GESLAAGD Feestprogramma Kaagweek Warmond /IIS3ffK agenda VAN 1 T/M 6 JULI Soepeler normen voor bouwsels op „Duinrell" - - RuiSi B- DINSDAG 1 JULI 1975 ZZ Dinsdag Rijnsburgerweg, 163, spreekuur Alg. Bureau voor Levens- en Gezinsvragen 7.3U—8.'3U uur nam. Hooigracht 38, spreekuur, Stichting Huisvesting Werkende Jongeren, ft O 'iC\ WARMOND De Ierse volks zanger Frank Quinlin opent van avond op het pleintje bij de Pomp de Kaagweek 1975. Frank Quilin was een van de troeven van de Lochem- se popmeeting, samen met de Neder landse groep Focus. Het sportieve gedeelte van de Kaagweek, de zeil wedstrijden beginnen morgenochtend Het programma voor het niet-por- tieve gedeelte van de Kaagweek zit er als volgt uit: DINSDAG 18.30 uur Muzikale rondgang door het dorp mmv de Harmonie Sint Matthias en Warmonds Fanfare. 20.00 uur Touwtrekken op de speelweide aan ds Burg. Ketelaar straat 21.00 uur Optreden Ierse volkszan ger Frank Quillin op het pleintje bij de Pomp. Baan 14.00 uur Kunstmarkt op pleintje bij de Pomp o.a. etsen weven, spin nen, sieraden en kaarsenmaken. 14.30 uur Kinderprogramma Sim Sala Bim met oom Henk in de feest zaal bij de Pomp. DONDERDAG Gehele dag kunstmarkt (Pomp) en kermis (Baan). 10.00 uur Groot knutsel en klieder- feest achter de oude gymzaal voor jongens en meisjes van 5-12 jaar. 14.00 uur Voorbereiding tot grote kindervoorstelling in park Groot Lee- rust. 19.00 uur Wielerwedstrijd op ge handicapte fietsen in de Endepoel- laan voor jongens en meisjes vanaf 14 Jaar. 20.00 uur Drive in show "Pine Aple" in Ut Sloepie 20.30 uur Spelen in de feestzaal bij de Pomp. Klaverjassen en sjoelen boot dames en heren boven 18 jaar. VRIJDAG Gehele dag kunstmarkt (Pomp) en kermis (Baan) 9.30 uur Markt waarop Jongelui zelfgemaakte spulletjes kunnen ver kopen. 14.00 uur Ringsteken op de fiets in Dorpstraat voor jongens en meis jes van 12-16 jaar. 15.00 uur Ringsteken in versierde auto's in Dorpsstraat van dames en heren van 17 jaar en ouder. 19.00 uur Feestelijke opening van de braderie, op pleintje achter de ou de gymzaal. 20.15 uur Catapult in Ut Sloepie. ZATERDAG Gehele dag kunstmarkt (Pomp) en kermis (Baan). 10.00 uur Opvoering van kinderto- neelstuk door en voor kinderen; 10.00 uur Tobbetje steken in Dorps straat voor dames en heren vanaf 17 jaar; 10.30. uur Concours hippique op ter rein manege Pegasus; 19.00 uur Braderie op pleintje ach ter oude gymzaal optreden ve Limited in feestzaal; 20.15 uur Soulgroep Liberation of Unified Family. 6 Men in Ut Sloepie. ZONDAG 9.00 uur Concours hippique op het terrein van Pegasus; 10.00 uur Start Puzzelrit voor fiet sers vanaf feestzaal de Pomp; 14.30 uur Optreden van jeugdcir- cus Atleta in park Groot Leerust; 19.00 uur Braderie op pleintje ach ter oude gymzaal; 20'l 5 uur Dizzy Mans banid- in Ut Sloepie. 