Raad wil in principe met Merenwijk samenwerken bij ontwikkeling kabel-tv Hoorzitting over Haaswijk TRACE SCHIPHOLSPOORLIJN GEKOZEN Bestemmingsplan Hoge Rijndijk uitgesteld agenda BREUK TUSSEN ZOETERWOUDSE CDA-WETHO UDER EN ZIJN FRACTIE In Oegstgeest Brievenbussen 'uittrekken' Voor een bloemetje en een zoen de moeite waard Moeilijke beslissing voor Warmondse raad ZOETERWOUDE De Zoeter- woudse gemeenteraad had ruim twee uren discussie nodig om tot uitstel te komen van.het voorste} tot vast stelling van het ontwerp-bestem- mingsplan "Hoge Rijndijk Oost Dat uitstel zorgde wel voor een open lijke breuk tussen de CDA-wethou- der en zijn fractie en ook tussen het college van B. en W., omdat wethou der Maan (WD) voor uitstel stemde. Knelpunt voor de CDA-fractie was het artikel 11, waardoor na de goed keuring B. en W. de vrijheid krij gen wijzigingen aan te brengen zon der hierover de gemeenteraad te raadplegen. Van Rijn (CDA) wilde de bevoegdheden van B. en W. be perken door opneming van de bepa ling dat de gemeenteraad eerst ge ïnformeerd moet worden. Burge meester Detmers meende dat dit in strijd met de wet zou zijn. Straver (PZ) wenste uitstel omdat het voorstel pas dinsdag bij de raadsleden in de brievenbus was ge komen en er geen tijd was om "zijn achterban" te informeren. Wiekmeijer (WD) vroeg zich af, waar die haast voor nodig was. Daar naast stelde hij vraagtekens bij de realisatie van een eventueel motel. Burgemeester Detmers legde de nadruk op de oude aangelegenheid, welke het bestemmingsplan eigen lijk is. De gemeenteraad deed in 1969 al dit gebied aanwijzen aan woonge bied. Na de afwijzing door G.S. ging de raad in beroep bij de Kroon en de Kroon heeft inmiddels de ziens wijze van de toenmalige gemeente raad van Zoeterwoude als de juiste aangewezen. Nu moet de afronding komen. De grond is vrijwel geheel in particuliere handen. Wethouder De Jong (CDA) wees op de lange weg die genomen moest worden om tot het voorstel te komen. Het be stemmingsplan is in overleg met alle betrokkenen vastgesteld. De rio lering is inmiddels gelegd, zodat wijzigingen vrijwel niet meer mo gelijk zijn. Veertien dagen Op voorstel van Engelkes (CDA), werd de vergadering geschorst. Na een half uur deelde Engelkes mede, dat de gehele raad voor uitstel van de beslissing was: "Veertien dagen uitstel geeft het college van B. en W. de mogelijkheid om te onderzoe ken of inderdaad een toevoeging aan artikel 11, waardoor de raad de goed keuring moet geven voor de wijzi gingen mogelijk is". Burgemeester Detmers was huive rig voor ieder uitstel: "Wat moeten de woningzoekenden wel denken, in dien er weer uitstel gegeven wordt voor de bouw van ruim 160 wonin gen". B. en W. stonden er op dat er dan minstens gestemd zou worden, "vooral omdat de raad niet te over tuigen is, dat uitstel funest kan zijn en weer andere vragen zal opwer pen Tot teleurstelling van de bur gemeester verliet wethouder Maan (WD) de visie van het college van B. en W. en bij de stemming tot uit stel was wethouder De Jong (CDA) de enige tegenstemmer. De overige agendapunten werden eensgezind aanvaard, waarvan de meeste agenda-onderdelen door mid del van een hamerslag. Bij de rond vraag sprak Wiekmeijer (WD) zijn verontrusting uit over het feit dat de Stichting Gemiva (geestelijk en li chamelijk gehandicapten verzorging) een drietal woonhuizen gekocht had uit een serie van vijf, om in die huizen pupillen onder te brengen. Wiekmeijer meende dat eerst de om wonenden gehoord moeten worden anders mislukt het streven van de Stichting om de gehandicapten vol ledig in de samenleving te brengen. Burgemeester Detmers verklaarde wel een gesprek te hebben gehad, met de Stichting. B. en W. hebben echter geen enkele toezegging ge daan en hun beslissing afhankelijk gesteld van de "inspraak" van de buurtbewoners. VRIJDAG 25 APRIL 1975 VRIJ U AG Breestraat 19. Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur Herenstraat 4ö (gebouw StaalwljK), Jeugasocietelt Time, 7.46—11.3U uur Hooglandse Kerkgracht 2b, opeu- Soos-avoncl. leii auiesiittdi (speeltuingebouw), Bejaaraensociëtelt Hnmanitas *.00 Adv. Bureau Steenstraat 1 b. Wereldwinkel 12.30 Raadzaal, Voorschoten, vergade ring Gemeenteraad, 8 uur nam. Gemeenlandshuls, Breestraat Com missie Ruimtelijke Ordening mmissle OR.S.A.S., 8 Rijnlands Lyceum. Jubileumuttvoe- -anti "Muziek kent geen praten' Jnlands ring Sempre LEIDEN Voor oud VVD-voorzitter Haya van Someren-Downer hoeft het Jaar van de Vrouw niet zo nodig. Dat bleek gisteren uit de inleiding die zij hield voor het gewest Leiden van de Stichting Organisatie Vrouwen in de VVD die in Holiday Inn vergaderde. „Ik zit nog altijd tegen het Jaar van de Vrouw aan te hikken. Niet om dat ik de problemen van de vrouw niet zie of de noodzaak van eman cipatie niet, maar ik ben zo bang dat het Jaar van de Vrouw alleen maar een reclame artikel of een alibi zal blijken te zijn. U weet wel, .zo van jullie hébben nu je Jaar gehad, nu moet je een tijd je mond houden. Ik vind dat een gevaarlijke kant". Toch was mevrouw Van Someren wel duidelijk voor emancipatie. Vooral het rollenspel moet veranderen. ,Moe achter we lopen zie je zelfs op scholen die zichzelf progressief noemen. Mijn zoon zit op zo'n progressieve school. Wat leest hij in zijn boekjes. Vader brengt het hooi naar huis en moeder staat in de keuken. Wij zeggen dan haha, het zit wel even anders". En daarmee was Haya van Someren op het punt scholing gekomen. Jn de meer geschoolde milieu's krijgt het kind genoeg tegengas maar bij de minder geschoolden gebeurt dat niet. De vrouw uit de minder- geschoolde milieu's is dan ook veel kwetsbaarder". Waarmee ze beslist niet wilde zeggen dat alle VVD vrouwen geëmancipeerd wa ren. Eigenlijk vond ze dat de emancipatie eigenlijk nog nergens goed doorgebroken was. Zij weet dit aan het Calvinistische sausje waar mee de Nederlanders nog steeds overgoten zijn. Twee dingen die volgens Haya van Someren nodig zijn om de vrouw in maatschappij een betere positie te verschaffen zijn een verandering in het onder wijs en het meer deelnemen van vrouw in de politiek. OEGSTGEEST De Oegstgeester raad is gisteravond in principe akkoord gegaan met een regionale samenwerking bij de ontwikkeling van kabelradio en televisie. B. en W. hadden de raad gevraagd in principe akkoord te gaan anten ne-energie af te nemen via een cen traal regionaal ontvangststation. Zo nodig heeft Oegstgeest plaats om de noodzakelijke mast te plaatsen voor het station, dat Stichting "Kabelnet- Merenwijk" heeft besteld. Er waren vele vragen over de samenwerkings vormen vooral als verschillende ge meenten alsnog deelnemen. De kos ten waren uiteraard ook in geding, zowel de prijs van het Merenwijk station (f300.000). Het is een inge wikkelde zaak omdat men niet weet of er veel aansluitingen zullen ko men. Ook willen Oegstgeest en Me renwijk niet op anderen wachten. De zaak kan voor die twee nog dit jaar rond zijn. Evenwel kan nog overeenkomst geslotne worden of de nu gekozen plaats de mast wel in Oegstgeest behoeft te komen. Boes- jer (Prog.) hechtte veel waarde controle op de inhoud van de pro gramma's. Welke instantie selecteert? Over aansluitingskosten, aantal ka nalen wilde men zoveel weten, dat B. en W. niet altijd een antwoord wisten". Het gaat nu om een princi pebesluit" aldus het College. Nie mand van de