Home Centre haagse schouw cfeé Artischouw Europameubel Paasshow in Home Centre Tweede Paasdag geopend van 10 tot 17 uur. Kom met Pasen naar Home Centre! Waarom? Omdat er op woongebied veel meer te zien is dan alleen maar meubelen. Home Centre is het grootste kijk-koopcentrum voor het totale wonen. Hier staat u oog in oog met zoveel artistieke vondsten en praktische snufjes, die elk vertrek in uw huis boven het alledaagse uittillen. En als koper wordt u helemaal enthousiast bij het zien van de reële prijzen en wat daar allemaal bij inbegrepen is, zoals waardevolle adviezen, vakkundige service en volle garantie. Wie aan beter wonen denkt, komt naar de feestelijke Paasshow in Home Centre Haagse Schouw: Kennis maken met Nederlands meest gespecialiseerde bedrijf in het bouwen van originele, artistieke schouwen, eventueel kompleet met rookkanaal. Evenzeer gespecialiseerd in luxe badkamers met sanitair, dat opvalt door stijl en kleur. Ook dekoratieve wand en vloertegels en plavuizen in elke prijsklasse 11II de grootste internationale organisatie van meubelspecialisten, die altijd de eerste is bij het beste wat de meubelwereld te bieden heeft En nergens is Europameubel zo groot als juist in Home Centre Haagse Schouw. me Meubelen, tapijten, gordijnen, verlichting, alles is er. Nederlands grootste speciaal zaak in echt lederen zitmeubelen. Uniek in zijn soort, uniek in zijn kollektie, beginnend meteen prettig geprijsde basis van f 2000,- tot een exklusieve top van f 20.000,-. Uw 2e Paasdag is er goed aan besteed. De hele Paasvakantie ook. Neem dus gerust uw kinderen mee. Zij spelen hetwonen in de aangepaste krèche! Dagelijks 9 -18 uur Vrijdags tot 21 uur Zaterdags tot17 uur Zondags en 1e Paasdag gesloten. Voorschoterweg 45-47 -Tel. 01718-73541 Valkenburg ZH (bij Leiden)

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 8