Verplicht onderwijs gratis jllszrtk agenda Vrouw als lijfwacht Commissie-verordening met twee vraagtekens WD-Leiderdorp WONEN EI-RECLAME MAG NIET Pas op, vergif staat er in het Duits op Bijbelcursus in Wassenaar Meisjes stalen bromfiets WIE FRACTIE-VOORZITTER VAN WD? Vergaderingen Leiderdorpse commissies PROTEST LEIDERDORP In het kader van de landelijke politiek van de VVD hebben de leden in Leiderdorp zich tijdens een leden vergadering kunnen uitspreken ten aanzien van hun wensen omtrent de VVD. De gegevens die op deze wijze van alle afde lingen in Nederland naar voren komen worden gebruikt om de algemene politieke lijn te bepalen die de VVD in de toekomst gaat volgen. Bij de discussie in Leiderdorp stonden enkele pun ten centraal. Voor zelfstandige ondernemers toe staan waarderingsgrondslagen te hanteren op basis van huidige prij zen, waarbij schijnwinsten niet zul len worden belast. De investe ringsaftrek nieuw leven inblazen. Kos:enstügingen doorberekenen op basis van bjv. prijsindiexaitie. Prijs politiek zodanig dat de zelfstandige ondernemer zijn inkomen kan laten groeien met de algeméne loonindex. Progressiebelasting verminderen en tren dversohuiiving van directe naar indirecte belasting voortzetten. In het algemeen tegen kind-er bij slag. Echter bij eventuele afschaffing door goede compensatie er voor zor gen dat geen inkomensnivellering optreedt. ROTTERDAM Van 21 fe bruari t/m 2 maart as. wordt in de Ahoyhallen in Rotterdam d<e Nationale woommandfesta- tie binnenhuis" gehouden. Het is een beurs met-alles op het gebied van wonen en woning inrichting. Er zijn ongeveer honderd exposanten. WOENSDAG 29 JANUARI 1975, W oensdag Geversstraat 65, Oegstgeest, sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden, Breestraat 19. Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Middelweg 4. Architecten-Informatie- Donderdag Breestraat 19, sociëteit voor gehandi capten, 2-5 uur nam. TJalkowskylaan 39, Voorschoten, ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap. 8 school i.v.m. de nivellerende invloed daarvan. Nastreven van samen werking tussen openbaar en confes sioneel onderwijs, indien de ouders dit wensen en het vender technisch mogelijk is. Bezwaren tegen hui dig voortgezet onderwijs: Gemeen schappen te groot; (richtingkeuze veel te vroeg; te weinig persoonlijke be geleiding; jonge leerkrachten missen vaak ervaring en pedagogische ken nis. Toegang 'tot het wetenschap pelijk onderwijs voor iedereen vrij. Studietoelage naar draagkracht. Be tere financiële regelingen voor het beroepsonderwijs. Verplicht onderwijs moet gratis. Woningbouw Onderwijs - Geen invoering DEN HAAG Het Produktschap voor Pluimvee en Eieren ziet ons. consumenten, graag eieren eten, en maakt daarom reclame voor de kip- pel egseSs. Met advertenties. Maar in die advertenties mag voortaan niet meer staan, dat het weinige vet dat een ei bevat, voor het grootste gedeelte "onverzadigd" is. De sug gestie is duidelijk: eieren zijn gezond en niet slecht voor het hart. De Codecommissie voor de Recla me vindt dat misleidend. Het Pro duktschap wekt met het woord "on verzadigd" de indruk, dat het om meervoudige onverzadigde vetzu ren" zou gaan, de soort vet die van belang is om een hartkwaal te voor komen. Weliswaar zitten er in ei betrekke lijk veel onverzadigde vetten maar slechts één vijfde is "meervoudig on verzadigd". De rest werkt helemaal niet cholesterolverlagend. Wat in de advertentie niet staat, is dat eieren juist veel cholesterol be vatten, en dat je er daarom liever niet meer dan twee drie per week moet eten. Verweer van het produktschap: het ei wordt gediscrimineerd. Ook in an dere