1 Werkgroep gebedssamenkomst SS ^«tiv fiar 44853. Woensdag Oegstgeest. Geverstraat 5, sociëteit WASSENAAR In het jongste nummer van "Duinrellpost", het orgaan van recreatiecentrum en camping Duinrell is een uitvoerig artikel gewijd aan de eisen, waaraan allerlei "bouw sels" op standplaatsen voor caravans moeten voldoen. Directeur van Zuylen van Nije- velt merkt in dat artikel op dat er na 2 jaar onderhandelen met de gemeente nu voorschriften uit de bus zijn gekomen, die in veel op zichten soepeler zijn dan de tot nu toe geldende. Vergunningen voor bouwsels op caravanstandplaatsen moeten via de directie van de cam ping worden aangevraagd. De nieu we regeling omvat normen waar aan afrasteringen, windschermen, luifels, portalen opbergkisten e.d. moeten voldoen. Voor bestaande "bouwsels" geldt een overgangsrege ling: in de meeste gevallen moeten zij voor 1 november a.s. verwijderd of aangepast zijn. Nieuwe bouwsels moeten meteen aan de nieuwe nor men voldoen. Een van de verbete ringen is dat er nu regels zijn ge steld voor het aanbrengen van een portaal bij caravans. Weliswaar mogen deze portalen niet groter zijn dan 5 m2, maar dit is "beter dan niets", aldus de heer Van Zuylen van Nijevelt. Bovendien Burgerlijke stand mogen portalen van 8 m2, die al eer der werden aangebracht gehand haafd worden gedurende de tijd dat de huidige eigenaar de caravan daadwerkelijk in gebruik heeft. Ver koopt hij de caravan dan moet het portaal tot 5 m2 worden teruggebracht. Een nieuwe bepaling is ook dat voortaan in afrasteringen poortjes mogen worden opgenomen en dat men wat de keuze van materiaal en kleur betreft voor afrasteringen nu veel vrijer is dan voorheen. van Leiden - -Menks Rothert, Daniël, z. v. A. Noort en J. C. Strijd, Jacob Melnert W. Guijt. Gerrlt Albert Marco z. v. W. Vletter Delft, Johanna Petronella Margare- tha d. v. H. van Harten en O. Treur. Jullaan. z. v. S. H. J. Haaksma en S. E. Huber, Usha Kumari d. v. S. C. Uppal en A. W. C. M. Rahder, An- nemleke d. v. D. Aalders en A. Bol. Stetske d. v. J. J. van Berkel en A. F. Groot, Brenda Monique d. H. Otten en E. Knetsch, Cor- Tijssen en C. M. A. Tielemans, Esther d. v. E. H. G. Westerhof en M. Siliakus, Dave Ro bert z. v. R. W. Barg en G. Zelnstra, de Graaf Pleter z. v. G. H. Timmermans J. van Oostrom. C. Cozljn en J M E. Donderdag LEIDERDORP Bij het over steken van de Van der Valk Bou- manweg werd een 8-jarig Leider dorps kind door een bromfietser, een 63-jarige inwoner van Voorschoten aangereden. Beiden zijn voor obser vatie in het Academisch Ziekenhuis opgenomen. Nieuwe Uitgaven De onvindbare verrader, door Ed gar Wallace. Uitgeverij Het Spec trum ite Utredht f 4,25. De deur met de zeven sloten, door Edgar Wallace. Uitgeverij Het Spectrum f 4,25. Omgaan met elektriciteit, door Walter Engel. Uitgeverij Het Spec trum f 7,50. Musea en kerken in Nederland, Apotheken door P. G. Bins, Uitgeverij Het Spectrum f 6,90. der aS5SekenM Kalendarium der Wereldgeschiede nis door dr. Karl Ploetz. Uitgeverij Het Spectrum f 5,-. IKMiani mo, M n rr kamerbewoners, Apothekersdljk 33. matie en inschrijving kinderclubs, 2 Kennedylaan 