■KonitH u ook kijken? V Auto Bierman b.v. _'0 R ÊAl \3f/i minder den helve le BOUWKUNDIG KALKULATOR BOUWKUNDIG KALKULATOR L'ORÉAL Technisch Adviseur open 5 juni van 12.00 - 22.00 uur 6 juni van 10.OO - 22.00 uur 7 juni van 10.OO -18.00 uur We zijn zover. We kunnen nu ook gaan starten in Voorhout. Dat doen we op donderdag 5 juni met een driedaags "open huis". Een mooie gelegenheid voor een feestelijke kennismaking met ons nieuwe bedrijf. Met volop ruimte voor volop service. En met veel ruimte voor veel auto's. Dat moet ook wel als je Simca-Chrysier dealer bent die veel keus biedt en topservice verleent. In ons "open huis" is er ook een speciale occasionshow van velerlei modellen, alle met Bovag garantie en ANWB gekeurd. Welkom in ons wijn- en kaas standje Waar wij u graag zuilen bewijzen dat we goede gastheren zijn. Zaterdag 7 juni parachutistenshow! Bij goed weer op 7 juniomstreeks 10 uur 's morgens, zullen parachutisten landen op het terrein achter ons bedrijf. Komt u kijken? Uiteraard bent u daarna van harte welkom op de "Bierman show". m Voorhout, Jacoba van Beierenweg 31 Jongensregenjassen van voor van.ee:- voor van eer-voor 9R Bovenstaande regenjassen zijn slechts een greep uit het grote assortiment regenjassen in vele dessins, kwa liteiten en modellen, o.a. trenchcoats van bekende merken, in 3 prijsseries, nu minder dan halve prijs. 15 .- I Maten 98-176. 25.- ANe maten 35.- I één prijs. UTILITEITSBOUW RENOVATIE EN ONDERHOUD WONINGBOUW SCHOLENBOUW SPORTAKKOMMODATIE PROJEKTONTWIKKELING In verband met uitbreiding aktiviteiten vragen wij op korte termijn e Wij denken aan een H.T.S.'er die aan de hand van ontwerptekeningen zelf standig inschry fbegrotingen kan samenstellen. Tevens is hij belast met de ontwikkeling van bouwmethodieken, waarmee in teamverband met architektenbureau's scholen gerealiseerd worden. Wij denken hierbij aan een M.T.S.'er die aan de hand van bestek en teke ningen, inschrijf begrotingen kan samenstellen. Voor deze funkties is nauwkeurigheid vereist, evenals kostenbesef en inzicht in konstrukties en uitvoeringsmethoden. Belangstellenden voor deze funkties verzoeken wy hun schriftelijke sollicita ties te richten aan de direktie van: Bouw- en Aannemingsmij. N. Tetteroo Zn. B.V. Veursestraatweg 71, Leidschendam, telefoon 07020.92.12. Massief eiken bankstel, losse kussens met draion velours. Speciale prijsf 1655— Massief eiken salontafelf520- Bezoek onze verrassend grote showroom met een ruime keus in modern en klassiek, ook op Ie en 2e étage. Neem uw familie, vrienden en zakenrelaties mee naar restaurant Woo Ping oor een heerlijke rijsttafel >f één van onze befaamde oosterse gerechten. oudste en betere Chinees- Indische restaurants van Leiden. Beschaafd, gezellig, niet duur. Uitstekende keuken en gegarandeerd le klas ingrediënten. Afhalen en tafel reserveren mogelijk. Tel. 071—30373—33312 B.V. Handelmaatschappij R. F. M. Wernekinck maakt deel uit van het internationale kosmetika- concern L'Oréal. Het is een dynamisch, bedrijf dat zich dank zij eigentijdse marketing-methoden een toonaangevende positie op de Nederlandse markt heeft weten te veroveren. Als n voor onderstaande funktie belangstelling hebt, kunt u voor nadere inlichtingen telefonisch of schriftelijk kontakt opnemen met het hoofd personeelszaken dhr. E. W. Stekhoven, adres: B.V. Handelmaatschappij R. F. M. Wernekinck, Wiegerbruinlaan 8, Uithoorn, Telefoon: 02975 - 6 43 51, toestel 122. Op ons Voorlichtingscentrum in Amsterdam- Buitenveidert is een vakature voor een Hij zal, na een grondige opleiding binnen ons bedrijf, demonstraties en kursussen gaan geven aan dames- en herenkappers. Hiervoor is het noodzakelijk dat hij in het bezit is van een patroonsdiploma en dat hij enige jaren praktijkervaring heeft in het kappersvak. Als u ongeveer 25 jaar bent, en bij voorkeur ook nog in het westen van het land woont, dan is dit een mogelijkheid voor een afwisselende zelfstandige job.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 28