We moeten voor zien te blijven agenda Behoefte aan nog 4 van zulke projecten 4 STREEKVERVOER IN LIFT Voorzitter Dupies centraal overlegorgaan ESO: KWASTEN MISTE SPANNING 'De Eendracht': stappen tegen huurweigeraars Slotvoogd J. v. d. Oever geridderd UTRECHT Er is in het streek vervoer een toename te consta teren van het aantal passagiers. In de eerste acht maanden van het vorig jaar nam het aantal reizigers en passagiers-kilome ters vergeleken met dezelfde peri ode in 1973 met vijf procent toe. En dat terwijl in de eerst acht maanden van 1973 nog vier pro cent minder werd vervoerd dan in de vergelijkbare periode 1972. De vier streekvervoerbedrijven, die het gebied rond Leiden be strijken, te weten Westnederland, NZH, Centraal Nederland en de NAL, vertonen eenzelfde beeld. De NZH voegde eraan toe, dat de meest spectaculaire groei te con stateren is op de sneldiensten met Den Haag. De allergrootste stijging onder ging wel de lijn Hoogeveen/Slag- haaren. Hier nam het aantal rei zigers toe met maar liefst 81 pro cent. Hier moet echter wel aan worden toegevoegd, dat deze dienst is opgenomen in het dag tochtenprogramma van de Neder landse Spoorwegen. „Hoewel de beoordelingsperiode nog tekort is om daaruit ver gaande conclusies te trekken zijn deze cijfers inspirerend genoeg om te trachten niet meer in de aflopende lijn terug te vallen", aldus mr. H. A. Dupies, voorzit ter van het centraal overlegor gaan ESO, waarbij zesentwintig streekvervoerbedrijven zijl aan gesloten. In onderstaand verhaal Maandag Hoge Morsweg, Morsweg (van Lage Morsweg tot Hoge Morsweg), Mors- laan, dr. Lelylaan, Granaathof. Dia mantlaan, Onyxhof. Amethisthof, Smaragdlaan, Robijnstraat. Parel- straat, Topaaslaan, Aquamarijn straat, Bothastraat, H. Cos terstraat, Morskade, Rhijnhofweg, Agaath- laan, Saffierstraat. Turkooislaan Berylstraat, Carneoolstraat, Barn steenpad, Kristalstraat, Opaalstraat, Toermalijnstraat. Lage Morsweg. P. C. Hooftlaan, Vondellaan. van Baerlestraat, Jacob Catslaan, Gerard Brandstraat Coornhertstraat. C Huygenslaan Brederostraat, Spieghelstraat, R. Visscherstraat. Tesselschadestraat, Leeghwaterstraat, St. Buysingh- straat, Calandstraat. Leemanstraat. Conradstraat, Dijkstraat, Stuw- straat, Sluisstraat, Duikerstraat. Damlaan, Haagsestraatweg, Mulder kring, Cruqluslaan. ZATERDAG 25 JANUARI 1975 Zaterdag Hartebrugkerk: Nationaal Jeugdork. kamerbewoners en alleen- Schweltzer-herdenklng. 8 uur n Rijksmuseum voor Volkenkunde, kinderfilm "Erik als robot", 8 Zondag Dorpskerk Leiderdorp: Belgisch Kla rinetkwartet, 15 uur nam. Anton lus Clubhuls, dansen 8—11 uu i Hoogla i Kerkgracht 48, dansen UTRECHT ,,Toen die benzinedistributie werd inge voerd, ja, toen steeg het aantal busreizigers met tientallen procenten. Maar im februari was dat direct afgelopen. In het najaar veranderde dat weer. Er kwam opnieuw een toe name. Hoe dat komt? De bus is nogal weergevoeËg". Mr. Dupies, klein van stuk, draagt een donkere bril, die hij herhaalde lijk voor hem op de tafel laat klet teren. De rappe prater kent de ma terie door en door en hoeft nauwe lijks papieren op te slaan om na te kijken of hü zich niet heeft vergist. Dan: „die toename van het aantal buspassagiers is het gevolg van di verse factoren. De distributie van benzine heb ik al genoemd. Maar neem nu eens de fietsers en brom fietsers. Je denkt toch niet, dat zij met dit weer op hun apparaat stap pen? Die kiezen duidelijk voor de bus". Planoloog Jongejan voegt eraan toe: „door de slechte zomer is men zijn vertier gaan zoeken in de grote stad. En