jjgjjp de rijksoverheid vraagt lo lo typisten PERSONEEL JONGE BOEKHOUDER soneel PERSONEEL! .PERSONEEL \penso afdelings secretaresse personeelszaken administratief medewerker Organisatie-Adviesbureau Museier b.v. Zwaluwplein 15 - Bergschenhoek medewerker afdeling volksverzekering (mnl./vrl.) assistent-accountant administratief medewerker medewerker hoofd bureau algemene zaken (mnl./vrl.) secretaressen/ secretarissen administratief medewerkers (mm ,/vru Doktersassistente eerste medewerker PERSONEElPersoneel 'PERSONEE personeellid PERSONEEL pew»*! personeel PERSONEEL personeel "wsmie Het Ministerie van Economische Zaken vraagt Vereist: Salaris, afhankelijk van leeftijd, MULO/MAVO-opleiding, opleiding en ervaring, diploma typen. max. f 1556,- per maand, B.v.k. enige jaren type-ervaring, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Standplaats: 's-Gravenhage. Het salaris is exclusief 7\ vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-1339/1158 (in linkerboven hoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst. Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. s» FELICITAS B.V. Op onze administratie hebben wij plaats voor een Zijn leeftijd zal liggen tussen de 20 en 23 jaar. Middelbare opleiding en bezit van of studerend voor het diploma M.B.A. is een vereiste. Belangstelling voor een geautomatiseerde administratie kan een aanbeveling zijn. Sollicitaties schriftelijk onder de letters AD of telefonisch (vraag naar onze heer De Vriend) aan ons adres Splmterlaan 134, Leider dorp. Telefoon 07199210. Ons bedrijf, de Hollandsche Constructiewerk plaatsen bv, is gespecialiseerd in alle soorten staalconstructies, zoals: offshore constructies, kantoor- en fabrieksgebouwen, standaardhallen, parkeergarages, bruggen enz. Welke jonge vrouw heeft interesse in een verantwoordelijke baan van vertrouwelijke aard? U? Dan zou bovengenoemde functie bij ons bedrijf iets voor u kunnen zijn! U moet accuraat zijn, type-vaardigheid bezitten, alsmede over administratieve ervaring beschikken. Opleiding tenminste MAVO-niveau. Leeftijd 20 tot 25 jaar. Uw eigenhandig geschreven brief met opgave van leeftijd, opleiding, eventuele ervaring en verlangd salaris te richten aan het hoofd personeelszaken van bovengenoemde onder neming, postbus 56, Leiden. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Op klein maar sfeervol kantoor is plaats voor (mannelijk of vrouwelijk) Onder leiding van de Hoofdadministrateur, zal de geschikte candidaat, na korte inwerkingsperiode zelfstandig moeten optreden t.a.v. factuurverwerking administratie van en controle op contante ontvangsten toezicht houden op mechanische verwerking van de finan ciële administratieve gegevens Accuratesse, snelheid van begrip en handelen, zelfstandigheid en vlotte omgang met anderen, zijn belangrijke pluspunten. Brieven met opgave van ervaringen, mogelijke datum van indienst treding en andere bijzonderheden aan: (speciaal voor kleine en middelgrote ondernemingen) vee. nr. 5-129511158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor Sociale Voorzieningen, Directie Sociale Verzekeringen Taak: o m. voorbereiden van wetsontwerpen en algemene maatregelen van bestuur en ministe riële beschikkingen, behorende tot het terrein van de volksverzekeringen; opstellen van toe lichtingen bij bovengenoemde ontwerpen; op stellen van beleidsnota's; afhandelen van en supervisie over correspondentie, de volksver zekering betreffende. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Vakdiploma Sociale Verzekering en ervaring met uitvoering volksverzekeringen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 3937,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-0630/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Hoofdafdeling Financiën en Comptabiliteit, Afdeling Controle Vereist: tenminste de diploma's MULO/MAVO en MBA of SPD I of de voorbereidende vak examens van de NIvRA-opleiding. Controle ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, ma f 2567,- per maand. vac. nr. 5-1365/1-158 vooHiet Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Landbouw en de Voedselvoorziening, Directie Algemene Zaken, Afdeling Statistiek en Documentatie Taak: verwerken van economische en statisti sche gegevens op het gebied van de veehouderij; beschrijven van de marktsituatie en opstellen van produktieramingen m.b.t. veehouderij- produkten; doen van meer uitvoerig statistisch onderzoek. Vereist: HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding; economische en/of statistische vorming. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2239,- per maand. (mnl./vrl.) 5-1298/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële en Econo mische Zaken, Onderafdeling Controle Comp tabelen De onderafdeling is belast met het repressieve toezicht en controle op de financiële administra tie van een aantal onder het departement ressor terende diensten en instellingen. Taak: uitvoeren van controles ter plaatse; mee werken aan bijzondere onderzoeken op finan cieel en bedrijfseconomisch terrein; verzamelen en bewerken van statistisch materiaal; opstellen van rapporten, brieven en nota's. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma MBA of hiermee vergelijkbare opleiding op financieel-economisch gebied; ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Financieel Economische Zaken en Comptabiliteit Het Bureau fungeert als stafbureau voor boven genoemde directie en Is belast met op de leiding van de gehele directie betrekking hebben de taken. Taak: de functionaris zal een inbreng leveren bij het adviseren en voorbereiden van maatregelen, die dienen om het werkniveau van de directie verder te verhogen. Die maatregelen liggen op organisatorisch gebied en op het gebied m.b.t. het initiëren van nieuwe activiteiten en procedures; voorts het behandelen van proble men m.b.t. de uitleg en uitvoering van wettelijke voorschriften en uitvoeringsregelingen, de behandeling van personeelszaken van de directie en verrichten van controles op de uitvoering van financiële regelingen alsmede het vervullen van bijzondere opdrachten. Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijk bare opleiding. Een voortgezette opleiding op financieel-economisch gebied strekt tot aanbe veling. Ervaring in een soortgelijke functie (financieel-economisch) b.v.k. opgedaan in overheidsdienst en redactionele ervaring. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f 3334,- per maand. vac. nr. 5-1338/1158 voor het Ministerie van Economische Zaken Taak: typen van brieven en nota's, stenografisch opnemen, bijhouden van een postregister, ge reedmaken van vergaderstukken, regelen van afspraken, ontvangen van bezoekers, bedienen van een telefoon. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; typen, steno Nederlands en enige jaren kantoorervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1658,- per maand, met een uit loopmogelijkheid op grond van diensttijd. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. het Hypotheekkantoor Taak: verrichten van administratieve werk zaamheden t.b.v. de hypothecaire en kadastrale boekhouding zoals: bijhouden van staten en registers n.a.v. binnengekomen akten; behan delen van aanvragen om inlichtingen; beoor delen van ter in- en overschrijving aangeboden stukken en vaststellen van het verschuldigde recht; vervaardigen van reprodukties en typen van uittreksels. Vereist: tenminste MAVO-opleiding en b.v.k. diploma typen. Standplaats: Leiden t.z.t. Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1556,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7} vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Rotim bv Rotim bv is importeur van Bouw-, Wegenbouw- en Grondverzetmachines. Het bedrijf maakt deel uit van Furness nv, welke de moeder maatschappij is van een groep gespecialiseerde ondernemingen op transportgebied en de sector handel en techniek. Wij zoeken op korte termijn e chauffeur (type 1214D). Ford vrachtauto Onze gedachten gaan hierbij uit naar een man van minimaal 25 jaar, woonachtig in de omgeving van Zoeterwoude, die bij voorkeur enige ervaring heeft met ritten naar het buitenland. Aangezien de vrauchtauto niet altijd in bedrijf zal behoeven te zijn, moeten sollicitanten bovendien bereid zijn om te worden ingezet als hulpmonteur voor het verrichten van kleine reparaties aan b.v. graafmachines, liften, e.d. Sollicitaties richten aan: Rotim b.v., Industrieweg, Zoeterwoude/Rijndijk, Postbus 112, Leiderdorp, tel. 071 - 23545 (tst. 37). Stichting Centraal Artsen laboratorium voor Leiden en Omstreken vraagt een in full-time dienstverband. Salaris nader overeen te komen. Vakantietoeslag 7%%. Brieven te richten aan bovengenoemde stichting, Postbus 400 te Leiden. Gevraagd vakbekwame loodgieters en halfwas loodgieters Benschop en Kruit B.V., Burgemeester Martensingel 143a. Gouda. Telefoon 01820— 16819 of 21127, na 18.00 uur 01820—15393 of 01827—2732. Voor ons gespecialiseerd transport in Nederland en België vragen wij voor spoedige indiensttreding ervaren combinatie chauffeurs Goede verdiensten. Alle avonden thuis. TELEFOON 020—114820. RANDSTAD kan per direct plaatsen voor onbepaalde tijd in Leiden en omgeving TYPISTES voor gevarieerde werkzaamheden TYPISTES ENGELS Duinstreek. STENOTYPISTES ENGELS Duinstreek. DICTAFONISTES Wekelijkse contante uitbetaling. Nieuwe Rijn 44, Leiden, telefoon 44841 Kort Rapenburg 6, Leiden, telefoon 49541 Katwijk. Parsstraat 19. telefoon 01718—71215 (tussen 14.00 en 17.00 uur). Alphen, Ridderveid, Klaproosstraat 39, telefoon 01720—92023 (tussen 14.00 en 17.00 uur) -ir randstad uitzendbureau N.V. GEBR. G. SCHUITEMA te Bodegraven, zoekt voor haar afdeling Ecogros, welke zich beweegt op het terrein van administratie-ekorromische dienstverlening voor de groothandel een op M.B.A.-niveau. ter assistentie van het hoofd van de administratie Voor de juiste uitoefening van deze funktie den ken wij aan een jongeman van 25 a 30 jaar, die beschikt over een grote mate van zelfstandigheid ervaring met geautomatiseerde verwerking van administratieve gegevens. het vermogen zich in problemen in te denken en deze tot een oplossing te brengen. goede kontaktuele eigenschappen Belangstellenden zullen wij in een oriënterend ge sprek graag meer vertellen over deze afwisselen de werkkring, alsmede over het gunstig te noe men salaris en de aantrekkelijke sekundaire ar beidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: N.V. Gebr. D. Schuitema Afd. Personeelszaken Postbus 100 Bodegr:

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 22