Het Breehuys moet nog blijken agenda llPStflririlit Opgravingen naar Huis ter Weer Bestemmingsplan 'Landelijk gebied' nog ter inzage BRADERIE IN SANTHORST Herm. Stenz overleden LEIDSE KANTONRECHTER DINSDAG 15 APRIL 1975 JONGERENCENTRUM GAAT VERBOUWEN Hulp van gemeente Wassenaar gevraagd v/ ky W wW -H- -M_ WASSENAAR De Histori- te laten graven heeft het bestuur De opgravingen geschieden met LEIDEN „Soms hebben we wel eens wat moeite met de gesprekken, die gevoerd worden bij het Binnenstadsoverleg. Als je ergens werkt, dan moet je ook de spreekbuis zijn van het huis, waar je werkt. Het is jouw huis, namelijk. Ze weten ook dat ik op die manier denk". Dat zegt Ole Staalman, team lid van Het Breehuys (gevestigd in de Breestraat). Een van de ontmoetingsplaatsen voor jongeren in de binnenstad van Leiden. WASSENAAR De Histori sche Vereniging "Oud Wasse naar" werkt, in samenwerking gemeentebestuur gewend met met de Haagse afdeling van de verzoek Archeologische Werkgemeenschap graven al enige tijd aan verkennende zal kunnen blijken of opgravingen naar restanten De opgravingen geschieden met medeweten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig bodem medewerking. Na het onderzoek, enkele proefsleuven Bekend is, dat in het laatst van 1737 of in het begin van 1738 het vengrond verder moet worden Huis ter Weer is afgebroken. het vroegere Huis ter Weer. Er is verwijderd. Daarna zal duidelijk dat de Graaf reeds deel i de fundering worden gevonden het oudste deel moedelijk uit de veertiende alsmede een aantal scherven, dem te verrichten, waaronder stukken uit de zestien- Het bestuur wijst w. De hoge waterstand in 't zoek i gedeeltelijke bema- Wassenaar, r in het Heer van Obdam het huis i daarbij behorende gronden ge kocht had. Het huis is voor de eerste maal in 1324 door Philips Wassenaar in leen gegeven het gemeentebestuur op, Het heeft dus tenminste vierbon den in aansluitende volgorde 1 terrein maakt het onmogelijk 't dat de verschillende werkzaamhe- derd jaren bestaan, mogelijk zelfs langer. Een goed geleide opgra ving zou daaromtrent meer gege vens aan de dag kunnen bren- i de noordelijke randweg gen, aldus de brief van de Histo rische Vereniging aan het ge meentebestuur. lagere deel van de fundering hetgeen daar eventueel onder ligt richt moeten worden omdat verder te onderzoeken. Aangezien kans groot lijkt dat door de t de verenigingen niet over de mid delen beschikken om langs mecha- geen zorgvuldig onderzoek nische weg enkele proefsleuven mogelijk zal zijn. Door Paul Wolfswinkel De operationeel gemaakte doel stelling ziet er als volgt uit. Men wil als open jongerencentrum voor heel Leieden functioneren. Bijzonder op scholieren en geschoolde werkende jongeren 'die gerichtheid is en wordt bepaald door de historie van het Centrum). Ook is een van de doel stellingen het bevorderen van de -erstaansmogelijkheid" van verschil lende mensen of bevolkingsgroepen onderling tegenover elkaar. Tenslotte wil men óe organisatie op zo'n ma- rier structureren, dat die alle be langhebbenden kan stimuleren om ïït samenwerking een proces aan te gaan, dat gericht is op iedere par i*$ipatie en emancipatie in het to tale werkproces. iHet Breehuys is onderdeel van de stichting clubhuizen "De Jeugd- haven Leiden'. De stichting heeft daarnaast nog twee ontmoetings ruimtes: De Mirt" en "Het Mieren nest". Ongeveer 25 jaar geleden is de stichting vanuit een idee van de ge- leformee.