Craeyenburch#' PERS0NEE&4^™ SECRETARESSE Craeyenburch te Nootdorp zoekt samenwerkers soneel PERSONEEL ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS 3M Nederland B.Y., - scheepijzerwerkers - ijzerwerkers - lassers Scheepswerf Gebr. Akerboom B.V., DISTRIKTSLEIDER DOCENTEN ADJUNCT DIREKTEUR(-TRICE) Waarom samenwerkers? Samen met de werkers van Verzorgings-en verplegingsdienst groepshoofden waarnemend groepshoofden groepsleid(st)ers Wij zuil op zoek naar die assistentie zullen gaan verlenen op onze afdelingen Export en Service. Interesse? Indien u tussen 18 en 23 jaar bent een opleiding op MAVO- niveau hebt en wat van typen afweet, neemt u dan kon- takt met ons op voor het maken van telefoon 69330, toestel 245, Rooseveltstraat 55, Leiden. het secretariaat van voor de vormingsstaf. Zij zal de leading krijgen de vormingsstaf. Haar taak omvat oa. het in nauw overleg met de vormingsstaf organiseren van het kursuswerk en an dere aMwitediten van de vormingsstaf. Van deze secretaresse vragen wij de volgende kwa liteiten: organisatorisch inzicht in staat zelfstandig te werken vermogen om initiatief te ontplooien, dit vooral omdat dit een geheel nieuwe funktie betreft waar_ van de invulling voor een groot deel door de per soon zelf bepaald kan warden stenografie nederlands brede algemene ontwikkeling. Behoorlijke ervaring met soortgelijk werk is nood zakelijk; een secretaresse-opleiding strekt tot aanbe veling. Leeftijd tussen 25 en 40 Jaar. Met de hand geschreven sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de sekretaris van de stichting Oud-Poelgeest, Postbus 4, Oegstgeest. GEVRAAGD: Aanmelden dagelijks LEIDEN - MORSWEG 113a - TELEFOON 071-61600 CMC Melk Unie is een onderneming op het terrein van produktie en verkoop van melk en melkprodukten. Met ongeveer 3500 medewerkers werkzaam in meer dan 20 vestigingen. Binnen onze sektor Speciale Melkproduk ten hebben wij als gevolg van de groeiende verkoop-van de Mona-dessertprodukten, plaats voor een distriktsleider in de regio Oen Haag. Hij zal rechtstreeks onder de Verkoopleider ressorteren. Wij geloven dat wij van de juiste man mogen verwachten dat hij - het verkoopprogramma voor zijn distrikt mee ontwikkelt en uitvoert - alert is op diverse aspekten van de marketing-mix en in deze een eigen bijdrage levert - de buitendienstmedewerkers coached - de kontakten onderhoudt met belangrijke afnemers Daartoe zoeken wij iemand met een oplei ding op middelbaar niveau en met een uit gebreide kennis van en ervaring met mo derne marketingmethoden. Leeftijd van 30-40 jaar. U bent woonachtig in westelijk Zuid-Hol land. Wij bieden u een zeer goed salaris en aan trekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals jaar lijkse gratifikatie, pensioenfonds etc. Met gemaakte vakantie-afspraken houden wij rekening. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie dan gelieve u een brief te schrijven aan het hoofd Personeelszaken, Speciale Melkprodukten van de CMC Melk Unie B.V., p/a Postbus 5, Woerden. KATWIJK. Chr. Scholengemeenschap Atheneum-Havo Prins Frederikdreef 15 Telefoon 01718—16342 Gevraagd per 1 augustus 1975 Nederlands plm. 10 uur Duits plm. 18 uur. Ook belangstellenden mot een kamd. ex. of M.O.