Subsidie f 60.000,- ,(UzrtfiK Bouw opleidingsinstituut analisten begint 9 juni MEm Ververstraat weer opgebroken 'Juffrouw' Meijer verlaat Jozefschool WOENSDAG 4 JUNI 1975 Voor peuterspeelzalen LEIDERDORP „Toen ik als wethouder ingehuurd werd", zei Reugebrink gisteravond tijdens de commissievergadering van Maatschappelijk Welzijn, „was mijn uitgangspunt om de laagste inkomens gratis gebruik te laten maken van de kinder speelzalen (crèches). „U begrijpt hoe gefrustreerd ik me voel als ik deze discussie aanhoor". Het waren de wat moedeloos uit gesproken slotwoorden van een ver gadering. waarin men urenlang ge- debatteeerd had welk alvies men zou -geven aan B en W omtrent de sub sidieaanvraag van f 60.000 die de Stichting Kinderspeelzaal Leiderdorp had ingediend. Mevrouw van Die pen en penningmeester Oskam van de Stichting Kinderspeelzaal waren aanwezig om hun begroting toe te lichten. Vooral over de post salaris sen (ongeveer f 150.000) en de hu ren wilde men wat meer duidelijk heid. De subsidieaanvraag is geba seerd op een te verwachten bezoe kers aantal van ongeveer 32.000 1,75. "Tot welk advies we ook ko men", aldus voorzitter Reugebrink, "ik houd onverkort vast, dat de sub sidie aan de laagste inkomens moet toekomen, en dat de hoogste inko mens de kostprijs betalen". Dat was ongeveer ook wel de mening van de Betalen ging niet DEN HAAG "De officier denkt niet zo vriendelijk over u", zei de Haagse politierechter, na een eis van een maand gevangenisstraf te gen een 24-jarige koopman uit Lei den, die terecht stond wegens po ging tot inbraak. Hij was bezig met inbraak in een pand aan de lste van Kunststraat in Leiden, waar een ste reo-installatie zijn begeerte had op gewekt. maar hij werd bij de bezig heid betrapt. Verdachte betoogde, dat hij met verkeerde vrienden in aanraking was gekomen, maar dat was nu voorbij. Hij was reeds eerder Inzake inbraak veroordeeld. "Het was allemaal nogal rommelig opgezet door verdachte", constateer de de officier, die nu een maand ge vangenisstraf eiste. "Ik betaal liever, "gaf verdachte te kennen, maar dat zat er niet in. Het vonnis werd 2 weken gevange nisstraf. Ir Brief uit raad OEGSTGEEST Het Oegst- gfeester WD-raa'dslid L. N. Briët heeft zich wegens drukke werkzaam heden moeten terugtrekken uit de raad. Zijn opvolger zal waar schijnlijk H. M. Reilingh worden. Ir. Dunnewolt treedt af WASSENAAR Op woensdag avond 11 juni om 8.00 uur houdt de Wassenaar se Oranjevereniging "Ko ningin Wilhelmina" de jaarvergade ring in het Astra-theater in de Lang straat. Voorzitter ir H. W. Dunne wolt zal dan aftreden. In zijn plaats wordt kandidaat gesteld de heer V. J. W. Wensveen, die al zitting heeft in het bestuur als vice-voorzitter. De heren H. Hilgeman, B. J. Timmer mans en G. Toren zijn aan de beurt van aftreden, maar stellen zich her kiesbaar. De Stichting Kinderspeel zaal hanteert momenteel in hun ze ven kinderspeelzalen de volgende ta rieven. Categorie A (tot f 18.000 in komen) f 3,25 per ochtend. Catego rie B (18 tot 2.7000) f 4,75. Catego rie C (27 tot 36.000) f 6,00 en Ca- tegqrie D (36.000 en meer) kostprijs en dat is ca. f7.25 f7.50 per ochtend). De begroting was opge steld met de hoop een subsidie van f 3500 per speelzaal van CRM. Dit. bedrag is echter niet zeker. Nie- vaart vroeg zich nog af: "Is het wel zo nodig dat er een kinderspeelzaal komt in het Binpenhof? De flats wa ren toch oorzaak van de kinderspeel zalen? En in het Binnenhof zijn geen flats. Laat men stoppen met uitbreiding van deze kinderspeelza len en werken met wat men heeft". Weth. Reugebrink vond de maat schappelijke