Politiebureau en 2 dienstwoningen agenda V akantieprogramma Warmondse jeugd Raad Warmond beslist donderdagavond over invoeren van „Pas 65" Streekenergiebedrijf in Zoeterwoudse raad Algemene vergadering Wassenaars Kruiswerk PAGINA 2 STAD EN RAND DINSDAG 24 JUNI 1975 Wisselbeker voer bejaardenkoor uit Wassenaar WASSENAAR Het Kleinkoor van het UVV uit Wassenaar een bejaardenkoor onder leiding van Margot van Ruth-van den Hoven met als vaste begeleidster Rita v. d. Kooy-Eerden heeft op het jaarlijkse 'Herfstklanken-concours' voor be jaardenkoren in Apeldoorn beslag gelegd op de wisselbeker. En dat terwyl niet minder dan 61 koren aan het concours deelnamen. Afscheid van mej. H. Meijer VOORSCHOTEN Mejuffrouw H.G. Meijer gaat aan het eind van dit schooljaar de St. Jozefschool ver laten, waarin zij gedurende 45 Jaar haar beste krachten voor het onder wijs gegeven heeft. De oudervereniging van de St. Jo zefschool biedt haar woensdagavond een afscheidsreceptie aan om 19.30 uur in het Bondsgebouw Leidseweg 100. Alle ouders, leerlingen en oud leerlingen zijn welkom. Het vakantieprogramma van de Jeugdraad Warmond en Kommuni- katie Warmond begint donderdag 26 juni. Was het eigenlijk de toneel groep Ei die op 7 juni een schitte rende uitvoering gaf van Het groot ste goed op Aard en de activiteiten opende, nu zullen de kinderen het programma voortzetten. Op 26 juni gaat de reis naar de speeltuin op Kaageiland. Hieraan vast zit een rondvaart over de Warmondse plas sen. Tijdens de Kaag week zal er op iedere dag iets voor Warmonds jeugd te doen zyn en op 10 juli, de laatste Kaagweekdag is er een grote puzzel-wanueltocnc georganiseer u. op 15 juli is er een klei-middag in de Burcht en 17 juli is er een tocht naar Duinrell gepland Op 22 juli kunnen de Warmondse kinderen zelf kaarsen leren maken in de Burcht en op 26 juli dan weer een viswedstrijd. Op 29 juli vervol gens kunnen de Warmonders hun creativiteit ontplooien met een straa«teicenwedsi-yd en het program ma zal worden afgesloten op don derdag 31 juli met een filmmiddag in de Burcht. Schooltandverzorging a, tel. 20645. Spreekure gedurende de z Apotheken ond-, nacht zondagsdienst (dag 20 Juni tot Zuldcr Apotheek, weg 7. tel. 23553 en Apo- vrijdag 27 juni door: Zulder Apothi Smallenburg. Loe' Apotheek, Wilhelminapark 8. tel. 53274. SOS-dienst tel hulpdienst tel. 071— 25202 Voor allen die Dierenhulpdienst. Tel 071—34616 Rijksgebouwendienst bouwt in Zoeterwoude ZOETERWOUDE De Rijksgebouwendienst wil in Zoeter woude een politiebureau met twee dienstwoningen bouwen aan de Noordbuurtseweg. Deze zullen een plaats krijgen op de plek waar zich de laatste restanten bevinden van de voor malige boerderij van de fam. Paardekoper. De rijksgebouwen dienst heeft eind vorig jaar te kennen gegeven hiervoor 1200m2 grond nodig te hebben. Aan de gemeenteraad wordt voorge steld tot verkoop over te gaan en de prijs te bepalen op (1200 x) f 125,- per m2 exclusief b.t.w. In 1972 besloot de raad een aan tal percelen grond met de boerderij aan te kopen van de Stichting T.d. Meesterfonds te Schiedam. Dit i.v. m.. de aanleg van de Burg.Smeets- weg en om eventueel te voorzien