Sociaal-cultureel plan in de maak agenda Concert scholieren: mooimaar moeilijk Verkoop van vuurwerk gedurende vier dagen Noord-Hofland heeft nieuwe kleuterschool Steeds meer scholieren schaken in Leiderdorp VAN ELKE DRIE FIETSERS HEEFT ER EEN GEEN LICHT Talloze problemen op gebied van huisvesting VECHTPARTIJ OP HET WORDEINDE LEIDEN Volgens de nieuwe Algemene Politieverordening van Leiden mag er alleen vuurwerk worden verkocht in de periode van 28 tot en met 31 december, als de winkelier vergunning heeft en zich houdt aan de voorschrif ten. Tot dusver mocht al vanaf 26 december vuurwerk worden verkocht. De gemeentelijke com missie voor politionele aangeleden zei gisteravond eerst de nieuwe regeling te willen afwachten al- \Tjrens krassere maatregelen te willen overwegen. Die waren bijvoorbeeld in een brief aan de Leidse raad voorge steld door de heer G. van Rhijn. Hij deed de suggestie de verkoop van vuurwerk alleen toe te staan op oudejaarsmiddag. Zowel burge meester Vis als politiecommissaris Barends zeiden daar weinig voor te voelen, omdat een dergelijke strenge regeling noodt tot het ontduiken van de regels. De burgemeester signaleerde dat de omliggende gemeenten op dit punt zeer uiteenlopende rege lingen hebben. Er is een buurge meente, die de verkoop van vuur werk helemaal verbiedt, terwijl een andere gemeente in de omge ving de verkoop van vuurwerk aan geen enkele voorwaarde bindt. Ook de verkoopperiode vooraf gaand aan de Jaarwisseling ver schilt in de buurgemeenten van Leiden sterk. Ondanks het feit, dat het na de jaarwisseling zoals burgemees- ster Vis gisteravond zei "rood van de troep" op de stoep van zijn woning was geweest zijn er dit jaar geen meldingen binnen gekomen van ongevallen, veroor zaakt door het afsteken van vuur werk. Bij de politie bestaat de in druk, dat er in Leiden zeker niet meer vuurwerk is afgestoken dan in voorgaande jaren. VOORSCHOTEN Gistermid dag heeft wethouder mevrouw Ir. N. de Ruiter de nieuwe openba re kleuterschool in de wijk Noord- Hofland geopend. Zij verrichtte de opening door een door haar be stuurde schuit, waaronder een tractor verborgen was, met de naam "Den Maegt Anna" en be mand door zeerovers met beken de kleutergezichten, voor te rij den. De opening van dit type school was de 1250ste die afgeleverd werd door Salon- en Wagenbouw B.V. te Montfoort en in samen werking met het gemeentebestuur was er een zeer stijl- en bezin ning s vol programma. Prof. Ir. M. Gout, hoogleraar te Delft hield een inleiding over het onderwerp "Scholenbouw in de toekomst". Velen vragen zich vol gens de professor ten onrechte af of er vandaag nog scholen ge- bouiwd kunnen worden, waar mor gen een nuttig gebruik van ge maakt kan worden. Door het bou wen van complexen met "inge- wijzigingen van planindeling/aan- bouwmogelijkheden, tussenwand- verplaatsingen eenvoudig kunnen geschieden zijn scholen voor van daag ook scholen voor morgen. Na deze inleiding sprak ondermeer burgemeester Drs. M. Dittrich, van de gemeente Meerlo-Wans- sum over het onderwerp 'Tnverte- ren en bevolking". De oudercommissie van de kleuterschool bood de hoofdleid ster een litho en bloembakken, voor de school aan. Onder de aan wezigen bevonden zich burgemees ter en mevrouw Van der Haar en de wethouders. DINSDAG 28 JANUARI 1975 Dinsdag Rijnsburgerweg 163, spreekuur Alg. 7 30&8 30V°ur n®VenS" en GezlnsvraKen» Hooigracht 36. spreekuur Stichting Huisvesting Werkende Jongeren. 7.30- 8.30 uur nam. Me ij van Streefkerkstraat 48. ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap, 8 uur Breestraat 19, Twentwel, sociëteit voor kamerbewoners, vanaf 9 uur nam. Pieterskerkstraat 1. Werkgroep Dienst weigeren. 