vihamifbuttinger JSSSF Chef de bureau Luxe splillevelwoningen IdkkMi N.V. a) een konstrukteur b) een tekenaar- konstrukteur afdelings secretaresse EEN ADMINISTRATEUR in Hoogmade (bij Leiden) Infra-Beleggirigs-Bouw B.V. Vihamij-Buttinger N.V. Is een technisch groothandelsbedrijf met ca. 1100 medewerkers, verdeeld over rayonkan toren en verkoopkantoren. Het verkoopprogramma omvat artikelen voor sanitair en centrale verwarming, gas, water en elektriciteit, gereedschappen en ijzer waren, ijzer en staal. De vestiging in Sassenheim is een modern opgezet verkoopkantoor en beschikt over 12.000 m2 magazijnruimte, waar ca. 30.000 artikelen liggen opgeslagen. 40 medewerkers dragen ertoe bij dat dagelijks honderden orderregels worden klaargemaakt en verzon den naar afnemers in West-Nederland. Voor de dagelijkse leiding van deze maga-. zijnen zoekt de rayonleider kontakt met kan didaten voor de funktie van: CHEF BEDRIJFSBURO Hij staat in de organisatie rechtstreeks onder het hoofd goederenbeweging. Uit hoofde hiervan is hij verantwoordelijk voor: Het geven van leiding aan onder hem ressorterende medewerkers Het organiseren van de werkzaamheden die vooral betrekking hebben op: de orderbehandeling maar ook op de verzending van de te leveren artikelen, ontvangst van goederen. Voor deze aantrekkelijke funktie wordt van de kandidaten verwacht dat zij een op mid delbaar niveau liggende opleiding hebben genoten. Zij dienen goed ingevoerd te zijn in de mo derne systemen van opslag en distributie, waarbij ervaring in mechaniseringsprocessen in bovengenoemde systemen als vanzelf sprekend wordt verondersteld. SOLLICITATIES Voor sollicitaties richte men zich tot de per soneelsdienst van Vihamij-Buttinger N.V., Wasbeekerlaan 59 te Sassenheim. Mocht u alvorens te solliciteren, nadere in formatie over ons bedrijf wensen, dan kunt u zich tijdens de kantooruren wenden tot het hoofd goederenbeweging, telefonisch bereik baar onder nummer 0252219010 of buiten de kantooruren 025264930. Wij zullen u dan dezelfde dag een informa tieset toesturen. Laan van Nieuw Oost-lndië 25, Den Haag Met z'n ruim 750 medewerkers is Tebodin een van de grootste bureaus van raadgevende ingenieurs in ons land. Onze relaties zitten veel in Nederland, maar de laatste jaren wordt de hele wereld steeds meer ons werkterrein. De projekten, die Tebodin uitvoert lopen uiteen van het maken van studies tot het laten uitvoeren van komplete werken, met name voor de voedingsmiddelen, chemische en petro chemische industrie. In verband met toename van de werkzaamheden op onze afdeling Interlokale Transportleidingen zoeken wij op korte termijn: Vereisten: M.T.S. diploma of gelijkwaardig (werktuigbouw of weg- en waterbouw) alsmede ruime ervaring in het ontwerpen en uitwerken van drinkwaterleiding projekten. Geboden wordt een prettige werkkring in een dyna misch bedrijf en een aantrekkelijke salariëring met goede secundaire voorwaarden, waarbij rekening wordt gehouden met ervaring. Sollicitaties te richten aan TEBODIN, Advies- en Constructiebureau B.V., Postbus 1029, Den Haag of telefonisch 070-814881, toestel 328. Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie en kerncentrales, stoomketels, afgassenketels en pijpleiding. Daarnaast voeren wij in binnen- en buitenland montagewerken van complete fabrieks- installaties uit Voor onze afdeling engineering zoeken wij op korte termijn een leeftijd vanaf 21 jaar. Opleiding op HAVO-niveau (met talenpakket) en type-diploma. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, afdeling personeelszaken, Postbus 6, Zoeterwoudseweg 1 te Leiden. Telefoon 071 - 6 9312, toestel 224. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] EEN REDAKTEUR Vereisten zijn: Een middelbare schoolopleiding; r commerciële, economische en technische onderwerpen. Er wordt gewerkt in een klein redaktioneel team. De werkzaamheden zijn van uiteenlopende aard, zoals o.a. het: verslaan van vergaderingen; verzorgen van reportages; maken van tentoonstellingsverslagen; persklaar maken van beleidsaangelegenheden; maken van interviews; verzorgen van routine-rubrieken. Zo nodig zullen by de desbetreffende aktiviteiten foto's dienen te worden gemaakt, zodat enige ervaring op dit gebied tot aan beveling strekt. Sollicitaties te richten aan de BOVAG afd. personeelszaken, Postbus 5112, Den Haag, telefoon 070512311, toestel 124. Examen gedaan en geslaagd voor H.A.V.O. en M.E.A.O.? Dan gaan werken aan je toekomst. Wij kunnen plaatsen JONGELUI, (mnd. en vrl.) voor: a. BOEKHOUDING b. CORRESPONDENTIE c. MEDEWERKERS Voor de binnendienst Assurantiën d. MEDEWERKERS voor de binnendienst Makelaardij. Geboden wordt afwisselend werk Qp j f—p-[ J\|/\/ in prettige sfeer, goede beloning, K a A IXJTl A A QO vergoeding van studiekosten. IVIMlXll /AAlyj' Sollicitaties te richten aan KANTOOR Rijnsburgerweg 100 - Rijnsburg. Postbus 27 - Telefoon 0171872746 De Stichting „Gemeenschappelijk Woningbeheer" te Hillegom Taakomschrijving: de dagelijkse leiding van