer naar zijn zin kan hebben. „Den Haag is als toneelstad uniek met een eigen, trouw publiek vergelijk baar met zoals je dat in Duitsland vindt." Van der Made hecht aan het Miller. Robert de Vries repertoiretheater en dat hij begin van dit jaar na 26 jaar zijn örief over scnreei naar ae rTT «q lidmaatschap van de acteursvakbond Amerikaanse auteur. Voor het laatst 11-MD teJ.make^ met zag hij zijn directeur toen hij vlak Niettemin zal men Sacco van Cer de vakantie d00r een aut0 werd Made in de komende maanden nog gesneden. Boos vloekend ging Van vele malen buiten het toneel aan het werk zien. Dat gebeurde al in de Hij zag een lachend gezicht van De film „Zwaarmoedige verhalen", „Kind Vries: „Je trapte erin." In Frankrijk van de zon" en „Rooie Sien". Onze hoorde hij over de radio kort cineasten hebben hem herontdekt i diens overlijden. als een voortreffelijk filmacteur. Dat Het succes van Van der Made die deed °°k Bert Haanstra. Hy speelde 4 8) 5 7) 6 4) 7 5) 8 (17) 9 3) 10 (12) 11 (22) 12 (15) 13 (10) 14 CIS) 15 (14) 16 (16) 17 18 9) 19 (21) If you go, Barry en Eileen. S.O.S., Abba. Stand) by your man, Tam my Wynette. Vino, Imca Marina. I'm not in love, 10 cc. The opera, Dizzy man's Band. Oh monah, Nat Gonella en Ted Easton. Moonshine Sally, Mud. Girls, Moments en What- nauts. Like a Spanish song, The Cats. Before the next teardrop falls, Freddie Fender. Disco Shirley, Shirley en Company. For the good times, Albert West Coco' not ooming Today, Jackpot. Shrining star, Earth, Wind en Fire. Don't call us we'll call you. Sugarloaf. Dolannes Melodie, Paul de Sennevüle en Olivier Tous- saint. Bump me baby, Dooley Silverspoon. Walk on by, Gloria Gay- Sacco van der Made: nieuwe verbintenis met de Haagse Comedie meerse flat op Rotterdam. zo vol hebben ze gelijk: daardoor is het van die prestatie, dat hij er een een kwalitatief zo goed gezelschap, brief over schreef uitzicht van zijn Zoeter- i van de wijze waarop tegen die t toneel stemming werd gemaakt. e.„e ,nU ,57"Jafige acteur verhuisde op der Made achter de euveldader i achtjarige leeftijd naar Zeeland. Zijn vader gaf toen als dokter een vermoeiende „trappenlooppraktijk" in 11UU1UC Rotterdam op. Hij speelde korte tijd daarna bij Balledux en het was Kees Brusse, die hem hielp rolletje in Paul Storm. hoewel een groot deel van zijn beste jWtwijfeld in zijn toneelervaringen in Rotterdam lig. ievensechtheid. Die ziet rtrt VlAf tnnfipl ï»lc vio diens „Dokter Pulder zaait avers" de rol van een poelier, nuchtere Toen de cineast uit Laren hem len zowel twaalf Jaar geleden aan het werk zag constateerde hij onmiddellijk thieke acteur nog niet. Zijn rol in Q en Q" is in de nieuwe serie van vier in de eerste reeks uitgegroeid tot elf van de dertien totaal. Want èen markant trekje „Jajajajajaja" sloeg bij de jeugd aan. We zullen hem trouwens ook nog bezig zien in een serie „Oorlogswinter" voorbereid door Aart Staartjes naar het verhaal van Jan Terlouw. Wie mocht menen dat Sacco van der Made in het hoge noorden een bezadigd man is geworden, die daar voor zijn huis op een stoel zat te wippen, heeft zich deerlijk vergist. 20 Nothing else to do, Maggie MacNeal. 21 Take your maima for a riidie, Lulu. 22 Autobahn, Kraftwerk. 23 (23) Ramaya, Afric Simone. 24 (11) Lu Maritiello, Tony Santa- gata. 25 (25) Long hot summer, Galaxy- Lin. 26 (10) Doorgaan, Andre van Duin. 27 (20) Listen to what the man said, Wings 28 Der grosse Zampano, Fred dy Breok. 29 (24) Barbara, Ben Cramer. 