Gezondheid krijgt alle aandacht Zoeterwoude feest Buitenpersoneel niet in pand Jan Steenlaan agenda Raad Warmond Alternatieven voor Ockenrode nooit onderzocht CAROLUS-KRING IN OEGSTGEEST Op 30 april en 5 mei VRIJDAG 28 MAART 1975 WARMOND Met zes stem men voor en vijf tegen heeft de Warmondse raad, op voorstel van Progressief Warmond gister avond besloten, dat het buiten- personeel van de gemeente voor lopig niet in het pand aan de Jan Steenlaan 38 zal worden ge huisvest. Voor de huisvesting van dit personeel zal worden uitgeke ken naar een goedkope en tijde lijke voorziening, waarbij ge dacht wordt aan een kantine-wa gen. Progressief Warmond had bij het begin van de discussie al la ten weten het plan van B. en W. niet te delen. Men vroeg zich af of er geen oproep geplaatst zou kunnen worden om bewoners v. het pand te vinden. Deze zouden zelf vijftien procent van de op- knapkosten voor hun rekening moeten nemen, terwijl de reste rende kosten zullen worden be taald door rijk, provincie en ge meente. Dit laatste omdat het om een pand gaat, dat op de Monu mentenlijst staat. De bewoners zouden dan in ruil voor hun investeringen de eerste tien jaar in het pand kun nen wonen met een bepaalde ver goeding. Pauli (VVD) zei meer heil te zien in verkoop van het pand. Op verzoek van Progressief Warmond werd de vergadering geschorst en kwam er een her zien voorstel op tafel. Onderdeel van dit voorstel maakte uit het oproepen van gegadigden voor het pand, die zich verplichten om zelf het huis op te knappen. De Warmondse raadsvergade- Wethouder Van der Zalm week, ring was begonnen met enkele bij de stemming over het voor- mededelingen van burgemeester stel, af van het standpunt, dat De Vreeze. Hij ontkende dat de eerder door B. en W. was ingeno- BV Articon, die de grondaanko- men. Toen naar de reden daar- pen regelt voor de aanleg van de van werd geïnformeerd zei Van der Zalm, dat het huis inderdaad in slechte conditie verkeert. „Dat geldt met name voor het dak. Maar dat dat niet wil zeg gen dat mensen, die het zelf wil len opknappen, er niet willen en kunnen wonen". Schiphollijn, kooppolitiek zou volgen, zoals door Progressief Warmond werd be weerd. Wel heeft PW gelijk als zij zegt, dat er geïnformeerd wordt naar de bereidheid om gronden te verkopen. Wethouder Van der Kroft deel de mee, dat de financiële positie van de gemeente veel te wensen overlaat en Warmond een arti kel 12-gemeente zal worden. Dat komt er in de praktijk op neer, dat voor alle inkomsten en uitga ven goedkeuring van het ministe rie van Binnenlandse Zaken nood zakelijk is. Een en a nder heeft onder meer tot gevolg, dat de huur van het BB-gebouw niet zonder meer kan worden opge zegd en dat er problemen rijzen voor het gezamenlijke plan van gemeente en Rabobank om er on der meer een accommodatie voor de jeugd in onder te brengen. Jan Timmerman van Progres sief Warmond zette gisteravond vraagtekens achter het nut van de deelnota's die over Warmond worden uitgebracht. De kritiek richtte zich met name op de in houd die volgens Timmerman weinig met Warmond te maken had. Na een schorsing werd be sloten de discussie over de deel nota's tot een later tijdstip uit te stellen. Geen problemen had de raad met de plannen bij Mariënhaven. Unaniem was men het erover eens, dat na de voltooiing van de nu in aanbouw zijnde motels er geen nieuwbouw meer kan plaats vinden. De raad besloot ook dat caravans in het vervolg rioolbe lasting moeten gaan betalen. We liswaar geen 40 gulden zoals de oorspronkelijke plannen luidden, maar f 25 per c Samenwerking in Leiderdorp LEIDERDORP De samenwerkende huisartsen, het maat schappelijk werk en de wijkverpleging in Leiderdorp en Zoe- terwoude-Rijndijk hebben