in de uitbreiding van de gemeen telijke afdelingen waarbij tevens werd gedacht aan het creëren van een materialen-opslagplaats. Door de plannen tot uitbreiding van het gemeentehuis waarvoor inmiddels kredieten zijn gevoteerd - heeft men echter voor een andere oplossing van de ruimte-problemen gekozen. Om de Rijksgebouwendienst de ze kerheid te kunnen geven dat de benodigde bouwvergunning zal wor den verleend heeft de raad op 12 december van het vorig een voor- bereidiygsbesluit genomen omdat de beoogde bouw in strijd is met het bestemmingsplan voor dit gebied. Het huidige postbureau van de rijks politie is nu ondergebracht in het gemeentehuis en bestaat uit één ka mer en 'n bergruimte. Deze huis vesting acht de Rijksgebouwendienst beslist onvoldoende en meent in de voorgenomen nieuwbouw een afdoen de oplossing te hebben gevonden. Energiebedrijf Als zoveelste in de rij van ge meenten die betrokken zijn bij de gemeenschappelijke regeling Streekenergiebedrijf komt ook Zoe terwoude in het geweer tegen de houding van de gemeente Leiden. B. en W. zijn van oordeel dat het raadsbesluit van de gemeente Lei den van 17 februari 1975 in strijd is met de beginselen van behoorlijk bestuur en dat de overige 21 deel nemende gemeenten in de daardoor ontstane situatie niet behoeven te berusten. Wanneer ook de raad dit onderschrijft is sprake van een pu bliekrechtelijk geschil als bedoeld in artikel 79 van de Grondwet. Een dergelijk geschil wordt beslist door de Kroon, de Raad van State ge hoord. De Kroon treedt op niet als toezichthoudende doch als recht sprekende instantie. Voorgesteld wordt om het besluit van de Leidse raad in dier voege voor vernietiging voor te dragen. Het valt het Zoeterwoudse colle ge overigens op dat B. en W. van Leiden het in hun preadvies doen voorkomen alsof het GS zouden zijn geweest die deze wijziging in overweging hebben gegeven. Dit is in strijd met de mededeling terza ke van gedeputeerde mr. Engels man tijdens 't onderhoud op 5 de cember van het vorig jaar. WASSENAAR Het is met de dieren anders gesteld dan met de mensen. Vele diersoorten worden be dreigd met uitroeiing, terwijl onze mensenwereld zich juist geplaatst ziet tegenover het probleem van een naderende overbevolking. Het is daarom, dat het Dierenpark Wassenaar zo blij is met de geboorte van tientallen diersoorten (waaron der vele zeldzame), die dit voorjaar in dit park heeft plaatsgevonden. Bij een wandeling door het park zal de bezoeker zich verheugen by het zien van al dat jonge goed, onder andere een Capucijner aapje, een (uit Z.O.-Azië stammend) Goudkatje en een Laponder, of Klapperaapje. (Dit drietal is de vrucht van de tweede generatie van deze in het Dierenpark geboren diersoorten). Voorts vele dwerggeitjes, pinguïns, nachtreigers (ook wel 'kwakken' ge heten), wrattenzwijntjes, een dozijn krabetende wasbeertjes, een drietal cavia's (marmotjes), een Formosa Makaak (aapje), een Yak (voorko mend in het Himalaya gebergte), zilverreigers, een Alpaca (zie foto) (een lama-achtig dier) en vele kleine vogelsoorten, te veel om op te noe- Patientenlift ZOETERWOUDE Een groep van 30 pupillen uit Huize "De