etenswaar zit soms veel cho lesterol. Dat die van nature aanwe zige cholesterol Slecht voor het hart zou zijn. is nog nd'et bewezen, ook al zegt de Nederlandse Voedingsraad dat het wel zo is. Het Konsumenten Kon takt had bij de Codecommissie over de advertentie geklaagd. DEN HAAG Soms koop Je hier Spaanse sinaasappelen en clemen tines, die kennelijk aanvankelijk voor de export naar Duitsland be stemd zijn geweest. Dan zie Je met een wat voor verschil het maakt als Je een Duitse consument bent in- plaats van een Nederlandse. Want voor de Duitse consument staan er allerlei gegevens op die sinaasappels die Je als Nederlander anders nooit verneemt. Aan de netjes met sinaasappels en clementines die wij kochten, hingen kartonnetjes met niet alleen het gewicht erop, maar ook de grootte van de sinaasappelen, en de mededeling dat de vruchten met 'n chemisch goedje bewerkt waren, en dat derhalve de schil niet mocht worden gegeten. In het Duits. Erg nuttig, voor mensen die si naasappels met schil en al in een knajp-pers zetten, of voor ijverige kooksters die een schilletje door de pudding doen, of anderen die er marmelade van maken. Inlichtingen over de samenstel ling en de bewerking hoeven echter in Nederland niet op levensmidde len te staan. Vandaar dat u nor maal niet tegen vergif wordt ge waarschuwd. WASSENAAR De jaarlykse bijbel cursus van de Wassenaarse Raad van Kerken wordt op 13. 21 en 28 februari In de hal van de Messias- kerk (20.00 uur) gehouden. Op don derdag 13 februari spreekt mr. dr. J. D. Kaning over Genesis I, vrijdag 21 februari is de spreker prof. B. He- melsoet over Genesis 2 terwijl op 28 februari ds Wrisber spreekt over Ge nesis 3. Voor beleidwastsrtelling eerst uit gangspunten vaststellen. Waar wo ningnood; regionale behoefte bevre digen. Aan de gemeenten een glo bale bestemming v.w.b. de besteding van grondend opleggen. By eigen wondmgbeziit moet de eigenaar zelf de kosten van de hypothecaire le ning kunnen opbrengen. Huur waarde van vooroorloge woningen optrekken. Bevorderen van reno vatie. Geen dwang achter door stroming. Trachten rentevoet laag te houden i.v.m. eigen woningibezit. Aandacht voor goedkope doch goede bouw. Omscholingsplan voor regionale werkeloze bouwvakkers. Defensie Er dient een bereidheid tot defen sie te zym in het kader van het NAVO-bondgenootschap. Evenwicht tussen Amerika en Europa door po litiek en economisch een Europese eenheid. Handhaven van een ddenstplichtigenleger uit hoofde van een integratie van maatschappy en krijgsmacht. Medeverantwoorde lijkheid dragen voor een kernwapen. Wat de algemene politiek betreft vindt men im Leiderdorp dat er een harde doch eeriyke oppositie moet zfjn zonder franje. Samenwerking zoeken met CDA, maar ook de gema tigde socialisten niet vergeten. Baptistengemeente. Rijn 20a. Theehuls Gemeentelijke Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Lelden wordt waargenomen van vrijdag 24 januari tot vrijdag 31 Januari door: Apotheek D. C. Kok. Rapenburg 9, tel. 24807: Apotheek Voorschoten, Leldseweg 66, Voorscho ten, tel. 01717-2525; Apotheek Van Breest Smallenburg, Loevesteln 7, Lei derdorp. tel. 99211. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Oegstgeestse Apotheek. Wllhelmlnapark 8. Oegstgeest. tel. 53274. Vormingscentrum Troef Programma Troef Jongerencentrum: LEIDEN De Leidse politie heeft gisteren twee meisjes uit deze stad aangehouden, die maandagmiddag op de Witte Singel de brommer van een Leidsch Dagbladmedewerker hadden weggenomen. De meisjes, resp. 17 en 15 jaar, wer den er op betrapt dat ze by het Plantsoen met een bromfiets op het trottoir reden. Toen de meisjes geen verzekeringsbewijs kanden tonen, bleek al gauw dat de brommer gesto len was. De jongste van het tweetal had zich eerder ook al aan diefstal van een bromfiets schuldig gemaakt. BOLLENSTREEK Vrijdag avond wordt in het Hof van Lisse een gezellige conitactavond gehou den door de afd. Bollenstreek van de vereniging „Het Zorgenkind". Er zal oja. de film ventoand worden van het Winterfeest 1974. PARIJS „Ook u kunt uw eigen lijfwacht hebben", aldus de kop van een artikel in weekblad Paris Match, waarin wordt verzekerd dat het hu ren van een lijfwacht niet meer het privilege is van de groten op deze aarde. Het blad somt een aantal re denen op waarom "gewone" mensen te genwoordig behoefte kunnen hebben aan het beschermend gezelschap van een sterke man: als men met veel geld op reis moet, een tentoonstel ling wil laten bewaken, uit wil gaan met kostbare sieraden aan het li chaam. ais men regelmatig gevolgd of bedreigd wordt door een bepaald persoon, dreigbrieven ontvangt, of met ontvoering wordt bedreigd. In Parijs heeft een anoniem blij vende (jongeman van 22 Jaar) een "vereniging van lijfwachten" opge richt, die in tien grote Franse ste den fcOiaüen heeft. Onder de 250 lijf wachten van het korps zyn drie meisjes: een Vietnamese, een Joe goslavische en een Frampaise. Van kandidaten voor dit harde beroep wordit geëist da t ze groet en kern gezond zijn een blanco strafblad en een uitstekende opvoeding heb ben, plus een algemene ontwikkeling die gelijk staat aan een voltooide middelbare opleiding. Roken en drinken in diensttijd is verboden. Afhankelijk van de risico's van een bepaalde opdracht kunnen SASSENHEIM De Sassemheimse Bibliobus staat mat ingang van 1 fe bruari op de nu volgende plaatsen op de vol genie tyden Dinsdag Es- senpleio van acht tot negen uur 's-avonds; don ierdag Essenplein van half twee tot kwart over twee 's-mid- dags en (eveneens) donderdag op de Gouverneurlaan van half drie tot half vijf 's-midldags. de lijfwachten 400 tot 15.000 frank per maand verdienen. Ze hebben dan ook allemaal een veeljarige er varing in de bekende oosterse vecht- technieken, maar een va,n hun voor naamste opdrachten luidt: eerst pra ten, en pas in het uiterste geval slaan. LISSE In Lisse zal nog dit jaar het winkelcentrum-plan Blokhuis goed van de grond komen. De bouw van het cen trum, dat een totale oppervlakte krijgt van 6000 vierkante meter en f 5.600.000 kost, zal in de tweede helft van februari beginnen. De bouwplannen zullen worden verwezenlijkt door het aannemersbedrijf J. v. d. Braam uit Zaandam. In het plan zullen o.a. een middenstandwarenhuis (levensmiddelen supermarkt en een Hema) en 15 winkels met bovenwoning Aan het geheel zal een café-restaurant bedrijf worden toege voegd. De totale winkelvloer oppervlakte bedraagt 4000 vier kante meter, terwijl voor parkeerruimte 12.000 vierkante me ter is ingeruimd. Om het hele plan ook na winkelsluiting wat levendigheid te schenken, zal er ook woningbouw worden ge pleegd. In dit plan zal ook een nieuwe openbare bibliotheek een plaatsje vinden. Op de foto: de eerste aanzet. Draad. Werkgroep Werk en Groep i der Werk; Woensdagavond' eert veerd voor vergaderingen kommissie- bijeenkomsten enz.: Donderdagavond: Filmgroep, Handenarbeid en Samen spelen. Troef Hogewoerd 57 telefoon Leidse Rechtswinkel Juridisch ApothekersdlMc 33 Dl Volkshuis. do 7-9 uur nam. Van Hogendorpstr. 36. vr. 7-9 uur nam Mierennest do. 7-9 uur nam Maatschappelijk we-k Bureau Maatschappelijk Werk. Oude Rijn 44c. spreekuur dag. van 2— 3 uur nam., ma en dl van 7—8 uur nam., telefoon (071—) 20931 Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, Lelden. Aanvragen hulp bejaarden en langdu rig zieken en gezinsverzorging. Mare 45 tel 49441 (ma t/m vrij 9—10 uur voorm) Architecten Rijnland werkdagen tel. bereik baar onder 26385 Zitting c 7.30—9.30 uur op het adres - «landee kerk amau steeg 7 (hoek Breestraat/Koornbrug steeg). tel. 071-43171. 