30 Old days, Chicago. Vragen over samenvoeging van orkesten Mej. drs. I. Gunther, lid van de provinciale staten van Zuid-Holland voor de WD. vraagt GS of het college van mening is, dat het Gewestelijk Orkest van Zuidholland moet worden samengevoegd met het Noordhollands Philharmonisch Or kest. Zij doet dat naar aanleiding van een suggestie in dei richting van GS van Noord-Holland. Mej. Gunther stelt in haar brief ook de vraag of de samenvoeging ertoe zal bijdragen dat de thans door het Gewestelijk Orkest vervulde en bedreigde funkties zoals de koor begeleiding en het geven van jeugdconcerten, gewaarborgd blijven. hij erbij toen in 1953 Rob do Vries in Arnhem met Theater rend- Mur" begon. De Vries zag in hem als v0?rbeeW acteur met veel en spoedig hoorde hij van hem dat hij eigenlijk nog Jong genoeg was om een ander vak te kiezen. Hij ging naar het zuiden, maar daar werd De Vries ook weer directeur. Van der Made keerde naar zijn geboortestad terug om bij Ton Lutz te gaan spelen. Tot zijn De Haagse Comedie stuurde een schrik vernam hij over de radio op een gegeven moment dat Rob de Vries daar directeur zou worden Maar Van der Made had zich' Intussen bewezen en direct daarop kreeg h« een telefoontje van de toneelleider: „Je blijft toch bij me?' VRIJDAG 4 JULI Hilversum I Grammofoonmuziek. richten. 19.00 Ka titie. 19.05 (S) Er zijn toen nog jaren gevolgd met voc hoogtepunt in de rol vai opkoper in „The Prize" hem voortdu-' hee,t woord «houden. Van der rend. Misschien is hij wel het beste "ade h,fft een moeilijke eerste dag Scharofs knorrige eis poeiier aan de opnamen beleefd, uitroep: „Er zijn geen grote en He' behandelen van een konijn is kleine rollen, er zijn alleen maar niet led«s werk- Hij heeft grote kleine acteurs." Want soms een verwachtingen van de film met gebaar, een blik van Van der Made Br"sse Ton Lemnnk. m blijkt langer te blijven hangen dan "Blokpost v?n Bnk van Zuylen zou brede woordenstromen van anderen oorspronkelijk een vader in een dat vermochten. rolstoel doen, maar door druk televisiewerk werd het een opzichter van de spoorwegen. Er was maar delegatie naar Bolsward om te kort tijd voor. Hij heeft toen het 22.40 (S) Goal; sport en muziek. 23.55- kijken naar zijn eigenzinnige oude talent van Jan de Bont als man in het Duitse drama „Rijnpro- cameraman leren waarderen, die de menade". Het leidde tot een nieuw vijftien shots op papier in twee 01JITSE TV contract in Den Haag, waar hij in geraffineerde rijers wist samen te het najaar al drie rollen gaat vatten. spelen. Destijds ging hij daar weg Van der Made is van filmen gaan 18.41 Echo. 18.50 Gunther: ji - logst: toerist magazine. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 (S) Goal1 24.00 Nieuws Hilversum II 18.00 Nieuws. 18.11 VPRO Vrijdag: rechtreeks programma met nieuws, in formatie en muziek. NOS: 19.50 Den Y£?daag 20.00 Nieuws. VARA: 20.05 (S) VARA klassiek: La Dame Blanche, opera. 22.10 Victor E. van Vriesland, herinneringen. 22.45 (S) VARA klassiek: oude muziek. 23.20 (S) De Staalkaart: 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum III 18.03 De vakaturebank. 