Weipoort" bezoekt het zwembad in sportpark Haasbroek. De meeste van hen zijn motorisch gestoord en geven veel problemen bij verplaatsing in- en uit net water. De Stichting Gemiva heeft nu verzocht een patiëntenlift aan te schaffen om hiermede de pu pillen in en uit het water te kunnen tillen. Aan de gemeenteraad wordt nu voorgesteld hiervoor een krediet van fl.400,- te voteren. Bij het mi nisterie van C.R.M. zal terzake sub sidie worden aangevraagd. WARMOND De gemeenteraad van Warmond vergadert donderdag avond om acht uur in het gemeente huis. De agenda bevat ondermeer de volgende voorstellen: Beroepschrift H. v. d. Velden tegen aanhouding beslissing op aan vraag bouwvergunning; Verkoop grond in het bestem mingsplan 'Endepoel II'. Preadvies vormingswerk Jonge ren sociale werkplaatsen; Verhoging van de huur van gemeente-eigendommen per 1 juli 1975; Verkoop bouwgrond in het be stemmingsplan 'Endepoel II' aan de leden van de Stichting Dcnau i.o. Aanleg en regionale samenwer king m.b.t. kabeltelevisie; Vaststelling 'Woonruimteveror- dening 1975'; Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit bestemmings plan 'Zuid'. Invoering paspoort voor bejaar den 'Pas 65' en wijziging legesver ordening; Nota besteding extra middelen gemeentefonds i.v.m. werkgelegen- heidsmaatregelen. Moederhulp Bureau Moederhulp (niet gehuwdo noederzorg], Terweepark 2. tel. 51068. I maatschappelijk Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging rlg zieken en gezinsverzorging. M 45. tel 49441 g. M t/m vrll 910 i ZOETERWOUDE De gemeen teraad van Zoeterwoude vergadert donderdagavond in het gemeente huis (20.00 uur). De agenda ziet er als volgt uit: Voorstel van B. en W. tot be noeming van de heer W. G. M. Kal- kers tot ambtenaar van de burger lijke stand; Verlening van eervol ontslag aan de heer Th. Hoogervorst te Zoetermeer als hoofdonderwijzer aan de openbare Corbuloschool Verkoop van grond in verband met het van rijkswege realiseren van een (rijks-)politiebureau met twee dienstwoningen aan de Noordbuurt seweg Voorlegging geschil ingevolge artikel 79 van de Grondwet aan de Kroon in verband met uittreding van de gemeente Leiden uit de Ge meenschappelijke regeling streek energiebedrijf Rijnland i.o.; Wijziging van de 'Legesverorde ning 1975'; Vestiging van het recht van opstal op het gemeentelijk sport complex 'Haasbroek' aan de Nieuwe- weg ten behoeve van de Zoeter woudse Tennisclub: Instemming met de vestiging van het Aannemersbedrijf A. Pieter- se b.v., Hoge Rijndijk 55 te Zoeter woude /Ryndijk in het bestemmings plan 'Industrieterrein Grote Polder'; Instemming met de vestiging van Koop Stookwerk b.v. Leidschen- dam in het bestemmingsplan 'Indus trieterrein Grote Polder' Subsidieverlening in de herstel- kosten van het rieten dak van het pand Weipoortseweg 97; Subsidieverlening aan de Stich ting Leidschendamse Sociëteit voor Lichamelijk Gehandicapten Beschikbaarstelling van een krediet ten behoève van aanschaf fing van een zogenaamde patiën tenlift voor het gemeentelijk zwem bad; Aanstelling van een remedial teacher in volledige gemeentedienst en tewerkstelling van de onder a ge noemde remedial teacher