wat is dan het beste en goedkoopste middel om je te laten brengen waar Je wilt zijn? De bus. Als je met je eigen auto gaat moet je maar een parkeerplaats zien te vinden. Iets dat bepaald niet mee valt. Bovendien moet Je daarvoor nog flink wat geld betalen". Volgens de heer Dupies zou het hem niks verwonderen als de scher pe verhogingen van de autokosten gunstige invloed hebben gehad op het streekvervoer. „Er worden veel minder nieuwe wagens verkocht. Men wil er langer mee rijden. Dat kan betekenen: doordeweeks laten staan om in het weekend gezellig met het gezinnetje te kunnen toeren. Alle dure dingen zijn duurder geworden. Het zou me dan ook niets verbazen als de mensen zich bij het bestedings patroon aanpassen". De busondernemingen hebben de kwaliteit van het materieel verbe terd en de reisduur en frequentie aangepast. „Kijk", zegt planoloog Jongejan, „als iemand nu nog het beeld heeft van een bus van tien Jaar geleden, zal hij niet gauw in stappen. Stapt die man per ongeluk wel eens in, dan kijkt hij wel even z'n ogen uit Zou een snelle verbinding ook van invloed zijn op het aantal passa giers? „Wis en waarachtig", stelt Dupies. „Mensen, die in satellietsteden wo nen en even snel met de bus als met hun eigen auto bij het werk kunnen komen, zullen zonder meer voor de eerste mogelijkheid kiezen. Maar aan de infrastructuur mankeert het wel eens. Die is voor ons zeer belangrijk. Op het ogenblik zijn er veel te veel knelpunten. En met stilstaand mate rieel verdien Je geen geld. Zoiets loopt al gauw in de tonnen verlies, die Je dan lijdt. Een leek kan zich dat nauwelijks voorstellen". Maar de tekorten van de buson dernemingen neemt het rijk voor zijn rekening. Op de begroting van Ver keer en Waterstaat staat nu een be drag van f. 178 miljoen om het te kort te dekken van de streekvervoer bedrijven. „Ik denk niet", aldus de heer Dupies, „dat het voldoende is. Zo'n bedrag wordt in het begin van het Jaar begroot. Nu weten we hoe 1974 is uitgepakt. Gepland was f 113 miljoen maar dit bedrag is wel aan gevuld tot f168 miljoen. Voor dit Jaar hebben we dus een stijging van tien miljoen. Dat is zes procent van het totale tekort. Daar komen we vast niet mee uit. Het is een vrome wens als het daarbij zou kunnen blijven". Komt er een tariefsverhoging? „Daar moet Je erg voorzichtig mee zijn", stelt de heer Dupies. „De Ne derlander blijkt altijd nog te reke nen. Bovendien is dit een zaak van de overheid. Als het aan ons ligt doen we het niet. Want dit zou dan wel weer eens een terugslag kunnen betekenen". Is er al iets zinnigs over de toe komst te zeggen? „We moeten ons inspannen", zegt mr. Dupies, „om door dit verschijn sel geïnspireerd te raken en de nu bereikte ombuiging voort te zetten. Rekenen op een daling is al verkeerd. Als het maar even kan moeten we zorgen overal bij te zijn: in nieuwe wijken als er mensen komen wonen en ook in nieuwe steden. De kosten gaan hier voor de baat uit. We moe ten gewoon zorgen voor voldoende frequentie en beslist niet schriel zijn". Woensdag Lammenschansweg (beide zijdeü van Zoeterwoudsesingel tot Station). Kamerlingh Onnesplein, de Sltter- laan, v. d. Waalsstraat. Buys Bal lotstraat, Hugo de Vriesstraat, Kap- teynstraat, v. d. Waalsplein, van Bemmelenstraat, Lorentzkade, Zee manlaan, van 't Hoffstraat. Bakhuis Roozeboomstraat. M. Treublaan, Stieltjesstraat. Fran- chimontlaan, v. d. Hoevenstraat, Kanaalweg (van v. Vollenhovenplein tot spoorlijn), v. d. Sande Bakhuy- zenlaan Beyerincklaan, Temminck- laan, Suringarstraat, Burggravenlaan, Asserstraat, Scholtenstraat, Modder