contacten tussen de peu ters toch wel erg belangrijk maar wilde toch ook wel dat de Stichting op de een of andere wijze kon be zuinigen. Men besloot een voorstel van raadslid Verdier, f 60.000,- sub sidie, toe kennen om later in overleg met Gemeente de eventuele tekorten te voldoen te aanvaarden. Vier dagen feest in de Luifelbaan WASSENAAR Het winkelcentrum Luifelbaan bestaat 10 jaar en ter ge legenheid van dat lustrum organi seert de winkeliersvereniging Luifel baan en omgeving vier dagen feest. Vanmiddag om half 3 opende wet houder Van der Klaauw het pro gramma. Daarna stortte de jeugd zich in een doorlopende show, die gratis toegankelijk was, terwijl ook de "vlooienmarkt", een evenement, dat georganiseerd wordt door de Carnavalsvereniging „De DeyLknot- sen" begon. Vanavond van 7 tot 9 WOENSDAG Geverstraat 65. Oegstgeest, voor kamerbewoners en alleenstaan- Breestraat 19, Twentw voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Kennedylaan 11. Oegstgeest, ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap, 8 Apothekersdijk 33, Volkshuls. Infor matie en inschrijving kinderclubs, 2- 3.30 uur nam. Begijnhof 2, sexueel-lnfromatiecen- •iim 'HBirUnte» p ym. - 2 UUr rmm d. Wereldwinkel, 12.30- Breehuys, Breestraat 19, kinderclub oor 10 tot 12-jarigen, 4-5 uur nam. Middelweg 4. a rchitec ten Informatie - Popconcert K O Kaz Lux. 8J5 uur Voor de tweedekeer binnen een week hebben bewoners van de Leidse Ververstraat him straat opgebroken. Vannacht om twaalf uur protesteerden ze op die ma nier wéér tegen het trage optre den van de gemeente, zo ze zeg gen, in verband met de renovatie- werkzaamheden aan verschillende huizen. "Het is levensgevaarlijk. De kin deren spelen in die huizen, ze sto ken er brandjes; er is door de gemeente nauwelijks een afschei ding gemaakt. Daar komt bij dat we wat aan de verkeerssituatie veranderd wil len zien. We willen stoepen in de zijstraten en éénrichtingsverkeer in het verlengde van de Zijlstraat naar, de Oosthavenstraat. We wil len een parkeerverbod in de zij straten en drempels in de weg". Een maand geleden hebben de bewoners de gemeente een ulti- zjiaitum gesteld. Was er dan nog niets gebeurd, dan zouden er "harde acties" worden gevoerd. Vorige week donderdagnacht en gisternacht weer. "En denk nou niet dat het dat is. Er is hier on langs bijna een kind verongelukt. Je wordt Van het kastje naar de muur gestuurd bij de gemeen te. Ze beschouwen het hier als een a-sociale zooi. Nou dan gedragen we ons daar maar naar, vindt u ook niet? En natuurlijk houdt wethouder Verboom zich voor de zoveelste keer niet aan de regels. Hij komt zijn beloftes niet na. Maar dat zijn we van hem ge wend". De bewoners van de Vervérstraat zijn van plan nog meer acties te gaan voeren, maar daarover la ten ze niets los. Ook de politie kwam even een kijkje nemen, maar trad niet op. De straat bleef opgebroken en tegen enen ging men maar slapen. Want zo snel werkt de gemeente ook weer niet. DONDERDAG spreksavond Baha'i Gemeenschap. 8 Nieuwe Rijn 20 a. Theehuis van de Leidse werkgroep HomoflUe/COC. 8 - 10 30 uur nam. Begijnhof -2. sexueel-informatiecen trum "Begijntje". 7 30 - 9 uur nam. Steenstraat 1 b. Wereldwinkel Lei den. 12.30 - 9 uur nam Gemeentehuis. Warmond commissie financiën en economische aangelegen- VRIJDAG Stadsgehoorzaal, Beethovencyclus Milieuhygiëne, 4.30 Twentwel. voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Herenstraat 45, gebouw Staalwljk jeugdsociëteit Time. 7.45 - 11.30 uur IN LEIDERDORP Burgerlijke stand 'Open huis' LEIDEN De groep 7152 (voor ho mofiele en biseksuele vrouwen) or ganiseert vrijdagavond 6 juni een open huis. Dit open huis wordt ge houden in het gebouw aan de Nieu we Rijn 20a. Aanvang 20.00 uur. teur-bespelers van elektronische or gels. Donderdag is er de hele dag vlooienmarkt terwijl 's middags om 2 uur het orgelconcours wordt voort gezet. 