8 uur nam. Steenschuur 6. Leidse Vereniging van sing 'St. Benedlctus, ïDr. frater N. de Wolf. 8.15 i De Lakenhal, Oude Singel 5 •Geld in de zestiende ee van Gelder. 8.15 zing 'i dr. H. aswuca water,' spr. B. Kruysen. 8 uur nam. Stadhuis 8 uur nam. Gemeentel like ssie voor de Volkshuisvesting. LEIDEN Op het ogenblik vindt overleg plaats tussen de Leidse wethouders Oosterman en Tesselaar en de betrokken ambtenaren om te komen tot een sociaal-cultureel plan voor Leiden. Wethouder Oosterman verzekerde gistermiddag dat in deze plannen zeker een plaatsje zal worden ingeruimd voor betere bibliotheek-ruimten in Leiden. Woensdag Geversstraat 65, Oegstgeest, sociëteit ers en alleenstaanden, Twentwel. si Middelweg. Architecten-Info] i tel. afspraak 071-32618. Donderdag Breestraat 19. sociëteit voor gehandi capten. 2-5 uur nam. TJaikowskylaan 39, Voorschoten, ge- spreksavond Baha'i Gemeenschap. 8 Van der Valk Boumanweg 236 Leider- Gesprekskrlng de dorp. Bijbelstudie Baptistengemeente. 8 Nieuwe Rijn 20a, Theehuls Leidse Werkgroep Homofilie/COC. 8- 10.30 uur nam. LAK-Theater, Levendaal (boven Con- sumarkt). Toneelgroep Baal met "Rit Stadhuis. 4 uur nam. Gemeentelijke commissie ORSSAS. Praethuys. Vrouwenkerkkoorsteeg, 8 uur nam. Discussie over nieuwbouw C en A. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van vrijdag 24 Januari tot vrildag 81 januari door: Apotheek D. C. Kok. Rapenburg 9. tel. 24807; Apotheek Leidseweg 66, Voorscho- Hij deed die toezegging aan het be stuur en de directie van de Stichting Openbare Bibliotheek Leiden, die gisteren de nota "De best voorziene boekenkast van Leiden is in grote last" aan het gemeentebestuur aan boden. Over de inhoud van die no ta heeft u gisteren reeds uitvoerig in deze krant kunnen lezen. Stichtingsvoorzitter mr. P. G. Kool benadrukte gisteren nog eens dat de huidige bibliotheekruimte in de verste verten niet aan de eisen vol doet en dat langer uitstel van nieuw bouw niet langer verantwoord is. Wethouder Oosterman signaleerde, dat er in Leiden op talloze punten problemen zijn als het om de huisves ting gaat. Als "schrijnend voor beeld'- noemde hij de Gemeentelij ke Sociale Dienst, die door de grote re toeloop van de laatste maanden, veel te klein behuisd is. Geen lezing LEIDEN De K. O. lezing .Ar cheologie onder water", die vanavond zou worden gehouden in het museum van Volkenkunde kan in verband met plotselingen ziekte van de inleider, Bernard Kruysen, niet doorgaan. toen Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland hier vorige week op bezoek waren", aldus Oosterman, "en in een nader onderhoud zullen we op deze zaak terugkomen". Overigens vond hij het Juist, dat de bibliotheken nu eens in het openbaar aan de bel trekken. "De cultuur stelt zich op dit punt altijd wat terughoudend op, in tegenstelling tot de sport. Die is wat vechtlustiger", aldus Oosterman. Jon-ge lezers De Bibliotheekwet die onlangs door de Tweede Kamer aanvaard werd en waarschijnlijk nog deze zomer van kracht wordt plaatst de Leidse bi bliotheken naast een aantal gunsti ge financiële aspecten, op tenmin ste één punt voor grote problemen. Volgens de nieuwe wet wordt de Jeugd tot 18 Jaar namelijk vrijge steld van contributie. In andere gemeenten waar iets der gelijks werd ingevoerd heeft dat soms geleid tot een stijging van het aantal jongere lezers met 60%. Ge zien de huidige deplorabele toestand van de jeugdbibliotheek is de opvang van een dergelijke groei onmogelijk. Volgens directeur Hariot zullen op dit punt noodvoorzieningen getroffen moeten worden. Wat de nieuwbouw aan de ir. Driessenstraat betreft: Men hoopt dat het gebouw er over drie jaar staat. Pas dan zal een aan tal nieuwe