manstraat, Oppenheimstraat. kamerbewoners en alleenstaanden 19c kindervoorstelling, aanvang 2.30 uur nam, telefoon 071-25802. Maandag Rapenburg 10, gebouw Rehoboth, Leldse Amateur Fotografen Verenig. Steenschuur 6, ruilavond Leldse post- Donderdag Planoloog Jongejan heeft toch nog wel enige kritiek op gemeenten met uitbreidingsplannen. „In veel plaat sen", vertelt hij, „wordt wel gebouwd. Maar wegen, ho maar. Ze laten Je soms maar modderen en dat is ge woon verschrikkelijk. We komen in bouwstraten waar Je nauwelijks voor uitkomt. Goede wegen zijn voor ons van het grootste belang, zonder meer". Hoe staat Dupies tegenover het ge bruik van de eigen auto? „Ach, ik wil die echt niet bestrij den. Ik kan me goed voorstellen, dat de auto overmatig wordt gebruikt. Gelukkig ondervinden we nu, dat hij wat bezwaren heeft. Er zijn grenzen. Een dosering van het autogebruik zou daarom goed zijn. Overigens: een collectief vervoer kan zich nooit Links planoloog Jongejan, rechts mr. Dupies: "vóór blijven". helemaal aanpassen". Het overlegorgaan ESO werkt thans aan een beleidsplan voor de langere termijn. Mr. Dupies: „We zullen be zien wat we kunnen doen om niet alleen bij te blijven, maar vooral vóór te blijven. En dat zal veel geld kos ten". Wethouder Verboom over "Eigen Huis": Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kui- persteeg, Dullebakkersteeg, Hoog- landsekerksteeg, Pelikaanstraat Koestraat, Lege Werfstraat, Bouwe- louwensteeg, Duizenddraadsteeg, van der Werfstraat, Meermanshof. Druckerstraat, Maredorpsedwars- straat, Grevenstraat. Voldersgracht. Noord- en Zuid Runderstaeg, Jan- vossensteeg, Koddesteeg, Clarasteeg. Oude Singel (van Houtmarkt tot Mare), Oude Vest (van Havenplein tot Mare), Lange Zandstraat, Vol molengracht, Oostdwarsgracht, Koolstraat, Emmastraat, Baatstraat. Haarlemmerstraat (van Turfmarkt tot Mare), Stille Rijn, Apothekers- dijk, Schapensteeg, Goegerritsteeg. Prinssessekade, Turfmarkt, Steen- straat, Beestenmarkt, Nwe. Beesten markt, Kort Galgewager, Mors- straat, Smldsteeg. Narmstraat. Kruisstraat, le en 2e Binnenvest- gracht, St. Aagtenstraat, Lammer markt, Marksteeg, Lange Schei straat, Nieuwe Mare, Oude Singel (van Mare tot Turfmarktbrug), Fokkestraat. Oude Vest (van Turf markt tot Mare), Lange Mare. Vrouwenkerkhof, Vrouwenkerkkoor- steeg, Dolhuissteeg, Sionshof, St. Ursulasteeg, Caeciliastraat, Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Agnietensttaat, Spijkerboor- steeg, Vestwal, 3e Binnenvestgracht, Reineveststeeg, Langegracht, Vrede hof, Houtmarkt, Noorden-straat, Hen drikstraat. Apotheken waargenomen J Vrijdag LEIDEN "We hebben wel be hoefte aan nog vier van zulke pro jecten. Alleen weten we niet waar we ze kunnen realiseren. Woningen van deze prijsklasse betekenen na- LEIDEN Het bestuur woningbouwvereniging „D( dracht" heeft besloten een maken met het nemen van gelen tegen huurders, die ondanks een schriftelijke waarschuwing van burgemeester en wethouders van Leiden, blijven weigeren de door het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening voorge schreven huurprijs te betalen. Aan de rechtskundig adviseur van de vereniging, de heer Th. J. van der Heijden, is opdracht gegeven, die rechtsvervolging voor te berei den. De eerste stappen hiertoe zijn of zullen volgens het bestuur een de zer dagen worden gedaan Het bestuur zegt verder te hebben enkele huurders de schap van A. Mittelmeijer zal e Een- taan elke brief die uitgaat laten on begin te dertekenen door de voorzitter en de maatre- secretaris. Bij