-de kerk opgericht. Men wilde een mogelijkheid zoeken voor evangelisatiewerk buiten de kerk. Tij den veranderen, maar nog steeds staat men positief tegenover het v erken van uit de christelijke begin selen. diet evangelisatiewerk was niet mfeer te handhaven. Toch is er een pastoraal medewerker, ds. De Heer, vóór de drie huizen. De groep jonge ren waarop Het Breehuys zich richt, l'gt voornamelijk in de leeftijd 16-22 laar. Daarnaast komt er na de ver bouwing veel meer aandacht voor gehandicapte jongeren. Staalman zegt daarover: "Die staan absoluut niet los van 't andere. Het moet een t innenshuisproces zijn, zoals wij dat Het publiek dat in Het Breehuys komt is anders dan bijvoorbeeld dat tot voor kort in het Kreatief Sentrum kwam. "Het zijn bewuste mensen cie zich echt wel ergens voor interes seren. We dagen ze een beetje uit. Er gebeurt hier ontzettend veel en ze kunnen daar een aandeel aan le veren. De meeste medewerkers, zo'n fC komen uit de bezoekersgroep. rie worden ook intensief begeleid en krijgen verantwoordelijkheid. We pra ten dan echt met ze in de trant van: •'Hoe zie Je die taak in vergelijking met je school of je werk? Zit je niet cp een eilandje. In de zogenaamde "Huysraad" wordt het uitvoerend be leid besproken. In overlegsituaties zitten ze er ook bij. Als we bijvoorbeeld informatie avonden willen organiseren, vragen we de medewerkers om toestemming. Is het okee dan gaan we het samen uitwerken. Er is ook een onderlin ge medewerkers-vergadering met iemand van ons team daarbij. Maar toch, het moet nog blijkën of we bestaansrecht hebben. We bestaan in deze vorm pas tweeëneenhalf jaar". Terug naar het bezoekende pu bliek. "Of ze zoveel positiever zijn dan in andere huizen, weet ik niet. Je treft de eenzijdigheid bij alle ca tegorieën aan. Ze komen binnen met de gedachte dat ontspanning nodig is. Maar daar is ook weer inspan ning voor nodig. Dat houdt er ver band mee. Je moet natuurlijk niet teveel dwingen. Maar het is anders, die sfeer. We doen veel aan folkmu- sic en hebben wel eens een trouba dour hier. Underground wordt hier niet gespeeld". Minder In 1973 kwamen er 17301 be zoekers in het Breehuys. In het vo rig jaar 12487. Dat zijn er ruim 5000 minder. Reden: de activiteiten moesten worden teruggebracht; er kon minder gedaan worden. Daar bij was een factor de teruggang van de overblijfgroep van de huishoud school. De leerlinegn werden niet meer verplicht gesteld daar tussen de middag te verblijven. Andere ac tiviteiten die in het Breehuys plaats vinden: de sociëteit "Mirakel" (die goed loopt), de sociëteit 'Twentwel" (voor kamerbewoners), de Jeugd- zondag diens ten, gespreksgroepen, de ouderensoos en Repelsteel. Het laatste is een informatieruimte voor biologisch-dynamisch voedsel. En dat kan allemaal in het onvoor stelbaar grote Breehuys. De grote trots is de kluis, beneden in de kel der. (Het was per slot een oud bank gebouw). Maar het gebouw werd een beetje oud en de kwalen kwamen. Zodat er verbouwd moest gaan wor den. Niet lang geleden kwam de subsidie, die enkele tonnen be draagt. Eind mei wordt er een be gin mee gemaakt. Dat betekent dat er een nieuw dak komt, een nieuwe centrale verwarmingsinstallatie. On- WASSENAAR - Tot donderdag, ligt in het Wassenaarse gemeente huis op de afdeling Algemene Zaken nog ter