raadsleden had be zwaar tegen zo'n principebesluit. Besloten werd een paar perceel tjes grond aan te kopen het weg- profiel van de Terweeweg/Gever- straat en het aanleggen van enkele inritten ten behoeve van het te bou wen benzinestation. De raad moest op grond van wettelijke bepalingen twee inwoners teleurstellen en hun beroep inzake een bouwvergun ning ongegrond te verklaren. Men vond het tegenover de betrokkenen Speelgelegenheid Er komt een kleine speelgelegen- heid bij de Clematislaan. De beheer der van een aantal flatwoningen zal de helft van de kosten betalen. Na mens de CDA-fractie verheugde Bijl zich over dit voorstel omdat het bij- c.raagt aan de verebetering van het woonmilieu. Er werd geld beschik baar gesteld voor de provinciale brandweerwedstrijden op 31 mei. Fractieleider P.v.d.A./PPR verklaar de namens zijn fractie akkoord te gaan als men er een dorpsvertoning van maakte, wat zal gebeuren Verhuur tennispark ontmoette geen enkel bezwaar. Integendeel men vond dat de bestuurderen van dit tennispark actief te werk gaan. Wet houder Gem. Meijling deelde mee, dat het aantal tennisleden steeds toeneemt en bijna 800 telt. Wel wer- Tot grote teleurstelling van het bestuur van de Oranjevereniging Oegstgeest heeft circus Boltini dat deze wee 2 voorstellingen gaf, het ter rein zodanig achtergelaten, dat het oramogeflik is dait de evenementen, diie daar waren gepland te houden. Het OV-bestuur zal door aanduidings borden vermelden van welke terrei nen gebruik zal worden gemaakt. Bloemencorso Waar vroeger in de raad nauwe lijks werd gediscussieerd over de subsidie voor het Rijnsburgs bloe mencorso, was nu nogal wat tegen stand die subsidie te verhogen. Men was er niet van overtuigd dat de subsidiebedragen zo nodig zijn. Een deel van de raadsleden vond het trouwens toch een geheel en al com merciële zaak". Toch wais er een meerderheid voor de verhoging van deze subsidie. Bij de rondvraag wilde Van Veen CDA) nog eens wijzen op de slechte situatie in de Deutzstraat. Het aanzien is niet fraai. Kohl- fceck (Progr.) wilde weten hoe het stond met het overleg over de school adviesdienst. Wethouder Temminck gaf een overzicht over de gang van zaken en rekende erop dat over een paar weken de besprekingen met Leiden zullen zijn afgesloten. De verkeerssituatie Apollolaan, (na bij Rijnlands Lyceum) zal onder de loep worden genomen. Boesjes(PvdA -PPR) verklaarde zich zeer ingeno men met voorstel van B en W. inza ke de rechtmatige bedrijfsuitoefe ning bo iwbedrijf. Werkzaamheden van bouwkundige aard mogen wor- 'en uitgeoefend door een erkend be drijf. Allemaal goed en wel, aldus v. Veen (CDA) maar let er wel op dat klusjes worden verricht en doe het-zelvers aan de gang gaan omdat voor de inkomstenbelasting die on derhoudsbedragen niet meer aftrek- oaar zijn. OEGSTGEEST Voordat be gonnen werd aan de officiële raadsagenda kwam een discus sie op gang over de door de PTT geplaatste brievenbussen. Dit naar aanleiding van een brief van de gemeente Warns- veld om sympathie te betuigen tegen deze plaatsingen bij wo ningen, waarvan de voordeur verder dan 10 meter van de weg is gelegen. En dat zijn er hogal wat in Oegstgeest. Klach ten allerwege. Kan dat niet wor den tegengehouden? Wat kan daaraan worden gedaan? Voor B en W is het moeilijk op te Hossein. De voorzitter, „de PTT worat alsmaar duurder en de service alsmaar slechter. De bus sen staan meestal op gemeente grond en wij weten van niets. Men doet maar. Conclusie van B en W en de raad: er is hier een gewoon automatisme. Die bussen zijn waardeloze ondin gen. Oegstgeest is meer stede lijke dan plattelandsgemeente. Bussen zou men gewoon uit de grond kunnen trekken. Met moet düt dan maar doen, aldus de voorzitter. M, Solo-Ka- Frits Lambrechts "Van politicus", 8.15 uur nam. LAK-Theater, embryo ZATERDAG Hooglandse Kerkgracht 48, dansen vanaf 8 uur nam. De Burcht. Antiekmarkt 9.30 uur Morsweg 114. Leidse Jeugdschaak- scclëtelt, schaaklessen voor beginners en gevorderden van plm 10 tot 18 Jaar 3.30—5.30 uur nam. Breestraat 19. Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur Geverstraat 65, Oegstgeest. soclë- ft—12 uur nam. Steenstraat lb. Wereldwinkel gens geopend. Baljuwhuls. Voorschoten. Wereld winkel. 11 uur vm.1 uur nam. Cultureel Centrum. Voorschoten, zanguitvoering De Lenteklokjes/De legium Muslcum" en orkest uit München 8.15 t ZONDAG Clubhuls. dansen 811 uur Hooglandse Kerkgracht 48. dansen ranaf 8 uur nam. Geverstraat 65, Oegstgeest. soclë- ;eit voor kamerbewoners en alleen- itaanden. 8—12 uur nam. Breestraat 19, Twentwel, sociëteit roor kamerbewoners, vanaf 9 uur 19c, kindervoorstelling, aanvang 2.30 In Provinciehuis Groenoordhal. voorterrein. Kinder- Leiden oJ.v. Re- Artsen LEIDEN Voor spoedgevallen wordt Cltyrlng). H. J. Klaassen. Wisse Singel 60.' tel. 23089; Wijk II (Groenoord. Kool en Merenwijk): P. L Tan. de el. 32227; Wijk III VOOR3CHOTEN Wat "artis- sulteert tieke motivering" betekent leert wanneer men praat met Ellen Ver- hey, lid van "De Nieuwe Komedie", welke groep gisteravond in het Cul tureel Centrum van Voorschoten een opvoering gat van het maat schappijkritische stuk "Voor een Bloemietje en een Zoen". Het stuk van De Nieuwe Ko medie blijkt als basis te hebben de grote onderlinge solidariteit van de acteurs voor elkaar en de uitgedra gen principes. De artistieke motive- gebrachte ring van Ellen Verhey (en waar schijnlijk ook van de andere ac teurs) is zc gefundeerd, dat zij be langrijke aanbiedingen voor andere rollen heeft afgezegd om dit seizoen z?ch volledig voor de Nieuwe Kome die in te kunnen zetten. En die motivatie leeft ook sterk bij Fred Va assen en Leonard Hogen- boom. Leonard Hogeboom, zelf Lei- denaar en pas afgestudeerd aan de toneelschool van Arnhem, blijkt de kunst van de "pantomime", die in cidenteel ter ondersteuning van de it te dragen denkbeelden wordt ge bruikt, zeer goed te beheersen. Ook weet hij ren discussie na de voorstel ling over de emancipatie van de vrouw in de samenleving goed te lei- veelvuldig opkomen. mannelijke acteurs met als enig attribuut een handtasje. Maar Wil- >m Wagemaker en Fred Vaassen geven "hun vrouwen" zoveel diep gang, dat zelfs het handtasje over bodig lijkt. Ook wordt er gezongen. Vooral het liedje "Emancipation Blues' 'is qua tekst erg goed. Qua zangtechniek is het een aanfluiting en wordt het gehoor geweld aange daan, maar dat is hier bijzaak. Deze, door improvisatie tot stand mamSfesttufcie, verdient heit LAK-theater grote belangstelling. A. C. KOEKEBAKKER JR. Een van de medewerksters aan het Voor een bloemetje en een zoen. DEN HAAG Ter bescherming van de tot monument verklaarde boerderij Haaswijk heeft een deel van het terrein langs de noordoever van het Oegstgeesterkanaal in het Oegstigeestse bestemmingsplan Haaswijk een woonbestemming ge kregen, maar dat vinden dijkgraaf tn hoogheemraden van Rijnland onjuist. Het hoogheemraadschap wil langs het hele kanaal een strooi^ van 25 meter breed voor waterstaatsdoel einden reserveren omdat het in de toekomst al is dat vermoedelijk pas na 2.000 nodig zal zijn het kanaal te verbreden met het oog op een goede waterafvoer via het spui- gemaal in Katwijk. Dit bleek op een hoorzitting in he Provinciehuis, waar bezwaren tegen het bestemmingsplan toegelicht kon den worden. Het gemeentebestuur heeft voor een woonbestemming gekozen