een eerste zogeheten "Gezondheids- mededeling" uitgegeven. Het doel is de bevolking te infor meren over de gezondheidszorg en de maatschappelijké dienst verlening in die gemeentes. Het begin van de samenwerking ligt in 1971, toen de Leiderdorpse huisartsen, de wijkverpleeg kundigen en de maatschappelijk werkers naar vormen gingen zoeken van samenwerking, om beter de belangen van de men sen op welzijnsgebied te kunnen behartigen. Het duurde tot 1974 voordat de Leiderdorpse plannen gestalte kregen in de vorm van een samenwerkingsovereenkomst. Leiderdorpers tegen plan Vrijdag Breestraat 19. Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Herenstraat 45 (gebouw Staalwyk), Jeugdsoclëtelt Time, 7.45—11.80 uur Hooglandse Kerkgracht 28. Open-Soos- Ten katestraat (speeltulngebouw). Be jaardensociëteit Humanltas, 24.30 Fred. Hendrikplantsoen 25, Leiderdorp, gespreksavond Baba'! Gemeenschap, Praethuys. Vrouwenkerkkoorstraat 9, Politiek Café, 8 uur nam. Begynhof 2 (Rapenburg) sexueel-in- formatiecentrum „Begyntje". 11 uur Lytweg 7, Oegstgeest. Soc. Ned. Adv. Bureau voor Ouderen, 24 uur nam. Zaterdag Hooglandse Kerkgracht 48. dansen van- De^ Burcht, Antiekmarkt. 9.30 uur v.m. Morsweg 114, Leldse Jeugdschaaksocië teit, schaaklessen voor beginners en ge vorderden van plm. 10 tot 18 jaar, 3.30 Breestraat 19, Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Infosentrum. Breestraat 66, 24 uur Groenoordhal, Paaskermis. 10 uur vm. winkel, 11.00 DEN HAAG/LEIDERDORP Bewoners van het wat geïsoleerd liggende en kinderrijke wijkje Oc kenrode in Leiderdorp hebben be zwaar tegen het bestemmingsplan Ockenrode. dat uitbreiding moge lijk maakt van het garagebedrijf Rijnland op de hoek van de Van der Valk Boumanweg en Ockenrode. Daardoor krijgen zij kort achter hun woningen een muur van bijna zes meter hoogte, terwijl gerekend was cp garageboxen, die nog geen drie meter hoog zouden worden. Dat raat dan ten koste van uitzicht en zon in hun tuinen en bovendien ra ken de kinderen een speelterreintje kwijt. Op een hoorzitting in het Provincie huis beklaagden enkelen van de ge dupeerde bewoners zich er over, dat het gemeentebestuur enkele andere mogelijkheden, die zij geopperd heb ben, nooit serieus heeft onderzocht. Waarom is de gemeente niet wat soepeler, zeker omdat het aannemen van dit bestemmingsplan ook in de gemeenteraad een omstreden zaak is geweest? Aan de zijde van GS bleek er veel begrip te zijn voor het standpunt van de bezwaarden; het gemeente bestuur had zich niet laten verte genwoordigen op de zitting. Groenoordhal. Paaskermis, 1.00—24.00 2e Paasdag Stadsgehoorzaal. Paasfeestviering van de Volle Evangelie Gemeenten ln Ne derland. diensten om 10.00 uur vm. en Groenoordhal. Paaskermis, 1.0024.00 Precies een jaar geleden is de overeenkomst gesloten tussen de in Leiderdorp en Zoeterwoude-Rijndijk werkende kruisverenigingen, verte genwoordigd in de stichting gezond heidszorg, de stichting Maatschap pelijke Dienstverlening Midden-Rijn land en in een maatschappij samen werkende huisartsen De Bruijne Kern me, Ouwerkerk en Van Wijk. Men probeert de bevolking te informe ren over de gezondheidszorg en de dienstverlening door het accept van de hulpverlening bewust en planma tig te verschuiven in de richting van de preventieve zorg en de mensen te stimuleren actief deel te nemen aan het beleid en de organisatie van de gezondheidszorg. Ook wil men, waar dat mogelijk is, vrijwilligers bij de hulpverlening inschakelen en de mensen stimule ren met die vrijwilligers samen te werken. Het ligt tevens in het voor nemen om te streven naar een ge zamenlijke huisvesting in enkele kleinere wijkgezondheidscentra. In „Gezondlheidsmededeling" wordt uitgelegd waarom er