Bouw gemeenschapshuis mogelijk uit „DACW-pot GESLAAGD agenda Meer biologische groepen in Wassenaars Dierenpark Huibrechtseschool weer sportschool van het jaar Oplossing ruimtenood Warmondse PAGINA 2 STAD EN RAND maandag 16 juni 1975 WASSENAAR Op de school - sportvelden aan de Prinsenweg zijn de laatste sportwedstrijden voor scholieren van dit seizoen, 'n slagbaltoernooi voor teams van de bassischolen. De strijd in de ver schillende poules verliep uiterst spannend. Uiteindelijk won de Wethouder Huibregtseschool zo wel in de jongens- als in de meis jescompetitie de eerste prijzen. Bij de jongens eindigden de Jozef school en de chr. school Den Deyl op de tweede en derde plaats, bij de meisjes kwam de openbare Bloemcampschool op de tweede plaats en de Jozefschool op de derde plaats. De prijzen werden uitgereikt door burgemeester Staab. Voordat hij daartoe overging sprak hij waarderende woorden aan het adres van de Wassenaarse School sportcommissie onder voorzitter schap van P. Karremans, die ook dit sezioen weer een gevarieerd programma van schoolsportwed strijden organiseerde. Het ge meentebestuur heeft de waarde ring voor al dit werk tot uitdruk king willen brengen door het aanbieden van een eigen vlag aan de schoolsportcommissie. Behalve de prezen voor het slagbaltoernooi werden ook de to taalprijzen uitgereikt over het seizoen 1974/1975. Zowel bij de jongens als bij de meisjes bereik te de wethouder Huibregtse school de beste totaalresultaten. De wisselbeker voor de sportschool van het jaar ging dan ook naar deze school. Bij de jongens ein digde de chr. school Den Deyl op de tweede palats en de St. Jan Baptistschool op de derde plaats. Bij de meisjes werd de openbare Bloemcampschool tweede en de Salvatorschool derde. In het to taalklassement kwam de Bonifa- ciusschool op de tweede plaats en de Bloemcampschool op de derde Zoeterwoudse parochie vergadering weer bijeen ZOETERWOUDE De leden van de parochievergadering die eind april werden gekozen in 't kader van de nieuwe parochiestructuur zijn voor het eerst bijeen geweest. Daar bij werd het Reglement nader onder de loupe genomen en werden er een aantal besluiten gnomen. De paro chievergadering die reglementair minstens vier keer per jaar bij een moet komen besloot zes keer sa men te komen. De bijeenkomsten zullen om de twee maanden steeds op de 2e donderdag van de maand worden gehouden in het zaaltje van de Christus Dienaarkerk. Zij zullen openbaar zijn met dien verstande dat de belangstellenden kunnen deel nemen aan de rondvraag. Aan hen zal aan het begin van de vergadering de stukken ter hand worden gesteld. Ook al de parochievergadering zo nu en dan samen komen met de ker- keraad en de Raad van Kerken. Nog voor kerstmis zal de parochieverga dering ergens een bezinningsweekend organiseren voor de leden. Een kom missie zal nog eens nader bezien of het komende parochiebestuur inder daad niet alleen dóór, maar ook uit de parochievergadering gekozen moet worden. Gewonden in het verkeer LEIDEN Een 15-jarige Leide- naar André Laken is zaterdagavond ernstig gewond geraakt bij een on geval op de Vlietweg. De jongen reed op een brommer, toen hij plotseling de macht over het stuur verloor en tegen een brugleuning sloeg. Hij kreeg een sleutelbeenfracituur, een hoofdwond en vermoedelijk een sche- delbasisfractuur. De bromfiets werd geheel vernield. De 14-jarige Jacobus Stuifzand uit Leiden brak zijn linkeronderarm, toen hij zaterdagochtend met zijn fiets van een stenen trap nabij de Lammebrug viel. De EHD bracht hem naar het Academisch Zieken huis. De 67-jarige Leidenaar P. Verver raakte zaterdagmiddag gewond bij een verkeersongeluk op de wegkrui- sing IJsselmeerlaan - Kiekendief- horst. Hij zou met zijn fiets de IJssel meerlaan zijn overgestoken vlak voor een naderende motorrijder. De man kreeg een vleeswond in zijn rug en moest eveneens naar het ziekenhuis worden overgebracht. Alcoholhoudende drank in clubhuis LEIDEN De Leidse politie heeft vrijdagavond een eind gemaakt aan een feestje in een clubhuis aan de Anna van Burenhof en een voor raadje drank in beslag genomen. De politie greep in nadat er klach ten waren binnen gekomen over het gebruik van alcoholhoudende dran ken door minderjarige jongens en meisjes in het clubhuis. Er bleken zich ongeveer dertig jeugdigen in het clubhuis te bevinden, die al een groot aantal kratten pils in het keel gat hadden laten glijden. Er waren nog vierentwintig pijpjes pils over en die werden prompt in beslag ge nomen. Tegen de beheerder van het clubhuis is proces-verbaal opge maakt. LEIDEN In de kantine van VNL aan de Voorschoterweg is gis termiddag ingebroken. Ontvreemd werden twee geluidsboxen, een voor raad snoep, een aantal flessen sher ry en een bromfietshelm. De gesto len goederen vertegenwoordigden een totale waarde van f 650,-. LEIDEN De Leidse afdeling van de Socialistiese Partij organi seert morgenavond van half negen tot tien uur een fototentoonstelling van de gebeurtenissen rond de kwes tie Marijnis. De tentoonstelling is te bezichtigen in het pand Groene- i steeg 31. Burgerlijke stand van Leiden Geboren: Leonie dr v E S Wijnants en G NoordergraafRobine Chériette dr v J M Elsevier en E Sjerp; Jan Jacob Cornells zn v C Hoek en J IJ van Duijvenbode; Mare Mannes zn v H J M Bunt en J A van Eg- mond; Jeroen zn v G T M God dijn en S H M Aalbers; Jaap Matthijs zn v J D W van Dam en L Dal huizen; Tjade zn v F Bekooij en H W Lunenburg. OVERLEDEN: W B Vierwind 62 echtg-v J K M Schulte; A Braxhoven 101 j geh gew met N van der Blom; S Staleman 87 j geh. gew. met A van der Blij; E Lange 77 j echtg v F W Braun; C W Verkruisen 79 J m. GETROUWD: T IJ Steensma en A M Polet; J A van Eek en M J C Nieuwland. Gistermiddag reed Van Leeu wen de ronde van Heesch en eindig de als 13de. Nu was het ploegmaat Peter v.d. Kruys die de bloemen kreeg. Zaterdag start hij in het natio nale wegkampioenschap dat in Hoo- gerheide wordt verreden. Zes dagen later, vrijdag de 27ste komt Van Leeuwen uit in zijn eigen woonplaats waar voor het eerst een amateur- course over 80 km wordt gereden. Morgen 17 juni is het 50 jaar geleden dat de heer en mevrouw J. van Iterson-Scramp, Langendijkdreef 28, in het huwelijk traden. Om half 11 gaat loco-burge meester Drenth namens de gemeen te gelukwensen aanbieden. De wethouder voor openbare werken ruimtelijke ordening, verkeer en vervoer, milieuhygiëne en perso neelszaken in Voorschoten A. Eve- leens, is wegens vakantie verhin derd spreekuur te houden in de pe riode van 23 Juni t/m 26 juli 1975. In het Dierenpark Wassenaar aanwezige exemplaren zijn mo- gewoonlijk tweemaal zo zwaar zijn nu Colombiaanse reuzenpad- menteel 25 cm lang en wegen 500 dan haar mannelijke soortgenoot den te zien. Niet voor niets dra- gram. Zij kunnen nog groeien en en haalt dan een gewicht van gen deze dieren de naam reuzen- de vrouwelijke Colombiaanse reu- bijna 1 kilo. Op de foto een Co- pad. De in Dierenpark Wassenaar zenpad (die blijkbaar niets wil lombiaanse reuzenpad. weten van de slanke lijn) wordt WASSENAAR Over de hele we reld zijn ongeveer 500 grotere dieren tuinen, waar zich de laatste tijd een belangrijke beleidswijziging voltrekt. Een beleid dat erop is gericht te ko men tot de vorming en samenleving in de dierentuinen van wat men noemt "biologische groepen". Niet Volleybal Het heren-volley bal- team van Lycurgus heefit het afge