diens afwezigheid zal een ander bestuurslid medeonderte kenen. Tweede kantoor van 'Actief' brief- LEIDEN Het snelgroeiende Leid- se uitzendbureau .Actief" opende gistermiddag haar tweede vestiging de "Eendracht", in de Sleutelstad, aan de Steen- zernomen dat straat. Waar eerst een drogist huis- bestuursleden de worden thans ponstypistes en ma de vereniging ongetekende brie- gazijnbediendes tevreden gesteld. Ook bij deze tijdelijke werk- verschaffer is er in de loop van de tijd een verdeling opgetreden in de bepaalde werkgroepen. Zo kent men ook hier een groep "industrie" en een groep "paramedische beroepen". Maar niet alleen in Leiden. Til burg, Amsterdam en Antwerpen doen rustig mee. Directeur BodriJ toonde zich uiter aard verheugd en meldde dat er dit ven hebben ontvangen op papier van de vereniging en in en veloppen van "De Eendracht". Hier in worden bijvoorbeeld mededelin gen gedaan als schorsing als lid van de ledenraad en beweringen geuit, waarvan het bestuur niet afweet en die buiten haar voorkennis wordt ge lanceerd", aldus het bestuur. Men vermoedt dat enkele gewezen bestuursleden briefpapier loppen van de vereniging bij hun af- jaar nog in de vakantieperiode tij- treden niet, zoals hun plicht was. bij delijke krachten van 16 en 17 Jaar i bestuur te hebben inge- leverd en daarvan nu misbruik ma ken. Het bestuur onder voorzitter- zullen mogen worden uitgezonden. Tot nu toe was dat nog niet gelijk. LEIDEN Voor de Consumarkt aan het Levendaal stond gister avond een verbazingwekkend grote verhuiswagen van de NV Jan Kre diet uit Noordwolde geparkeerd. Daarmee bleek een ingewikkelde buizenconstructie te zijn vervoerd, die als decor diende voor een Drach- tense toneelgroep, beter bekend als de Noorder Compagnie. Deze profes sionele groep voerde in 't LAK-thea ter, dat vrij vol was, Heinrich Hen- kels toneelspel in twee bedrijven: '•Kwasten" op. Een stuk, waarin het uitzichtloze bestaan van twee man nen, die in een ondergronds buizen net de verfkwast hanteren, op tra gi-komische wijze wordt geschilderd. Een simpel geschreven stuk zonder dubbele bodems en andere moeilijk- doenerij, aan de oppervlakkige kant weliswaar, maar in elk geval recht toe recht aan. Een stuk over ar beidsverhoudingen, die nu niet be paald Je van het zijn en waaraan zowel de jonge, opstandige construc tieschilder als zijn oudere collega ten prooi vallen. Een maatschappij kritisch stuk, dat echter in de opvoering van Robert Sobels als de immer Ja-kikkende schilder en Joop Wit termans als de rebelse Jongeman te weinig span ning meekreeg. Het was een wat apatische toestand, dat zich tegen de achtergrond van het ingenieuze bui zennet afspeelde. De opvoering mis te niet alleen spanning, maar ook vaart. Jammer dat niet geprobeerd is om door middel van bijvoorbeeld geluidseffecten en/of geraffineerde belichtingstechnieken wat spanning op te roepen. "Kwasten" kan der halve niet tot de sterkste voorstel lingen van de Noorder Compagnie worden gerekend. Volgende keer beter want de Noorder Compagnie heeft in het verleden bewezen ook voortref felijk voor de dag te kunnen komen. PR. melijk een stuk sociale woningbouw. 