8preekuren Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Bin nenstad. Gerecht 10. woe 5-6 uur nam. Noord. v. Hogendorpstraat 36. dl. 10.30-11.80 Kool. Drlftstraat 49a, Morskwartler. VOORSCHOTEN De Voorschotense gemeenteraad krijgt vrijdagavond ter goedkeuring de verordening vaste commissies van advies en bijstand en benoeming van de vaste leden in de commissie bestuurszaken en de commissie voor algemene zaken. By de vorming van het dagelijks bestuur van de gemeente Voorscho ten is er door de drie grote fracties (WD-CDA-PPV) een zgn. beleids plan vastgesteld. In dit beleidsplan staat dat iedere wethouder geadvi seerd wordt door een commissie van advies en bijstand. Naast deze drie commissies is er ook een commissie bestuurszaken en een commissie al gemene zaken gevormd. De commis sie bestuurszaken is te vergelijken met een veredeld seniorenconvent. In deze commissie hebben zitting het dagelijks bestuur van de ge meente en de fractie-voorzitters. Op zet van deze oommissie is o.a. voor koming van ernstige kortsluitingen "telefoon 25260 Lodewijk Op 8 december 1934 werd in Lei den een verkennersgroep opgericht onder de naam St. Leonardusgroep. Al snel volgden een welpenborde en een voorfcrekkersstam. De groep groei de door en door en door en in 1949 telde ze drie hordes, drie troepen en één stam. Zo hoort het ook. In 1949 werden de eerste contacten gelegd met de meisjesafdeling (toen ai) van de Lydiagroep. Via een gemeenschap pelijk clubblad. Daar begint dus de zedenverwildering. Het spreekt van zelf dat de Lodewijkgroep in 1949 een grote bloeitijd kende. Nu niet meer, omdat de televisie binnenkwam en voor 'n driehoeksverhouding zorg de. In 1973 gebeurde het: Lydia voegde zich bij Lodewijk. Ze gingen samenwonen. Hokken dus. In het zelfde Jaar werd de 'landverkenners- groep" omgevormd tot de "zeever- kennersgroep „De Leidse Water- scouts". Vorige augustus werd in Zoeterwoude een tweede zeeverken- nergroep opgericht ("De Zoeterwoud- se Waterscouts" uiteraard) en ook een gidsenkring. Nu. in 1974, bestaat de Lodewijkgroep uit een kabouter kring, een welpenhorde, een gidsenkring en twee zeeverkennersgroepen. Er is simde de oprichting veel ge beurd: groepsleiding, leiders en leid sters stopten veel tijd en energie in het werk met de groepen en mede dankzij deze mensen kon de Lode wijkgroep vorig Jaar 8 december de 40 Jaar vol maken. Maar officieel moet het nog gaan gebeuren. Op zaerdag 1 februari om 12 uur wordt er een herdenkingsdienst gehouden in de Petruskerk. Op 15 maart wordt er een reünie georganiseerd voor ie dereen die wat te betekenen heeft gehad of voor iedereen die vindt dat Lodewijk en Lydia iet» voor hem/ haar heeft betekend. Inlichtingen daarover bij Verberg, telefoon 23772. Cursus Redactie Paul Wolfswinkel heid zaa de Hoogmis van die Harte- brugkerk zondag plaatsvinden, 's middags om 12 uur. Pater Stokman en pater Demmers zijn de celebran ten. Thema: "Uit dankbaarheid", 't Gemengd koor zal de Missa Brevis van meneer W. A. Mozart uitvoeren Jean Schmitz speelt op het orgel. Met 19 deelnemers gaat vanavond in het Wit Gele Kruisgebouw in Zoeterwoude dev cursus EHBO van start. De aanvang van de eerste les is vastgesteld om 20.00 uur (einde 22.00 uur). Aanmeldingen voor de twaalf lessen omvattende cursus zijn nog mogelijk by mevr. Overdevest (Elouföstraot 19, tel. 1816). mevr. Van Diemen (Weipoortseweg 