dan gebruiken ze maar het halve gemak van hun hele postgiro! de postgiro da's makkelijk! Als mijnheer zijn kleren zó betaalt en mevrouw betaalt ze zó service-monteur I I Het gratis gemak van de postgiro kan Praktische postgirobezitters zeggen: béide mensen dienen: man vrouw. samen delen is dubbel gemak. Nog al te vaak betaalt alléén de man op z'n Dus staat die ene rekening op beider naam. gemak thuis, door overschrijving van zijn Of mevrouw heeft zelf óók een rekening, postgirorekening. Zo kunnen beiden hun rekeningen En z'n vrouw moet moeilijk doen in drukke winkels, modem en makkelijk betalen, met beursjes in tasjes en te weinig of niet Thuis, door overschrijving van hun postgiro, gepast geld. En de postgiro maakt't verder keurig in orde! I W De hieronder genoemde drie merken hebben de serviceverlening voor koelkasten, wasautomaten, diepvriezers, afwasautomaten etc. gebundeld en ondergebracht in één organisatie. Voor de verlening van een snelle en goede service aan huis werd een netwerk van distrikt- servicestations door geheel Nederland opgebouwd. Voor het distrikt 's-Gravenhage en omgeving vragen wij voor indiensttreding op korte termijn een Naast een goede vakopleiding (LTS Elektro techniek en/of V.E.V. sterkstroom) en het bezit van rijbewijs B/E stellen wij hoge eisen aan het persoonlijk optreden. Ervaring in koeltechnische reparaties wordt op prijs gesteld. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn gunstig. Als u vindt dat u de juiste persoon bent om bij ons aan een baan met toekomst te bouwen dan wordt u uitgenodigd een brief met gegevens te zenden aan: Verkoopmaatschappij ZANUSSI B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 120, Alphen aan den Rijn. ZANUSSI MARYNEN ZOPPAS VROOMS PREESM ANN Inderdaad. De ijzersterKe, perfekt passende Lois jeans jackets hangen bij Vroom Dreesmann in alle soorten, maten en kleuren. Dat moetje gezien hebben! Voor hem: jacks vanaf f 52.-, jeans vanaf f 49.-. Voor haar: jeans vanaf f 34.-

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 24