's Avonds is er op de Luifel baan het feestelijke slot van de avondvierdaagse. Vrijdagavond half 8 zal er een merkwaardig evenement plaatsheb ben: terwille van een prijsvraag in een huis aan huis uitgegeven Luifel- baanfeestkrant worden vijftien win keliers van de Luifelbaan en omge ving nauwgezet gewogen. Het gaat om het totaalgewicht van het gezel schap. Wie dat gewicht goed raadt, kan een draagbaar tv-toestel winnen terwijl er ook nog andere prijzen be schikbaar zijn. Zaterdag 7 juni komt de hoofdscho tel van het feestprogramma: een Verenigingsmarkt, die om half 10 door burgemeester Staab zal worden geopend, met medewerking van het kinderkoor van Cantate Domino. Een 60-tal verenigingen zal zich in marktkraampjes op de Luifelbaan aan het Wassenaarse publiek presen teren. De gehele dag door treden er verenigingen op het podium op: de accordeonvereniging DVS, de wereld winkel met een rollenspel, de sport vereniging WIK met een demonstra tie, de drumband van Irene, de har monie Excelsior en de sportvereni gingen Irene en Snel en Lenig. De verenigingsmarkt zal tot 5 urn 's middags duren. LEIDERDORP Mevrouw D. Tichler, wethouder van onderwijs in Leiderdorp, staat maandag 3 juni voor de nieuwbouw van het Leids Opledingsinstituut voor Analisten Inbraak in modelwoning LEIDEN In een door V. en D. in gerichte modelwoning aan de Punter- werf in de Merenwijk is gisteravond ingebroken. Er werden o.m. een kleurentelevisietoestel en een platen speler weggenomen. De gestolen ap paratuur zou een waarde van onge veer f3500 vertegenwoordigen. De daders zijn de modelwoning binnen gekomen door een ruit te vernielen. Uit de auto van een Haarlemmer straatwinkelier zijn in de nacht van maandag op dinsdag dertig dozen met servies weggenomen. De auto waarvan een zijruit werd vernield, stond geparkeerd op het Vrouwen kerkhof. Het gestolen serviesgoed had een waarde van f 500,-. Dodelijk ongeluk VOORSCHOTEN De 82-jarige B.J. van Santen, Leidseweg183, is gisteren bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. De heer Van Santen stak over het zebrapad en werd aangereden door een auto, bestuurd door een 25-jarige inwoner van Voorschoten. Deze verleende, zonder noodzaak voorrang aan een vaaf de Mozartlaan de kruising met de Leidseweg oprijdende auto. Hier door zag hij de overstekende heer Van Santen niet. "telefoon 25260 Ververstraat Elders op deze pagina de protest actie van zeer strijdbare bewoners van de Ververstraat. Diezelfde bewo ners hebben in het "Ouders op her- haling"-project een rehabilitatieplan opgezet en uitgewerkt. De resulta ten daarvari zijn gebundeld in een boekwerkje, dat ontzettend aardig aandoet en dat je geboeid leest. Bewoners hebben een historisch overzicht gemaakt over het ontstaan van de buurt en over de naam. Dat zijn de "leuke" dingen van de buurt. Maar er zijn ook "nare" zaken te melden. Sommige huizen staan al erg lang leeg en de renova tie komt maar niet op gang, zodat de buurt steeds meer gaat verpau peren, zeggen ze. De buurt in actie. "Waar vier jaar geleden nog iedere dag auto's raas den, is nu een gezellige speelstraat gekomen. Maar daarmee zijn de problemen de buurt nog lang niet •uit. Wat zou het toch heerlijk zijn voor onze kinderen, als er een buurt huis zou zijn. Daar zouden niet al leen de kinderen blij mee zijn maar ook de