taken kunnen worden aan gepakt, want de huidige zeer beperk te ruimte laat dat beslist niet toe. Voorzitter van de Stichting O-penbare Bibliotheek Leiden mr. F. G. Kool biedt wethouder Oos terman de nota "De best voorzie ne boekenkast van Leiden in grote last", aan. LEIDEN In de keuken van een woning aan de Alexanderstraat is in de afgelopen nacht door tot nog toe onopgehelderde oorzaak brand uit gebroken. Het keukeninterieur werd voor een groot deel vernield, waar door een schade ontstond van onge veer f 2500. Het gezin was omstreeks één uur naar bed gegaan, maar een van de kinderen werd later in de nacht wakker door een hevige rook ontwikkeling. Toen de brandweer ar riveerde had men het vuur zelf al geblust. Buitenlust De jubileumcommissie van de Oegstgeestse woningbouwvereni ging BuitenQust "is al heel ver gevor derd met de activiteiten rond het 50-jarig bestaan. Deze week krij gen alle bewoners een brief in de bus met de benodigde mededelin gen. De week daarna zal er dan huis aan huis een collecte worden gehouden onder de leden-bewoners voor een cadeau voor de vereniging (en dus niet voor het bestuur). De commissie denkt aan iets waar veel mensen plezier aan zullen hebben. Een geschenk voor de recreatiezaal van de bejaardenflat of zo. Maar dat hangt allemaal af van de col lecte, natuurlijk. Derhalve wordt er niet voor niets bij de leden-be woners aangeklopt. U weet het nu. LEIDEN Met de fietsverlich- commissie voor politionele aange- water. Staande op de hoek van de ting is het slecht gesteld in Leiden legenheden de uitkomst van dit on- MTiënpoels.raat en de Rijnsbur- Dat heeft een steekproef uitgevoerd derzoek voor: 1 op de 3 fietsers gerweg zag hij in de avonduren 'n door ongeveer twintig man, onder voert geen licht. En dat ze een ge- aantal wielrijders, maar Juist ont- wie het VVD-raadslid Wessels. uit- vaar in het verkeer betekenen staat komen aan een botsing met een gewezen. Gisteravond legde hij de voor Wessels als een paai boven auto. Hoofdinspecteur Erenst be streed de cijfers van het VVD- raadslid niet. maar wees er op dat de bezetting van het korps een voortdurende controle niet toelaat. We moeten dat beperken tot steek proeven op gezette tijden. In Gro ningen heeft de politie de volgende noodsprong gemaakt: men zette 'n advertentie in de krant met d«e me dedeling dat er op een bepaalde dag in het bijzonder op de verlich ting zou worden gelet. De Groningse politie koesterde daarmee de hoop dat een bepaal de categorie wielrijders de verlich ting aan een inspectie zou onder werpen. Hoofdinspecteur Erenst zei weinig te voelen voor een "goed gemeend advies" aan overtreders, zoals door WD'er Elzenga was ge suggereerd: "Als mensen zonder koplamp en dynamo rondrijden zie ik daar weinig heil iw", aldus Erenst. LEIDEN Steeds meer vruchten beginnen de activiteiten van de schaakvereniging Leiderdorp af te werpen op het gebied van het scha ken voor lagere scholieren. Maar liefst 110 enthousiaste schakertjes verzamelden zich bij de twee eerste ronden van de competitie in het Lei- derdorpse Dorpshuis. Het wedstrijd leidersduo Ton Rijnsburger-Hans de Goede ging voor dit seizoen over tot indeling in een oategorie voor spe lers tot en met de zesde klas en één voor spelers tot en met de vijfde klas. Met 23 deelnemende ploegen moesten voor elke categorie wel twee poules geformeerd worden. Na een enkelvoudige competitie zullen alle teams het echter toch ook nog moeten opnemen tegen de con- concurreraten uit de andere poule. En kele scholen bleken ruim voorzien te zijn van talentvolle schakers, die nog wel niet altijd het geduld be toonden om lang na te denken, maar desondanks vele leuke partijen op