18.10 Joost mag niet eten. 19.02 Drie loopt "ucht. Radlojour- De Nei öaafTzV'ïsrv^aroni To"» Radiojournaal. plezierige omdat hij geen gelegenheid hem had om andere dingen te doen. De omdat 1 Joodse Haagse Comedie eist volledige inzet Arthur van haar mensen. Van hun kant ADVERTENTIE (kleuren-tv, recorders en hifi) houden al was het zijn bevinden filmers een aparte god lijken te hebben. Als ze ergens gaan staan komt meteen als op bestelling het weer dat ze verlangen. Dat bleek ook weer in het televisiespel „Een frisse duik" dat Jan Keja als een van de serie Roald Dahl-vertellingen voor de TROS opnam. Hutten van een cruiseschip waren in een studio op hoepels nagebouwd. Uitzendkrachten moes ten die bouwsels deinend houden. Maar de voorgeschreven duik in de oceaan moest gebeuren van een schip dat uit Southampton wegvoer. Het werd bij die gelegenheid meteen mooi weer. Aan het dek kon Van der Made zijn rol uitstekend spelen, de voorgeschreven duik van grote hoogte liet hij over aan een jonge Haagse stuntman. Want Steve McQueen-allures heeft deze sympa- VRIJDAG 4 JULI Duitsland I i.i/z öouiume 17.55-18.00_Journaal (Regionaal pro- Continu de nacht door. 4.02 Voor dag NEDERLAND I i8.25 Tour de France (NOS) 18.45 Mini molen (NOS) 18 55 Journaal (NOS) 19.05 Twietie, de avonturen van een ondeugend vogeltje (KRO) 19.10 De Staatscircusschool van Moskou, filmreportage (KRO ?0.00 Journaal (NOS) 20 21 Het verschijnsel Japan (3) (KRO) 21.10 Gunsmoke, tv-serie (KRO) 22.00 De gouden Zeezwaluw 1974. muziekprogramma (ERO) 22.40 Algemene Loterij Nederland (NOS) 22.45 Journaal (NOS) 22J>0 Tour de France (NOS) NEDERLAND II 18.45 Minimolen (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 AVRO's Toppop (AVRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Cannon, detectivefilm (AVRO) 21.10 De gebroeders Hammond, vervolgserie (AVRO) 22.00 Tele vizier Magazine (AVRO) 22.40 AVRO's Sportpanorama (AVRO) 23.10 Journaal (NOS) De KRO-tv zendt vanavond (20.20 uur, Nederland I) het derde en laatste deel uit van "Het verschijnsel Japan" geti teld "De abt van Hoke Kyo". In deze laatste aflevering wordt de vraag aan de orde gesteld waar het met Japan heengaat. De crisisverschijnselen in de Japanse samenleving, waar alles schijnt te draaien om vergroting van de produktie, worden heviger. Wie zullen een eventuele nieuwe koers bepalen? De verdeelde communisten, de politiek-religieuze broederschap van Sokkagaki of de abt van Hoke Kyo, de indrukwekkende leider van een federatie van rechtse organisaties, die verba zingwekkende betrekkingen onderhoudt met het Japanse gangsterdom? Of zal de regering het alsnog redden met haar politiek van gespreide ontwikkeling en industriële vestigin gen in het buitenland? De KRO-tv maakte een samenvatting van de programma's die België, Nederland, Frankrijk, Zwitserland en Ierland vo rig jaar vervaardigden voor het Gouden-Zeezwaluw-festival te Knokke. Vanavond om 22.00 uur via Nederland I wordt het programma uitgezonden. Men ziet en hoort Euson, de Engelsman Roy Castle, de Belg Jho Archer, een Zwitser zang duo en de groep The Dubliners uit Ierland. Een paar weken geleden probeerde de Amerikaanse stunt man Evel Knievel over dertien Londense dubbeldekkers te springen. Dit met behulp van zijn motor met raketaandrij ving. De sprong over de autobussen mislukte en de stuntman moest met zware verwondingen in het ziekenhuis worden op genomen. De Engelse ITV-tv was er in het Wembley-stadion bij. De AVRO-tv zal de opnamen vanavond om 22.40 uur via Nederland II uitzenden in "AVRO's Sportpanorama'". We zijn in het jaar van de vrouw, en de media besteden daar royaal aandacht aan. Maar ook het dier komt behoorlijk aan zijn trekken wat betreft de tele visie. Je kunt, bij wijze van spre ken, het toestel niet aanzetten of er is wel weer iets met beesten. Vorige week nog bond Wibo van der Linde in een laantje op de Veluwe hoogstpersoonlijk een hond aan een boom, om daar na te roepen: "Zo moet dus niet wanneer u met vakantie gaat". In Hier en Nu werd binnen acht dagen zendtijd ingeruimd voor hondengevechten in de Ver