om te i oorkomen, dat de monumentale boer derij op feil bepaald ogenblik zou moeten verdwijnen. De provinciale planologische commissie echter, vindt het onjuist, diait die woonbestem ming het niet alleen mogelijk maakt bestaande bebouwing te handhaven maar tevens er nieuwe te stichten. Voor dit probleem zullen GS bij hun uitspraak een oplossing moeten zien te vinden. Opgelost lijkt al de moeilijkheid met betrekking tot een stuk grond van de haer C. J. den Haan, langs ae Haarlemmerstraatweg, waar /;n bgusterheg plaats zou moeten ma ten voor openbaar groen. B. en W. hebben zich bereid verklaard tot een wijziging, die behoud van de heg mogelijk maakt. Van meer algemene aard waren ie bezwaren, die werden aangevoerd namens de buurtvereniging Mare- <>orp. Hair woordvoerster betoogde, dat woningbouw aan de rand van de Leidse agglomeratie, zoals hier in IlaaswijK, verdere ontvolking en verpaupering van de Leidse binnen- r.tad in de hand werkt. Nieuwbouw en woningvernieuwing in die binnen stad moeten in de eerste plaats de middelen zijn om in de woningbe hoefte te voorzien; pas als blijkt dat hiermee uiet voldoende huizen be schikbaar komen, kan verder langs de buitenkant gebouwd worden. Dat het plan Haaswijk overeenstemt met bet streekplan Rijnstreek-West mag volgens de woordvoerster geen ar gument zijn omdat er aan een nieuw plan wordt gewerkt en het altijd mogelijk moet zijn rekening te hou den met veranderde opvattingen en inzichten. De gedeputeerde mr. Engelsman, gaf er blijk van gevoelig te zijn voor uit betoog, maar moest er toch op vijzen, dat dit in de eerste plaats een zaak is voor de Leidse gemeente raad dag en zondag); Van Wyk. privéadres Rhijnenburg, tel 90529. praktijkadres Merelstraat 184a. tel. 91000 (ko- e Gijzel, Swei- Men moet dit weten, het stuk "Voor een Bloemetje en 'n Zoen" a^s. maandagavond gaat be zoeken in het LAK-theater. Want meer nog dan de situaties, die de le den van De Nieuwe Komedie schep pen, is de drijfveer belangrijk. Zon- oer voldoende motivering kan men rooit als mannelijk acteur de pro- olematiek van het ongewenst zwan ger worden gestalte geven. Of kan men als mannelijk acteur een echt genote spelen, die elke keer als zij met haar man naar bed gaat van rem walgt. Het is een zeer goede \ondst van de toneelgroep, dat men de vrouwenrollen niet strikt "vrouw- gebonden" heeft gehouden. Dit re- WARMOND De Warmondse raad moest gisteravond een besluit nemen over het tracé van de Schip- hollyn. Het voorstel van B en W was om de motie zoals die was aan genomen door de raad in september '74, aangevuld met wat verfijningen aan te nemen. Hierin stond onder onder andere dat het tracé zoals het zou komen het minst schadelijk zou moeten zijn voor Warmond. Hierbij sterk doelend op tracé 3. Bij de eerste ronde van discussie vroeg Aad Heemskerk een schorsing en na vijftien minuten kwam hij na mens de drie fracties met een geheel nieuwe motie die de oude moest ver vangen. In deze motie staat onder andere dat de Warmondse raad er niet van overtuigd is dat de tracé's 1. 6-2, 6-3-4-5 waar deze samenval len met de lijn Leiden-Haarlem bin nen de begrenzing Warmond geen ernstige geluidshinder zullen gaan veroorzaken. Ook staat nog vermeld dat vooral tracé 1,6 en 2,6 door fraaie landschappen zullen gaan en vele bedrijven zullen moeten doorkruisen. De motie zegt verder nog iets over de geluidshinder die de Kagerplassen zal aantasten als recreatiegebied. De fracties wijzen tracé 1,6 en 2,6 geheel af en maken bij de tracé's 3-4-5 nog de opmerking dat zij alleen kunnen instemmen hierin wanneer mocht blijken uit het onderzoek van TNO technische dienst, dat de geluidshin der niet zal toenemen