11, Oegstgeest, ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap, 8 Begijnhof 2, sexueel-lnformatlecen- trum "Begijntje", 11 uur vin.2 uur Stêenstraat lb, Wereldwinkel, 12.30— Breehuys, Breestraat 19, Kinderclup voor 10—12 jarigen, 4—5 uur nam. Middelweg 4, Architecten-Informa- trum "Rijnland" 7.30—9.30 uur telefoon 071-22493. Overige da- 1—32618. ^riocthuys. Vrouwenkerkkoorstraat Napraatcursus vanaf 8 uur nam. Herengracht 51. gebedssamenkomst Unified FamUy, 6.30 Gemeenschap Baptistengemeente. Nieuwe Rijn 20a, Theehuis Leldse Werkgroep Homofilie/COC. Begijnhof 2. sexueel-informatiecen- trum "Begijntje" 7.30—9 uur nam. Steenstraat lb, Wereldwinkel 12.306 Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken. 8 uur nam; vergadering com missie Sociale Zorg. MaatschappplUke Aangelegenheden. Gezondheidszorg en Provinciehuis. Kon'ngskade 1 Oen Haag Hoorzitting Bestemmingsplan) Herengracht-Zij lsingeL 10 uur vm. i zondaedienst Overleden: F. J. Moene 75 Jr echtg. S. Abdoelrahlman, M. J. Bosch i Jong 30 1r.. J. Seller M E. Goedhart 36 Jr echtg. J. Holthaus en M. Bui- 1t. P F. J. van Eemond en W. P. M >>'«cR<»naar. A. J M. G.Spee en R Brand. J. W. Scheffer en J. E. Frie- VOORSCHOTEN Het grof vuil wordt woensdag, 9 juli opgehaald in het Burg. Vernèdepark, Badhuisstraat Parkstraat, Noortheystraat, Stad wijkstraat. Sophiakade. Nieuw Voor dorpstraat, Prof. Zernikelaan, Prof. Einsteinlaan, Prof. Lorentzlaan, Prof Eykmanhof, Prof. Einthovenlaan, Prof. Debijelaan, An'thoni van Leeuwenhoekkade, Lord Baden Po- wellweg, Kamerlingh-Onnesplantsoen Raadhuislaan. (het gedeelte ten oos ten van Vlietzicht), Prof. van der Waalslaan, Prof. van 't Hofflaan, Curielaan, Molenlaan. (het gedeelte en oosten van de Prof. Asserlaan) Prof. Zeemanplantsoen, Gerard Dou- plantsoen, Carel Fabritiuslaan, An- thonie van Dijcklaan, Johannes Ver meerplantsoen, Covert Flinckplant- soen, Rembrandtlaan, Albert Schweit- zerplantsoen, Jan van Goyenplant- soen, Ferdinand Bollaan, Jan Steen laan, Ruijsdaelhof, Van Ostadehof, Paulus Potterdreef, Frans Halsplant soen en Nic. Maeskade en op donder dag 10 juli in de wijk Noord-Hofland, aan de Hofweg (het gedeelte tussen Voorschoterweg en de Leidseweg). Leidseweg (het gedeelte tussen Voor schoterweg en de Vinkweg). OEGSTGEEST Het grofvuil wordt donderdag 3 juli opgehaald in Frans Halslaan - Pieter Molijnlaan - Adriaen van Ostadelaan - Jacob van Ruvsdaellaan - Hazenboslaan ged. Lange Voort - Pred. Kennedylaan - Floris Versterlaan - Vincent van Goghlaan - Menso Kamerlingh On- neslaan - Pres. Kennedylaan ged. Ca rel Fabritiuslaan - Nicolaas Maes- laan - Rembrandt van Rijnlaan - Go vert Flincklaan - Jan Steenlaan - Jan Vermeerlaan - Pieter de Hoochlaan - Hofbrouckerlaan ged. Lange Voort - Pres. Kennedylaan - van Leijden Gaellaan - Paedtslaan - van Brouchovenlaan - Mathenesselaan - Abspoelweg - Mariahoevelaan ZOETERWOUDE Aan de Zoeterwoudse Dorpsstraat is gis teren een begin gemaakt met de sloop