enigde Staten (tot tweemaal toe zelfs) en kwalijke praktijken in varkenshokken, koeiestallen en kippenlegbatterijen. Prins Bern- hard zelf kwam tijdens het afge lopen weekeinde (afgezien van die trouwpartij) in twee program ma's in actie, en ook toen ging het om bedreigde dieren. Verder werd in diverse rubrieken het bo- tulisme onder de loep genomen, en dan laat ik beertje Colargol en Motor Muis nog maar buiten beschouwing. Gisteravond was het om vijf over zeven al raak met de eer ste aflvering van een Italiaanse serie, waarvan het thema is: hebben dierentuinen nog zin, zo wel voor mens als dier, en zo nee, wat dan? Een belangwekkend pro bleem, want wie bezoekt er nou de dierentuin? In dit eerste deel werd getoond hoe het bij Jacht op diverse wilde dieren toegaat. Het ging er zeer correct toe. dat moet gezegd worden. Ik heb nooit geweten dat het achtervolgen van een giraffe maar maximaal drie minuten mag duren, vanwege het gevaar van hartinfarcten bij het dier. Jagers in deze documentaire lieten zelfs een gevangen giraffe weer los omdat het beest onwel werd. Je vraagt je nauurlijk wel af of de heren jagers zich ook zo perfect aan de voorschriften hou den als er geen camera in de buurt is. Achtereenvolgens kwamen gi raffen, olifanten, struisvogels en apen aan de beurt. Deskundigen legden uit dat de dieren drie grote trauma's omlopen: bij de vangst, gedurende de periode van accli matiseren en tijdens het trans port. Ik keek naar deze documen taire onder andere met twee ne genjarige, en met name op hen maakte de film diepe indruk. Nu was er ook weinig nagelaten om het treurige lot van de dieren er bij de toeschouwer in te rammen. De beelden waren op zich zelf al overtuigend genoeg, en het is dan ook verbazingwekkend, dat er in het commentaar voortdurend «0 pathetisch werd uitgehaald. Herhaaldelijk was er sprake van "grote treurige ogen" en zin nen als "de arme waterbok ziet door de spleten van zijn kooi voor het laatst zijn soortgenoten, die nog van hun vrijheid genieten". De topper in dit genre vond ik de slotzin, toen het vliegtuig met gevangen dieren opsteeg: „De gro te metalen vogel verdwijnt aan de horizon, met in zijn buik de van angst krijsende dieren. Vaarwel vrijheid". Dat zijn teksten waar bij mijn Jeugdig gezelschap de ogen niet droog hield. Gemeen, zielig, vals, heren van de Tros, zou het bij deel 2 alstublieft iets rustiger kunnen? Met een beetje demagogie zou je, om de "rode draad" vast te houden, kunnen zeggen dat ook het programma met Tom Man- ders met dieren te maken had. In derdaad: poessiemauw. Dat prach tige nummer ontbrak natuurlijk niet in de samenvatting van Do- rus-hoogtepunten, die de VARA in het kader van het grote heim wee liet zien. Met zo n program ma, omlijst door de Stratemaker- op-zee-show en Ronnie Corbett, kan een televisie-avond nooit mis lukken. Bij de VARA zijn ze er nog altijd een beetje stuk van, dat Tom Manders "tot aan zijn dood" bij de VARA is gebleven. Dat werd tenminste twee keer ge memoreerd. Tja, clubtrouw, kom daar tegenwoordig eens om. Ja wel. Henk van Montfoort, die wil ook niets liever dan -bij de VARA blijven, maar die staat bij ande re omroepen niet op het verlang lijstje. Geen dieren bij Achter het Nieuws trouwens. Wel Ben Ei kerbout in Israel. In de eerste minuten van zijn reportage werd dermate met namen van steden, oorlogen, woestijnen, passen en politici gesmeten, dat de "gemid delde kijker" (en daar reken ik mezelf ook maar even toe) het spoor snel bijster zal zijn geweest, vrees ik. Het tweede onderwerp in Achter het Nieuws ging over de Nederlandse stranden, die steeds smaller worden. Om dat aan te tonen, had Joop Daalmeijer. de nieuwe aanwinst bij deze rubriek, zich in duikerskostuum. maar zonder bril, in de branding ge waagd. Vanaf deze plek bracht hij verslag uit. Het valt niet te ont kennen: Wibo van der Linde heeft school gemaakt. GERARD PAQUES gramma: WDR: 8.05-11.45 Schooltele- 19.26 Gestem gelesen. 