93a, tel 1382) of mevr. V-d.Krogt- V.d. Salm (Vrou- wenweg 46). Het inschrijfgeld be draagt vijftig gulden. Aarde Toetsie Leden van de KPJ, afdeling Zoe terwoude zullen op vrijdag 31 ja nuari en op zaterdag 1 februari het blijspel "Toetsie Froetsie" opvoeren. Het stuk dat bestaat uit drie bedrij ven en begint op beide avonden om 20 uur in het Centrum. De entree prijs bedraagt drie gulden (KPJ- leden kunnen gratis toekijken). Op beide avonden zal verder een verlating worden gehouden, terwijl er na afloop kan worden gedanst, vrijdagavond op muziek van de ge broeders Slingerland, zaterdag op muziek van Studio 17. De Kleine Aarde is een educa tief project, waardoor men de aan dacht wil vestigen en de mensen wil interesseren voor methoden, die kunnen leiden tot een verantwoord gebruik van eiwitten, grondstoffen, energie en bodem. Slechts wanneer iedereen meewerkt door er andere leefgewoontes op na te houden, zul len we een uitweg vinden uit de mi lieucrisis, het voedseltekort en de energiecrisis. In het Praethuys in de Vrouwenkerkkoorstraat 9 wordt over deze onderwerpen gesproken. Op 3 februari komt Henk van der Loo de doelstellingen van de Kleine Aarde toelichten, op 10 februari Arnold de Vries er om over plant aardige voeding te praten, op 17 fe- buari komt Henk Keizer praten over de biologische land- en tuin bouw en onze voedselvoorzieningen op de 24ste komt Jaap 't Hooft me dedelingen doen over alternatieve energiebronnen en energiebespa ring. De toegang is gratis. tussen b. en w. en de rest van de ge meenteraad. De commissie bestuurs zaken zal nooit in het openbaar vergaderen, de commissie algemene zaken, waarin dezelfde leden zitting hebben, eventueel wel. Officieus Vrydagavond moet de gemeente raad de leden van deze commissies officieel benoemen. Rondom deze benoeming ztfn twee vraagtekens. Allereerst gaan de fracties stemmen over de voorzitter van de andere fracties, m.a.w. de gemeenteraad kan alleen maar voor stemmen omdat tegen stemmen betekent tegen het door dezelfde fracties opgestelde be leidsplan te ztfn. Koetser De tweede vraagteken kan gezet worden achter de kandidaat van de VVD-er Koetser. Koetser werd als lijstaanvoerder door ieder raadlid gezien als de fractie-voorzitter van de WD. Enige maanden geleden werd dit door Begeer officieel tydens een raadsvergadering tegen gespro ken en hoewel Begeer nog steeds gezien wordt als aanvoerder van de WD-fractie, stelt de WD zelf nu weer Koetser als fractie-voorzitter Herenstraat 45 vr 1030. In het zelfde beleidsplan staat ook Burgerraadsman dat de fractie-voorzitter alleen als ?uro Burrerraadsman Koornbruesteeg toehoorder de commissies van advies en bijstand mag bijwonen, maar niet van 11.30-14.00. 'do. als lid. Iestra zit als eenling namens de PCC (Prot. Christ. Comb.) in de raad. Ook hij wordt aangemerkt als fractie-voorzitter en voorgedragen als kandidaat voor bestuurszaken en Donderdag" 8.30—10.30" algemene zaken. Volgens het beleids- zaterdag 2—4 uur nam plan zou hy dan geen lid meer mo- Dierenhulpdienst. gen zijn van een andere commissie. Infosentrum Infocentrum Breestraat 66. Lelden. Vrijdagavond zal de gemeenteraad hierover waarschijnlijk het een en ander te bepraten hebben. Positief element in de commissie-verordening is dat de commissies van advies en bijstand in principe openbaar zijn, minder positief lijkt het dat in een commissie gestemd moet worden, waardoor een kleine partij een ge lijke invloed krijgt als een grote partij. Paulownastraat 18. Leiden katten, vogels Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- Spreekuur Mis bijzondere gelegen- De wethouders van Voorschoten zullen op