'Ze leveren een goede bijdrage aan de oplossing van de Leldse woning nood en de doorstroming". Die pluim stak gistermiddag in 't St. Antonius Clubhuis wethouder Verboom de "Stichting Eigen Huis" op de hoed. Een stichting die op non-proft-basis (geeai winst red.) 408 eengezinswoningen bouwde voor prijzen liggend op een gemiddel de van 90.000 gulden. De bouw- daarvan werd gerealiseerd in 15% maand. Volgens de heer v.d. Blom, direc teur van Panagro BV, die de bouw voor haar rekening nam, is een dergelijke korte bouwtijd in Neder land nog geen drie keer voorgeko men. Wel maakte hij zich zorgen over de snelstijgende bouwkosten. "De uur koeten zijn in één Jaar tijd met 27 pet. gestegen. We vragen ons af waar dat naar toe moet. Architect J. A. v.d. Berg sprak op de bijeenkomst, die een officieus sluitstuk van het project beteken de, over een wijk met een grote va riëteit in ligging en iets minder in woningtype. Hij herinnerde eraan, dat voor het gebied waar nu uit sluitend eensgezinswoningen zijn gebouwd aanvankelijk een plan be stond voor de bouw van „woonto rens". Dat is destijds door de buur gemeente afgestemd. Daarom is het toch wel goed buren te hebben die uit hun doppen kijken", aldus architect v.d. Berg. Hij hoopte dat de bewoners, die het avontuur des tijds "collectief" zijn begonnen, ook in de toekomst samen zullen blij ven praten over het wel en wee van de buurt. Stichtingsvoorzitter Renzen had in zijn openingstoespraak al mel ding gemaakt van het feit, dat de zaak eind april definitief afgerond zal zijn met de zogenaamde twee de oplevering van de laatste wonin gen. De taak van het stichtingsbe stuur zal dan over genomen wor den door de vereniging van huisei genaren "Duin en Dal" waarvan Montagne voorzitter is. Hij maakte tijdens de bijeenkomst nog eens melding van de wateroverlast waar mee met name de "duinen" te kam pen hebben. Renzen tenslotte me moreerde dat tussen de stichting en de gemeente op dit ogenblik nog een meningsverschil bestaat over het herstraten. De stichting kocht de grond destijds van de ge meente Leiden, om het voor eigen kosten bouwrijp te maken. Van Vollenhovenkade en plein, Snouck Hurgronjestraat, Huizinga- straat, Uhlenbeckkade. Colenbran- derstraat, Meyerskade. Duyvendak- straat, Kanaalweg (van Hoge Rijn dijk tot van Vollenhovenplein) Rijndijkstraat. Kanaalstraat, Dozy- straat, de Goejestraat, Cosijnstraat, Hartmanstraat, Roomburgerlaan, Hoge Rijndijk (van ütr. brug tot Wilhelminabrug). ütr. Jaagpad (van Utr. brug tot Wilhelmina brug), Catharinastraat, Rijnstroom straat. Hoge Rijndijk en Utr. Jaagpaa (beide van Wilhelminabrug tot Rhljnvreugd), Rhijnvreugd, Brugge- straat. Besjeslaan, Park „Die Ley- the". Roomburgerweg. Aarstraat Meerburgerkade en straat. Gouwe straat, Amst-elstraat, Leedestraat. Wierickestraat, LJsselkade, Kasteel- hof, Vllststraat, Zaanstraat, Maas straat, Merwedestraat. Drechtstraat Lingestraat, Spaarnestraat. Lek straat, Castellumweg. BOSKOOP Een vijfendertig ton wegende heistelling van de firma Leeflang uit Gouda is gistermiddag omgevaUen. Het apparaat werd ge bruikt in de Boskoopse Snijdelwijk west II waar de laatste huizen van een complex van zestig worden ge bouwd. De machinist kon zich ter nauwernood uit de voeten maken. tel hulpdienst, tel. 071— 25202. Vooi allen die ln moeilijkhe den verkeren dag en nacht Kinderopvang Informatiebureau werkgemeenschap Kindercentra Lelden, Hooglandse Kerk gracht 4. tel. 80360. Geopend dl. 9 80 Leids Volkshuis Informatie srclubs L< dagmiddag derclubs Leids Volkshuls. elke thekeredllk 33. T wentwel Sociëteit Twentwel, Breestraat 19, openingstilden: elke dag behalve op - - 21.00 uur Toegang voor va 20 laar Begijntje Sexueel voorlichtingscentrum. Begijn hof 2 (Rapenburg) Dl. 7.38—10.80 uu* nam en wo 7.30—8.80 uur nam Moeders voor moeders Mevr. Zr. E. Jansen—Nlemeyer. Hof» dllck 32 Oegsteeest tel 071—63652 VOORSCHOTEN/LEIDEN Het hoofd van de Provinciale Water staat afdeling