wordt sa mengewerkt. "De laatste jaren blijkt meer en meer dat de aard van de klachten die de huisartsen op hun spreekuur krijgen voorgelegd, ver andert. Vroeger ging men naar de dokter, als men duidelijke lichamelijke klach ten had. De patiënt werd onderzocht de dokter stelde de diagnose en be handelde de ziekte, al dan niet met medicijnen. De patiënt onderging dat alles passief; hij wachtte af wat de dokter er van vond en vertrouw de zich volledig aan hem toe. Nu voeren de klachten die berusten op invloeden van buitenaf de boven toon. Heel vaak blijken dat de pro blemen thuis, in het gezin, met de opvoeding of met het werk". Ook de wijkverpleegkundige heeft, meer dan voorheen, aandacht voor de oorzaken en voor de problemen, die de zieke en het gezin ondervinden als gevolg van het ziek zijn. Ze weegt inderdaad baby's, maar ze bege leidt ook de ouders met opvoedings moeilijkheden. De maatschappelijk werker had •vroeger veel te maken mep de pro blemen op het gebied van geld en huisvesting, die van nu wordt meer betrokken bij gezinsproblemen en conflicten in het werk. Daaruit blijkt, volgen sde brochure, dat de huisarts, de wijkverpleeekun- 'dige en de maatschappelijk werker allen te maken hebben met gezins- en werkproblemen, die lichamelijke klachten, of zelfs ziekten tot gevolg kunnen hebben. "Wat ligt er dan meer voor de hand dan samenwer king? Immers de dokter, de ver pleegkundige en de maatschappe lijk werker bezoeken vaak eenzelfde gezin voor dezelfde problemen. Wil len ze goed en efficiënt helpen dan is samenwerking geboden. Samen werking in de vorm van regelmatig overleg, maar pas als u daar toe stemming voor hebt gegeven". De brochure leert welke teams er momenteel zijn, en hoe de spreek uren zijn geregeld. De patiënten van de huisartsen wordt gevraagd mee te denken en mee te werken. Ze heb ben de „Gezomdheddsmededeling" allen in de brievenbus gekregen. OEGSTGEEST Voor de derde maal in enkele jaren tijd presen teert de Caroluskring, een vereniging van beeldende kunstenaars uit het hele land, zich in Oegstgeest. Na openluchttentoonstellingen in de om geving van Hofwijck (1968) en de Lange Voort (1973) is er nu een expositie 'In en om het raadhuis'. Een hernieuwde kennismaking dus met een groep enthousiaste beeld houwers, die door middel van rond reizende exposities zoveel mogelijk be kendheid wil geven aan haar werk. De tentoonstelling, die gistermiddag door de Oegstgeest er wethouder van CRM drs. J.C. Gmelich Meijling of ficieel werd geopend met de opwek king aan de gemeentenaren om eens een keertje langs te komen 'ook al ls het nu eens niet om te trouwen of een kind aan te geven', duurt tot en met 10 april. Daar er behal ve een buitententoonstelling in de sfeervolle omgeving van het Wilhel- minapark ook een kleinbeeldexposi- tie binnenshuis is ingericht kan het nuttig zijn om te weten dat het raadhuis van Oegstgeest op alle werkdagen geopend is van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur. Er is op deze "telefoon 25260 Wake In de Harteburgkerk vindt er mor gen een paaswake plaats die door ce eigen jongerengroep "De Over brugging" zal worden verzorgd. Tij dens deze wake, die om negen uur begint, zullen het water en het vuur centraal staan. Zo luidt dan ook het thema: "Water en vuur". Aangezien het koor voor de aanvang van de vie ring ensele liederen zal zingen, •vordt men vriendelijk verzocht op tijd in de kerk te zijn. Dropping Lezing De vereniging van belangstellen den in De Lakenhal heeft op don derdag 10 april een lezing georgani seerd, die zal worden gehouden door dr. Beatrice Jansen en die handelt over "Nederlands glas" Om acht uur 's avonds. Bent u geen lid, maar kent u iemand die dat wel is en wilt u