lopen weekeinde in Coevorden het elfde Vonk-toemooi gewonnen. De ploeg versloeg in de finale Gerard de Lange met 21. Atletiek De Italiaanse sprinter Pietro Mennea heeft het afgelopen weekeinde in Milaan op de 100 en 200 meter tijden laten afdrukken van 10.1 en 20.3. Tennis WCT-kampioen Arthur Ashe heeft zaterdag een indrukwek kende overwinning behaald op Ros- coe Tanner. De 31-jarige Ameri kaan versloeg zijn acht Jaar Jonge re landgenoot met 76, 64. Paardensport Harry Wouters van den Oudenweyer en Anton Eb ben hebben het tweedaagse concours hippique in Blaricum voor een groot deel beheerst. Met zijn paard Saler no won Harry Wouters uit Eist de grote prijs van Nederland. Anton Ebben met Orlano triomfeerde op het belangrijkste onderdeel van de in totaal drie concoursen die voor deze grote prijs meetelen: het 1.50 meter concours dat ook meetelt voor de zogenaamde z-competitie. Wielrennen In het Belgische Vize Fontaine zijn de Nederlanders Dohmen en Langen tweede en derde geworden tijdens een amateur- koers, die werd gewonnen door de Belg Pierre Sonnet. Dammen Na zes ronden in de strijd om het Nederlands kampioen schap voor dames leiden Geurts, Heytmefjer en Nleuwenhuizen met negen punten. Atletiek De 18-jarige Ameri kaanse sprinter Houston Mctear heeft zaterdag tijdens de Jeugdkam pioenschappen van de Verenigde Staten in Knoxville (Tennessee) voor een nieuwe stunt gezorgd Mctear, die onlangs het wereldrecord op de 100 yards evenaarde met 9 secon den rond, liep nu de 100 meter in een electronisch opgenomen tijd van 9.96 seconden, slechts tweehonderdste se conde boven het wereldrecord van Jim Hines tijdens de Olympische Spelen van Mexico (1968). De bes te handtijd van Mctear wm MU. Leski-meisjes gehuldigd WASSENAAR Aan het meis jes juniorenteam van de volleybal vereniging Leski-Wassenaar. dat vorige week het landskampioenschap behaalde, werd in de zaal achter de Zjjtlaankerk een receptie aangeboden. Dt meisjes werden namens 't bestuur van de vereniging en namens de districten Leiden en Zuid-Holland en uiteraard ook namens de sponsors gehuldigd met bloemen. Burge meester Staab en wethouder Van der Klaauw kwamen namens het gemeenebestuur de gelukwensen bij het behalen van de nationale titel aanbieden. Burgemeester Staab hield een toespraak, waarin hij tot uitdrukking bracht, dat geheel Was senaar bijzonder trots is op de pre staties van het meisjesteam. Staab bood aan elk van de leden van het winnende team een boeket bloemen A VRO-ralley gaf politie handenvol werk meer de dieren isoleren, maar hen in groepen bijeen brengen, opdat ze een normaal sociaal gedrag kunnen ont wikkelen zoals het ook in de natuur gebeurt. Dat betekende voor het Dieren park Wassenaar dat het aantal die ren sinds 1973 weliswaar is vermin derd, maar het aantal diersoorten vrijwel niet. Het leven in groepsver band blijkt bovendien 'n groter aan tal geboorten op te leveren. Dat is vooral als het om in het wild bedreig de soorten gaat zeer belangrijk, al dus de Wassenaarse dierentuin-direc- Inspectrice kinderpolitie mej. Schulte overleden teur J. W. W. Louwman in een toe lichting bij zijn jaarverslag over 1974. In Wassenaar werden in '74 on geveer 300 dieren geboren. Daaron der waren vele soorten apen, roofdie ren, kangeroes, antilopen, pinguins, kraanvogels, kroonduiven etc. Geen onvruchtbaar klimaat, aldus directeur Lcuwman, die er verder op wijst dat tussen de dierentuinen over de hele wereld een steeds gro tere samenwerking bestaat. Dat leidt o.a. tot een uitwisseling van dieren tussen de verschillende tuinen, waar door een steeds groter aantal niet meer "uit het wild" stamt. Het om gekeerde is soms ook het geval, want dierentuinen zoals