Wegen district Rijn streek-Zuid, J. van der Oever, heeft gisteren afscheid genomen in ver band met zijn pensionering. "Slotvoogd" Van der Oever, zoals hij door al zijn bekenden genoemd werd, verliet als Ridder in de Orde van Oranje Nassau de Waterstaat. Tijdens een bijeenkomst ln de mor genuren reikte mr. M. Vrolijk, com missaris der koningin, hem de ver sierselen uit behorende bij deze be noeming. De heer Van der Oever heeft zich beijverd voor de instand houding van het 17e eeuwse buiten "Ter Wadding" in Voorschoten. Dit buiten is volledig gerestaureerd en vorig Jaar ingericht als kantoor van de Provinciale Waterstaat. Sinds dio datum kreeg hij de onofficiële per soonlijke titel van slotvoogd. Van de medewerkers van de Provinciale Waterstaat kreeg hij een reis voor twee personen aangeboden naar Ro me. De opvolger van de heer Van der Oever is de heer J. Hengsdijk. Van drie uur tot zes uur was er in "Ter Wadding" een drukke recep tie, alle notabelen van Zoetermeer tot Haarlem kwamen de heer Van der Oever en zijn echtgenote de hand drukken. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Leiden. Postbus 54 Giro 67055. Telefoon directie en admim- itratie 071-25041 Telefoon redactie 071-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Kwartaalabonnement I 34.35 Per Post j 36,75 Jaarabonnement f 126 io Jaarabonnement per post f 135.70 Losse nummers f obO Abonnementsgelden DIJ vooruit betaling te voldoen BIJ automa tische overschrijvingen geen ad ministratie- en incassokosten Naoezorging van 18.00—20.00 u Zaterdag van 16 00-18 00 uur Telefoon 071-30500. Indien in gesprek 071-34039. zegelvrienden 8i Stadhuis, Gem. Commissie Politio nele Aangelegenheden 7.30 uur nam. Commissie Alg. Bestuurlijke Aangele genheden 8.45 uur nam. Steenschuur 6. dhr. Lelieveld uit Den Haag spreekt over Astrologie. 8 uur Artsen Voor spoedgevallen wordt men door de volgende artsen: Wijk I (Morekwart., binnenstad tot Cityring) H. A. M. M. Meyer, Gerard Brandtstraat 29, tel. 60947; Wijk II (Groenoord. Kool en Merenwijk)F. F. W. Kehrer. Burg- gravenlaan 1. tel. 25820; Wijk III (Waard, Prof ess orenwljk en Tuinstad- wijk) J. van Gent. Zoeterwoudse Sin gel 28. tel. 22538; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier)J. D. van Win gerden. Boshulzerkade 28. tel. 30791. Leiderdorp F. O. A. M. Kemme. Merelstraat 184a, tel. 91000. Oegstgeest J. W. de Haan. prak tijkadres Wilhelmlnapark 2, tel. 51390. Voorschoten A. M. Kostense. Voor straat 23. tel. 2493 (zaterdag): F. Swen, Veureeweg 20. tel. 2356 (zondag). i zondagsdienst „lo Lelden wor 1 vrijdag 24 Januari t Voorschoten. Leldsewêg 66.Voorecho- £en. tel. 01717-2525: Apotheek Van Breest Smallenburg, Loevestein 7 Lei derdorp, tel. 99211. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Oe<rstgeest.se Apotheek. Wilhelmlnapark 8. Oegstgeest. tel. 53274. Wijkverpleging Stichting ïnterkruis Lei- Voorschoten Gezondheidscentrum, v. d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond Zr. A. Vriend. Friezen- horst 23, Sassenhelm. tel. 02522-12022. Burgerraadsman Buro Burgerraadsman, Koornbrugsteeg 7 (hoek Breestraat. Koornbrugsteeg), tel 071-43171 Spreekuren maandag van 11.30-14.00, do. van 19.00-21.00 Infosentrum Infocentrum Breestraat 68. Lelden. Donderdag 83010.30 uur nam en zaterdag 24 uur nam Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat gewonde honden, katt Dag en nacht berelkbae Dlerneambulance Tel Gemeenschap Zuidwest Hulpverlening?- en Informatiedienst ^suldwi SOS-dienst

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 2