ouders. Het buurthuis zou bijvoorbeeld gebruikt kunnen wor den vóór sjoel- en kaartavondjes, al dus de Ververstraat. Goed, en dan komen er verslagen met wethouders, de wijkagent, re novatie en bomen en struiken. Ver slagen gemaakt door de bewoners. Markt Het tweejarig bestaan van de Oegstgeester markt werd druk ge vierd. De kopers en koopsters kre gen bij hun aankopen gratis loten in de handen gestopt, die volgende week moeten worden ingeleverd. Men kan zowaar een groeifiets winnen. Nou, dat hadden we niet durven dro- Redactie Paul Wolfswinkel Art. 69 zegt dat het verboden is aan de weg in een raamkozijn te zitten of te liggen. Dat geldt ook voor de stoep en de drempel van een gebouw. Ook het leunen tegen deuren of ra men van een gebouw is verboden, evenals het zich zonder redelijk doel ophouden in een portiek of poort. Maar als de gebruiker van het pand het goedvindt, mag het weer wel. Zo zie je maar weer. Vindt hij het echter niet goed, dan hangt de "dader" een boete van maximaal vijftig gulden of één week cel boven hét hoofd. SJJO Drempel bloemlezing uit het Morgen: open huis SJJO (Jonge renwerk) Oegstgeest. Van half 7 tot 8. Vrijdag: idem, van half zeven tot acht. Werkstukken, informatiestand volksdansen, kartonweven. Informa tie: Lijtweg 9 of telefoon 54508. In Oegstgeest. Deze nieuwbouw dient ter vervan ging van de oude gebouwen aan de Leidse Oosterkerkstraat. Daar is men in 1964 met een avondcursus be gonnen. Het nieuwe gebouw komt naast de in aanbouw zijnde Leidse School voor Detailhandel achter het L.O.I.- gebouw en zal een bruto-inhoud heb ben van ca 22.000 m3. Er wordt in hoofdzaak in 3 lagen gebouwd. Ar chitect is J. J. Kneppers uit Haar lem. Aannemer is Vink en Veenman Noorden B.V. uit Noorden (ZH). De indeling wordt: op de begane grond een aula, gymnastieklokaal met was- en kleedgelegenheid, ver trekken voor directie, leraren en ad ministratie en de bibliotheek. Ook bevindt zich hier de centrale garde robe, 6 theorielokalen en een ruimtë voor leerlingen-activiteiten. Op de lste verdieping bevinden zich een theorielokaal en 5 laboratoria voor respectievelijk: algemene chemie, analistische chemie en natuurkunde met bijbehorende meet- en re gelka mers en werkplaats voor de ama nuensis. Op de 2de verdieping een theorielokaal, 4 laboratoria voor bio logie en cytopathologie, microbiolo gie en klinische chemie. Eveneens met bijbehorende werkplaatsen voor de amanuensis. De constructie van het gebouw is zodanig dat dit later nog met een verdieping kan worden uitgebreid. De meest moderne apparatuur zal in de laboratoria en theorielokalen opge steld worden. Men hoopt in de zomer van 1977 met de bouw gereed te zijn. De nieuwe huisvesting zal het mo gelijk maken dat het instituut haar belangrijke opleidingsfunctie voor ilaboratoriumpersoneel op middel baar en hoger niveau ten behoeve van de chemische industrie, de zie kenhuizen en velerlei universitaire instituten voor het gebiéd van Leiden en omstreken zal kunnen vervullen. Jaarvergadering van PIT '54 en Effect '54 ZOETERWOUDE De beide Zo~- terwoudse tafeltennisverenigingen houden deze week hun jaarvergade ring. Pit'54 doet dat vanavond in 't Don Boscohuis, aanvang half ne gen. Bij de bestuursverkiezing is P. v.d. Salm aftredend en niet herkies baar. Kandidaat voor zijn opvolging is P. v.d. Gent die reeds in functie als wedstrijdsecretaris. Op de voor dracht voor de KTC staan Marian v.d. Helm, G. v. Velzen en P. v. Gent. Zustervereniging Effect '54 heeft zijn leden voor morgen, donderdag, om half acht opgeroepen in Ons Huis. Daar zal ook worden bekend gemaakt wie