Hoge rente! 'Strangers': succesvol totaal - ballet - theater 'n Nostalgisch avondje met Frank Sinatra rffv)vandaag toege/icfriI ...en gisteren} op de nieuwe VisteTermijnSpaarrekening met een looptijd van7jaar. Jazz op zolder van Hot House RADIOPROGRAMMA TV morgén] DINSDAG 3 JUNI 1975 AMSTERDAM Gisteravond in N? AMSTERDAM Gisteravond in de omgeving van het Amsterdamse Concertgebouw. Bij de artiesteningang staan twee kolossale vrachtwagens geparkeerd die de ongelofelijke hoeveelheid ma teriaal hebben aangevoerd om de "Voice" te laten klinken. Achter de bus met vijftig muzikanten stopt een taxi. Twee meisjesin avondtoilet stappen uit. Zij dragen schalen voor zich uit met lekkere hapjes onder cel lophaan. Naar de kleedkamer van meneer Sinatra. Een Hollandse "bul dog" in bruin slobberpak houdt de wacht bij de artiesteningang. Zijn gezicht is een opeenhoping van arg waan en vuistklare paraatheid. Zelfs de commandant van Franks bewa kingsdetachement een gebrilde Jongeman met een door zenuwen vertrokken snuit mag zich bij de buldog niet in een aparte behande ling verheugen. De buldog blijft nors. Dat is zijn opdracht. De jet set rijdt voor. Alles wat in ons land op het podium staat, wat plaatjes fabriceert met een goud randje of geregeld de buis frequenteert ver schijnt in de outfit, die bij zo'n avond past. Zij wordt vergezeld door mooie vrouwen en mannen, die de Spaanse zon al vroeg hebben geno ten. De toeschouwers op het trottoir prevelen de namen: Willy Alberti, Toon Hermans. Ramses, Ria Valk, Willem Duys, Willeke en haar nieu we vriend, Ben Cramer, Conny Van den Bosch, Eddy Christiani, Harry van Hooff, Toney Eyck. Schitte rende avondtoiletten, ingewikkelde kapsels en decolleté's die het afwen den van de ogen tot een verkramp te bezigheid maken. Frank Sinatra, omgeven door de traditionele body-guards, arriveert om vijf voor half negen. Hard kop petje, hypernerveus, geen das. In een flits verdwenen achter de deur van eèn zij-ingang. De zaal. Een merkwaardige sfeer van verbonden- beid. Mensen praten tegen vreem den zoals dat gebeurd op de tribune bij een Europacupwedstrijd. De har de stories over de "gangster" hebben op dit publiek geen vat gekregen of eerder een tegenovergesteld effect bereikt. Men wil hem zien die mee dogenloze carrièremaker, zich met hem identificeren. Ver boven het kwalijke van zjin turbulente levensstijl - of juist daar door - torent hij uit als een mo nument van de lichte muze. Frank Sinatra is de nostalgie, het Jeugd sentiment, de glamour en nog altijd het beste voorbeeld van een idool. De man die driemaal zijn dreigende ondergang overwon, die zovele on uitwisbare in de herinnering van miljoenen heeft gegrift, is in de na bijheid. Dat is de achtergrond van de grote opgewondenheid die toe neemt als het orkest plaatsneemt. Even geduld nog. Het publiek moet hunkeren, spijkerharde wet in de showbusiness. Daarom eerst vijf meis jes uit Dublin, die in de close-har- mony-styi van de Sweet Dames zorgen voor het opwarmertje. Op dat moment al staat vast dat Fran- kie door een schitterend orkest wordt ondersteund. Half tien. Twintig minuten pauze. De spanning neemt toe. Terug op de plaatsen, schijnwerpers op het po dium, licht in de zaal uit. Nog juist ziet t publiek Elisabeth Taylor ver schijnen met haar Hollandse gelief de Henry Wijnberg. Klaterend ap plaus voor de schoonheid die zij nog altijd bezit. En dan. Hoog boven zwaait de deur open. Frank Sinatra. Omge ven door zijn bodyguards daalt hij hij de trap af. "The Voice" is bin nen. Wat kan een man ontketenen die gewoon over het podium stapt grimmig lachje om de mondhoeken, armen eventjes opgeheven om te danken voor de lawine van aanhan kelijkheidsbetuigingen. Of