van een aarital panden, o.m. ivoonhuizen. Wat er op de open gevallen plaatsen gebouwd gaat worden is nog niet bekenddaar voor zal de raad zich nog moeten uitspreken. Leidenaar reed door na moeder en dochter te hebben geschept LEIDEN In een woonwagen kamp in Hazerswoude is gistermid dag een 28-jarige Leidenaar aange houden, die eerder op de middag met zijn auto was doorgereden na op de Hoge Rijndijk ter hoogte van de Leiderdorpse brug een verkeers ongeval te hebben veroorzaakt. De 34-jarige Leidse mevrouw J.C. Trou- wee kreeg als gevolg van dit ongeluk een verbrijzelde voet en diverse schaafwonden. Ze moest worden op genomen in het Academisch Zieken huis. De Leidse, die haar 7-jarig dochtertje achter op de brommer had, sloeg (nabij de Leiderdorpse- brug) komende uit de richting van de stad, linksaf, toen zij midden op de oversteek werd gegrepen door een auto. De bestuurder van de auto was bezig met vrij grote snelheid een voor hem rijdende wagen in te ha len, toen hy moeder en dochiter op ae brommer in de flank raakte. De automobilist reed onmiddellijk na het ongeluk, dat omstreeks kwart over twaalf gebeurde, door. Enkele uren later kon hij in Hazerswoude worden gepakt. Het meisje, dat ach ter op de brommer zat, bleef onge deerd. Redactie Paul Wolfswinkel Westerkwartier 1 Omdat staatssecretaris Meyer van CRM besloten heeft de subsi dies voor het club- en buurthuis werk aan banden te leggen, is er onlangs in Leiden het Breed Komi- té Welzijnswerk opgericht. We heb ben daarover in de krant van vo rige week maandag een stukje ge plaatst met een foto van het speel tuin® sbouw van "Westerkwartier" in de Ten Katestraat. Nu^zijn er een aantal buurtbewo ners in de veronderstelling dat die speeltuin dicht gaat. Vandaar dat het staflid Henk Mekenkamp ons een brief schreef, die we hieronder afdrukken. "De op handen zijnde bezuinigin gen zullen zeker ook het club- en buurthuiswerk van de stichting Westerkwartier treffen, maar dat Westerkwartier gesloten zou moeten worden is niet waar. Wèl is het zo, dat de mogelijkheden om goed te kunnen werken door verdergaande bezuinigingen uiterst beperkt zullen worden. De situatie in het Haagwegkwar- tier is als volgt: Er is een vereniging voor het speeltuinwerk en er is een stichting yoor het club- en buurthuiswerk De stichting, die nu via het Vijf Hovenhuis wordt gesubsidieerd, wil voor dit jaar voor het eerst zelf subsidie ontvangen van de gemeen te en van CRM. Voor de gemeente isdit geen bezwaar, de werkzaam heden van de stichting worden door de gemeente ten volle ondersteund. De moeilijkheid zit 'm echter bij 't "te|e|oon 25260 rijk, die voor de andere helft van de subsidie moet zorgen. In ge sprekken met vertegenwoordigers van CRM bleek ons enkele maan den geleden dat het wel goed zat". Westerkwartier 2 "De ontwikkeling was zelfs zoda nig dat alle betrokkenen van Wes terkwartier erop vertrouwden dat in 1975 het club- en buurthuiswerk volledig erkend zou worden. Thans