lc verkoper jj de rijksoverheid vraagt kmlen 3M zoekt een systeemanalist K> medewerker onderafdeling opleiding en vorming (mm /vn hoofd sectie bibliografisch beheer bedrijfsmaat schappelijk werker medewerker afdeling beleidsvoorbereiding en regelingen (mniyvrl.) plv. algemeen secretaris chemisch analist administratief medewerker (mnl./vrl.) secretariaats medewerker (mnl./vrl.) medewerker bureau coördinatie arbeids voorziening rijksgenoten secretaresse/secretaris Modehuis Tissing is 'n jong bedrijf op het gebied van dames- en herenkleding met vestigingen te Lisse en Alphen a/d Rijn. Onze herenconfectie en modezaak annex een uitgebreide jongensafdeling zal dit najaar in Lisse een moderne zaak betrekken. Dit alles om onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn. Mede in verband hiermede zoeken wij een - voor de afdeling herenconfectie, die in staat is om de klanten op prettige wijze bij te staan bij hun aankopen. Leeftijd tussen de 21 en 25 jaar. Deze man zal worden opgenomen in een enthousiast team, hij kan zich in een prettige sfeer ontplooien. Wilt u meer weten over deze job of wilt u solliciteren, bel dan even naar de direktie van: Lisse-Kanaalstraat 18. Tel. 02521 -1 90 05 De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 475087 Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse taak: het verrichten van secretariële werkzaamheden ten behoeve van 2 hoog leraren en naaste medewerkers van de vakgroep Staatsrechtelijke Vakken. vereist: middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding of gelijkwaardige opleiding. Enige jaren ervaring strekken tot aanbeveling. salaris: maximaal 1.658,bruto per maand. Nadere inlichtingen omtrent bovenvermelde funktie worden verstrekt door mej. W. Poort, Juridisch Studiecentrum „Hugo de Groot", tel. 071-49641, toestel 313. vakature nr. 475105 secretaress© Pathologisch taak: het zelfstandig uitvoeren van Laboratorium secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de beheerder, w.o. behartiging van personele aangelegenheden en het zelfstandig voeren van correspondentie; daarnaast zal zij deelnemen aan algemeen medisch secretariaatswerk van het instituut. vereist: HAVO-diploma; secretaresse-opleiding; accuratesse; goede typevaardigheid. Leeftijd vanaf ca. 22 jaar. Ervaring in soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 1.814,— bruto per maand. Voor beide vakatures geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal f 45,— bruto per maarM. Het vakantiegeld bedraagt 7/2°/o van het jaarsalaris. Direkte opneming In welvaartsvast pensioen fonds. 3M Nederland B.V. is de nederlandse verkoop maatschappij van een wereldwijd concern. Een belangrijke taak bij de dagelijkse gang van zaken is weggelegd voor de IBM computer en de mensen die er mee werken. 3M NEDERLAND B.V. POSTBUS 193 LEIDEN Hij verzorgt de analyse van in teamverband te onderhouden en te ontwikkelen toe passingen op de IBM 370/125 computer welke is uitgerust met schijven, tapes en on line apparatuur. We zoeken een man die ervaring beeft in programmering (BAL, RPG of PL/1) en systeem analyse. Het wordt op prijs gesteld als hij over enkele AMBI- diploma's beschikt. Interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief onder vermelding van de letters LD aan: 3M Nederland B.V., Postbus 193, Leiden, t.a.v. afd. Personeelszaken. Tel. 071 - 69330. vac. nr. 5-09981115B voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat. Afdeling Personeel Taak: onderzoeken van de functionele behoeften aan opleiding en vorming van het personeel van de Rijkswaterstaat; ontwikkelen van functionele opleidings- en vormingsactiviteiten; evalueren van functionele en van belang zijnde opleidings- en vormingsactiviteiten. Vereist: hogere beroepsopleiding, b.v.k. in sociaal-pedagogische richting. Ervaring in de opleidingssector strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2972,- per maand. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Afdeling Documentatie en Bibliotheek Taak: leiding en coördinatie van de werkzaam heden van de sectie, omvattende titelbeschrij ving, klasseren, verstrekken van inlichtingen, uitlening en beheer van leeszalen; bouw en beheer van het catalogusapparaat; stimuleren van de dienstverlening; zonodig vervangen van het hoofd van het Bureau Bibliotheek. Vereist: diploma HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma GO-D of 2e cyclus Bibliotheek- en Documentatie-akademie; ervaring met genoemde werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2567,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-106411158 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek Taak: gedurende 3 4 dagen per week, in samenwerking met een collega en andere mede- werk(st)ers van de Afdeling Personeelszaken een bijdrage leveren aan het goed persoonlijk functioneren van personeelsleden in de werk situatie. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, alsmede van het aantal werkdagen, naar rato van max. f 2239,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt tussen 9 en 10 uur onder nr. (070) - 69 43 41, toestel 2024. voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Overheidspersoneelszaken. Hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden Taak: behandelen van voorstellen van departe menten m.b.t. de bezoldiging van (groepen) ambtenaren, w.o. het verlenen van toelagen, vergoedingen, vaststellen van kortingen, etc.; verstrekken van inlichtingen (aan overheids personen en particulieren) over de Interpretatie van rijksregelingen betreffende de financiële rechtspositie der ambtenaren. Vereist: tenminste diploma HAVO/MEAO (be stuurlijke richting) of hiermee vergelijkbare opleiding; goede uitdrukkingsvaardigheid (zowel mondeling als schriftelijk). Kennis op het gebied van de ambtelijke rechtspositie strekt tot aan beveling. Standplaats; 's-Gravenhage (Benoordenhout). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-103011158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Algemeen Secretariaat van de Hoofd inspectie Levensmiddelen en de Keuring van Waren Taak: mede leiden van het algemeen secreta riaat, waarvan de taak bestaat uit ondersteuning van de leiding van de Hoofdinspectie o.m. met betrekking tot: secretariaatswerkzaamheden, zoals voorbereiden, notuleren en verder uit werken van de ter vergadering genomen be slissingen; administratieve verwerking van aan gelegenheden betreffende de Warenwet en Bestrijdingsmiddelenwet; onderhouden van contacten intern met centrale, staf- en beleids afdelingen. extern met regionale inspecties, gemeentelijke en provinciale Keuringsdiensten van Waren; ontwikkelen van initiatieven op het terrein van organisatie van het Levensmiddelen- toezicht; behandelen van vraagstukken met een vertrouwelijk karakter (kabinetszaken); perso neelszaken; begrotingszaken; opstellen van diverse overzichten. Vereist: HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding. Praktijkdiploma Boekhouden en Nederlandse Handelscorrespondentie. Ambte lijke ervaring. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk f 2239,- per maand. leeftijd en ervaring, (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal van de Arbeid, Scheikundige Dienst Het Directoraat-Generaal van id. c.q. de Arbeidsinspectie heeft een bc .e taak bij het bevorderen van optimale w&i rvomstandig- heden in bedrijven. Deskundigen van deze dienst op o.a. chemisch, werktuigbouwkundig, kern fysisch, elektrotechnisch en medisch gebied werken actief, veelal in onderlinge samenwer king, aan de bestrijding van gevaren die veilige en gezonde werksituaties bedreigen. De Scheikundige Dienst verricht in dit verband onderzoekingen en metingen, stelt (veiligheids-) voorschriften op, en heeft voorts een onder steunende taak t.a.v. de districten der Arbeids inspectie. Taak: verrichten van chemisch-analytisch onderzoek in het laboratorium; meten van lucht verontreinigingen in fabrieken en werkplaatsen; ontwikkelen van nieuwe analysemethoden aan de hand van literatuuronderzoek en het toepas baar maken van deze methoden voor de praktijk. Vereist: diplom^ HBO-B of analistendiploma I en II, alsmede een HBS-B of hiermee vergelijkbare opleiding. Rijbewijs B-E. Standplaats: Voorburg. Salaris max. f 2022,- per maand. Promotie mogelijkheid binnen de dienst aanwezig. vac. nr. 5-1047/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het World Health Organization/International Reference Centre for Community Water Supply van het Rijksinstituut voor Drinkwatervoorziening Dit Centrum opereert in nauwe samenwerking met de WHO als coördinerend middelpunt van een wereldwijd netwerk van „regional reference centres and collaborating institutions". Taak: o.m. behandelen van een deel van de internationale correspondentie in het Engels en andere talen; administratieve organisatie van internationale bijeenkomsten; verslagleggen van vergaderingen; meewerken bij opbouw en be heer van een archief en bibliotheek; met deze taken samenhangende typewerkzaamheden. Vereist: VWO en gedegen secretariële opleiding (zo mogelijk internationaal georiënteerd); enige jaren ervaring in een zelfstandige administratieve functie met bovenstaande aspecten; goede be heersing in woord en geschrift van meerdere talen, de voertaal is Engels. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2022,- per maand. voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal van de Arheid (Arbeidsinspectie) De Arbeidsinspectie heeft tot taak het bevorderen van optimale arbeidsomstandigheden voor de werkende mens. De activiteiten van deze dienst hebben betrekking op de bestrijding van gevaren die veilige en gezonde werksituaties bedreigen en zijn voorts gericht op het bevorderen van zodanige om standigheden in bedrijven dat de werknemer als mens zo goed mogelijk tot zijn recht kan komen. De werkzaamheden van het Algemeen Secreta riaat bestaan o.m. uit het signaleren, selecteren en adviseren terzake van door de dienstleiding te behandelen zaken en hebben voorts betrekking op de coördinatie en voortgang van de uitvoering van zaken door de verschillende afdelingen en diensten. Taak: meewerken aan de voorbereiding, verslag legging en follow-up van besprekingen van de dienstleiding met staf- en andere medewerkers; voorbereiden en verslaan van vergaderingen van diverse werk- en projectgroepen; concipiëren van brieven, nota's, e.d. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding, HEAO strekt tot aanbeveling, alsmede ervaring op redactioneel gebied. Standplaats: Voorburg. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2567,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-099111158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Arbeids voorziening, Directie voor Algemeen Arbeids- voorzieningsbeleid, Afdeling Internationale Arbeidsmarktzaken en Emigratie Taak: assisteren bij de uitvoering van maat regelen t.a.v. de inschakeling en het ingescha keld houden in het arbeidsproces van Surinaam se en Antilliaanse rijksgenoten en van buiten landse arbeidskrachten. Vereist: MULO/MAVO. Middelbaar beroeps onderwijs MSA of MEAO etc. Bekendheid met de problematiek t.a.v. rijksgenoten. Standplaats: Rijswijk. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. Taak: ontvangen, ordenen en distribueren van binnengekomen post, typen van (veelal ver trouwelijke) stukken, vormen en bijhouden van dossiers, bijhouden van een agenda, ontvangen van bezoekers en behandelen van telefoonge sprekken, andere administratieve werkzaam heden. Vereist: HBS/HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding; type-ervaring, b.v.k. enige kennis van archiefwerkzaamheden, dossiervorming. Diploma steno Nederlands strekt tot aanbeveling, enige ervaring In vergelijkbare functie (zo mogelijk in overheidsdienst). Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1814,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De salarissen zijn exclusief 7) vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18