I uxr w Craeyenburch#* Het Motorhuis Craeyenbisch te Nootdorp zoekt samenwerkers U mag zelf zeggen hoeveel u voor uw auto wilt hebben Laten we het kort houden: Wij doen u een voorstel: Mijn idee van #n goede inruilprijs secretaresse 'Rosendae!' zoekt een hoofd verpleging stichting kabu utrecht Waarom samenwerkers? Samsn met de werkers van Verzorgings-en verplegingsdienst groepshoofden waarnemend groepshoofden groepsleid(st)ers praktijk- begeleid(st)ers bij aankoop van een nieuwe Opel of Vauxhall wij willen graag dat u kennis maakt met het rijgenot van Opel of Vauxhall. Nog duidelijker: wij willen graag dat u Opel- of Vauxhall-rijder wordt. bepaalt u maar eens hoeveel u terug wilt hebben voor uw huidige auto, als u bij ons een nieuwe koopt. Wel in het redelijke, maar zeker niet al te bescheiden. 'n Goede kans dat wij er op „in" gaan. Maakt u uw inruilprijs aan ons bekend door de onderstaande coupon in een open envelop (zonder postzegel) in te sturen aan: Het Motorhuis, Machtiging nr. 299, Leiden. Leiden - Vondellaan 80 - tel. 071 -69313* Katwijk - Ambachtsweg 1 /ind. terr. 't Heen - tel. 01718 - 71046 Voorschoten - Julianalaan 46 - tel. 01717 - 2559 Ik rijd momenteel in een merk type bouwjaar km-stand Als u als inruilprijs incl. btw biedt, ben ik in voor aanschaf van een nieuwe Opel nodel Vauxhall model Naam Adres Telefoon in open envelop (zonder postzegel) verzenden Het Motorhuis. Machtiging nr. 299, Leiden. Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn houdt zich bezig met de ontwikkeling en verkoop van losbladige uitgaven, tijdschriften en boeken. Onze. adjunct-directeur is belast met een deel van de dagelijkse gang van zaken. Hij zoekt een secretares se voor een uur of vijf per dag. Functie-eisen De jonge vrouw die wij voor ogen hebben heeft een Mavo, Havo of daaraan gelijk te stellen opleiding en liefst enige ervaring als secreta resse. Leeftijdtussen 20 en 25 jaar. Sollicitatie Hebt u belangstelling voor deze functie, solliciteert u er dan schrif telijk naar bij onze afdeling Per soneelszaken, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer J. Tissingh. Voor nadere inlichtin gen kunt u hem ook bellen(01720) 6 23 04. ICO Samsom Uitgeverij is een werk maatschappij van de nv ICU, Infor matie en Communicatie Unie, waar in opgenomen de activiteiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij nv en Wolters-Noordhoff nv. BsamsDm Samsom Uitgeverij bv N ertsdelen-bomunantels vam f 1098,-, weg er mee f498,- Zle de etalages waarin de laatste BONTMANTELS voor zeer 1age pak-mee-pre zen weggaan! Haast Deze te gek om los te lopen prij zen komen nooit meer. Volledige garantie. Crediet- service ook mogelijk. Vrij en tree bij: Nederlands grootste bontmagazijn: HET BONT PALEIS „Onder de Laurens- toren", Hoogstraat 153, Rot terdam-C. Vrijdag koopavond tot 9 uur. BU koop nu ook reisgeld v. 2 pers d. geh. Nederland terug. Haast de laatste bontmantels v. zeer voordelige prijzen VOOR ALLE! HaarLstr. 129, tel 21308 In onze verkoopstaf komt een vakature voor de funktie VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST De aan te stellen funktionaris zal in nauwe samenwerking met de andere medewerkers de verkoop van onze produkten moeten behartigen Hierbij speelt het telefonisch overleg met onze afnemers een belangrijke rol Na een inwerkperiode moet de nieuwe medewerker met een grote mate van zelfstandigheid op kunnen treden Hij zat zich daartoe grondig moeten verdiepen in het produktenassortiment en het daarbij horende systeem van prijsvaststelling. Om deze funktie goed te kunnen vervullen dient men te beschikken over: Een goede algemene ontwikkeling op niveau HAVO. Interesse in het verkopen als vak Gevoel voor de dienende funktie van een bedrijf Lo.v. zijn afnemers Enige ervaring in een soortgelijke funktie heeft voorkeur doch is niet vereist. Leeftijd bij voorkeur 20 - 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties zien wij graag tegemoet ter attentie van de heer R. D. de Haan. N.V. v/h G. BOOT ZN. BETONFABRIEK OUDE WETERING Westerdijk I8B Telefoon 01713 - 9001* Postadres: Postbus 11 - Leimuiden auto huren vracht bestel pers. wagens St.- aagtenstr. 