door een aan leg van de eerder genoemde tracé's. Hierna werd de publieke tribune ge hoord. De heer Reuze wees de raad op de schade die aan de eendekooi zal worden toegebracht. Niet alleen wanneer de trein er zal rijden maar ook reeds bij de aanleg. Na beraad van de wethouders vroeg de voorzitter wat de motivering was, nu een geheel andere motie in te die nen. Hy zag ook graag toegevoegd dat wanneer tracé 3 geen doorgang kon vinden men dan voor tracé 2 zou kiezen. Een andere aanvulling was dat over de Leede geen ijzeren brug maar een betonnen brug moest komen. Wat dit laatste betreft gaf de publieke tribune de oplossing door niet over bruggen te praten maar over verbindingen die minder geluids hinder zouden geven. De motivering van de drie fracties om voor deze motie te stemmen was unaniem. Zij vonden deze gewoon beter. Met de opmerking om voor tracé 2 te kiezen wanneer 3 niet door mocht gaan hadden de raadsleden moeite en op nieuw werd er geschorst. Uiteindelijk werd toch de ingediende motie aan genomen met de opmerking erbij dat de raad concludeert dat tracé 1 moet worden gezien als rampzalig voor Warmond. Hiermee werd de voorgestelde motie van B en W ver worpen. Een ander discussiepunt was het pand Jan Steenlaan 38. Liesbeth Dal- huysen gaf een toelichting op het voorstel dat PW had ingediend. Pauli (VVD) was het in het geheel niet eens met dit plan en wees nog maals op zijn voorkeur van verkoop van de panden. Tulp zag zowel het plan van Dalhuysen alswel van Pauli niet zitten. Na een lange discussie met veel schorsingen werd er dan besloten het ingediende plan van B en W in de maart-vergadering, dat inhield tijdelijke bewoning voor de dienst buitenwerken, goed te keuren. Hieraan werd toegevoegd dat een subsidie renovatieplan zou worden aangevraagd het plan zal worden ingediend bij GEEST D. Held. Marelaan xm 52255 (ook voor Ko- ningedag) VOORSCHOTEN C. Meyer. Oho- pinlaan 16. tel. 2493 (zaterdag) F. Koopmans, Wagnerlaan 69. telefoon 6352 (zondag). WARMOND landstiraat 16. telefoon 2866 Apotheken De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van vrydag 25 april tot vrijdag 2 mei (inclusief Koninglnne- Apotheek Reyst, Str Apotheek. Wilhelm ina- 8. Oegstgeest. telefoon 53274 W ijkverpleging VOORSCHOTEN Gezondheids centrum. V. d Waalslaan telef. 4641. WARMOND Zuster A. Vriend, Friezenhorst 23. Saseenheim telefoon 02522—12022. monumentenzorg, schijnlijke honorering over 4 of 5 Jaar dat er uit de pot dienst Aanvul lende Cultuur Technische Werken een bijdrage zal komen. Dit werd door de CDA en PW aan genomen en de VVD stemde tegen. Over de dertienduizend gulden die gevoteerd moesten worden voor de Heide Maatschappij, die verdere onderzoekingen had gedaan hoe diep men zand kon winnen uit de Zwan- burgerpolder, zonder P en W hier van in kennis te stellen, waren nog al wat vragen. De drie fracties von den de gang van zaken betreurens waardig en hoopten dat in het ver volg geen geld meer zou moeten wor den uitgegeven zonder de raad te informeren. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN UitgaveLeidSCh DagDiaO B V Witte Singel 1 - Leiden Postbus 04 - Giro 67055 L'eiefoon directie en admirn- itratie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Had Muider K wartaal -ourinemeni 1 14 ja Per Pust 1 48.75 j aararx>nnement f 128.10 Jaarabonnement per post f 135 70 Losse oummere f 0JC Abonnementsgelden oy vooruit betaling te voldoen By autom*- ciscüe overscnril vingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorvjuig v«® 18.00—20.00 u Zaterdag van 18 00—18 00 uur relet ooi) 071-30500 Indien in gesprek 07i-3to38

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2