inzage het ontwerp-bestem- ningsplan 'Landelijk gebied". Tot die datum kunnen ook bezwaar schriften bij het gemeentebestuur worden ingediend. Zoals bekend, heeft dit bestemmingsplan betrek king op de gebieden in de gemeen te. die buiten de bebouwde kom ge- iegen zijn. Aan de officiële ter vi ne-legging is een uitvoerige inspraak procedure voorafgegaan. Er zijn twee drukbezochte 'hoorzittingen", gehouden en burgemeester en wet- nouders hebben schriftelijk com mentaar gevraagd van allerlei in- j 'anties en belanghebbenden. Van de gelegenheid om commen taar te leveren is door zeer velen gebruik gemaakt. Van de beide hoor zittingen zijn uitvoerige verslagen gemaakt. Voorts kwamen 71 schrif telijke reacties binnen. De verslagen en de afschriften van deze schrifte- i.'ke reacties zijn met het antwoord daarop v«tn burgemeester en wethou ders gebundeld in een dik boekwerk, dat eveneens in het raadhuis ter in zage ligt. DINSDAG Breehuys, Breestraat 19, Ouderen soos. 2-4.30 uur nam. Rljnsburgerweg 163, spreekuur Alg. Bureau voor Levens- en Gezinsvragen. Hooigracht 38, spreekuur Stichting Hulsvesting Werkende Jongeren, 7.30- MeiJ van Streefkerkstraat 48. ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap, 8 Breestraat 19. Twentwel, sociëteit Haarlemmerstraat 38. Vrouwencafé Steenstraat 1 b. Wereldwinkel, 12.30- Augusttous, Rapenburg 24. discus sieavond over sexuallteit. 8 uur nam. Morsweg 10. Werkgroep Stedelllke ontwikkeling en Werkgroep Verkeer Maranathakerk. Dljkstraat 2a. Be volkingsonderzoek Tuberculose. 2-4.30 WOENSDAG Geversstraat 65, Oegstgeest, sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaan den. 8-12 uur nam. Breestraat 19, Twentwel. sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur Middelweg 4. Architecten-informatie centrum Rijnland. 7.30-9.30 uur nam. tel 071-22493. Overige dagen tel. 071- spreksavond Baha'i Gemeenschap. 8 Apothersdijk 33. Leldse Volkshuis, informatie en inschrijving voor Kin derclubs. 2-3.30 uur nam. Begijnhof 2 (Rapenburg), sexueel- informatiecentrum ^Begijntje". 11 Steenstraat 1 b. Wereldwinkel. 12.30- r 10-12 Jarigen. 4-5 Morsweg 10, Werkgroep Leefbaar heid en Stedelijk Wonen en Werk- Groenoordhal, Vrije Tijdsbeurs. 7- 10.30 uur nam. DONDERDAG TJaikowskylaan 39. Voorschoten, ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap. 8 uur nam. V.d. Valkboumanweg 236, Leiderdorp. Bijbelstudie en Gespreks- krlng Baptlstengem., 8 uur nam.. Nieuwe Rijn 20a, Theehuis van de Leldse Werkgroep Homofilie/COC. 8- 10.30 uur nam.; Begijnhof 2 (Ra penburg). sexueel-informatiecentrum Begijntje". 7.30-9 uur nam. b. wereldwinkel 12.30- geveer een half jaar zal er rommel zijn. Maar, zoals Ole Staalman zegt: "Iedereen lijdt een beetje. Het wordt geven en nemen. We hadden al plan nen gemaakt voor de zomervakan tie, maar die moeten worden gewij zigd in verband met die verbouwing. Dat betekent ook dat we ons be leidsplan moeten herzien voor de toekomst. Meer ruimte, meer moge lijkheden. En daar zijn we over aan het praten. Met de zestig medewer kers gebeurt dat intensief." WASSENAAR De Pluimvee- en vogelvereniging "Wasenaar", houdt op maandag 21 april om acht uur in het Jeroenhuis een ledenver gadering. Er komt ojn. een voorstel aan de orde tot wijziging van de sta tuten. Verder zal gesproken worden over de verenigingsmarkt, die op 7 juni a.s. door de winkeliersvereni ging