graag naar de lezing toe, dan kan en mag dat. In de paasvakantie, op woensdag 2 april, oiganiseert de Zoeterwoud se "Vrije Klup" in clubhuis Het Spinnewb een open middag. Van '4.00 tot 16.00 uur kunnen kinderen tot 12 jaar dan lezen, film kijken, volksdansen, verven, toneelspelen, instrumenten en slingers maken. De 'oegangsprijs is vijftig cent. Kinde ren van 12 Jaar en ouder kunnen zich opgeven (voor dertig maart in het clubhuis) voor de dropping die op woensdagavond 2 april wordt geor ganiseerd. De kosten voor het mee doen (in de omgeving van Noord- wijk), zijn 2.50. Deelnemers moeten web op 2 april om 18.15 uur, met 'n blinddoek, verzamelen bij Het Spin- neweb. Tussen 22.30 en 23.30 wordt daar ook weer teruggekeerd. Redactie Paul Wolfswinkel staan van de jeugdafdeling, organi seert de voetbalvereniging VTL een aantal evenementen. Daartoe beho ren op dinsdag 1 april een groots bingo-festijn, op woensdag 2 april een feest voor de E en D junioren, '*s middags) en een voetbalwed strijd tussen jeugdleiders en ouders Cs avonds) en op vrijdag 4 april een "Disco-speciaal" voor A en B ju nioren. De jeugd van VTL brengt verder op zaterdagmiddag 5 april een bezoek aan het Bejaardenhuis Haag- wijk in de Beethovenlaan. De VTL- jeugd, «begeleid door het Jeugdor kest De Burcht, zal daar een plan tenbak voor de recreatie-zaal over- liandigen. Op de avond van 5 april, is een feest gepland voor ouders en \TL-leden C en B Junioren bren gen op 10 april een bezoek aan de Ahoy-hal in Rotterdam, waar de mini-sportshow wordt bekeken. expositie, die meer dan zestig objec ten omvat, heel Svat moois te zien. Een in slanke lijnen gecomponeerd kunststenen 'Hippie' (zie foto rechts) van Agnes Berck bijvoorbeeld en een al even fraai gestyleerd, beton nen beeld van Erna Postuma, dat als 'Meisje met bal' wordt aange duid. Wat t -buitenwerk' betreft valt vooral op een veel ontroering uit stralend kinderfiguurtje ('Wanda') van Fred Tuijnman, die ook een aantal subtiel uitgevoerde bronsplas- tiekjes in een vitrine heeft staan. -Wanda' kan overigens worden mee genomen, voor tien briefjes van duizend. Niet te koop echter is het van chamotte gemaakte 'Meisjespor tret' van Ineke van Dijk, dat even eens een grote uitdrukkingskracht heeft. De expositie bevat ook veel dierplastieken van sierlijke zwaantjes tot -beeldige' hondjes toe. Het is onmogelijk om een opsom ming te geven van alle geexposeer- de werkstukken, maar niet onver meld mag blijven de deelneming aan deze tentoonstelling van de zich Du- mont noemende Rotterdamse kun stenaar J. v.d. Berg. Het probleem van deze tijd, de milieuvervuiling, is voor hem nauwelijks een probleem. Waar moeten we met al onze rot zooi toch heen, vragen velen zich tegenwoordig nogal bezorgd af. Maak er kunst van, zegt Dumont op zijn beurt. Dumont zegt het niet alleen, hij voegt meteen de daad bij het woord. Wat er van schroot met een beetje fantasie te maken valt, daar zijn de pseudo-magische objecten van deze Rotterdammer een prachtig voor beeld van. Dumonts 'ijzersterke' kunst werken, veelal abstract maar in het geval van de stevig uit oude naai machine-onderdelen geoonstueerde Verduistering LEIDEN De Leidse politie heeft een 28-jarige vrouw uit Den Haag aangehouden, die hier werkzaam was op een bureau belast met de verzor ging van reizen van missiegangers. De Haagse had zich ten nadele van dit bureau een bedrag van f 750.