is het die donderende introductie van het or kest, het gevoel dat hier echte show business wordt bedreven? Frank zingt. Een golf van nostal gische herkenning spoelt door de zaal. Nu kijken wat ie doet, het ge heim proberen te ontdekken van zijn vakmanschap. Waar komt die geheimzinnige kracht vandaan die hij uitstraalt als geen ander? Bene den in de zaal zit Toon Hermans. Hij beweegt mee met het ritme, kan niet rustig blijven in zijn stoel. Frank zingt. Niet met de stem van een oude man. Die stem klinkt ver rassend helder, sonoor in de laagte Een avondvullend ballet op rock-muziek: zo'n ambitieuze on derneming is een doorslaand succes of valt als een baksteen, een tussenweg is er niet. Met „Strangers" van de Amerikaanse choreografe Jennifer Muller bleek het Nederlands Dans Thea ter gisteravond bij de première in Amsterdam ongetwijfeld dat doorslaand publiekssucces in handen te hebben, ook al vertoont het ballet zwakke plekken en is het niet op alle punten duide lijk. Maar het is een goed stuk totaal-ballet-theater: bewegin gen, toneelbeeld, muziek, belichting zijn tot een zinvol geheel verweven, al is dat zinvolle wat eenzijdig vrouwelijk. Maar wat wil men, met de Emancipade op een steenworp afstand. Thema: man en vrouw leven in een eigen wereld, ze zijn vreemdelingen voor elkaar, maar, in de visie van de choreografe, ze gaan tenslotte toch hand in hand de toekomst tegemoet. Dat echtpaar ziet men de gewone ochtendlijke bezigheden doen: wakker worden, zich wassen, ontbijt klaar maken en zo verder. Om hen heen worden hun innerlijke belevingen gedanst. De man blijkt een oerdier, dicht bij de aap en verder hoogst animaal. De vrouw is de verfijnde, enerzijds romantische, anderzijds gesteld op sociaal contact de Amerikaanse matriarche. En dat wordt allemaal gedanst. Eerst het ontwaken van de man: de apen bevolken zijn geestelijke wereld, zoals zij dat ook het theater, bij de entree, in de gangen en foyers en in de zaal, doen. Door die wereld loopt een Tarzan met zijn zoontje (een schattig knaapje Jean-Lout Delacourt die de show steelt) en de bijbehorende Jane, en op jungle-muziek van Burt Alcanta ra maken zij hun „primitieve," erotische dansbewegingen. Daar tegenover dan die droomwereld van de vrouw: romantische lyriek in de bewegingen, de zoetelijke romantiek van de Amerikaanse zuidelijke staten („Gone with the wind"), de sociale beschaving ('gracious living'). Het thema is, zo uitgespeld, wat naïef (maar de inhoud van Giselle en Zwanenmeer haalt ook geen hoge literaire cijfers), maar het blijkt een vehikel voor theater. Danskunstig bezien vervalt Jennifer Muller nogal in herhalingen: haar bewegingen komen steeds weer terug. Maar ze redt de zaak door de vaart, die zij de voorstelling heeft meegegeven: die duurt honderd minuten, en men krijgt als toeschouwer geen kans zich te vervelen, er gebeurt steeds wel iets. Op tweeërlei niveau: het echtpaar gaat verder met de ochtendlijke zaken, Marco Kalisch en vooral Yteke Waterbolk doen dat van heel goed tot schitterend, en op dat andere niveau de gedanste droomwereld van beiden. Daarbij zijn Juweeltjes van dansmime te zien: Gerard Lemaitre bijvoorbeeld danst en mimet (met de even komische Marily Lewis) een nacht- ADVERTENTIE m Eerste inleg en verdere Gedurende de looptijd bijstortingen tenminste kan niet tussentijds f i.ooo,-. over het tegoed worden Gestorte bedragen zijn beschikt. niet aan rentewijzigingen Direct ingaande onderhevigdagelijkse renteberekening. Nrib nederlandsche IVlD middenstandsbank clubentertainer met alle loze Ameri kaanse gladde elegance van zo'n man. Sheri Gaia danst met haast roekeloze vurigheid, al die anderen, de grote bekende namen van