19.59 Program 18.40 Aktualitelten. 19.20 Inf. progr. slcht. WDR: 18.00 Dass kelner ideren Sprache verstehen: Brue- 18.15 Informï vervolg). richt. 20.15 Unter den Brzücken, Duitse speelfilm uit 1944. 21.55 Informatief 0.20 Journaal. Duitsland II 17.00 Journaal. 17.10 Amusementspro gramma voor kinderen. 17.35 Aktua litelten en muziek. 18.20 VSter der Klamotte, tv-serle 18 55 Barbapapa. 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands Jour naal. 20.15 De recherche vraagt om b(] onopgeloste misdaadzaken. dauw. (2.02. 4.02 én 5.87 Radl<£ wikkel NCRV: 60a-700 (S) Klaar ZATERDAG 5 JULI Hilversum I H.H25; °0 Nieuws. 7.02 (S) Ont- ï£"SSf.£! 2ül1.U«S„7 41"6 00 Mltu». 8.30 Nieuws. 8.36-8.45 Gymnastiek voor de huisvrouw). 9.00 (S) Wegwezen: tips voor weekendtrips. 9.30 (Tien-om: Jon- 10.00 (S) Aktua-sport Nleuws) 1100 (S) Hartje Amsterdam: amusements-programma. Overheidsvoorlichting: 12.16 vast en zeker. Samengesteld door het Minis terie van Soc. Zaken en het voorllch- VfSFEZi Sociale Verzekering. TROS 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Aktua. 13.00 (S) Tross-country. 14.00 (S) De Pop-shop: gev. programma. 14.45 De Tijdmachi ne. 15.03 (S) Als dat zou kunnen (15.30-16.32 Nieuws). 17.30 Nws. 17 32 Akta-magazlne. 1 de dag. 8.23 (S) Z.O. gaat r ledereen. (9.35-9.40 Water- 21.15 Journaal. 21.30 Sport. 22.50 journaal. op VARA: 7.n vr*i7,n.. 1.1 nj mws7 7.11 Ochtendgvm- 23.00 nastiek. 7.20 (S) Z.O. voor alle kin deren. die op z(Jn. 8.00 Nieuws. 8.11 ln de dertiger Jaren. 11.30 Ander- maal-Centraal, knipsels van de afge lopen 3 Jaar. 12.30 Z.I. Sport. 13.00 Nieuws. 13.11 (S) Wegens vakantie ge sloten. een Rooie Haan produktie. NOS: 15.00 (S) NOS Jazz-Mlchlel de Ruy- ter. 15.30 Gamma van alpha en beta: nieuws uit de wereld van wetenschap en technologie. 16.00 Nieuws. 16.03 (S) Het zwarte schaap. 17.00 (S) Harmo nie en fanfare in Nederland en Eu ropa. 17.30 (B) Kwart uur amateur. 17.45 Voor blinden en slechtzienden. 17.55 Mededelingen. Hilversum III NCRV: 7.02 (S) Drie op Je boter ham. 8.03 (S) Drie op Je boterham: Pers Vers. 9.03 (S) Tot uw dienst: klassieke mmuziek. 10.03 Muziek bij de koffie. (12 00-13.30 Rechtstreekse reportage van de ronde van Frank rijk) 12.30 (S) Drie tussen de mid dag: Los Vast. 14.03 (S) Schrijf es 'n kaartje. (16.02-20.00 Ronde van Frank rijk). 16.03 (S) Sportahow. Nederland 1 NOS: 15.00 Journaal. 15.02 De ha rige Inktvis, natuurfilm (KRO). 15.30 Twee Jaar vakantie, feuilleton. 17.00 Wickle de viking, tv-serle. NOS: 18.25 Tour de France. 18.45 Minimolen. 18.55 Journaal. NCRV: 19.05 Van nature na- tuurfim. NOS: 20.00 Journaal. NCRV: 20.21 Vermist vliegtuig, speelfilm. 21.50 Leger des Heils, reportage. 22.35 Kos- tersverbond. fllmreportage. N08: 22.55 Journaal. 23.00 Tour de France. Nederland II N08: 14.00 Sport. 18.45 Minimolen. 18.55 Journaal. KRO" 19.05 The Fllnt- stones. 19.25 Kareltjes kolderieke Ka priolen. filmkluchten. KRO RKK: 19.50 't Zand 33. NOS: 20.00 Journaal. KRO: 20.21 De wrekers, tv-serle. 21.10 De kleine kwls. 21.45 Brandpunt. 22 05 «T-i.sen teert: Great Mys- 22.30 Uit de agenda Orson Welles

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 5