het administratieve werkapparaat; de zelfstandige verzorging van de financiële administratie, inklusief het opstellen van de jaarstukken. Aanstelling vindt plaats op basis van de c.a.o. voor personeel in dienst van woningcorporaties. Het salaris zal, afhankelijk van erva ring, opleiding en leeftijd, nader wori den overeengekomen. Aan de verkrijging van woonruimte zal alle mogelijke medewerking worden verleend. Zij, die belangstelling hebben voor deze interessante betrekking, worden uitgeno digd hun eigenhandig geschreven sollicitaties, met uitvoerige inlichtingen aangaande het bovenstaande, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het bestuur van de Stichting „Gemeenschappelijk Woningbeheer", Hofstraat 42 Postbus 151 te Hillegom. Aan de navolgende eisen zal zoveel mogelijk voldaan dienen te worden: het beschikken over goede kontaktuele eigenschappen; boekhoudkundige kennis (blijkend uit het bezit van het diploma M.B.A.); ervaring in en met de administratie van woningcorporaties. Indeling: garage, woonkamer, eetkamer met open luxe eiken keuken met eetbar waarin opgenomen een vaatwasmachine, koelkast, kook plaat en een wasemkap, 3 slaapkamers, grote bergingen op zolder. C.v. gas en ten behoeve van de warmwatervoorziening een boiler. Prijzen vanaf f 184.000,v.o.n. Modelwoning aan de Graaf Willem ll-laan 37t geopend zaterdags en zondags van 2 tot 4 uur. Inlichtingen omtrent verkoop en financiering: VAN RUYSDAELLLAAN 6, LEIDSCHENDAM TELEFOON 070—270700 De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. Vakature nr. 475174 Pathologisch Laboratorium (afdeling Plastic Coupes) analist(e) taak: vervaardigen van (half)dunne coupes na methacrylaat-inbedding; werken met computergestuurde meetmicroscopen voor morfometrische en cytofotometrische analyses aan deze coupes. vereist: opleiding op HBO-niveau (histologisch of morfologisch). salaris: maximaal 2.022,— bruto per maand. Vakature nr. 475175 Huygens Laboratorium (Algemene Dienst) Vakature nr. 475176 Faculteit Wiskunde en Natuurweten schappen Vakature nr. 475177 Biochemisch Laboratorium Vakature nr. 475178 bibliothecar(is)(esse) taak: zelfstandig beheren van de bibliotheek; zelfstandig voeren van correspondentie; verrichten van archiefwerkzaamheden; leveren van gegevens t.b.v. budget bewaking. middelbare schoolopleiding (MAVO/HAVO); opleiding Bibliotheekassistent(e); type diploma/type-ervaring; goede contactuele eigenschappen. Enige wetenschappelijke bibliotheek ervaring strekt tot-aanbeveling. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. maximaal 1.814,bruto per maand. Inlichtingen betreffende bovenstaande vakature te verkrijgen bij de heer L J. Kruidenier, tel. 071-48333, toestel 5700. vakbekwaam tuinman taak: het verzorgen van een wisselende collectie planten t.b.v. onderzoek en onderwijs in de farmacie. minimaal diploma lagere tuinbouwschool of het diploma vakbekwaam hovenier; grondige kennis van vaste planten, struiken en bomen; in staat zelfstandig te werken. Leeftijd vanaf ca. 30 jaar. maximaal 1.658,bruto per maand. technicus taak: zelfstandig verrichten van onderhoud aan de laboratorium-apparatuur; verrichten van instrumentmakerswerk. diploma A Leidse Instrumentmakersschool. Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd van ca. 18 tot ca. 22 jaar. maximaal 1.658,bruto per maand. huishoudelijk medewerkster taak: verrichten van schoonmaakwerk- zaamheden; incidenteel verrichten van kantinewerkzaamheden. Leeftijd van ca. 18 tot ca. 30 jaar. maximaal 1.275,bruto per maand. Vakature nr. 475179 dOCUmentalist(e) dagtaak) Faculteit der Rechts geleerdheid (Vakgroep Internationaal Publiek rechtelijke Vakken) salaris: Vakature nr. 475180 Bureau van de Univer siteit (Centrale Tekstverwerking) taak: behandelen van vaktechnische documenten en tijdschriften (hoofdzakelijk in de vreemde talen) bestaande uit: klassering, catalogisering, opbergen en gereedmaken voor binding; verschaffen van inlichtingen; verzamelen van materiaal; uitlenen van documenten en tijdschriften; aanvragen bij de internationale organisaties van speciale niet automatisch toegezonden documenten; bijhouden van een aantal losbladige uitgaven. middelbare schoolopleiding; goed concen tratievermogen. Het NIDER-diploma en/of ervaring in het documentatie- en/of bibliotheekwezen strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf ca. 21 jaar. maximaal 907,bruto per maand. medewerksters/typistes ('/i dagtaak; tot 31 december 1975) taak: verwerken van teksten en corres pondentie, waarbij gebruik wordt gemaakt van moderne IBM-apparatuur, zoals elektrische schrijfmachines, MK 82 en MK 72. MULO/MAVO-diploma; typediploma; ruime type-ervaring. Leeftijd tot ca. 40 jaar. maximaal 829,bruto per maand. Voor iedere vakature geldt: salaris afhankelijk van teeltijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal f 45 bruto per maand (bij een volledige dagtaak). Het vakantiegeld bedraagt 7/2°lo van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18