het Dans Theater met geweldige in^et. En ze maken zelfs van te cabaretachtige en kinderlijke onder delen, zoals de ,dans van de afwas", nog iets amusants. De aankleding van William Katz is uiterst vindingrijk, met het orkestje op een houten stellage achter op het toneel, knappe decors en simpele, kleurige kostuums (en een uitste kende belichting). De muziek van Burt Alcantara is niet egaal van kwaliteit, maar vooral in de lyrische gedeelten fraai. Twaalf musici, onder wie grote namen als Wim Overgaauw en Rob van den Broek, speelden de moeilijke muziek van Alcantara voortreffelijk. JAAP JOPPE De Stichting Jazz-zolder Hot Hou se aan het Rapenburg 24 te Leiden organiseert deze maand een drietal jazzconcerten. Alle concerten begin nen om 22.00 uur. Vrijdagavond aan staande treedt in Hot House het Fer dinand Povel/Frans Eisen Kwartet op; vrijdag 13 juni staat het Hans Dulfer Ritmo Natural op de plan ken; vrijdag 20 juni, de laatste avond van het seizoen, is gereser- serveerd voor The Caledonians, een 18 mans Big Band uit Noord-Hol land. Joe Walsh en The Eagles' in Rotterdam DEN HAAG De Amerikaanse westkustgroep The Eagles en hard rock-, blues- en country-gitarist Joe Walsh concerteren pp 18 Juni in het sportpaleis Ahoy in Rotterdam. Daarmee gaan de oorspronkelijk voor 14 en 15 juni aangekondigde con certen in Rotterdam en in Amster dam niet door, aldus impressariaat Acket en Mojo. "The Eagles" wordt gevormd door Glenn Frey, gitaar, slide en zang, Randy Meisner, bas en zang, Bernie Lea don," gitaar, zang en banjo en Don Henley, drums en zang. Wie er met Joe Walsh meekomen is nog niet bekend. Overigens is het pop-concert, dat Billy Cobham en zijn band in het Holland-Festival geven, van 7 Juni naar 18 juni verplaatst. Het wordt gegeve nn 't Concertgebouw in Am sterdam. Een auteur van science-fiction- boeken, die behoort tot de Russische afdeling van Amnesty International, is uit de officiële schrijversbond ge zet. Dit hebben literaire kringen in Moskou bekendgemaakt. Het gaat om de 56-jarige Oekrainse schrijver Mikola Rudenko, die onof ficieel te horen heeft gekregen dat de maatregel tegen hem is genomen omdat hij lid was van een bour- geois-organisatie. Toon Hermans en Ramses Shaffy wachten voor het Concert gebouw in Amsterdam op het Grote Gebeuren. en met een expressie die bezonkener is dan ooit. Frank zingt het beken de repertoire dat nooit verveelt: "You are the sunshine of my live", "Bad Leroy Braun", "Strangers in the night" dat hij zelf verafschuwt, "My way", "Chicago" en "The lady is a tramp". Het publiek reageert uitzinnig, be wondert de vakman die met het knippen van de vingers, het even di rigeren van het orkest, het gaan zit ten op een krukje, het nippen aan 'n glaasje "thee" ("wie niet gelooft dat het thee is kan van mij een Audi krijgen als ze gelijk hebben") won derlijke effecten bereikt. Die Audi slaat op zijn aversie tegen de Duitse journalisten. Frank kan moeilijk verkroppen dat het publiek in West- Berlijn hem niet lustte. "Iedere vijf endertig jaar pakken zij een of an dere grootheid. Eerst waren jul lie het nu ben ik het." Ik koop heel West-Berlijn. Dan maak ik er een buitenplaats van". Anderhalf uur duurt het optreden. Het publiek komt voortdurend over eind. Zo'n theaterpersoonlijkheid heeft het zelden gezien. Frank zingt ook zonder orkest, alleen met piano of gitaarbegeleiding. Ragfijne balla des waarin zijn stem ook dan nog steeds verrukkelijk klinkt. Om kwart over elf loopt Siïiatra van het podium. Onherroepelijk af gelopen. Geen toegift voor het publiek dat opdringt naar het po dium. Frank is al onderweg naar Schiphol. Terwijl de mensen nog stampen en gillen. Roepen om "The Voice" die binnenkort zestig Jaar wordt. 