het bord wisten te brengen. De cur sussen voor het pionnen- en voor de gevorderden, toren- en konings diploma bleken een goede steun te zijn voor het zich eigen maken van het schaakspel door de lagere scho lieren met behulp van een leraar. Favoriet in groep A 2, de Siem Stoelschool 1, maakte geen fouten en wist met resp. 14 en 5—0 overwin ningen goed uit de bus te komen. Poule Al: Engelendael 1 W. de Zwijger 1 0—5: Meygaard 2 Zijl- kwartier 1 1*4— 34; Zaanlanderweg Siem v. d. Stoel 2 3—2: W. de Zwijger 1 S. v. d. Stoel 2 2—3; Zijlkwartier 1 Zaanlanderweg 1 3—2; EngelendaeL 1 v. d. Mey gaard 2 05; Poule A2: Meygaard 1 S. v. d. Stoel 1 14; Springschans 1 Prins Willem-Alexander 1 5—0; Vogelweide 1 Koningin Juliana 5—0; S. v. d. Stoel 1 Kon. Juliana 1 5—0; Prins Willem 1 Vogelweid 1 3—2; Mey gaard 1 Springschans 1 32. Poule BIEngelendael 2 S. v. d. Stoel 3 4*4; Meygaard 4 W. v. d. Stoelschool is al Jarenlang een klasse apart op het gebied van scha ken. De vorige Jaren ook altijd ster ke Engelendaelschool zag heel wat goede spelers vertrekken en bouwt nu weer aan een nieuwe toekomst. In de categorie tot en met de vijf de klasse lijkt ook al een grote rol weggelegd voor de Siem v. d. Stoel school, hoewel de Wilem de Zwijger- school een lastige concurrent kan gaan worden. De uitslagen: derdorp. tel. 99211 Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.! Oegstgeestse Apotheek. Wllhelmlnapark 8. Oegstgeest. tel. 53274. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Lelden. Aanvragen hulp bejaarden 45 tel 49441 voorm) Architecten Architecten-mr Rllnland Op werkdi baar onder 263i~" gezinsverzorging. lagen tel bereik- tting op wo avond )p het adres Mid- bll Hooglandse kerk r. 80-0.8 delwee Buro Burgerraadsman. Koorn brug steeg 7 (hoek Breestraat/Koornbrug- steeg). tel. 071-43171. 8preekuren: ma. van 11.30-14.00 uur. do. van 19.00-21.00 uur. Sociale raadsvrouw Spreekuren Sociale Raadsvrouwe: Bin nenstad. Gerecht 10. woe 5-6 uur Dam. Noord v Hoeendorpstraat 36 ma 10 80 •11.30 uur vm Kool. Driftstraat 49a. dl. 10 30-11.30 uur vm Morskwartler. Dilkstraat 2a woe 10-11 uur vm Tutn- stadswilk. Herenstraat 45 vr 1080» Burgerraadsman Buro Bureerraadsman, Koornbrugsteeg 11.30-14.00. do. Infosentrum Dierenhulpdienst. Anna PaulownastraaT 16. Lelden door Redactie Paul Wolfswinkel Dlerneambulance Tel 07184616 Gemeenschap Zuidwest Hulpverlening»- en informatledlenst gemeenschap Zuidwest tel 64115. 83921 6D 61944 SOS-dienst 80S - tel hulpdienst, tel 071— 25202 Voor allen die in moeilijkhe den verkeren dag er, nacht te berel- ginnen, vanaf dezelfde startplaats.de gemeenteraadscommissie voor be- De boerenkapel "De Gebarsten Ke- stuurlijke aangelegenheden, produ- tel" uit Lange raar en een aantal ceerde hij tocih een lichte frivoliteit, majorettes gaan hen voor. Hij vroeg zich af of men ten stad- De discjockeys Kees en Bert ver- huzzen niet moet overgaan tot af- zorgen op hun beurt een gezellige schaffing van de rookartikelen, die avond op 31 januari ook in de speel- men gewoon is te presenteren bij tuin. de diverse vergaderingen. Bij Pro- vrnoiaile Staten had men daar on langs ook een eind aan gemaakt. Driessen trad over het "waarom", van deze stap ook in detail. "De meeste rokers zijn zeer merkgebon- nemen daarom hun eigen rookspulletjes al mee". En de kwali teit van op tafel staande sigaren was het Palestina volgens Driessen, dusdanig dat die praten don. door het merendeel der sigarenro- Midden-Oosten Het politiek café van LWS Au- gustinus organiseert morgenavond om 8 uur een Midden-Oostenavond. Vertegenwoordigers van de werk groep Israël en va Komiitee spreken Vragenstellen en discussiëren kan kërs ijlings met" rust "werden geto- ook. Ook mensen van buiten zijn ten. (Over een rookverbod in de stad- LEIDEN In de nacht van za terdag op zondag is ingebroken in een woning aan de Doezastraat. Uit een kamer werd een geldkistje met f350,- weggenomen. LEIDEN Een 30-Jarige Leidenaar is gistermiddag op het Noordeinde tijdens een vechtpartij met een Turk, waarbij een mes werd getrokken, vrij ernstig aan zijn linkerhand gewond geraakt. De in Oude Wetering wonende Turk, (40) die aan hei. Noordeinde in Lei den een winkel drijft, voelde zich vol gens zijn verklaring in het nauw ge dreven door drie Leiden aars. Eén van de drie Leidenaars, die enige tijd geleden een herdershond aan de Turkse winkelier had verkocht, zou zich niet hebben kunnen verzoenen met het idee, dat het dier alleen als waakhond werd gebruikt. Met twee kornuiten wilde hij, naar de politie vanochtend meedeelde, bij de Turk verhaal gaan halen, waarop de moei lijkheden ontstonden. Tijdens de vechtpartij kreeg de Turkse winkelier van een 34-Jarige landgenoot uit Voorschoten een mes aangereikt, waarmee hij de drie Leidenaars van zich af trachtte te houden. De Turk ontkent ten stelligste te hebben gestoken. Niettemin vloeide er al bloed op het Noordeinde nog voordat de gealarmeerde politie, op gehouden door de neergelaten spoor wegbomen op de Haagweg, verscheen. De twee Turken werden overge bracht naar het politiebureau, de gewonde Leidenaar moest zich in het Academisch Ziekenhuis laten behan delen. Br waren zesentwintig hech tingen nodig om de bloedende snij- wond aan zijn hand te dichten. Kinderopvang werkgemeenschap Kindercentra Lelden. Hooglandse Kerk- gracht 4. tel. 80360. Geopend dl 9.80— 12 uur. wo en do 2—4 uur en vr 9.30— Leids Volkshuis Informatie en inschrilvlng voor kin derclubs Lelds Volkshuls. elke woens dagmiddag van 2 tot 3.80 uur op Apo- thekeredijk 33. T wentwel Sociëteit Twentwel, Breestraat 19, openingstijden: elke dag behalve op ma. do v.a. 21.00 uur Toegang voor mensen v a 20 laar Begijntje Grof Als je zoals ik een brief krijgt, al thans een vodderig papiertje in 'n envelop, zander naam of adres maar met een grove belediging be treffende een of andere functiona ris van een of andere enthousias te wijkvereniging en die brief (nou, wat heet) is niet ondertekend, dan word je droevig. En een beetje boos. Waarom eigenlijk? Hufters als dit soort anonieme schrijvers verdie nen niet te worden besproken. huis-vergaderingen wilde hij overi gens liever niet praten, hoewel dat van zijn clubgenoot Vink best mocht) Deze verslaggever heeft toen maar even voorzichtig gekeken wat voor sigarenmerken ter tafel lagen. Nee, we noemen geen namen. Er is welkom. Instuif De contactcommissie van de Lei- derdorpse voetbaflverendging RCL organiseert zaterdag 1 februari in de eigen kantine van het sportpark al Senoeg ruzie in de wereld. De Bloemerd een Carnavals-instuif Aanvang is om een uur of negen en de muziek zal worden verzorgd door de "Perdido's" en de Boeren- kapel „Kluut Schutter"; fraai prijzen zijn beschikbaar Mini-volley In navolging van enige andere vol leybalverenigingen in de Leidse re gio start a.s. zaterdag ook Groen Ste- Cemtrum met minivolleybal. Carnaval Aanstaande zaterdag vieren de clubhuizen in de Kooi samen met de speeltuinvereniging "Oosterkwar tier" carnaval en karnemelk. Het feest vindt plaats In de speel tuin. Om 1 uur vertrekt de stoet v.a, het schoolplein aan de Timorstraat. 