l»i«lou de rijksoverheid vraagt 16 PERSONEEL \perso medewerker HULPKRACHT EEN HOOFDVERPLEEGKUNDIGE LEIDSCH DAGBLAD soneel PERSONEEL PERSONEEl?B,sor*0 personeel'" PERSONEEL'™'*™1' •=«—=»- X personeel PERSONEa personeel ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT Ten behoeve van de afdeling Otologie (Hoogleraar Prof. G. A. Sedee), TAAK: het geven van leiding aan de betrokken medewerk(st)ers van van de verplegingsdienst: het begeleiden van patiënten en personeel: het mede zorgdragen voor de communicatie tussen medische en verpleegkundige staf. VERLANGD: het diploma ziekenverpleging-A; het gevolgd hebben van de stafopleiding of een andere rele vante opleiding met betrekking tot organiseren en leiding geven; ervaring in het verplegen op een otologische afdeling. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectie. Schriftelijke sollicitaties met duidelijke vermelding van kenmerk 367 op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Zieken huis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. Telefonische informatie kunt U verkrijgen bij de heer A. G. de Graaff, Hoofd Verplegingsdienst, telefoon 030328234, toestel De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475140 Instituut voor sociale geneeskunde salaris: vakature nr. 475141 Universiteitsbibliotheek secretaresse taak: geven van leiding aan het secretariaat; voeren van de correspondentie, o.a. in het Engels; verrichten van documentatie- en financiële administratieve werkzaamheden diploma middelbare school; diploma secretaresse-opleiding; goede beheersing van de engelse taal; ervaring in zelfstandig werken. maximaal f 1.814,bruto per maand. werksters (V2 dagtaak; 's morgens) taak: bet verrichten van alle voorkomende schoonmaakwerkzaamheden. Werktijden van maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 11.00 uur. salaris: maximaal 637,bruto per maand. Mondeling solliciteren naar laatstaenoemde vakature kan geschieden bij de Universiteitsbibliotheek, Rapenburg 70-74 te Leiden. Vragen naar de heer M. H. Spermon. Voor beide vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal f 45,— bruto per maand. Het vakantiegeld bedraagt 7/20lo van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. bv aannemingsbedrijf nbm werkmaatschappij nbm-bed rijven In verband met uitbreiding van de werk zaamheden op het gebied van de geauto matiseerde informatieverwerking zoeken wij voor onze afdeling administratie een: naast het beoordelen op juistheid van de binnenkomende input en de daaraan ver bonden controle op de output, zal hij mee denken aan het ontwerpen en verder uit bouwen van administratieve systemen. Op grond hiervan gaan onze gedachten uit naar iemand met: inzicht in administratieve systemen practische ervaring goede contactuele eigenschappen Een theoretische ondergrond op M.B.A.- niveau lijkt ons gewenst. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan: B.V. Aannemingsbedrijf NBM, afd. personeelszaken, Postbus 1032, Den Haag. Telefoon: 070 8143 31. documentalist (mnl./vrl.) 5-090711158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Stafafdeling Externe Betrekkingen, Afdeling Bibliotheek en Documentatie Taak: classeren en indicatief excerperen van vakliteratuur op het gebied van de milieu hygiëne t.b.v. het centrale documentatie systeem en de attendering. Compileren van literatuur aangaande speciale onderwerpen op het eerdergenoemde terrein. Vereist: hogere beroepsopleiding of kandidaats examen, b.v.k. chemisch-technologische richting. Tot aanbeveling strekt: ervaring en/of kennis o.h.g.v. documentatie, literatuuronder zoek en -informatievoorziening: bezit van of bereidheid tot het behalen van het diploma GO-C (literatuuronderzoeker). Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleidfng en ervaring, max. f 2239,- per maand. hoofd bureau „rijexamens in beroep" (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Verkeersveiligheid, Afdeling Rijvaardigheid Taak: behandelen van buiten de routine vallen de zaken betreffende de rij-examens ex artikel 109 WVR; houden van toezicht en controle op de toewijzing van examenkandidaten aan de des kundigen, die aan de afdeling Rijvaardigheid zijn verbonden; samenstellen van het maande lijkse rooster voor deze deskundigen en de correspondentie met hen over aangelegen heden m.b.L de dagelijkse gang van zaken; voorbereiden van en deelnemen aan periodieke vergaderingen met deze deskundigen, notule ring ter vergadering en uitwerken van de ver gaderverslagen; voeren van correspondentie met rijschoolhouders en examenkandidaten; voeren van (veelvuldige) telefonische ge sprekken betreffende de rij-examens in beroep. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding, praktische ervaring in de behandeling van overheidsaangelegenheden, redactionele ervaring. Diploma steno Nederlands strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. medewerker (mnl./vrl.) 5-118311158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Afdeling Jeugdzaken, Onderafdeling Beleidsontwikkeling Taak: administratieve werkzaamheden m.b.t. de beleidsontwikkeling bij landelijke, provinciale en regionale jeugdorganisaties; voorbereiden van te voeren correspondentie; verzamelen van beleidsrelevante gegevens; verstrekken van in formaties en inlichtingen aan particuliere instel lingen; notuleren van vergaderingen en bespre kingen en ordenen van de daarin voorkomende informatie. Vereist: HAVO of hiermee vergelijkbare oplei ding, danwel diploma SPO (j.l.o., Mikojel o.i.d.); ervaring in en kennis van jeugd- en jongeren werk, b.v.k. in de vrijwilligerssektor, ervaring met beleidsmatige