volgend seizoen in de competitie zullen uitkomen. LEIDEN De PV de Reisduif hield een wedvlucht vanaf Corbeil. De uitslag luidt: 1,2,4 W. v.d. Nieu- wendijk 3,6.8 P Mooten 5, W. de Roode 7. F van Duuren 9- J. van Oosten 10. W. Tolboom. De Vriendenclub hield ook een wedvlucht vanaf Corbeil 1,6,9 10 J. M. Turk 2,7 W. Vijlbrief 3, T. Gijs- main, 4. P. de Jong, 5, 8, Jac. Siera, Leiden Geboren: Dennis z.v. H. Waslander en J. Seijen ten Hoorn, Johanna M. Ch. d.v. D. v.d. Blom en Maandag A. P. M. Berg, Suzanne G. M. d.v. M G Herben en L. B Hol, Jacob zv. J. F. v.d. Hoeven en T. H. Bremmer. Overleden: B. Olgers, 1 Jr. m.. G. Fladderak, 63 jr, echtg. v. H. Schram, J. W. v. Zijst. 83 jr, echtg. v. H. M. Herreur, J. Schijf, 15 jr., m., E. E. Andriessen, 69 jr., geh. gew. m. J. Er inga. Ten Katestraat speeltulngebou w I Bejaardensociëteit Humanitas, 2 - 4.30 Hendrikplantsoen 25.^Leider schap. Nieuwe Rijn staanden. wedu Steenstraat lb. Wereldwinkel 1 12.30 - 6 uur nam. Willem de Zwijger rullavond, 7.30 - 10 i Apotheken VOORSCHOTEN Na 45 jaar als onderwijzeres werkzaam ge weest te zijn in dé St. Jozefschool in Voorschoten verlaat mejuf frouw L. Meijer wegens pensione ring eind van deze maand het on derwijs. Mejuffrouw Meijer is een begrip voor heel rk Voorschoten omdat in de loop van die 45 jaar zeer vele vaders het "abc" bijge bracht heeft en het tot aan de dag van vandaag nog steeds doet aan de kinderen. Haar eerste leerlin gen zijn inmiddels al grootva der. Zij kwam als onderwijzeres in de St. Jozefschool in een perio de dat deze school een zgn. jon gensschool was en enige jaren daarvoor opgericht was. De laat ste jaren is de school opengesteld voor jongens en meisjes en met ingang van het nieuwe school jaar zal de school intensief gaan samenwerken met de Maria- school. Omdat zeer veel Voorschotena ren, als oud-leerling, leerling of ouders van kinderen dit afscheid niet ongemerkt voorbij willen gaan zal in het Bondsgebouw, Leidseweg 100 op woensdag 25 ju ni een officieel afscheid plaats vinden om 20 uur. Bij de RABO-Bank is een reke ning geopend waarop geldbedra gen gestort kunnen worden voor een afscheidscadeau. De postgi rorekening van de RABO-Voor schoten is 390089 met vermelding "Schoolfonds Jozefschool". door de Doeza Apotheek. Lelden en aDO- theek v. Breest Smallenburg, Leiden. Tevens op zaterdag 31 mei tot 1.00 apotheek Noord-Hofland. SOS-dienst - tel hulpdienst, tel. 071— Voor allen die to moellllkbe- Zeeverkenners- centrum bestaat 25 jaar WARMOND Het Zeeverkenners - centrum Kagerplassen viert zater dag het vijfentwintigjarig bestaan met een grote vlootschouw in de Zijl bij het Boterhuiseiland. De jon gens en meisjes die deelnemen aan de show zijn allen leden van de wa terwerkgroep Scoutaing Nederland. Het Boterhuiseiland 's in de der tiger jaren in het kader van de werkverschaffing ontstaan toen de loop van de Zijl werd verlegd door het doorgraven van een stuk grond en *het afsnijden van een bocht in dit vaarwater. Het werd gebruikt als weide- en hooiland en verhuurd als kampeerterrein en aanlegplaats voor zeeverkennersboten. Dit eiland kwam evenals de Boter- huis-molen onder de zorgen van de Stichting Zeeverkennerscentrum Ka gerplassen. Door bemiddeling van de Provinciale Jeugdraad Zuid Holland werd door de Provinciale Waterstaat in 1963 een gedeelte van het eiland van een be planting voorzien teneinde het meer geschikt te maken als kampeertér- rein. Gedurende het seizoen worden veel weekendkampjes gehouden ter wijl een groot aantal groepen jaar lijks op het Boterhuiseiland hun zomerkamp houden. Het aantal meer palen langs de oever is geleidelijk aan mede door toedoen van de Pro vincie Zuid Holland, het Hoogheem raadschap Rijnland en de Gemeen te Warmond uitgebreid en bedraagt thans 70. 