U benl welkom. Morgen, dus 21 maart,omlé.3>0 uur. Bij de openingsreceptie van Iemco elektrotechniekTot morgen. Als onderstaande mensen morgen niet komen wordt 't maar 'n kelp gewone opening. Al onze klanten zijn van harte welkom. De heer Feyen, de heer van Peet, de heer Blauwhof, de heer de Jong, de heer Zaalberg, de heer Dirkse, de heer van Kempen, de heer Itterson, de heer Piersma, de heer van Nes, de heer Schutte, de heer Mizee, de heer Punt, de heer Balm, de heer Gudden, de heer de Bruin, de heer Wansink, de heer Brus, de heer de Hollander, de heer de Vos, de heer Pouwen, de heer Alphen, de heer Poesiat, de heer Huisman, de heer Chrisstoffels, de heer Devilee, de heer Uber, de heer Rustiger, de heer Prins, de heer Zwart, de heer Niezen, de heer Hofiën, de heer de Reus, de heer Ruitenbeek, de heer van Oven, de heer Piso, de heer Mels, de heer Feytes, de heer Knevel, de heer Kersten, de heer van der Berg, de heer Graaf, de heer Hogendoom, de heer Haasnoot, de heer van Oosten, de heer van Dijke, de heer Ensink, de heer Groenendijk, de heer Rustiger, de heer Toelmeyer, de heer Oerle, de heer Simons, de heer Buiskens, de heer van Rongen en de heer Schrama Hans Wiegel is echt welkom. Maar die zal wel weer geen tijd hebben. U toch wel burgemeester en wethouders? De heer Detmers, de heer Maan, de heer de Jong, de heer van Aken en de heer Waal. ('t lint is binnen). De heer Biben komt toch ook om 16.00 uur? Net als alle journalisten. De heren Amsterdam, Pieters, Bok, Combee, van Leeuwen, Melkert, Mulder, Nijeboer, Paauw, Post, Rotteveel, Westerlaken en natuurlijk ome Frits. Alle collega-ondernemers van 't industrieterrein zijn welkom. Prince-Cladding, Codan, Genemans, Stein, Bosma, 3-M, Regma-Bührs, Jonker, Rolff, DAF, Rotim, Bender, Macropa, Good Year, KNG, Vos Co, Lintsen, (Een collega) Waayer en Aqarex. Alle inspecteurs en controleurs van de lichtfabrieken komen natuurlijk even de boel proevehh inspecteren. De heer Feytes, de heer Knevel, de heer Kersten, de heer van de Berg, de heer de Graaf, de heer Hogendoom, de heer Haasnoot, de heer van Oosten, de heer van Dijke, de heer Ensenk, de heer Groenendijk, en collega's die ook even langs willen komen. De accountants nodigen we hierbij natuurlijk ook uit. De heren Brongersma, Heezen, van de Hoek, Feld en Koelemans. Jongens, tot morgen dan maar. Theo en Greta. Daan en Anne. Aad en Jeanne. Hans en Cor. Dirk en Dickie. John en Lenneke. Louis en Greetje. Willem en Alie. Henk en Janny. Gerard en Wilma. Leen en Annie. Jaap en Ursula Kees en Elly. Ruud en An. Eduard en Emmy. Jan en Joke. Hans en Anneke. John en Leny. Hans en Barry. Bert en Lies, Sjaak en Cora. Jos en Rieka. Leen en Els. Peter en Martina. Jan en Hanny. Rinus en Marion. Henny en Leny, Dolf komt samen met Ruud en Ruud. Jos en Ria. Lex en Cor. Jan en Ciska. Willem en Clara. Jan en Joke. Dirk en Tiny. Ron en Rina. Jan. En natuurlijk ook onze Lia. Hé Lia? De bank komt ook. De heer van de Koppel, de heer de Jong, heer van der Velden en heer Zoetemelk. Alle leden van de Bond voor Industriëlen worden natuurlijk om 16.00 uur verwacht bij de 58 jaar oude Iemco. Net als de heer Roelofs. We hebben uw eigen merk in huis gehaald. Welkom ook heren Polderdijk en Malcorps Mogen we aannemen dat de aannemer ook komt? Welkom heren Oostveen en Weenink. En neem Willem ook mee. Beste ECN uit Leiden, zien jullie nu wel dat we nog bestaan. Dus dat 't Voorheen Iemco' klopt niet. Pas op hoor! Tot 16.00 uur dan maar. Onderstaande bedrijven hebben jullie misschien trek in 'n droge sherry en 'n verhelderend praatje? Nederlandse Spoorwegen, KLM, Rijks universiteit, C&A, V&D, P&C, Crooymans, Boerboom, Herms van de Berg, Sikkens, Evers Sariemijn, Elwako, "t Motorhuis, Hoogheemraadschap van Rijnland, Kraan Nieuwkoop, Geels Kamsteeg, Kroneman, van Manen, Landman, Panagro, De Raad, Veenman, Gesman, 3 MIBB Kondor, Shulton, Elmi en Adler. De oude directie is van harte welkom- En natuurlijk alle mensen die we per ongeluk nog vergeten zijn. De heren van die grote fabriek in 't zuiden des lands komen toch ook? De heer Kamerling, de heer Bijl, de heer Haverkamp, de heer van Pelt, de heer Dirksen, de heer ten Have en de heer van de Weiden. Energieweg 2, Industrieterrein van Zoeterwoude (HR) Telefoon 071-90700.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 30