en administratieve procedures. Standplaats: Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. administratief medewerker tM*.) vac. nr. 5-036011158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Financiële Zaken, Onderafdeling Administratie, Sectie bezitsvor mingsfonds Taak: voeren van correspondentie; controle op aflossing van renteloze leningen die voortijdig dienen te worden ingevorderd. Vereist: diploma MULO/MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Praktijkdiploma Boek houden en enige redactionele ervaring strekken tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding eh ervaring, max. f 1814,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. hoofd bureau herkeuringen en vorderingen voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de.Directie Verkeersveiligheid, Afdeling Rijvaardigheid Taak: o.a. behandelen van aangevraagde her keuringen in beroep m.b.t. het verkrijgen c.q. verlengen van een rijbewijs (ex artikel 111 Wegen Verkeers Reglement), de door de politie ingestelde vorderingen (ex artikel 18 Wegen Ver keers Wet) en de aanvragen ter verkrijging van een Nederlands rijbewijs op grond van artikel 114 Wegen Verkeers Reglement. Voeren van correspondentie met het Ministerie van Buiten landse Zaken, met de Provinciale Griffies en met de betreffende Ambassades m.b.L de buiten landse rijbewijzen. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; praktische ervaring in de behandeling van overheidsaangelegenheden; redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. correspondent (mnl l./vrl.) 5-116111158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting en de Bouwnijverheid, Financiering Woningbouw. Onderafdeling Woningbouw Taak: behandelen van brieven van huurders over de huurprijs en/of de onderhoudstoestand van de door hen bewoonde woningwetwoningen en van actie- en wijkcomités, huurdersvereni gingen, belangengroepen, huurombudsmannen, politieke partijen enz. over de uitvoering van de huurharmonisatiemaatregelen. Voeren van correspondentie met besturen van gemeenten en woningbouwverenigingen, als mede met Huuradviescommissies over de uit voering van de huurprijsvoorschriften; conci piëren van nota's met zonodig concept- antwoordbrief van de Staatssecretaris m.b.t. bijzondere huurzaken (requesten aan H.M. de Koningin, de Staatssecretaris, Kamerleden e.d.). Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding, diploma Nederlandse Handelscorrespondentie. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. hoofd afdeling gebouwen (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Centrale Afdeling Gebouwen ei Materieel Taak: verdelen van werkzaamheden naar aard en urgentie over buitendienstambtenaren; zo nodig geven van instructies; zorgen voor een goede coördinatie tussen de administratieve en de buitendienstwerkzaamheden. Adviseren m.b.t. aankoop, nieuwbouw, verbouw en huur van terreinen en gebouwen van het ministerie en daaronder ressorterende diensten en instellin gen 300 gebouwen); opmaken van eisen t.a.v. nieuw- en verbouwprogramma's, zonodig onder bijvoeging van schetstekeningen; over leggen terzake met functionarissen van afdelin gen, diensten en instellingen, alsook met de Rijksgebouwendienst, Gemeentebesturen, archi tecten, etc.; beoordelen van ontwerp-tekeningen en deelnemen aan het daaruit voortvloeiende overleg; deelnemen aan z.g. bouwvergaderingen, waar tijdens de bouw en verbouw, problemen van bouw-technische aard worden besproken; maatregelen nemen voor het treffen van qnder- houds- en exploitatievoorzieningen; beoordelen ter plaatse of aangeboden gebouwen voor het doel geschikt zijn; adviseren bij de inrichting van kantoorruimten en toezien op het juiste beheer en onderhoud van gebouwen en inventaris. Vereist: diploma HTS-bouw. Ruime ervaring op administratief-technisch bouwkundig gebied. 'Standplaats: Voorburg. i leeftijd en ervaring, max. sectiechef/plv. hoofd bureau centrale administratie en statistiek vac. nr. 5-1162/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuisves ting en de Bouwnijverheid, Financiering Woning bouw, Bureau Centrale Administratie en Statistiek Taak: leiding geven aan de sectie belast met het verzorgen van de administratie van gesubsi dieerde huurwoningen; assisteren van de leiding van het bureau t.a.y.: analyse van ver zamelde gegevens; opstellen van begrotings voorstellen; samenstellen van nieuwe subsidie tabellen; uitvoeren van bijzondere opdrachten; coördineren van de uitvoering van de Wet Bezitsvormingsfonds. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding, Praktijkdiploma Boekhouden. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2567,- per maand. De salarissen zijn exclusief 7\ vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermeide vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. WITTE SINGEL 1 LEIDEN Zij, die belangstelling hebben voor een gedeel telijke dagtaak, kunnen ons helpen bij de ver vaardiging van ons dagblad. Wij hebben plaats voor een De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het verrichten van interne transportwerkzaamheden, tijdens de draai-uren van onze rotatiepers. Sollicitaties en inlichtingen bij LEIDSCH DAGBLAD B.V. TELEFOON 25041 (toestel 31). LEUK MEISJE van 17-18 Jaar voor de verkoop van onze mode- en kado- artikelen. Boetiek Benjamin B.V., De Kempenaerstraat 2, Oegstgeest, telefoon 07150042. BIEDT ZICH AAN: energiek, allround bouwtechnisch commercieel persoon als bouwkundig adviseur, acquisiteur o.i.d., ook op free lance basis. Brieven onder nummer 37750 bureau van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 20