zijn de berichten somber: vele mi- misteries moeten gaan bezuinigen, ook het ministerie van CRM. Het welzijnswerk in Leiden heeft zich daarom georganiseerd in een Breed Komitee, dat fel gekant is tegen de bezuinigingen". "De veronderstelling dat Wester kwartier (speeltuin en stichting) dicht zou gaan is voorlopig gelukkig niet juist. De speeltuin heeft niets te maken met CRM en de stichting kan voorlopig in afwachting van antwoord van CRM nog, zij het met halve mogelijkheden, voortbestaan. En de acties die door het Breed Ko mitee gevoerd worden, zullen zeker ock door Westerkwartier worden on dersteund. We hopen met deze brief meer duidelijkheid te hebben gege ven over het wel of niet dichtgaan van Westerkwartier". Nieuwbouw Aanstaande donderdag, 3 juli, zal meneer De Droog van het bureau huisvesting van de gemeente zijn spreekuur over nieuwbouwzaken her vatten. Tijdens dit spreekuur, dat tot nader order, iedere donderdag zal T.ytweg 4, Oegstgeest. te] 55482 Schooltandverzorging GG en GD-gebouw. Roodenburger- straat la. tel. 20645. Spreekuren voor spoedgevallen van deelnemende kinde ren aan de Stichting Schooltandverzor- ging Lelden gedurende de zomervakan tie: ma., wo. en vr. van 9.30—10 u. v.m. SO^-dienst SOS - tel hulpdienst die In moeliljlche- plaatsvinden, kan informatie worden verkregen over de huisvestingsmoge lijkheden in de nieuwbouw. De spreekuren; Donderdagmiddag: 13—16.30 uur in Arendshorst 19; Donderdagavond: 18—20.30 uur bu reau Voorlichting, Stadhuis. Dierenhulpdienst. Dag en nacht Dierneambulance Tel 07134616 Moederhulp Vroemvroem Zoiets karn spannend zijn, een verga dering van de verkeerscommisssie. Gisteren hadden ze het over Zuid- West, wat ze nu met het verkeer daiair' aan moeten. Warempel was daar J. M. A. Biesheuvel, wonend aan de Brahmslaan. schrijver van vier boeken. Die goed verkopen, maar dat doet hier niet ter zake, zoals hij al zei. Halverwege de discussie ver hief hij zich van zijn zetel om met galmende stem te getuigen van de zegeningen van Zuid-West. "Ik woon al acht jaar prima in deze prachti ge woonwijk. Als er architectenko men om te kijken hoe het moet, worden ze door de elite van de stad hier rondgeleid, het is fantastisch. Maar rampzalig was de uitvinding van het differentieel, daar hebben ze toen de blikken auto omheen ge bouwd. Vier miljoen auto's dat kan niet in Nederland". Kort en goed: het verkeer moest zoveel mogelijk uit Zuid-West blijven, hoogstens mag het er omheen rijden over de Churchilll'aan. "Op die Braihmslaan zag ik om half vier 's nachts -een auto honderdveertig rijden, honderd veertig! Ik zag een Porsche op top snelheid rijden! De mensen rijden soms zo hard dat ze niet meer we ten of ze in of buiten de auto zitten". mej. J Schrama (maatschappelijk Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging. Li Aanvragen aulp bejaarden en lai rlg zieken en gezinsverzorging. Begijntje Sexueel voorlicntingsceutrum Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl 7 3010 30 uur Koordstudio trekkingen ontmoetingsruimte »oor ca 25 tot 60- 'iirigen Oude Rlln 88, Koorristudio (Oude Rijn 88): Expo sitie Wt) van Aggelen (tot 14 luni). Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Gespreksavonden Gespreksavonden Baha-I gemeen schap Wo 8 uur nain. Kennedylaan II. Oegstgeeft vr 8.15 uur Dam.. Fr«4. Hendrtkplantsoen 26 Leiderdorp Moeders voor moeders iNiemeyer. Hof- dilck Öeestzeest r 1—63862 Wijziging Wetswinkel i Juli en augustus OEGSTGEEST Aan de Chr. Peda- Havo-opleiding goglsche Academie slaagden: Onderwijzersopleiding: A. Bosboom. T. Brussen. H. Blischer, M. Andeweg, N. Bou- H. Duindam, H. Groen wold, J. ave, F. Jansen, H. de Jonge, M. Y. Kerkvliet. D. Koelewljn. H. Los, E." v. Onselen. F. Paulus. Penseel. C. Postma. G. Riksen, Rijn, Schoneveld, G. Gróeneveld. L. Haj Nie. K. Nieuwstraten. nsberge: /elema, M. Vrlesinga. v. Berkel, P. Beuk, Th. BonnJke, J. v. Caubergh. Ch Dingjan. M. v. Don gen, A. Droop. R. v. Duivenvoorden, I. Eggen. M. Frissen, I. v.d. Geest. A. Geurts, L. Gordijn, M. Gljbels, P. Ha- - -tman. Y. Hermans. P. v.d. Hilst E. C. v.d. Hoorn, geman Hollani Bouman, Th. Couwen- bêrg. T. v.'DiJke. R. Gorter. A. de Graas. P. Kanbier, D. Koopmans. G. Kwestro, A. Overduin, M. v.d. Pol. P. v. Roon, D. Spaanderman. T. Stolte. W. Vljfvinkel, L. v.d. Weijden. J. Zoete- R. Blankensteln. T. Carller. WtÊÊfKKÊ E. Rlet- ïk. E, Rooderkerk, G. Sluys, L. v. M. Verrlps, J. v.d. Spek. K. v. Steenber- meenschap te Lelden zijn geslaagd venhoven. R. Menges. R. Nleuwenhulj- sen. J. Putzes. A. Roggeveen, R. Ru ben. E. Sekerls. E. Tangerman. A. Toet. S. Voskuilen. H. de Vrlee N. Dommelen. IJ. Gaas- Stlln.'M. S. E. Uljee, R. v. Veen. H. Ver hoef. M. Visser. H. Voorend. F. v.d. Voort. L. Witte. Havo: T. Aalders. L. Baars. R. v. Beekveld, P. Bemelmau, W. Berk, J. M. Verplancke. R. v Wissen C. Zonneveld. P. Koehl. R. Koehl. H. Kok, A. Kraan, J. Krol. R. v.d. Meer. H. v Offeren. J. Olstho v.d. Poel, A. Rljsbergen. D. v. Schle, V. Stoop, P. Straaten, M. Tolenaar, P. v. Tongeren. J. Trlppenzeel, F. Twaalfhoven. H. v. Ulden, A. v.d. Valk. R. Vaneker. N. v. Veen. M. Vendel. J. Vesseur. M. Vls- seren. L. Wassenaar, P. Wassenaar. C. Welsink, B. v.d. Wereld. L. v. Werkho- A. Beugelsdljk, G. Bre- neimans, a. v. Diemen, M. Dings. E. v. Dijk. C. Erkens. I. v.d. Heuvel. E. Kerkvliet, M. Kroft, J. v.d. Linden. A. Ruigrok, C. Rulgrok, M. Rulgrok, H. v. Schie, F. Smeiik. Ch. Vaneker. F. Verberg, M. Vinkestijn. A. Vogelaar, K. v.d. Voort, A. Voskuil, L. Zoetendaal. Leiden Aan de rk Scholengemeen schap De Noorderwiek slaagden Kostuumnaaien: H. de Helden. P. v.d. Heijden. S. Holswllder. T. Segaar. T. Wessendorp, M. Zonderop allen Lelden E v. Bemmelen. E. v.d. Berg, Leider dorp. C. Koek, Zoeterwoude, J. Schrama. Oegstgeest." InrichtÜngsas- I. v.d. Berg, G. Buys, I.Des- mmmm i dioot. i L. Fransen, A. Atheneum-ACh. Alkemade. M. Am- .aan. W. Holl- merlaan. F. Berbee. M. Berendsen. H. Hoogland. T. v. Houten. M. Beuk. I. Bochardt, R. v. Buul. P, den