woensdag 5 februari geen spreekuur houden. LEIDERDORP Vanavond (29 Ja nuari) 20.00 uur is er een vergade ring in het gemeentehuis van de commissie verkeer en vervoer. Deze vergadering wordt geheel gewijd aan de bespreking van het verkeers- en vervoersplan van de agglomeratie Leiden. Voor belangstellenden ligt het plan in het gemeentelijk infor matiecentrum ter inzage. Maandagavond 3 februari, is er om 20.00 uur in het gemeentehuis een openbare vergadering van de com missie bestuurszaken. De Weekmarkt in Leiderdorp komt ter sprake als mede een wijziging van de gemeen schappelijke regeling van de st reek- muziekschool. Ook staat de bespre king van het rapport over de positie van de raadsleden en het punt: on gevallenverzekering wethouders op de agenda. Dinsdagavond 4 februari, 8 uur, is er een bijzondere raadsvergadering over de beleidsplanning. Tijdens deze openbare vergadering zullen de prio riteitswaarden, die per fractie aan de subdoelstellingen van het beleidsplan zijn toegekend, alsmede de priori teitswaarden gegeven aan de gewens te projecten warden besproken. LEWISTON In de Amerikaan se stad Lewis ton (Maine) hebben vrouwen openlijk geprotesteerd te- de "Farmers' Almanac", die in die stad wordt uitgegeven, vanwege de daarin afgedrukte 'frappen die vrouwen voorstellen als hersenloze en onnozele wezens". Het Ameri kaanse feministenblad MS haalt 'n paar voorbeelden van de seksistische aDimianac-humor aan: "Kun je je voorstellen hoe onge lukkig een vrouw is met een geheim en en een telefoon die niet werkt"? en: "Gelukkig dat er overdag tele visie is, dat houdt een heleboel vrouwen thuis die anders uit auto rijden zouden gaan". De Farmers' Almanac bestaat al 156 jaar. Burgerlijke stand Benthuizen GEBOREN: Jacob, z. van J. Breg- main en T. Reeuwyik; Stefan Mar- nix. z. van C. K. Kandel en C. Y. Althuyzen; Jannetje Johanna Mies- je. d. van G. W. de Peimder en L. Moerman; Gerrigje Clazina, d. van J. Verheul en J. J. Bac; Piet er. z. van K. Roggeveen en C. Havenaar; Gereilde Ansje, d. van J. W. Voskamp en N. v. d. Zwaan Maarten Jaco bus, z. van J. G. Sinke en J. R. van Buuren; Jaco G er ben, z. van F. de Kruyff en L. W. Koops. GETROUWD: C. de Jong en M. F. H. Vierstra; J. G. Bregmam en G. M. WolSheimer; H. Buijs en T. van Be- veren; J. G. Slijkhuis en M. Spruiten burg; P. van Veen en H. WolSheimer: C. M. van Eeden Peterman en C. Tuyl H. v. d. Waal en W. Bakker. SOS-dienst SOS - tel hulpdienst, tel. 071— 25202. Vooi allen die In moeilijkhe den verkeren dag en nacht te berei- Kinderopvang Informatiebureau werkgemeenschap Kindercentra Lelden. Hooglandse Kerk- gracht 4. tel. 30360. Geopend dl. 9 30— 12" uur. wo en do 2—4 uur en vr 9.30— 13 uur Leids Volkshuis Informatie en inschrijving voor kin derclubs Leids Volkshuis, elke woens dagmiddag van 2 tot 3.30 uur op Apo- thekersdtlk 33. Twentwel Sociëteit Twentwel. Breestraat 19. openingstijden: elke dag behalve op ma. do v a. 21.00 uur Toegang voor mensen v.a 20 Jaar. Begijntje Sexueel voorlichtingscentrum. Begijn- hof 2 (Rapenburg) Dl^7.3010.30 uur Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. JansenNlemeyer, Hof- dück 82. Oegstgeest teL 071—68653. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 Leiden. Postbus 64 Giro 57055. Kwartaalabonnement I 34,36 Per Post t 36.75 Jaarabonnement f 126.10 Jaarabonnement per post f 135.70 Losse nummers f 0.50 Abonnementsgelden by vooruit betaling te voldoen BU automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Nabezorging van 18.00—20.00 u Zaterdag van 16.00—18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien in gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2