-A akte kunnen voor benoeming in aanmerking komen. Sollicitaties het adres va an inlichtingen bij de rector, G. L. Heij, i l de school. OP de KINDERPSYCHIATRISCHE KLINIEK „CURIUM" (25 kinderen van 4-16 jaar) is plaats voor een Ervaring met kinderen is noodzakelijk. Onze kinderen met soms ernstige gedragsstoornissen heb ben veel aandacht, belangstelling en begeleiding nodig. Ta ken in overleg en samenwerking met de direktrice. Wij denken ook aan representatieve fundaties en personeels beleid. Opleiding op HBOjnivo is wenselijk. Wij bouwen een nieuw centrum met dubbele capaciteit. Iemand, die eigen ontplooiing en dat van gestoorde kinde ren ter harte gaat, kan een zeer goede en prettige funktie gebodm worden. Sollicitaties schriftelijk bij de geneesheer-direkteur, Post bus 26 te Oegstgeest. Inlichtingen telefonisch (071—52240) bij mejuffrouw F. van Vliet (adjunt_direktmce) Wanneer je iets nieuws begint, vraag je je in de regel af „wat wil ik eigenlijk?" Vertaald naar onze situatie: wat verstaan wij onder zwakzinnigen en hoe zien wij dat personeel daarin? Basis is dat de zwakzinnige een medemens is en dat zwak zinnigenzorg wordt opgebouwd vanuit de overéénkomst tussen mensen en niet vanuit de verschillen. Bij dit uitgangspunt sluit aan dat Craeyenburch zich niet alleen richt op specifieke groepen zwakzinnigen, maar openstaat voor beide sexen, alle leeftijden, alle categorieën, alle gezindten. In organisatorische termen betekent dit dat iedere dienst nodig is om in onderlinge een drachtige samenwerking en samenhang een optimaal leef klimaat te realiseren. om dit nieuwe internaat voor zwakzinnigen, dat in augustus 1974 zijn poorten opende, thans 108 pupillen en 100 medewerkers telt, met ingang van augustus 1975 verder in gebruik te nemen. Na voltooiing van de bouw, eind 1978, zullen 400 medewerkers zich inzetten voor 444 pupillen. In Craeyenburch wordt dan ook niet gestreefd naar één specifiek model, waarin één dienst over heersend en toonaangevend zou zijn. Een zo horizontaal mogelijk opgebouwde struktuur van inter menselijke relaties is van een en ander logisch gevolg. Met betrekking tot de ouders zijn wij van oordeel, dat de band met het originaire milieu essentieel en onvervangbaar is. Dat bete kent dat aan de ouders een belangrijke rol is toegekend. Hun vertegenwoordigers hebben een vaste plaats in ons beleids team. Craeyenourch is eigenlijk een nieuwbouwwijk van Noot dorp, met aangepaste huis- vestingsmogelijkheden, waarbij wij willen leven in een zo open mogelijke relatie met Nootdorp. het eerste uur, die beschikken over pioniersgeest, een geweldige inzet en een groot verantwoor delijkheids- en saamhorigheids gevoel, hebben we inmiddels een goede start gemaakt. Maar we moeten verder. Om onze doelstellingen te kunnen blijven nastreven is het noodzakelijk dat ook u een samenwerker bent. In de periode augustus 1975 - april 1976 zullen ongeveer170 opnamen plaats hebben. Er zijn vakaturesvoor: Voor de groepsfunkties komen uitsluitend gediplomeerden in aanmerking in het bezit van een diploma zwakzinnigenverpleegkundige. zwakzinnigenzorgassistent(e), ziekenverzorging. Voor salariëring en arbeids voorwaarden worden richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad gehanteerd. Mej. W. Bak, hoofd verzorgings- en verplegingsdienst is gaarne bereid alle gewenste informatie te verschaffen. Telefoon 01731-81 40. Sollicitatie te richten aan: Craeyenburch, afd. Personeelszaken Postbus 15, Nootdorp. internaat en observatiekliniek voor geestelijk gehandicapten te nootdorp tih-i De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriltelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475151 Instituut voor Culturele Antropologie secretaresse taak: het verzorgen van correspondentie en rapporten: het bijhouden van de studenten administratie: het verstrekken van inlich tingen aan staf en studenten: het verrichten van administratieve medewerking t.b.v. de organisatie van tentamens, examens en collegeregelingen; het bijhouden van het archief. vereist: diploma HAVO en een secretaresse opleiding of een opleiding van vergelijkbaar niveau. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 1.814,bruto per maand. vakature nr. 475152 Faculteit der Sociale Wetenschappen secretaresse taak: het verrichten van alle voorkomende secretaressewerkzaamheden voor de administrateur; het behandelen van alle correspondentie en het (eventueel zelf standig) corresponderen in het nederlands; het opnemen van steno in de nederlandse taal: het doen van bestellingen en het bijhouden van de financiële administratie van de faculteit; het bijhouden van het archief; het verstrekken van telefonische inlichtingen. vereist: middelbare schoolopleiding; diploma typen en steno nederlands. Middenstandsdiploma of praktijkdiploma boekhouden strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal f 1.658,bruto per maand. vakature nr. 475153 Sociologisch Instituut (Werkverband Makrosociologie) secretaresse taak: verrichten van secretaressewerkzaam heden t.b.y. een zestal medewerkers van het werkverband zoals: behandelen van de correspondentie; typen van rapporten, artikelen, verslagen en nota's; verstrekken van informatie aan studenten en derden; bijhouden van het werkverbandarchief, documentatie en agenda's. vereist: MULO/MAVO-opleiding; goede typevaardig heid; ruime secretaresse-ervaring. Van de sollicitant wordt verwacht dat zij in staat en bereid is als centraal kontaktpunt van het werkverband te fungeren. salaris: maximaal 1.658,bruto per maand. vakature nr. 475154 Faculteit der Rechtsgeleerdheid archiefmedewerk(st)er taak: het zelfstandig verzorgen van het archief van het bureau. vereist: MULO/MAVO;accuratesse. Ervaring in soortgelijk werk strekt tot aanbeveling. salaris: vacature nr. 475155 Universiteitsbibliotheek vakature nr. 475156 Sociologisch Instituut (Werkverband Metho den en Technieken) maximaal 1.658,— bruto per maand. bibliotheekmedewerk(st)ers (tijdelijk) taak: het verrichten van diverse bibliotheek- werkzaamheden gedurende de periode van 1 juni tot en met 31 december 1975. Ver lenging van het dienstverband na 31 decem ber 1975 is niet mogelijk. een voltooide middelbare schoolopleiding (MAVO, HAVO, Atheneum, Gymnasium). Typevaardigheid strekt tot aanbeveling en is voor sommige functies vereist. maximaal f 1.658,bruto per maand. (Eventueel is een salaris tot maximaal f 1.814,bruto per maand mogelijk.) secretaresse (part-time bij voorkeur 's middags) taak: verzorgen van de correspondentie van een zestal medewerkers en het uitvoeren van administratieve werkzaamheden. Ze dient zich zodanig op de hoogte te houden van de werkzaamheden van de leden van het werkverband en de relaties met derden, dat ze in voorkomende gevallen op kan treden als kontaktpersoon. vereist: MULO/MAVO-opleiding of een opleiding van gelijkwaardig niveau; goede typevaardig- heid. salaris: maximaal f 829,bruto per maand. vakature nr. 475157 Faculteit der Rechts geleerdheid (Krimino- logisch Instituut) vereist: salaris: vakature nr. 475158 Faculteit der Rechtsgeleerdheid typiste (part-time) taak: het uittypen van nederlandse en engelse teksten; het incidenteel verrichten van licht administratief werk. goede typevaardigheid in de nederlandse en de engelse taal. maximaal f 778,bruto per maand. portier (halve dagtaak) taak: het verrichten van portierswerkzaanv- heden in het juridisch studiecentrum 1 „Gravensteen", Pieterskerkhof 8 te Leiden, in afwisselend middag- en avonddiensten. salaris: maximaal 778,bruto per maand. Voor iedere lunktie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal f 45,— bruto per maand (bij een volledige dagtaak). Het vakantiegeld bedraagt 7%% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 13