- toe geëigend alsmede een aantal bank cheques ter waarde van f20.000. De bankcheques konden echter tijdig worden geblokkeerd. De vrouw, die een bekentenis heeft afgelegd, is in middels op vrije voeten gesteld. Toyota weg LEIDEN Van een op het Slacht- A huisplein geparkeerde vrachtwa- Apotheken gencombinatie ls in de afgelopen nacht een daarop geladen nieuwe personenauto ontvreemd. De auto, **en amberkleurige Toyota 1000, was niet voorzien van een kenteken plaat. Braderie in Santhorst LEIDERDORP in het kader van de winkelweekactie ter viering van naai eerste lustrum houdt de win keliersvereniging Santhorst op 16 april een braderie. De winkels en marktkramen zullen die dag tot ne gen uur geopend mogen zijn. indien de gemeenteraad akkoord gaat met een daartoe strekkend voorstel van Artsen LEIDEN Voor spoedgevallen wordt de dienst vanaf zaterdag 10 uur vm. en de belde paardagen waargenomen door de volgende artsen: zaterdag en le paasdag: wyk I (Mors- wegkwartler. binnenstad tot Cltyrlng) F. B. Kruis, Paganlnlstraat 17. tel. 26371: Wyk II (Groenoord. Kool en Merenwyk)H. A. M. M. Meyer. Stok roos 1 (Merenwyk). tel. 22113; Wyk III (Waard. ProfessorenwUk en Tuinstads- wijk) S. Smit, Cobetstraat 43. tel. 30177 (zaterdag). J. de Bruyne, Kern straat 11. tel. 41225 (le paasdag); Wyk IV (Zuid-West en Haagwegk war tier) C. J. M. Schrama. Zocherstrtaat 1. tel. 66123. 2e paasdag: Wyk I: H. C. Jasperse Jr.. Witte Singel 72. tel. 24961; Wyk II: R. M. G. Taytelbaum. Hogewoerd 138, tel. 20266; Wijk III: W. de Bruyne. de Laat de Kanterstraat 32. tel. 26866; Wyk IV: F. Lahr. Zoeterwoudsesingel 8. tel. 21463. LEIDERDORP O. A. de Bruyne. Hoofdstraat 8. tel. 22208 (zaterdag en le paasdag); D. Hennink en O. du Ry van Beest Holle. Maurltssingel 168, tel. 33686 (2e paasdag, spreekuur van 12.30 —1 uur nam OEGSTGEEST D. Held. Marelaan 36. tel. 52255 (zaterdag en le paasdag); J. B. Hugenholtz, Wllhelminapark 2, tel. 51390 (2e paasdag). VOORSCHOTEN S. v. d. Kooy. V ri Oyelaan 13. tel. 6951 (zaterdag); laan 38, tel.-6421 (2e paasdag), WARMOND A. de GUzel, Swelland- straat 16. tel. 01711—2866. zondagsdienst Oegstgeest. tel. 55482. Tevens op 5 vrijdag 4 april, wordt door: Apotheek Kok, Rapenburg 9. tèl. 24807 en Apotheek Van Breest Smal- lenburg. Loevesteln 7. Leiderdorp, tel. W ijkverpleging 'Modinette' ook figuratief zijn o.m. 't opmerkelijk resultaat van nachtelijk vuilnisemmertochten. Al met al biedt de expositie, die na een verblijf van twee weken in Oegstgeest naar Hil- legom gaat, veel variatie. PIETER C. ROSIER Voetbal Op zaterdag 12 april aA. houdt de afdeling Noord-Brabant van de KNVB in samenwerking met de Nederlandse Katholieke Sportfe deratie in het sportstudiecentrum Noord-Brabant te Den Bosch een symposium over de strafrechtsple ging voetbal. Volleybal Het NederlaodBe vol leybalteam heeft gisteren in Parijs tijdens het toernooi om het West- europese kampioenschap (de leutebe- ker) met 30 van Denemarken ge wonnen. De setstanden waren: 15—13. 15—11, 15-10. De wedstrijd telde voor de strijd om de negende tot en met de twaalfde plaats. Ne derland is in deze groep nu eerste met vier punten uit twee wedstrijden. LEIDEN Stichting Interkruls Lel den. Middelweg 38. tel. 21753. LEIDERDORP Gezondheidscentrum Leiderdorp, tel. 40131. OEGSTGEEST Interkruls, Lytweg 7, Waalslaan. tel. 4641. Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Bin nenstad. Gerecht 10. woe. 6-6 uur nam. Noord. v. Hogendorpstraat 36 ma 10.30 -11.30 uur vm. Kool. Drlftstraat 49a, dl. 10.30-11 AO i-* Release 's ochtends tot Kinderopvang Informatiebureau warkgemeenscnap Kindercentra Leiden, Hooglandse Kerk gracht 4. tel. Geopend dl. 9.80— Koor Tondo Koord Koord-Studio (Oude Rijn 88) is vandaag gewoon geopend. Op eerste paasdag i* er gelegenheid om een kaasfondue te eten. Die dag is het ontmoetingscentrum vanaf 7 uur 's avonds geopend. De kosten worden hoofdelijk omgeslagen. Wie erheen wil, moet zich wel even tevoren op- geveA. Op tweede paasdag ls Koord Het Petruskoor zings morgen avond in de