'Nieuwe Scène' terug met arbeidersrevue De Nieuwe Scène uit Antwerpen, na een "Mistero Buffo" al een be roemde instelling in ons land, heeft zich andermaal in het Holland Fes tival getoond, nu niet gravend in de geheimnissen van het katholisisme maar vanuit het sociale engage ment, dat deze Vlamingen beweegt dichter bij huis met een soort ar beidersrevue "Ballade voor grote en kleine poppen". De al vroeger succesvolle combi natie van schrijver Dario Fo en de eveneens Italiaanse regisseur Arturo Corso kwam opnieuw in actie, dat wil zeggen dat uit een reeks tek sten van de arbeidersschrijver Fo een keuze werd gemaakt, die dan ook nog een omwerking kregen met Belgische accenten. Aldus is deze ballade een mengvorm geworden van volkscultuur uit Italië en Belgie in de eerste plaats, maar stellig ook met een international reikwijdte. Deze tweede prestatie, waarmee de Internationale Nieuwe Scène ons land bezoekt - gisteravond ging de eerste voorstelling in de Rotterdam se Schouwburg, waarna uitvoeringen in Delft, Scheveningen en Amster dam volgen - zal zeker niet dezelfde verrassing wekken, welke de eerste confrontatie oplever de. Daarvoor zit de heer Brecht voornamelijk in de weg, die het lied van de geldverslindende bazen en de uitgeknepen ploeteraars al met te scherpe en te geniale spot heeft gezongen om daar nog overheen te kunnen reiken. De fabel van hoeden en petten betekent de start van een strijd in sketches, monologen en liedjes gevat tussen de kleine poppen uit de titel en een meer dan mensgrote kapitalist. Een strijd aan te binden tegen de klassemaatschappij, tegen de onmenselijke werkomstandighe den, gelukkig ook niet altijd zonder zelfspot want „ons heilig ideaal" draagt, zo pleegt het, maar zelden humor met zich. „Ballade voor grote en kleine poppen" betreft een charmerende revue om naar te kijken doorgaans met in haar middelen kenmerken (poppen en stokken, commedia dell'arte-achtige mannetjes) die de hand van Arturo Corso verraadden. Wannes van de Velde componeerde uitstekende muziek, die bovendien volwaardig werd gespeeld en gezon gen. De strijdbare ambitie van dit dichter bij de actualiteit opererende spel dan „Mistero Buffo" vroeg eigenlijk wel een grotere verstaan baarheid in de gezongen gedeelten dan nu bereikt werd. Een ander bezwaar: de Italiaanse verhouding tussen links en rechts ligt anders dan in West-Europa. De roep om een sterke man deed niet erg gezond aan binnen de wat simpele, ongenuanceerde contrasten, die zich vanuit Italië gemakkelijker laten begrijpen dan vanuit Belgie. De Vlaamse acteurs en actrices, die Fo's „Ballade voor grote en kleine poppen" presenteerden zich zingend uitstekend. Jan Decleir bleek het meest veelzijdig in de produktie van de Nieuwe Scène. PIET RUIVENKAMP NEDERLAND I 18.45 Minimolen (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Boy Dominic, tv-serie (NCRV) 19.30 Naar de eilanden van Indonesië, tv-serie afl. 5 (NCRV) 20.00 Journaal (NOS) 21 Denkend aan Limburg: Spel zonder grenzen (NCRV) 20 45 Hier en nu (NCRV) 21.05 Spel zonder grenzen: internationaal spelprogramma (NCRV) 22.30 Hier en nu (NCRV) 22.50 Geestelijke liederen (NCRV) 23.05 Den Haag vandaag (NOS) ?3.20 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.15 Het menselijk lichaam - les 12 (TELEAC) 18.45 Kortweg (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 De Waltons, tv-serie (EO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Freedom lost, natuurfilm (EO) 21.15 Nader bekeken (EO) 21 45 Muziek motief op herhaling (EO) 22.45 Tenslotte (EO) 22.50 Journaal (NOS) Op het Vrijtfiof in Maastricht wordt vanavond het Spel zonder grenzen" gespeeld. Behalve de Maastrichtse