Luifelbaan zal worden georga niseerd Redactie Paul Wolfswinkel Beioven Er is een spreekwoord dat gister avond helemaal waarheid werd. 3elofte maakt schuld". Vertelde de secretaris van de woningbouw vereniging "Tuinstadwijk" op 24 fe bruari van dit jaar dat voortaan de Leidse pers ook voor de vergaderin gen zou worden uitgenodigd, weer moesten we tot onze spijt vaststel len dat zulks niet het geval was. Hoe jammer. Wellicht gaat het nu beter. Toen men er achter kwam dat er weer zo'n verduivelde journalist aan wezig was, werd daar melding van gemaakt. De verzamelde 'huurders hadden kennelijk geen bezwaar, want er werd niet gemokt, geroepen of geprotesteerd. Wel werd er door de voorzitter gezegd dat de pers niet objectief is. "Een eenzijdige bena dering moet zich splitsen in een ob jectievere. We willen een zo goed mogelijke leefruimte", zo zei hij. Tja. Maar we verwachten voortaan daar voor natuurlijk wel de uitnodiging. koor houdt morgenavond een walk in-repetitie. Het woord zegt het al: iedereen kan daar zo maar binnen lopen, als hij zijn transistorradio maar uitschakelt. De repetitie be gint om acht uur in het Gemeen schapscentrum aan de Langevoort in Oegstgeest. Doel van deze open heid is om nieuwe leden te werven en dat is nooit weg. Op 5 mei geeft 't Rijnlands Christelijk Mannenkoor een concert in de Stadsgehoorzaal. LEIDERDORP Morgen is er vanaf 's ochtends 10 tot 's avonds 9 uur een grote braderie in Leiderdorp. De winkeliersver eniging van het winkelcentrum Santhorst organiseert deze at tractieve show ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van dit winkelcentrum. Deze doorlo pende braderie brengt naast de vele "markt"-koopjes van de winkeliers een stroom van at tracties zoals een varkensspit, barbecue, demonstraties etc. etc. Er zijn natuurlijk ook allerlei gerechten om te proeven. Ook aan de kinderen is gedacht, 's Middags zijn er maar liefst 3 poppenkastvoorstellingen op 't plein voor het winkelcentrum. Er worden tien fietsen verloot op de verstrekte zegelkaarten. Burgemeester M. v.d. Have gaat zich met de trekking belasten 's avonds om 8 uur. Er is ook een speciale stand om "Santhorst"- zegels te ruilen om toch volle kaarten te verkrijgen. Maranathakerk. Dljkstraat 2a, Be- voikingsonderaoek Tuberculose 9-12 uur v.m en 2. 4.30 uur nam. Rilnlands Lyceum Oegstgeest. To neelgroep Timdelerclub met "De mu ren van de boomgaard". 8.15 uur nam. zwerfdieren. Geopend LEIDEN Eind vorige week is, op 83-jarige leeftijd Herman Stenz overleden. Daarmee is een man heengegaan, die lange tijd op het muziekleven in Leiden mede zijn stempel heeft gezet. In de loop der jaren dirigeerde hij een respectabel aantal koren en hij waagde zich ook meermalen aan het componeren. Stenz was in de eerste plaats muziekpedagoog. Zijn inne mende persoonlijkheid maakte hem daarvoor uitermate geschikt. Daar uit was zijn grote ambitie te ver klaren voor de bevordering van de volkszang, die met name na de be vrijding in 1945 allerwegen zo'n grootse opgang maakte. Velen zul len zich de zangavonden in de Stadsgehoorzaal en op nog vele an dere plaatsen herinneren waarvan Herman Stenz de enthousiaste lei- di ng had. Hij streefde niet naar per fectie, maar haalde uit zijn volksko ren kwalitatief wel wat erin zat. Voor K. en O. heeft Herman Stenz ook veel betekend. Hij maak te deel uit van het bestuur en was de