Wassenaar staan tegenwoordig de nakweek van bepaal de diersoorten af aan wildreserva ten om daar het aantal te helpen versterken. Zo zou het kunnen ge beuren, dat Nederland leeuwen naar... (Zuid)Afrika stuurt. ALPHEN AAN DEN RIJN De AVRO-ralley heeft de Alphense po litie zaterdag handenvol werk be zorgd. De deelnemers met bestem ming stempelpost Ridderhof kwamen nogal eens in de Aarhof terecht. Een en ander leidde tot fikse verkeersop stoppingen in de Van Boetzelaer- straat, Thorbeckestraat en Lijster- laan. De drukte had haar hoogte punt tussen elf en twee uur. Dagje uit Tweehonderd bejaar den uit Voorhout hebben zaterdag weer genoten van het jaarlijks uit stapje. Met auto's ging het eerst naar Treslong in Hillegom, waar koffie werd gedronken. De lunch stond klaar in Voorschoten en het diner in Avifauna in Alphen. In de tussen liggende uren had men de gelegen heid om de omgeving wat te bekij ken. Weer terug in Voorhout werd het gezelschap opgewacht door de Noordwijkse muziekvereniging Cres cendo. Waarmee het vrolijke uitgan getje op een waardige manier werd afgesloten. LEIDEN Zaterdagmiddag is mejuffrouw L.G.M. Schulte, inspec trice van de kinderpolitie in het Sint Elisabethziekenhuis overleden. Louise Gertrude Maria Schulte, ge boren in Den Haag op 7 augustus 1922, deed op 1 juni 1969 haar intre de bij het Leidse politiekorps. Ze kwam van de gemeentepolitie in Sit- tard. Verleden jaar bleek na een operatie dat ze een ongeneeslijke ziekte had. Desondanks ging ze nadat ze van de operatie nauwelijks was hersteld aan 't werk. Ze hield van haar werk. Zij leefde voor haar werk. Toen haar krachten zodanig waren afgenomen dat ze niet meer naar het politie bureau kon gaan bleef ze vanuit haar woning en het ziekenhuis dage lijks in contact met haar medewer kers van de kinderpolitie. Gesteund door een sterk geloof in God heeft ze tot het eind van haar leven met een grote toewijding de mensheid gediend, in het bijzonder de jonge mensen, wier lot haar zeer ter har te ging en voor wie zij al haar krach ten gaf. LEIDEN Aan de Vakschool voor meisjes aan het Rapenburg, afdeling HNO zijn geslaagd voor het kappers diploma: B. A. M. Beerenfenger, Zoe- terwoude, A. F. Bourgeois, Wasse naar, A. J. M. van Amsterdam, Voor schoten, J. C. Bentvelzen, Oegst- geest, J. C. v.d. Berg, Zoeterwoude, T. Bres, Leiden, J. C. De Boer, Lei den, .J j. M. Boerema, Leiderdorp, J. W. Cave, Leiden, J. A. M. Harg, Zoeterwoude, M. van Houten, Lei den. G. Ligtvoet, Voorschoten A. M. v.d. Reyden, Leiden, M. v.d. Rey- den, Leiden, M. F. de Ridder, Lei den, H. H. Verkuylen, Voorschoten, H. J. Verver, Leiden, w.~P. Wolfenbut- tel. Leiden. Aan de pedagogische Academie "de la Salle" in Heemstede behaal den de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer (es)A. P. E. M. Coster, Leiden, E. Szitas, Leiderdorp, A. A. M. Tebarts. Leiden, M. E. C. Welsink, Warmond, J. M. Werkhoven, Leiden, A. P. H. den Dubbelden, Oegstgeest, J. A. Naber, Leiden, V. W. A. Molkenboer, Leider dorp, L. I. Schrama, Warmond H. M. J. van Westerop Warmond, V. C. M. Zandvliet, Leiden, A. C. Huiberts, Oegstgeest. Aan de Chr. Mavo IV in Wasse naar slaagden: Angelina de Bode, Marja de Bier, Reinier Botting, Mar- ja de Bruin, Greet Burger, Marjan Drenth, Saskia Groeneveld, Astrid van Hoven, Maryse Kaptein, Rudolf van Klaveren, Dick Koning, Hans de Korte, Elise de Laat de Kanter, Mo nique Parlevliet, Hans Ravensber- gen, Warner Riksen, Corinne van Rij. Els Toet, Ankie Tuynder, Pieter Veldstra, Arthur Vlijm. Anita de Waard, Roel Walraad, Pieter Wim- mers, Peter Woudsma, Paul Zeg waard, Herman Zellenrath. Aan de Haanstra Kweekschool in Leiden slaagden: de dames