9 De Voorschotense wethouder voor financiën, belastingen, be drijven en economische zaken Oos- terbaan, is op woensdag 11 juni verhinderd spreekuur te houden. OEGSTGEEST Het grofvuil wordt morgen opgehaald in: De Kempenaerstraat - Terweeweg Waldeck Pyrmontlaan - van Griet- nuijsenplin - Louise de CoMgmylaam Anna van Burenlaan - Ch. de Bour bonlaan - Oranjelaan - Emmalaan- Boom&traa.t - Juffemmansstr. - Sport manstraat - Spaargarenstraat - Dui venvoordestraat. Verkiezingen sportschool van het jaar Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdae 8.3010.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Burgerraadsman Buro Burgerraadsman. Koornbrug- xteeg 7 (hoek Br eestraat/Koorn brug steeg). tel 071-43171 Spreekuren, ma. van 11.30-14.00 uur do van 19.00-21.00 uur Voor weduwen en weduwnaars Nederlands. Verenlelne .oor wedn- wen en weduwnaars tel. Lelde advies bureau: 61112 Dierenhulpdienst. Anna Paulown&straat 16. Leiden Voor gewonde honden, katten, vogels e.<L Dag en nacht bereikbaar tel 34687 Di erne ambulance Tel 071—84616 Moederhulp Bureau Moederhulp (niet gehuwde moederzorg). Terweepark 2. tel. 51068. mej. J. Schrama (maatschappelijk werkster) Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging. Lelden. hulp bejaarden gezinsverzorging. Koordstudio 25 tot 60-;arlgen Oude Rijn 88, Lelden tel 44000 Voor advies, infor maties etc. Werkdagen van 16-23 uur. OntmoetingsruimtenWerkdagen 's avonds tot 23 uur Zaterdag gesloten, zondag van 20 tot 23 uur Tevens aangepast voor lichamelijk gehandi capten. Elke donderdag van 1616 uur spreekuur Ale Ned Invaliden Bond Koordstudio (Oude Rijn 88): Expo sitie WÜ van Aggelen (tot 14 Juni). Huize St.-Maarten Opvanghuis voor orislsgevallen van ln r. 1- ma» lrfr» WASSENAAR Het laatste nement in een lange serie sportwed strijden, die dit jaar door de Wasse naarse Schoolsportcommissie zijn voorbereid, is een slagbal toernooi voor jongens en meisjes van de ba sisscholen op woensdag 11 juni. Om half 2 beginnen de wedstrij den op de schoolsportvelden aan de Prinsenweg. De deelnemende school- ploegen zijn in vier poules onderge bracht. Om half 4 worden de halve finales gespeeld, om 4 uur de finales. Daarna (ongeveer 16.45 uur) volgt de uitreiking van de prijzen van het slagbaltoernooi, maar ook van de totaalprijzen van het gehele seizoen en de bekendmaking van de school, die de titel "sportschool van het jaar" mag voeren. Het gedeelte van de Johan Wil lem Frisolaan, liggende tussen de Prins Mauritslaan en de Juliana van ►Stolberglaan in Voorschoten zal wor den herbestraat. Tijdens de uitvoe ring van deze werkzaamheden, die cngeveer 3 weken zal duren, zal het onderhavige weggedeelte gehee) voor het doorgaande verkeer zijn afge sloten. nood verkerende moeders deren Sint. Jacobsgracht 1. dag >- nacht bereikbaar. TeL: 32187. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidscb Dagblad B.V Witte Singel 1 - Leiden. Postbus 54 Giro 57055. Telefoon directie en admini stratie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement r 35,90 Per post t 40.30 Jaarabonnement f 132.10 Jaarabonnement per post f 149.70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden t>t) vooruit betaling te voldoen Bij automa tische overschrijving geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18 0020 00 u Zaterdag van 16 00—18 00 uur Telefoon 071-30500 Indien m gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2