mu- SOS-dienst Commissie vergadert WASSENAAR Vanavond om half acht wordt er in het Wasse naarse raadhuis een openbare ver gadering gehouden van de commis sie Maatschappelijke Voorzieningen. Er zal o.m. gesproken worden over het al of niet wenselijk zijn van een onderzoek naar de behoefte aan wo ningbouw in de toekomst. Het bouwfonds Nederlandse Gemeenten ?s bereid een dergelijk onderzoek in te stellen. De commissie zal zich verder be zighouden met een wijziging van ue woonruimteverordening uit 1970. SOS - tel hulpdienst, tel. 071— 25202 Voor allen die ln moeUlJkhe- den verkeren daa en nacht te berei ken Burgerraadsman Buro Burgerraadsman. Koornbrug- steeg 7 (hoek Breestraat/Koorabrug steeg). tel. 071-43171. Spreekuren. Diere nhulpdienst. All-round Boltini Hulde De elfjarige Eddie Bokma en zijn 14-jarige vriendle Rolf van 't Loo verdienen eigenlijk een vetlederen medaille. Waarom? Hoezo? De twee mannen zijn al een tijdje bezig om kikkers, salamanders en ander watergedierte uit het (voor malige) zwembad De Zijl te schep pen en over te brengen naar het Heempark en de Merenwijk. Met schepnetjes gemaakt van een stok en een oud gordijn zijn op die ma nier al emmers vol per fiets vervoerd. Moeder Bokma vond het de moei te waard om in de krant te zetten. Wij ook. Walk-in Het Rijnlands Christelijk Mannen- Wat hebben we in de piepzak ge zeten, zeg. Maar nu is de tijd om officieel melding te maken dat de Leiderdorpse brandweer all-round is geworden. De afdeling Leiderdorp van de koninklijke vereniging EHBO heeft namelijk een speciale cursus voor de spuitgasten gegeven. Ze zijn allemaal geslaagd. Werklozenfeest Enkele dagen geleden heeft in de ze rubriek een berichtje gestaan over een 1 meifeest voor Leidse werklozen, dat op 3 mei in het St. Antonius Clubhuis zal plaatsgrijpen. Uit de manier waarop dat stukje was geschreven, heeft men wellicht opgemaakt dat de toegang tot het festijn gratis was. De organisatie van het evenement vraagt ons nu mee te delen dat de toegangsprijs twee gulden bedraagt, daar men an ders op die avond "ernstige teleur stellingen" vreest. Waarvan acte, Plrvnt^rr vrienden. dure raskatten die aan deze show meedoen. Ook de gewone huiskat maakt een kans op een va prijzen, zoals de titei "beste huiskat van de gemeente Leiden". Wat moet u nu doen om uw kat straks te kunnen laten exposeren. Dat is vrij simpel. Een brief (kaar tje) naar het inschrijf bur eau van de NKFV, Van Arembergelaan 138 in Voorburg en onverwijld zullen alle inlichtingen bij u binnenkomen. U moet wel even vermelden dat het om de Kat-Expo in Leiden gaat. Bij de huiskatten wordt niet gelet op uiterlijk schoon (kleur van de ogen en zo), maar op de verzorging, de gezondheid en het afwezig zijn van vlooien. Burgerlijke stand LEIDEN GEBOREN: Helene Eléoaore junnine dr v D A Aven&rius en J J nouen; rienarika v A A van Egmona en 'longeren; Johanna beuits; Alexander öümon lenboom en J. iM. C. ae Bruin;' nugo nannes zn v j j r Planjer en P A M van Vliet; v W Barnnoorn der; Peter Edel en H J M Turk; n; Wllco Alexander Toni Boltini (met Vader Abra ham) komt met zijn hele circus binnen zeer korte tijd naar deze streken. Donderdagmiddag om kwart over vijf in Oegstgeest (Irislaan). Daar ook om half acht. Maandag de 21ste in Voorschoten op het voormalige MOC-terrein. Eveneens om kwart over vier en half acht. Voor de Nederlandse