ploeg nemen aan deze wedstrijden deel de teams van Rochefort (België), Zermatt (Zwitserland), Bietigheim-Bissingen (Duitsland), Narbonne FrankrijkSwansea (Groot-Brit- tannië) en Bracciano (Italië). De tv-presentatie (vanavond van 21.05 tot 2^.30 uur op Nederland I) wordt verzorgd door Barend Barendse en Dick Passchier. •kCarel Heinsius en Franz Arnold draaien vanavond (21.45 uur), Nederland II) in de EO-studio de ampex-opnamen terug van de optredens van Gert Timmerman, Evie Torn- quist (Zweden), The Imperials (Amerika), Tyrone M. Bragg, Ingamay (Zwedeni, Diane Susek (Amerika), Nils Börge Garth (Zweden), Pelle Karlsson (Zweden) en The Rambo's (Amerika) AL deze artiesten zijn in het programma 'Mu- ziekmotief' verschenen. „All in the family" met Archie en Edith Bunker was gebaseerd op „Tot de dood ons scheidt" (om even de Nederlandse titel te gebruiken) van de Engelsman Johnny Speight, die nu bezig is speciaal voor de Nederlandse tv (met name voor de KRO) een serie te schrijven, die door Berend Boude wijn geregisseerd zal worden. „AU in the family", op zijn beurt „gewon' weer „Maude", een serie waarvan we gisteren via de TROS de eerste aflevering zagen. Hoofdpersoon erin is Beatrice Arthur, een nicht van Archie Bunker, zodat we rustig van nepotisme mogen spreken in de Amerikaanse seriewereld. Waarom, zo kim Je je afvragen, „AU in the family" wel leuk, en zelfs nog steeds leuk, en is „Maude" niet leuk, althans niet leuk genoeg om mij aan het lachen te krijgen? De serie is toch kennelijk vanuit hetzelfde uitgangspunt gemaakt als „All in the family" en bijvoorbeeld „M.A.- S.H.", dat wil zeggen dat er een vrij simpele komische situatie wordt gecreëerd, die vervolgens op cabaret achtige wijze wordt ingevuld. Maude zegt iets, haar dochter Carol antwoordt met een wise-crack alias spitse geestigheid, waarop haar binnenkomende stiefvader Arthur daar weer overheen komt met de alles overtreffende grote grap.... Dat heeft natuurlijk niets te maken met de schildering van het werkelijke leven, maar dat hindert ook niet, de afspraak tussen de tv-makers en de tv-kijkers is, dat we al die mensen als voertuigen van de grappen beschouwen. Dat neemt niet weg dat die voertuigen pas geaccepteerd worden, en pas echt leuk worden gevonden, als ze toch nog menselijke trekjes herbergen. In „M.A.S.H." bijvoorbeeld beantwoordt Radar in hoge mate aan dat ideaal en in „AU in the family" eigenlijk aUe vier de hoofdpersonen. Bij het kijken naar „Maude" bekroop mij de grote vrees, dat geen van de hoofdpersonen die extra kwaliteit vertonen, waardoor zij louter en aUeen de vervoermiddelen voor de grappen worden. Het hangt af van de kwaliteit van die grappen of Je nog bereid bent af en toe te lachen. Arthur trok zijn broek uit. Meer zou ik niet hoeven zeggen, maar ik wil toch nog een voorbeeld geven van de krampachti ge, achter de schrijftafel bedachte grapjasserij die werd uitgesproken. Toen ze even boos was op haar buurman zei Maude tegen Arthur: „Haal een vis uit de koelkast en gooi ze samen voor de zeehonden". Tja. NICO SCHEEPMAKER DINSDAG 3 JUNI de PSP KRO 18.30 Nws. 18.41 Echo Hilversum III Ieder heel KRO: 9.03 Pep op drie. s op Je boterham. (S) Drie draait 18.50 (S) Lichte grammofo< 19.00 (S) Bel Canto op de zoi 19.45 Instemmen met velen: het ge- op verzoek. 12.03 (S) Drie tussen 2o5oen(S middag. KRO's pauzeprograj Popkontakt. 16.03 De Hitmeesters: 22.40 Radiojournaal. 22.50(S) Vanavond laat nieuws. 23.20 (S) Er floot een vogel in de wei. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum H 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.2 t Engelen-show. 19.25 (S) Ik hoor, ik hoor wat u (wel licht) niet hoort, disco-causerie. NOS: 19.50 Den Haag Vandaag. 