M. C. A. J. Bakx, M. G. Blansjaar, V. Bone- Apoheken Leidse regio wordt waargenomen door apotheek Reyst en de apotheek Voor schoten in Voorschoten. Tevens op zaterdag 14 juni tot 1 uur n.m. de Oegstgeester Apotheek. Wil- helminapark. GS-dienst Dierenhulpdienst WARMOND Er bestaat een kleine kans dat Warmond op korte termijn een oplossing heeft voor het ruimtetekort van de Warmondse ver enigingen. Uit de pot Dienst aanvul lende Cultureel Technische Werken (DACW) zou de bouw van een ge meenschapshuis kunnen worden ge financierd. De Warmondse raad staat zeer positief tegenover deze oplos sing. Dit zou betekenen dat de Sint-Nicolaasschool wordt afgebro ken. Tijden s een bijeenkomst met de Warmondse verenigingen, waarop iedereen zijn mening naar voren kon brengen vroeg parochiebestuurder Claassen zich af of De Burcht nog wel exploitabel zal zijn na de bouw van het nieuwe gemeenschapscen trum. Willemsen van het Stichtingsbe stuur De Burcht vroeg zich af in welk tijdsbestek dit nieuwe gebouw er zal zijn. Hij kreeg als antwoord dat dit 2Va jaar zou kunnen zijn. Hij was trouwens ook benieuwd op welke pun ten de Burcht niet brandveilig genoeg zou zijn. Burgemeester De Vreeze wees toen op een brief van 1970 waar in duidelijk stond wat er allemaal aangebracht moest worden om aan de voorschriften te voldoen. Willem sen wist niet beter of dit was alle maal gebeurd. Hij zag dan ook graag het eindrapport dat de direc teur gemeentewerken heeft opgesteld over de brandveiligheid van de Burcht. De Jeugdraad bracht naar voren dat zij voorstander blijven van ver bouw en geen nieuwbouw. Dit in ver band met de eigen sfeer. Zowel Kom. Warmond als jeugd raad vroegen om een ruimte voor de 14-15 en 16 jarigen. Scouting War mond zag graag lokalen die zij zelf met patrouille-hokken konden voor zien en waar dan ook tevens een stuk eigen sfeer in zat. St. Matthias wil de naast de grote oefenruimte ook wat kleinere lokalen verwezenlijkt zien voor de leerlingen van de Mu ziek School. Atleta wilde graag een groot en hoog lokaal, zij zullen echter ook te vreden zijn met het oude gymna stieklokaal. Dick Duynhoven jr. van het Stichtingsbestuur de Burcht wil de weten in hoeverre men inspraak had bij het schetsplan. De burge meester wilde een bouwcommissie waarin naast architect Prinsen 2 tegenwoordigers van B. en W. de di recteur Gem. Werk. en de heer Neef jes, ambtenaar sociaal culturele za ken en twee of drie vertegenwoordi gers van uit de verenigingen zouden zitten. Van Moorsel wilde aan het eind van de vergadering wel kwijt dat hij was verbaasd over de gang van zaken "Het rapport wat wij vanuit de commissie hadden gemaakt en dat alle raadsleden hebben ontvangen is helaas nooit behandeld. Hierin stond enorm uitgebreid wat de wensen wa ren van de verenigingen. De voor en nadelen van nieuwbouw en verbouw. Des te vreemder is het nu dat eerst een informele raadszitting wordt ge houden waar bij min of meer beslo ten wordt voor nieuwbouw, het be sluit zal pas in de komende raads vergadering genomen kunnen wor den, terwijl de raad nog geen enkele vereniging heeft gehoord. Jammer is deze gang van zaken, eigenlijk is het werk van de commissie Ad Hoe voor niets geweest", aldus Toon van Moor sel. Tel 071—34616 Moederhulp •zorg) Terweepark 2. tel. 5106R. J Schrama f maatschappelijk Gezinsverzorging Stichting Gezlnsx 45 tel 49441 Koordstudio 25 urging. Mare Riln 88, Werkda1 vonds tot 23 'iu> van 16-2: Werkdas zondae capten Elke donderdag van 1616 uur sproekunr 41g Npri Invaliden B«>n<* Koordstudio (Oude Rijn 88)Expo sitie Wil van Aggelen (tot 14 Juni). Infosentrum Infocentrum Breestraat 66 Lelden. Oonderdas 8 3010 30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Gespreksavonden Oespreksavonden Baha-i gemeen schap Wo 8 uur nam Kennedylaan 11. OegstgeeJ t. vr 8.16 uur nam Fred. Hendrlkplancsoen 26 Leiderdorp Burgerraadsman Buro Burgerraaasman Kuornbrug- vteeg 7 (hoek Breestraat'Koornbrug steeg) tei 071-43171 Spreekurer. ma. van 11 30-1400 uur do van 19 00-21.00 uur Huize St.