3 tot 6-Jarigen worden voorafge gaan door het Leidsch Studenten Hoempa Gezelschap. En die kun nen er wat van. Om 3 uur gaan de 7 tot 10-Jarigen aan de optocht be- '™Pte...Vmrrtag^ Er WH1,a OSC richt zich voorlopig alleen op ns gevraagd of we dat even wil- bewoners van de Merenwijk waar den doorgeven en dat is dan bij de- een zaal aan het valkenpad gehuurd f °h >*,1 b6te- ia- Jongens en meisjes van 8 tot en kent dat iedereen welkom is. Dus. met 12 jaar kunnen daar vanaf ja. Het politiek café "Het Praethuys", terdag wekelijks terecht van 10 tot in de Vrouwenkerickoorstraat 9, 12 uur. GSC wil de jeugd spelender- houdt donderdagavond (8 uur) een wijs meer vertrouwd maken met het discussieavond over de nieuwbouw- volleybal en zodoende tevens 'n inde- plannen van C. en A. aan de Bree- we impuls te geven aan de (eigen) straat. Jan van Zijp, gemeenteraads- jeugdafdeling. Vooral is bij de Jeugd lid voor de CDA is een der aan we- de concurrentie met het mini-basket- zigen. bal voelbaar. De volleyballers gaan &nu wat terug doen en hopen vele ent IQ maar ppn housiaste jongelui bij hun sport te betrekken. Inlichtingen kunnen wor- De fractie-vooratter van het CDA den ingewonnen bij ook door miet in Leiden, mr. Driessen, is een Merenwijkers) de familie Kouwen- streng ogende man, maar gister- berg. Milanenhorst 50, telefoon nr. avond, tijdens de vergadering van 071-20480. Rembrandtscholengemeenschap Sexueel voorlichtingscentrum. Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl. 7.80—10.80 uur nam. en wo 7.30—8.30 uur nam Moeders voor moeders nNlemeyer, Hof- VOORSCHOTEN Een mooi maar moeilijk concert kregen de leerlingen van die Rembnamdtsc holemgemeen - schap en het Luoascoüege te Voor schoten gistermorgen voorgeschoteld lui heit Cultureel Centrum. Voor deze gelegenheid was er zeer oude muziek uilt de kast gehaald. Geramd Dekker startte met drie werk jes op de clavecambel. Deze waren genomen uit de oudst bewaarde mu- ziekpapieren in Nederland, udit de na latenschap van Van Soldt vóór 1599. Uitleg over de muziek en de in strumenten werd gegeven door Lucius Voorhorst, dtie ook de fluit bespeelde. Met een oude dwarsfluit uit het Jaar 1700 (traverso genaamd) gaf hij een variatie op het Wilhelmus van Nas- gemaakt door de blinde bei aardier van de Domtoren in Utrecht. Jacob van Eijck, in het begin van de 17e eeuw. Bijzonder fijn en luchtig klonken de muziekstukjes: de Koekoek, de veidliefde nachtegaal en de roep van de vogels, composities van drie hof- componisten van de Franse koningen. BU al deze oude en niet vér-dra gende muziek bleef de volle zaal (op een enkel gerucht na zo nu en dan!) toch wel aandachtig luisteren. Vooral de „Exercise for flute" van Misja Mengelberg zette alle oren weer wijd open door de stilte-effefc- ten met plotselinge schrikaanjagen de tonen die soms wat deining en hilariteit veroorzaakten. Dat deze schoolconcerten effect sorteren blijkt wel uit de volgende inotruktie van Lucius Voorhorst: „Bij de sonate die we nu gaan spe len moeten jullie niet applaudisse ren tussen de verschillende onderde len. Dat geeft alleen maar onrust en het hoort wiet" Er was geen leer ling, die zich vergiste. Over het alge meen was men het eens dat een „zwaar" concert was. Het kan nu eenmaal niet altijd gitaar en slag werk zijn. De leerlingen werd nog geadviseerd een bezoek te brengen aan de mu ziekafdeling in het Haags Gemeente museum, waar de mooiste collektie instrumenten van Europa te vinden LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel l - Leaden. Poetbus 54 - Giro 57055 Kwartaalabonnement I 34.35 Pei Poet X 36.75 Jaarabonnement f 126 10 Jaarabonnement per poet f 135.70 Loese nummers t 0.50 Abonnementsgelden bi) vooruit, betaling te voldoen BU automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Naoezorgmg van 18.00 20 Ou u Zaterdag van 16.00—18.00 uur Telefoon 071-30500. Indien in gesprek 071-34539.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2