10-14, tel. 071-25709 099 5 3 6 27' 'i dagelijks, geopenu Jvan 8.00-22.30 uur Leidsche Apparatenfabriek B.Y. LEIDEN, OS- en PAARDENLAAN 41—43 Telefoon 071 43141 Wij vragen spoedige indiensttreding EEN ASSISTENT van de MAGAZIJNMEESTER minimum leeftijd 25 jaar. De hiervoor aan te stellen medewerker moet beschikken over: voldoende ervaring op het gebied van magazijnwerk in de metaalbranche; goede materialenkennis; voldoende kennis van magazijnadministratie. In voorkomende gevallen zal hij de magazijnmeester moeten kunnen vervangen. Zij, die menen aan bovenstaande voorwaarden te voldoen kunnen hun sollicitaties schriftelijk indienen op bovenstaand adres, afd. personeelszak** Een energieke verpleegkundige die op basis van opleiding, ervaring en persoon lijke kwaliteiten in staat is uitvoering te geven aan een omvangrijk en veelzijdig takenpakket. Als belangrijkste taken willen wij noemen: de koördinatie van verpleegkundige werk zaamheden op de afdelingen, het advise ren van de direktie inzake de verpleeg- dienst, de organisatorische en personele vraagstukken en waar nodig: het introdu ceren van nieuwe verpleegkundige ont wikkelingen. Daarnaast zal het meedenken bij mogelijke plannen tot uitbreiding van het verpleeghuis met een nieuwe vleugel een onderdeel van het takenpakket gaan vormen. Deze funktie moet het in belangrijke mate hebben van belangstelling voor de ver pleging en begeleiding van langdurig zie ken. en voor het specifieke karakter van een verpleeghuis, van goede sociale vaar digheden, alsmede leidinggevende en or ganisatorische bekwaamheden. Vereist zijn een diploma Ziekenverpleging A en B, een voltooide stafopleiding en ruime leidinggevende ervaring op ver pleegkundig gebied in een ziekenhuis. Mogelijkheden tot inwerking van de nieu we kracht door het huidige hoofd zijn aanwezig. Belangstellenden worden gaarne uitgeno digd hun schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de Direktie van Verpleeghuis „Rosendael", Indusdreef 5, Utrecht. Voor verdere informaties over deze funk tie kunt u zich wenden tot zr. Schaafsma, hoofd verpleging, telefoon (030) 61 25 21. „Rosendael" in Utrecht is een nieuw en uitstekend geoutilleerd verpleeg huis voor 204 jonge en oudere soma tisch zieken, die voor een gedeelte langdurige verpleging en voor een ge deelte revalidatie nodig hebben. Er is een speciaal verblijf voor de dagverpleging van 18 patiënten en er zijn zeer moderne voorzieningen voor de toepassing van fysiotherapie, be wegingstherapie, arbeidstherapie en bezigheidstherapie. Verpleeghuis „Rosendael" behoort tot de Stichting KABU (Katholieke Bejaardenhuisvesting Utrecht). internaat en observatiekliniek voor geestelijk gehandicapten te nootdorp (z.h.). om dit nieuwe internaat voor zwakzinnigen, dat in augustus 1974 zijn poorten opende, thans 108 pupillen en 100 medewerkers telt, met ingang van augustus 1975 verder in gebruik te nemen. Na voltooiing van de bouw, eind 1976zulle): 400 medewerkers zich inzetten voor 444 pupillen. Wanneer je Iets nieuws begint, vraag je je in de regel af „wat wil ik eigenlijk?" Vertaald naar onze situatie: wat verstaan wij onder zwakzinnigen en hoe zien wij dat personeel daarin? Basis is dat de zwakzinnige een medemens is en dat zwak zinnigenzorg wordt opgebouwd vanuit de overéénkomst tussen mensen en niet vanuit de verschillen. Bij dit uitgangspunt sluit aan dat Craeyenburch zich niet alleen richt op specifieke groepen zwakzinnigen, maar openstaat voor beide sexen, alle leeftijden, alle categorieën, alle gezindten. In organisatorische termen betekent dit dat iedere dienst nodig is om in onderlinge een drachtige samenwerking en samenhang een optimaal leef klimaat te realiseren. In Craeyenburch wordt dan ook niet gestreefd naar één specifiek model, waarin één dienst over heersend en toonaangevend zou zijn. Een zo horizontaal mogelijk opgebouwde struktuur van inter menselijke relaties is van een en ander logisch gevolg. Met betrekking tot de ouders zijn wij van oordeel, dat de band met het originaire milieu essentieel en onvervangbaar is. Dat bete kent dat aan de ouders een belangrijke rol is toegekend. Hun vertegenwoordigers hebben een vaste plaats in ons beleids team. Craeyenburch is eigenlijk een nieuwbouwwijk van Noot dorp, met aangepaste huis vestingsmogelijkheden, waarbij wij willen leven in een zo open mogelijke relatie met Nootdorp. het eerste uur, die beschikken over pioniersgeest, een geweldige inzet en een groot verantwoor delijkheids- en saamhorigheids gevoel, hebben we inmiddels een goede start gemaakt. Maar we moeten verder. Om onze doelstellingen te kunnen blijven nastreven is het noodzakelijk dat ook u een samenwerker bent. In de periode augustus 1975 - april 1976 zullen ongeveer 170 opnamen plaats hebben. Er zijn vakatures voor: Voor de groepsfunkties komen uitsluitend gediplomeerden in aanmerking in het bezit van een diploma zwakzinnigenverpleegkundige, zwakzinnigenzorgassistent(e), ziekenverzorging. Van de praktijkbegeleid(st)er verwachten wij het bezit van het Z.-diploma, een ruime ervaring en hefvermogen leerlingen te begeleiden in theorie en praktijk. Voor salariëring en arbeids voorwaarden worden richtliinen van de Nationale Ziekenhuisraad gehanteerd. Mej. W. Bak, hoofd verzorgings- en verplegingsdienst is gaarne bereid alle gewenste informatie te verschaffen. Telefoon 01731-8140. Sollicitatie te richlen aan: Craeyenburch, afd. Personeelszaken Postbus 15, Nootdorp.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 18