gedurende een dag per week per basisschool; Voorstel met betrekking tot het schoolzwemmen in schooljaar 1975- 1976. Begijntje Sexueel voorlichtingscentrum Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl 7.3010 30 uur nam en wo 7 308 30 uur nam Koordstudio Centrum voor intermenselijke oe- trekkingen ontmoetingsruimte voor ca 25 tot 60-Mirlgen Oude Rlln 88, Lelden tel 44vi00 Voor advies inlor- matles etc Werkdagen van 16-23 uur Ontmoetingsruimten Werkdagen "s avonds tot 23 uur Zaterdag gesloten, zondag van 20 tot 23 uur Tevens aangepast voor llcharoeillk gehandi capten Elke donderdag van 1516 uur spreekuur Ale Ned Invaliden Brnvl Koordstudio (Oude Rijn 88): Expo sitie Wil van Aggelen (tot 14 Juni). Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdag 8.3010.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Gespreksavonden 11, Oegstgeert. vr 8.16 i Hendrlkplanvsoen 25 Leiderdorp Burgerraadsman Buro Burgerraadsman. Koornbrug- tteeg 7 (hoek Breestraat/Koornbrug- 6teeg). tel 071-43171 Spreekure'. ma. van 11.30-14.00 uur do van 19.00-21.00 uur Moeders voor moeders Mevr Zr. E JansenNlemever. Huf- diick 32 Oegstgeest tel 071—53652 Sociale raadsvrouw Gerecht 10, 1 Raadsvrouwe: Bin- Kool. Drlftstrs VOORSCHOTEN Het grofvuil wordt donderdag opgehaald in Nas- sauwijk, K.L.M. wijk aan de Pape laan (van het station tot de grens met de gemeente Wassenaar), Dob- beweg, Donklaan, industrieweg Wijn gaardenlaan (Noordzijde), Elstlaan, Oude Adegeesterlaan (het gedeelte tussen de Prins Bernhardlaan en Nassaukade), orasmusstraat, Bakker kersteeg, Schoolstraat, Kon. Marine laan, Bloklaan, Voorstraat. Kerk plein, Treubstraat, Willibrordusstraat Leidseweg (tussen Schoolstraat en Raadhuislaan), Oranjeboomstraat Molenlaan, (het gedeelte tussen Prof Asserlaan en Kerkplein), Chry. Huy- gensstraat. Van Heuven Goedhart straat, Prof. Asserlaan, Raadhuislaan (het gedeelte tussen Leidseweg en Prof. Asserlaan), Vredenhoeffstraat Langenhorststraat, Bethlehemstraat, Vlietzicht en Tolstraat. -telefoon 25260 Kantines Kommer Oegstgeest De kinderkantines zijn voor vele gezinnen onmisbaar geworden. Dat staat in het jaaroverzicht van de commissie Kinderkantines. Daaruit blijkt dat er een wisselende belang stelling is: terwijl de kinderkantine "Roomburg" gesloten moest worden, was de nieuwe kantine in de Meren- wijk een groot succes. Zo schomme len ook de lasten en baten. "Het blykt alweer, even als vorig Jaar, niet gemakkelijk een begroting maken die achteraf juist zal blijken te zijn". Door de nieuwe kantine in de Merenwyk viel en de financiën in 1974 erg mee. Ook dit jaar hoopt men goed rond te komen. Jammer was dat de hulp van de studentenvrijwilligsters terugliep. Baha'i Geloof: Werkelijkheid of uur, De Mey van Streefkerkstraat dachten wisselen op 24 Juni, 20.15 Utopie? U kunt daarover van ge- een wijze les van Baha'u'llah: "Be- 48. Voor als u niet gaat toch nog kommert u vol zorg om de noden van de tijd waarin u leeft en maakt zijn behoeften en vereisten tot het middelpunt van uw overwegingen" U ziet: u kunt de krant niet missen, geen dag. Volken Het grofvuil wordt 26 Juni opge haald in Rhijngeesterstraatweg