Dubbelden A. v.d. Geest. M. v.d. Geest. Zwet- wenvelder Döll. Mon taiius, Lelden. I. Baak Devllee. A. Schilperoort. Leiderdorp. Berg. - - L. Gravemaker, L. Hazes. I. Hermans. M. v. Kampen, W. Karthaus. L. Kroft. Meurs, L. Meijer. R. pe! Otto J. PlelJ, N. v.d. Poel. L. v.d. Poel. Schie. L. Schuurmans, M. Smit, B. Verlaan. J. Verplancke. Zoeter- -. Lubbe. NXII. M. Hart man. Oegstgeest. F. Scheepe, Lelden. Kinderverzorging/jeugdverzorglng: W. Bey. F. Cambier. I. Devllee. D. Hogen- Keijzer. Y. Klvit, B. Konsta- Lamme. E. Brender, A. Bran- dis Voorschoten. E. Cartens. H. v. Schie. Y. v.d. Weijden, G. Zoetemelk. Was senaar. H. Duinen. Oegstgeest. E. Hop Sluys, Leiderdorp. Vormings- Tig): T medische R. Florrisson, Koome, I. Rutgers, R. v. Zeist, N. Leider- Teclin E. Schreurs. itieve vorming): M. oieei. ±i. r-araon, M. Stafleu, M. Ver hoogt. M. Witte, R. v. Zijp. Lelden. K. Gramkow. Oegstgeest, L. v.d. Hulst M. Lippens. Voorschoten. M. Koning. Lei derdorp. L. Moree K. de Romijn, P. Verhey. Wassenaar. Lelden —Aan de Technische School i zijn v.d. Elk. Oegst geest. Fyn metaal werken: 1 Dale- Buters, Wi man (x). E. de Jong (x) H. Baart C. Elfert, R. Mlnke allen Leiden. A. Boom (x) P. Crama Oegstgeest. A. Kiel Was senaar. Motorvoertuigen techniek: R. v.d. Geest (x). J. Koome (x). J. v. Duijn. M. Janssens. R. Overdijk. Ch. Kwestroo. allen Lelden. R. LEIDEN—Aan het Lelds opleidingsinstituut voor analis ten slaagden: MBO analytische richting, alsg. ge- hem. dlf.: A. Endevêld Voorschoten. O. Lichtenberg. Leiderdorp. B. Voskuil Lelden. HBO A Chem. afd. analyti sche richting: C. Vrouwenvelder, Y. Vervloet-Wilmink beiden Leiden. HBO B chem. afd. analytische richting: nd, R. Koe. Leiden A. Roest. J. RÜneveid. Leiderdorp. I A med. afd Kllniscli-chem. richting: D. Devilee Lelden M. Duivenvoorden w/cesra x). A. nee. J. Driei Koning. Oegstgeest. A. Kleinhuls Bohee- (x). Oegstgeest. W. Smit. Leiderdorp. I P M. Hartman-v.d. Harst E. v.d. Staay. R. Langois v.d. Berg Leiden. M. den Hol lander. Oegstgeest MBO analystlsch chem. richting klln. chem. dlf.: F.Bo- verhof. Wassenaar. W. v. Dam. Lelden. Aan de Hogere Technische school ln Haarlem slaagde voor het examen ElectrotechnlekW. v.d. Blom. R.Jan sen. Lelden. Werktuigbouwkunde: A. Oskam. Voorschoten. Bouwkunde: G. v. Baaren. N. Weeda, Lelden. C. La- culle. Voorschoten. Vliegtuigbouw- R. kunde: R. Pieterz Leiden. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave. Leidsch Uagniad B.v Witte Singel 1 - Leiden Postbus 64 - Giro 67055 Kwartaalabonnement - - - it).90 Per post 1 40.31 Jaarabonnement f 132.10 Jaarabonnement per post f 149.70 Losse nummers r 0.60 Abonnementsgelden oy vooruit betaling te voldoen Bij automa tische overschrijving geen ad- Nabe zorging voo 18 00—20 00 u Zaterdag vod 16.00—18 00 uur Telefoon 071-30500 Lndien u> gesprek 071-34539

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2