20.00 Nieuws. 20.05 Hol' sopraan c KRO: 22. schoolmeester. 23. mermuziek. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum III NOS: 18.03 De vakaturebank. 18.10 Joost mag niet eten. VARA: Drie loopt achter: poprekonstruktie. 20.02 (S) NAshville. 21.02 (S) Jazz en Blues. 22.02 (S) (P)opdonder. 23.02 (S) Wach ten op middernacht. 0.02 (S) Nacht drie-draai. 2.02 Help! Een programma voor de werkers in de verzorgende en verplegende beroepen. 4.02 Truck, een programma voor vrachtwagenchauff- feurs. KRO: 6.02-7.00 (S) Scheer Je weg. WOENSDAG 4 JUNI Hilversum 1 TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Ont- bijt-soos (7.30 Nieuws. 7.41 Aktua. 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de huis vrouw). 9.00 (S) Wegwezen, met tips voor trips. 9.30 Van heinde en verre: licht muziekprogramma. 10.00 (S) Ka- boutertijd. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Sphinx: een programma voor de vrouw. 11.45 (S) Café-chantant: liedjes en muziek uit de goede oude tijd. 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Aktua. 13.15 (S) Sport na sport: programma voor jonge luisteraars. 13.45 (S) Koorzang en klas sieke orkest muziek. 14.15 (S) Close- TROS: 15.30 (K) Motormuis. kinder programma. 15.35 (K) De Boefjes. Jeugdserie. 15.55-1.7.00 (K) De kleine prinses, kinderserie. VPRO: 18.00 (K) Parasolpolka uit vissen, Russische te kenfilm. 17.09 Zwijgen is goud. slap sticks. 17.44-17.50 (K) Popeye. teken film. NOS: 18.45 (K) Minimolen. 18.55 (K) Journaal. 19.05 (K) Van gewest tot gewest. Socutera: 19.50 (K) Film *T-Jandse Rode Kruis. 20.00 P.P.: 20.20 Uitzending NOS: 20.30 (K) The Prodigal Daughter, tv-spel. 21.20 (K) ^£rai?lek- 2135 (K> Studio sport. 22.00 Den Haag vandaag. 22.15 (K) Zienwwijze. 23.25 23Ï60 (K) Journaal. Nederland H NOS: 18.45 (K) Kortweg. 18.55 (K) Journaal. IKOR: 19.05 Jouw wereld. Programmaserie. IKOR- KRO/RKK: 19.30 Kenmerk. NOS: 20.00 (K) Journaal. VPRO: 20.21 (K family, Amerikaanse tv-serie. 21 10 Prelude to war (1943). dokumen- taire serie. 22.00 (K) Zendtijd i Verboni-* kprogrj 23.20 (K) Journaal. DUITSE TV DINSDAG 3 JUNI Duitsland I 17.55-18.00 (K) Journaal. (Regionaal programma NDR: 9.30-10.00 (K) Sesamstrasse. 18.00 (K) Informatief Progfa^a- 18.30 (K) Aktualiteiten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Nordschau magazine. 19.26 (K) Lokal seite unten links, tv-serie. 19.59 (Z/W) briek van het Ministerie van" "Önder- wjs en wetenschappen. Hilversum II VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend- samstrasse). 18.05 (K) Lokal seite w ten links, tv-serie. 18.40 (K) Aktuali teiten. 19.20 (K) Graaf Luckher- Zee duivels wereldreizen en avontuur, tv- leuwsprogramma met aktua liteiten en muziek. (8.00 Nieuws). 9.00 (S) Orkest Malando met zangsolisten. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Radioweekblad. 11.00 Nieuws. NOS: 11.03 Bopthema's en swingses- slons: Jazz uit de Jaren 1936-1955. 11.30 Spiegel van Duitsland: informa tie en muziek uit de Bondsrepubliek. VARA: 12.00 Westerbork - Centraal: rechtstreekse gesprekken. 13.00 Nieuws. 16a00Nlfuwï ll.ol^Twïe hëflt1AntJe Vrellng gezien?, hoorspel. 17.05 (S) Uit het muziekalbum van Paul God- Journaal. 1.30-22.50 (K) Journaal, kommentaar i weerbericht. Duitsland II 16.30 (K) Programma voor de oude generatie. 17.00 (K) Journaal. 17.10 (K) Gevarieerd kinderprogramma. 17. (K) Aktualiteiten en muziek. 18.20 (K) Mannerwirtschaft, tv-serie. 18.55 (K) Barbapapa. 19.00 (K) Journaal. 19.30 (K) Ehen vor Gericht, tv-rechtzaak. 21.00 (K) Journaal. 21.15 (K) Infor maties en meningen over een aktueel thema. 22.00 (K) Filmforum 22.46

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 5