ged. vQKQIlti© Dorpsstraat - Zoutkeetlaan - Almon- deweg Van Wassenaerlaan Uten- waerdelaan - Van Cuycklaan Willi brordlaan - Kamphuizenlaan Grti- nerielaan - Pr. Kennedylaan ged. - Zonnebloemlaan Floxlaan - Lathy ruslaan Haarlemmerstraatweg Haarlemmertrekvaart - Kwaaklaan. Burgerlijke stand Warmond Overleden: M. Lehl w.v. P. M. Kokshoorn, 79 Jr, W. M. M v.d. Ploeg e.v. R. Th. Kroon, 66 Jr. C. A Kreté w.v A v.d. Linden, 79 jr. M Josetti w.v. J. Noordijk, 80 jr.. J. Zwaan, 79 jr. Ondertrouwd: B. H. M. v.d. En- de en J. J. ter Beek, R. J. A. v. Seg- gelen en L. H. Sanetra, T. G. L. Rijkelijkhuizen en G. A. M. Slin gerland. Weet Je nog niet wat je in de va kantie gaat doen? Voor iedereen van vijf tot elf jaar organiseert het co mité vakantiebezigheden twee weken met allerlei uitstapjes en film. Maan dag 30 juni beginnen de activiteiten met een uitstapje naar Duinrell. De kosten voor die twee weken vakan tie bedragen f 17,50 per kind, ter wijl er reductie is als er meerdere kinderen uit een gezin meedoen. Ou ders kunnen hun kinderen aanmel den bij het secretariaat van het co mitévakantiebezigheden, Roodenburg straat 53. tel. 30501. Films van Nieuw-Guinea tot de Eskimo's. Van 23 juni tot en met 15 augustus wordt er in het Rijks museum voor Volkenkunde een spe ciaal filmprogramma vertoond. Ie dere dag een andere film, elke week over één bepaald gebied. Bij de por tier aan de Steenstraat en bij de VVV kunt u het volledige program ma krijgen. De voorstellingen zijn op de werkdagen om 11.15 uur en s middags 14.30 uur. Amnesty I Eten Lekker eten. Leiden heeft sinds vandaag een tweede pizzeria. Het pand Stationsweg 22 is omgetoverd 2t ee-e- -z 4-tslO tot "Costa Smeralda". Daar doen Salvatore en Hanny Cossu hun best om u te laten smullen. In veel landen worden vangen gezet enkel en alleen om hun politieke of godscSenstige overtui ging. Amnesty International is een neutrale organisatie die probeert die politieke gevangenen te helpen. Als uit het onderzoek van Amnesty In ternational, een organisatie die gro tendeels uit vrijwilligers bestaat, blijkt dat iemand gevangen zit wegens zijn politieke of godsdiensti ge overtuiging of dat er ergens ge marteld wordt, dan probeert Am nesty de publieke opinie te bewegen tot een massaal protest. Deze publi citeit blijkt vaak invloed uit te oefe- ueu op de autoriteiten. Redactie Paul Wolfswinkel Amnesty II In Oegstgeest hebben enkele men sen dit jaar een werkgroep van Am nesty International gevormd om plaatselijk bekendheid te geven aan de acties. Men wil meer mensen tot daadwerkelijke steun bewegen. De werkgroep kan nog best enkele me dewerkers gebruiken. Wie interesse heeft kan contact opnemen met me vrouw Van der Pot-Lako, Oranje- laan 3, Oegstgeest, telefoon 55759. Wie in Leiden woont kan zich aan sluiten bij de werkgroep Leiden via mevr. Verhoeven, Begoniadal 3 Lei den, telefoon 30406. Amnesty III U kunt ook nu direct helpen. In dat mooie vakantieland Marokko zitten duizenden politieke gevangenen. Tij dens eindeloze voorarresten vinden zware martelingen plaats. Als er een massale actie wordt gevoerd hoopt Amnesty International dat koning Hassan