talenten- Jacht, die door Vader Abraham zal worden gepresenteerd, kan men zich 's ochtends bij het circus opgeven. De talentenjacht wordt 's avonds ge houden. der Meij en A. Bottelier; J J A de Groot en echtgenote van J. G. van aer Poel; H P Vogelezang (79) man; F Hart man (54) echtgenote van J H Wen- nlnk; W M Meertens (54) man; V Leopardi (58) (58) vrouw; Westhoek A Hoekstra. GEHUWD' H J Devllee en M J G van Beha gen; W P Harris en B E M D Dar- Kat-Expo Op zaterdag 27 en zondag 28 sep tember organiseert de Nederlandse Katten Fokkers Vereniging de elfde internationale Kat Expo '75 in de Groenoordhal. De organisatoren ver wachten zo'n 1200 raskatten uit de hele wereld. Het zijn echter niet de Wim Oudshoorn, presentator van "Bloemen en Planten" in Studio Vrij komt aanstaande zaterdag in 't Nieuw Boekhuis tussen 11 en 4 uur. Een gedeelte van de winkel wordt met bloemen- en plantenboeken in gericht, er is een demonstratie in bloemschikken en aan Wim Ouds hoorn kunnen allerhande vragen worden gesteld. Dus. T. van Esch; L. Rtagma en G. M. van der Linden; R. Sleben en M. J. Aalbersberg; D B Meijer en J H M van Paridon. LEIDERDORP GEBOREN: J en Lunenburg, J. E; Caroline C dr v Vlieger, J en Keljser. C. ONDERTROUWD: Korteweg. CI en Kirk. SA; Schouls MS en Hiensch, J; Janssen. W A en de Witt. J A. GETROUWD: Warns. J P en Polak. J OVERLEDEN: GuleiJ, P (57). geh gew met Mon- tanus. ACW; van Tol H (65) geh met Kouwenhoven, A. Wist u dat de boete voor "in de trein zitten zonder geldig plaats bewijs" zoals de tenlastelegging tegen mejuffrouw Van Z. luidde, veertig gulden bedraagt? Dit vond verdachte wel een beetje veel' wat zij op verontwaardigde toon over de balie aan de kantonrechter te kennen gaf. Zoals zij immers al eerder te berde had gebracht be rustte het hele geval op de domheid van een Juffrouw aan het NS-loket te Groningen. Op dertig Juni was mejuffrouw Van. Z. *met een vriendje" in Groningen geweest. Op het Groningse station had den zij elk een enkele reis Leiden gekocht en zich daarna gehaast om de trein nog te halen. Toen ze zich eenmaal geïnstalleerd had den kwamen zij tot de teleurstellende ontdekking in plaats van een enkele reis Leiden een enkeltje Haarlem gekregen te hebben. Ieder normaal mens zou dan even de conducteur een seintje ge geven hebben dat het kaartje niet deugde zodat je de eventuele boete tenminste niet hoeft te betalen. Zo niet verdachte Van Z. die het zich eens temeer gemakkelijk maakte in de heerlijke Hol landse gedachte voor iets te weinig betaald te hebben. Toevallig was er op het traject Groningen-Haarlem geen conducteur langs geko men, maar het ongeluk wilde dat dat op het stukje Haarlem-Lei den wel gebeurde. "Dat zul Je nou altijd zien", zo verweerde Van Z zich terwijl zij haar bespijkerbroekte benen met bloemetjesrand maar eens in een andere positie bracht. "Het was allemaal de schuld van zo'n stomme NS-juffrouw die de verkeerde kaartjes uitdeelt", zo zei zü, terwijl zij daarbij stralend vermeldde in het bezit te zijn van een MAVO-diploma en op het ogenblik niets uit te voeren. Enfin, de officier was het er niet mee eens, vond het verweer niet uitblinken door geloofwaardigheid en overtuigings kracht en eiste, de domheid van het NS-personeel m aanmerking nemend, in plaats van de gebruikelijke boete van veertig gulden een boete van slechts twintig. Dit was Van Z. nog te veel, en