-Maarten nacht Begijntje Sexueei voorlicntingscentrum Begijn hof 2 (Rapenburgi Dl 7.30—10 30 uur nam en wo 7 308 30 uur nam Moeders voor moeders Mevr Zr JansenNiemever. Hof- dtlck 32 Oeesteeest tel 071—53652 Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe. Bin nenstad. Gerecht 10 woe 6-6 uur nam. Noord v Hogendorpstraat 30 Tel.: 32187 Kool Driftstraat iwa. 6tadswl1k Herei Vormingscentrum Troef Programma Groei Jongerencentrum: .vond Toneelgrc Draad. Werkgroep der Werk: Woensdagu' vergaderingen kom Filmgroep Hai Troef Hoeewoerd 67 telefoon Kinderopvang Stichting werkgemeenschap Kinder centra Lelden, Hooglandse Kerkgracht Leidse Rechtswinkel faas, R. C., Brouwer, E. A. M. Brug man. J. C. Ciere, B. N. Dijkman, D. H. A. H. Hamers, Y. M. Hartgens, I. A. Haverland, C. G. M. Hoek, A. J. de Jong, A. M. Kluyvers, C. E. Knuyt, S. T. Koopmans, M. A. de Nes, M. A. C. Noordermeer, H. M. Raap- Krauss, P. E. Stam, J. W. Tigchelaar G. van Tuyl. C. van Vliet, C. A. Vliet-Vlieland, M. B. van der Wereld. Voor de B-akte slaagden: de dames I. Bakker-Bekius, S. S. M. J. Bave- laar, A. E. M. Berbee, A. C. Beren- stein, P. C. Coninck-Westenberg, L. Crommelin, M. van Delft, A. A. Dok ter, K. A. Dijkstra. M. v.d. Eynden, W. Geerling, a. Kauffeld. M. Th.' Komst, A. H. C. Oerleman-v.d. Kooy J. E. v.d. Kwaak, E. W. Lemaire, a. M. Lispet, S. Roest, M. T. Rijnbeek G. W. M. Rijbeek-Castelein, I. Schou ten, H. A. Spoon. M. A. Triezenberg, M. E. van Veggel-Burgering, M. H. Wesseldijk, M. H. M. Wirtz. M. a. Zandbergen-Oostergo. ALPHEN AAN DEN RIJN Het aanbrengen van een nieuw gastankje bij een campingbrander kwam een bewoner van de Albert Verweijstraat zaterdag duur te staan. De man stond in de keuken naast een bran dend gasfornuis. Toen wat gas ont snapte, ontstond er brand. De be woners slaagden erin zelf de brand te blussen. De schade beloopt onge veer f 1500. ALPHEN AAN DEN RIJN Win keldieven hebben zaterdagmiddag bij fotohandel Lux in de Juliana- straat een fototoestel en filmcame ra (waarde f 600) meegenomen. Bij de firma Ponsioen verdween diezelf de dag een radiocassetterecorder ter waarde van f 1000. De politie ver moedt dat de daders in beide geval len dezelfden zijn. dl. 6.30—8.30 i 11—1 uur. do. 6.30—8.30 uur nar dienstencentrum Van Hogendorpstrs 36. vrij. 79 uur nam.. Mieremn Morsweg do. 79 uur nam. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging bureau 61112 Gemeenschap Zuidwest 33921 en 61944 Hulpverlenlugs. en lnformatled gemeenschap Zuidwest tel 6 Architecten tel Lelds adv Rllnland Op weekdagen bil Hooglandse het adres Mld- Dienstenc.entrum Maatschappelijk Werk Bureau MaatschappelUk Werk. 7—-4? ij Oude Rijn 44-.. spreekuur dag. 3 uur nam., ma en dl var nam., telefoon (071—) 20931. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave, beidscü Dagblad B.V Witte Singel 1 Leiden. Postbus 54 Giro 57055 Telefoon directie en admini stratie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hootdredacteuj Han Muider Kwartaalabonnement f 35.90 Per post f 40.30 Jaarabonnement f 132.10 Jaarabonnement per post t 149.70 Losse nummers f 0,50 Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen Bil aur-oma- tiscne oversenrijvmg geen ad ministratie- en incassokusten Nabezorging van 18 00 - 20 00 u Zaterdag vajj 16 00—18 00 uur 1'eiefooD 071-30500 Indien in gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2