op zijn verjaardag, 9 juli, amnesty afkondigt voor alle politieke gevangenen. Ook u kunt meehelpen aan dat massaal protest door een eenvoudig briefje te schrijven naar de koning. Bijvoorbeeld: Sa Majesté le Roi Hassan II du Ma roe, Rabat, Maroc. Majesté. Prière de donner votre amnistie royale k tous les prisonniers de con science a l'occasion de votre anniver- saire du 9 Julliet 1975. Agréez l'expression de ma considé- ration distinguée. U kunt het vaak kostbare werk van Amnesty ook financiëel steunen via gironummer 489237 t.n.v. Amnes ty International, 3e Hugo de Groot straat 7, Amsterdam. WASSENAAR De vereniging "Het Wassenaarse Kruiswerk" houdt op donderdagavond te 19.30 uur de jaarlijkse algemene vergadering in het gezondheidscentrum aan de Hof- campweg. Uit het jaarverlag blijkt dat er op bestuurlijk niveau een sa menwerkingsovereenkomst is aange gaan tussen de vereniging, de plaat selijke huisartsenvereniging en de stichting voor maatschappelijk werk "Horst en Vliet". De structuur van het Gezondheidscentrum, en de kruis vereniging, hun onderlinge verhou ding en spreiding van verantwoor delijkheden over de drie disciplines zijn nog problemen, die om een op lossing vragen. De plannen betref fende de organisatie zullen verder uitgewerkt worden. Het bestuur heeft in het verslag jaar afscheid moeten nemen van de secretaresse, mevrouw D. Landaal- Goslings. Sectetaresse is nu me vrouw L.H.E. Enthoven-Maas. Voor zitter is de heer D.N.A. Verburg, vi- ce-voorzitter de heer G. A. Meyer. De financiële positie van de ver eniging is bevredigend. Het exploita tietekort van f 227640.- ligt binnen het door de gemeente toegezegde subsidiebedrag. Vormingscentrum Troef Programma Troel Jongerencentr MaandagavondToneelgroep en sjale Kreagroep; Dinsdagavond l Kinderopvang 4. tel. 30360. Geopend i Leidse Rechtswinkel Aan de Chr. Mavo in Rijnsburg slaagden voor Mavo 3:. M. Bey en W. Slot, Leiden. Mavo 4 Carolien Baartman, Marga Ber ger, Arjanneke Boon, Cor, Bouw man, Jan Dinkelman, Elvire Fen- nema, Teun de Graaff, Wilma Ho- gewoning, Connie Klijn, Henk Net jes. Wilma Perfors, Betty Roorda, Wilma van der Schee, Ank de Vries, Rita van der Vijver, Marleen van Waveren, Donny Zwanenburg, al len uit Oegstgeest. Aan het Rijnlands Lyceum in Oegstgeest slaagden voor het Havo diploma R. Deijns, A. Derksen, M. Schouten, E. Derksen, E. d. Roo al len uit Leiden, D. Budding, V. Bui- sink, P. Drijver, M. Gelok, E. d. Groot, E. v.d. Schrier. N. Muller, N. v. Amerongen, R. v. Bellen, B. Doe- dijns, L. Groeneveld, R. d. Groot, A. Holleman, H. d. Koek v. Leeuwen, A. v.d. Schrier, M. v. Baaren, I. Bakker, J. Heilbron, H. Kieviet, M. Knaap-Labouchere, S. Laurijssens, E. Ligtvoet, M. v. Schie, N. S. M. Six Dijkstra, allen Oegstgeest, J. v.d. Ingh Voorschoten, M. Bulk, Leider dorp, H. Cats Wassenaar, J. d. Ou den, H. v. Ham, T. Bos Warmond In de afdeling VWO slaagden H. Cats, H. Lunsingh Scheurleer, J. Hendriks. D. d. Boer, J. d. Bruyn, P. Jansen, D. Zweers, P. Blom, W. v.d. Hulstallen Leiden, B. Blangé, H. v.d. Brink. K Donker, D Schwei- zer, A. v.d. Sluys Veer, G. Alders- hoff ,R. Boelsma. C. Cleton, M. Groenewegen, J. d. Groot, A. d. Jong, A. Kooyman, R. Roth. L Sil- lem. F. v. Sytzama, F. v.d Kreek, A. Kruyt. G. Woltjer, E. Berczyl, T. Brugman, P. Embrug, P Peeters, M. Thung, D. Vos, S. Djajadinin- grat, H. Kok, R. Lammers. G Luy- endijk, M. d. Mooy, W Schrader, M. Stapel, T. Zandbergen, W. Den ning, M. Djadadiningrat. D. Postel, A. Schueler, P. Witteveen, R. v. Zonneveld, M. Nesselaan, allen Oegstgeest, J. v. Duijnen, J. Harms, F. Jansen, P. Knol, Voorschoten, E. a. Haas, A. Rikkers, N. Bink, J. Bonjer, J. Sander, D. d. Voogt. N. Ruigrok. allen Warmond, J. Vol- laard Leiderdorp. Lucas College Voorschoten Geslaagd voor H.A.V.O.: R. Bal, J. van Benten, G. van Berkel, T. Berkhout, F. Blom, J. de Boer, M. de Boer, M. Bontje, E. v. d. Broek, M. Buys, R. Cadée, J. Casander, A. v. d. Geest, H. Groenevelt, K. Gut- Jahr, S. Haanraadts, M. Haanraadts, J. Hakker, T. Hattink. L. v. d. Hey- den, R. Jansen. S. Jansen. M. de Joyg. D. Jongmans, V. Kapteijn, J. de Klerk W.. G. de Later, J. van Leeuwen, W. van Leeuwen, Ch. v. Lochem, G. v. d. Mast, G. Matze, M. Meiresonne. U. Mendes, B. Mcret, M. Oelremans. T. Oorschot, A. Op dam, M. v. d. Poel, J. Pool, R. Roos- winkel. A. Schokker. R. Seelen, F. Stauthamer, M. Stauthamer, R. Strik, F. Swaak, N. Veel. G. Verhoe ven, W. Vicente, J. Vogelenzang. W. Westerbos, M. Wilbers, H. van Zan ten. Geslaagd voor M.A.V.O. M. Barreveld, M. v. d. Berg, P. Brender a B„ T. de Bruin, J Buys, J. v. Dijk, G. Dijkman, D. v. Drunen, J. Eggink, A. v. Egmond, M. Elder- horst, J. Erkelens, W. Fokker, R. Fransen, G. Gahrmann, M. Gou- looze, L. Grootveld. L. v. Haastrecht, D. Heeg, T. Hendriks, D. Hermsen, L. Hoek, R v. d. Hoeven, J. Hoff, E. Janss, J. Janszen, F Karremans, A. Kempen, J. de Koning, H. Korepeef, H. Kraan, T. Kraan. R. Kriek. R. Krösschell, P. Lamboo. R. Lampré, M. Ligtenberg, I Loomans. A. v d. Mey, R. Meijer. T. Mens. M. v. Nim- wegen, T. v. d. Peet. R. Poetsema. C Reedijk. I Rietmeijer. A Riisdyk. M. Ros P. v. Schie. L. Schouwen, I. Spykcrs, G Verkaik. M. Vette, f v Vliet, M v d. Voort. 0 Vreeburg, T. v. d. Werf. H. v. Wissen. P. de Wit, T. Zandbergen, M. Zuiker. Morsweg do. 79 uur nam. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging voor Wedu wen en weduwnaars t.el Lelds advies bureau: 61112 Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- en informatiedienst gemeenschaD Zuidwest tel 64115, 33921 en 61944 Architecten Architecten-informatie Rijnland Op werkdagen tel baar onder 26385 Zitting op wi van 7.309.30 uur op het (bil Hooglandse kerk.) Dienstencentrum LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREK EN Uitgave: Leidscb Dagblad B V Witte Singel 1 Leiden Postbus 54 Giro 57055 I'eleloon directie en admini stratie 071-25041 I'eleloon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Hap Mulder Kwartaalabonnement 35.90 Per post f 40.30 Jaarabonnement f 132,10 Jaarabonnement per post f 149.70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden ny vooruit betaling re voldoen By automa- 18 (J I) 00 Na bezorging fcaierdag van 16 00—18 00 uu TelefooD 071-30500 Indien i gesprek 071-34539

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2