Peruskerk om half elf. Uitgevoerd wordt de Missa Brevis in C Dur van Wolfgang A. Het dames- pn herenkoor wordt geleid door Thijs Kramer. Mevr. Van Dongen en Piet Maas zijn o.a. de solisten. Het or kest is versterkt met mensen "van buiten". En na afloop klinkt Han dels Hallelujah! VTL In het kader van het tienjarig be- De verkoop van zelfgemaak te spullen door de leerlingen van de Heilig Hartschool aan de Lusthof laan heeft niet al te veel opge bracht. Slechts dertig a veertig mensen btzochten gisteren de ten toonstelling, en de aankopen die zij deden leverden bijna f125,- op. En dat terwiit er in de wijk 1500 uit nodigingen waren bezorgd. Zoals be kend is de opbrengst van de actie bestemd voor de Philipijnse wijk Tondo ZOETERWOUDE In aanwezig heid van twee leden heeft het be stuur van de Oranjevereniging in Zoe terwoude (dorp) gisteravond het programma voor 30 april en 5 mei doorgesproken. Dat gebeurde in Ca fé Landzicht, waar secretaresse me vrouw Cromvoirt en penningmeester Van Bennekom werden herkozen. Naast het programma voor de ge noemde feestdagen, kwamen ook de op sportpark Haasbroek geplande kermis (op 27, 28, 29 juni) aan de or de en werd gesproken over de Ron de van Zoeterwoude, die op 27 juni een "open" karakter zal dragen. Waar die wielerwedstrijd in de twee voorgaande jaren een clubontmoe ting was, daar wordt de ronde nu een open wegwedstrijd. Nu de Oranje vereniging wat meer financiële arm slag heeft, kan een wedstrijd met bekende amateurs (onder wie na tuurlijk de Zoeterwoudse renner Piet van Leeuwen) worden georga niseerd. De kermis in juni zal op het parkeerterrein van sportpark Haasbroek worden gehouden. De evenementen op 30 april zijn o.a.: 9.30 uur. een fotofietstocht om 10.30 uur, Tobbetje steken op het parkeer terrein van Haasbroek om 13.30 uur, touwtrekken op Haasbroek om 15.30 uur, een discobal in Don Bosco om 14.00 uur, kindervoorstellingen in Het Centrum om 14.00 en 15.30 uur, de tweede Klavertrimloop om 17.00 uur en een tienerbal en een senio renbal in Don Bosco. Het gehele programma zal op verschillende tijden worden opgeluis terd door VIOS. Die Zoeterwoudse drumband zal ook op 5 mei weer pa raat zijn als om 15.30 uur een op- tocht dooi' 't dorp wordt gehouden. Dat gebeurt dan na een volleybal toernooi (start 9.30 uur in de gym zaal aan de Schenkelweg), een kleu teroptocht (10.30 u) en sprietlopen aan de Zuidbuurtseweg (13.00 u). Na de VIOS-rondgang is dan om 16.00 uur op sportpark Haasbroek de voet balwedstrijd gepland tussen het bestuur van de Oranjevereniging en de drumband VIOS. Een duel dat waarschijnlijk het laatste uit een reeks zal zijn, omdat VIOS de beker dit jaar voor de derde maalkanwin- dit jaar voor de derde maal kan win nen en dan definitief in het bezit van de trofee komt. De klaverjas- wedstrijd begint 's avonds om 20.00 uur in Ons Huis. Op 7 mei wordt dan nog de bejaardensoos getrakteerd, waarna de festiviteiten in juni wor den voortgezet. Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- en Informatiedienst gemeenschap Zuidwest tel 64115, 33921 en 61944 Maatschappelijk Werk Bureau MaatschappelUk Werk. Oude Rijn 44c, spreekuur dag. van 2 3 uur nam., ma. en dl. van 7—8 uur nam., telefoon (071—) 20931. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidscb Dagblad B.V Witte Singel l Leiden. Postbus 54 - Giro 67055 Kwartaai -bonnement I 44.35 Per Post I Sö.75 Jaarabonnement f 126.10 Jaarabonnement per post t 135 70 Losse nummers f 0.5C Abonnementsgelden oy vooruiir betaling te voldoen By *utoma- Glsche oversenry vingen geen *d- Nabezorgmg van 18 00—20 00 Zaterdag van 16 00—18.00 uu Telefoon 071-30500. Indien i gesprek 071-34039.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2