PUZZELS Philips S kleurentelevisie Qb iP EERSTE PRIJS: Een sta-caravan van Belmont, type Sierra Nevada 25, Uw luchtkasteel op de grond. Een sta-caravan, die werkelijk van alle gemakken is voorzien: gezellige slaapkamers, een aparte dinette, een. comfortabele zithoek, een gas komfoor met oven, een gashaard, eigenlijk te veel om te omschrijven. Deze Sierra Nevada sta-caravan moet u zien en dat kan bij Belmont B.V. te Polsbroek, die deze caravan ter waarde van ƒ12.350,- ter beschikking heeft gesteld. TWEEDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vakantie voor twee personen naar Djakarta. U vliegt met een Bo-707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. DERDE PRUS: Een tour-caravan van Belmont, type Monza 1200 NT, uitgevoerd in geperst aluminium, wat inhoudt dat de caravan sterk en licht in gewicht is. Iedere Monza caravan heeft een maximum aan berg- en woonruimte en is bovendien uitgevoerd met een Sigma oplooprem, zodat men er moeiteloos mee achteruit kan rijden. Een ge schenk ter waarde van ƒ6.450,- van Belmont B.V. te Polsbroek. VIERDE PRIJS: Een reis naar keuze voor één of meerdere personen uit het uitgebreide reizen- pakket van Airtour Holland. Een geschenk tw.v. 5.400.- van AIRTOUR HOLLAND Zwarteweg 5, Den Haag. ZESDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, kelwaarde ƒ1.125,-, aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ZEVENDE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. ACHTSTE PRIJS: Een Sankyo Hi-Focus filmcamera, type CME 444. Een camera, die het filmen vereenvoudigt en U betere resulta ten geeft. Een geschenk ter waarde van 829,- van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. tooqaangeveqde mode iri Ijuistipudtextiel Over de uitslag kan niet wor- Nederlandse postzegels extra, moeten zaterdag a s. in ons De trekking wordt wekelijks den gecorrespondeerd of gete- ten bate van het K.W.F. Ver- bezit zijn. Wel voor elke oplos- verricht door notaris J. H. Birk- lefoneerd. meld duidelijk en de slagzin c BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter K In deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet In. Na 26 puzzel* vragen wl| u het totaal K's uit alle 26 puzzel* op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige elndhoofdprljzen en extra elndhoofdprijzen. r elke oplos- verricht door notaris J. i aparte girokaart ge- hoff te Den Haag, bij wie ooi (tenminste ƒ1,- of de oplossingen en het daarii .22. hij ruste Horizontaal: 1. IJspunt: 5. ie- vrede (Lat. afk.); 30. acrobati der; 8. pennetje met kop; 13. Sche draaisprong; 31. gebaar bloedvat; 14. hevige wind; 16. 32. keurige; 34. lof; 36. schei groente; 17. kleed om een kundige verbinding; 38. voor- derland; 63. 65. man. die etalages inricht; 68. open plek in het bos; 70 vergrootglas; 72. en anderen( afk.); 73. spoorwegen: 74. ze nuw; 75 plezierreisje; 76 scha delijk insekt; 77 vat, waarin boter wordt gemaakt. 1. Smalle voetweg; 2. man van adel; 3. van het verstand be roofd; 4. bijwoord; 5. wandver siering; 6. kienspel; 7. omroep vereniging; 9. per procuratie (afk.); 10. lof; 11. buigzaam; 12. voornaamwoord; 14. hei lige (Engels); 15 uitvinder van een telegrafisch alfabet in pun ten en strepen; 18. de diepte opnemen; 19. open of dichtma ken van een ritssluiting: 21. kist van open latwerk; 23. pats; 24. heer; 25. zie 36 horizontaal; 26. melkleverancierster; 27. mon seigneur (afk 28. plant, waar van zowel een brand- als een dove-versie is: 29. voordat; 33. verdieping; 35 belofte. 37. ste kelige dieren; 40. niets uitge zonderd; 41. zie 21 verticaal; 43. besef; 44. beschaafde vrouw; 46. fatsoenlijk; 47. uit muntend; 48. samengepakte bladeren van sla: 49. onderbed; 52. ongevulde; 54. emmer; 57. kleurling; 58. wijze vogel; 59. honderd centimeter; 64. bedor ven; 66. voorzetsel: 67. verenig de staten (Eng. afk.); 69. kip penloop; 71. onmeetbaar getal; 74. vader. Bij juiste oplossing ontstaat op de regels 24 en 56 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in De derde weekhoofdprijs: Een Bauknecht vaatwasauto- raardevan ƒ1118,— De zesde weekhoofdprijs: (Bauknecht boot ter waardeP van 922,— ^-1 S weetwat vrouwen wensen van Jungerhans B.V., Rotter- dikke polyetherlaag en een tras geeft Uw slaapvertrek Probeer 'm Je winnen. Zo'rt prachtige, komfortabele Olga Spnngbox kombinatie. Ver- De vijfde weekhoofdprijs: Een waardebon van ƒ1000—, te besteden bij één der filialen- van Witteveens Modemagazij- type T.T.L., eenvoudig t nen en ongelooflijk nauwxeu- rig. Een geschenk ter waarde De achtste weekhoofdprijs: van 753, aangeboden door ^en lichtgewicht zig-zag naai- B.V. Transcontinenta, Amster- machjne. type Starlet, winkel dam. waarde 599,Een geschenk -an Singer B.V., Amsterdam De negende weekhoofdprl|s: 4 Conti TS autobanden ter waarde van ƒ540,—, beschik baar gesteld door Continental Rubber B.V., Amersfoort. van deze fantastische Philips kleuren-ontvanger. U geniet van het royale 66 cm. grootbeeld,de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening. Dit is pas écht TV. Deze luxe Philips all-transistor heeft een winkelwaarde van: 2695.— Deze puzzelaktie ten bate van het zilveren Koningin WHhelmina Fonds voor de kankerbestrijding in Nederland bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd Om mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen moet men aan het einde van deze puzzelaktie het totaal aantal K's uit alle 26 puzzel- diagrammen inzenden. Dus alle K's die voorkomen in de oplossingen (Niet de omschrijvingen). Men telt slechts éénmaal (dus NIET én horizontaal én vertikaal). Wekelijks telt u de K's,.schrijft ze op en aan het einde van deze puzzelaktie zendt u het totaal aantal in. ■■■■■■■■IB

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 24