de rechter die dat ook wel vond omdat hU het verweer enigszins gegrond achtte, vonniste tot tien gulden. Verder verscheen daar wederom de heer T., wetenschappelijk ambtenaar aan de Rijksuniversiteit, afdeling Rechtsgeleerdheid. Hy had zijn assistente en trouwe getuige mevrouw V. weer bij zich. Ook nu weer was hij bekeurd wegens fout parkeren, nu eens nfet zonder schijf maar deze keer omdat hij de sohijf op een verkeerd tijdstip had gezet. Op de bon stond namelijk dat het feit om kwart over drie was gesignaleerd, terwijl T. om half vier nog bij zijn auto was (overigens om de schijf te verzetten, wat ook een strafbaar feit is) toen er nog geen bon opzat. Verdachte twijfelde nu toch wel aan de goede gang van zaken en ging zelfs zover te zeggen dat die politie volgens hem de pik op hem had. Na veel geharrewar, met de verbalisant erbij eiste de officier de gebruikelijke boete van vijftien gulden, daarnevens vaststellend dat de verbalisant er persoonlijk geen belang bij had nu Juict verdachte T. te bekeuren, omdat hij toch wel genoeg ving per dag, wat door de man in kwestie grijnzend bevestigd werd. De rechter was ech ter niet helemaal zeker van de zaak, vooral niet na een gloedvol verweer van verdachte die zijn recht wilde want om die vijftien gulden ging het niet. Mr. De Koning vonniste dan ook tot vrij spraak, zeer tot genoegen van de heer T. die buigend verdween, en dat is ook wat waard. MIA BAKELS 15. Leiden Voor Dierneamdulance Tel 071—34616 Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Bin nenstad. Gereept 10. woe. 6-6 uur nam. Noord. v. Hogendorpstraat 86. ma 10 30 -11.30 uur vm Kool. Driftstraat 49a, n. Mors Kwartier, Koordstudio Centrum voor intermenselijke oe- trekklngen ontmoetingsruimte voor ca. 25 tot 60-,'armen Oude Rijn 88, Lelden tel 44000 Voor advies infor matie» etc Werkdagen van 16-28 uur. OntmoetingsruimtenWerkdagen avonds tot 23 uur Zaterdag gesloten, zondag van 20 tot 23 uur Tevens aangepast voor llchameillk gehandi capten. Elke donderdag van 15—18 uur spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond Begijntje Sexueel voorlied hof 2 (Rapenburg) E nam en wo 7.30—8.30 uur nam Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: Maandagavond: Toneelgroep en So- sjale Kreagroep; Dinsdagavond Ken- nlsmaklngsgroep Werkgroep Naald en Draad, Werkgroep Werk en Groep «on der Werk; Woensdagavond- gereser- terd voor vergaderingen kommlssie- b.,, een komsten enz.; Donderdagavond: Filmgroep. Handenarbeid eD Samen, ■pelen. Troef. Hogewoerd 67 telefoon v 11-80494 Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Donderdag 8.3010.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Dienstencentrum Noordeinptein 2b tel 40483. algeme ne informatie, dag van 910 uur LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Leiden. Postbus 64 - GlTO 67055 Telefoon directie en admini stratie 071-25041 Telefoon redactie 071-21607 Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaal -bonnement I 34Jib Per Post I 36.76 Jaarabonnement r 126.10 Jaarabonnement per post f 186 70 Losse a timmer? t OJtC Abonnementsgelden oy vooruik- betaung te voldoen BI) automa- tiscne oversenry vingen geeo ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18 00—20.00 u Zaterdag van 16 00—18 OC uur Telefoon 071-30500 Indien in gesprek 07l-34a39

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2