WEEKHOOFDPRUZEN EINDHOOFDPRIJZEN PUZZEL 19 SKOL Kankerbestrijding zó inzenden: B -ennia- verzekeringen Geef een extra bijdrage Deze puzzelaktie ten bate van het zilveren Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding in Nederland bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de elndhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen moet men aan het einde van deze puzzelaktie het totaal aantal K's uit alle 26 puzzel diagrammen inzenden. Dus alle K's die voorkomen in de oplossingen (Niet de omschrijvingen). Men telt slechts éénmaal (dus NIET én horizontaal én vertikaal). Wekelijks telt u de K's, schrijft ze op en aan het einde van deze puzzelaktie zendt u het totaal aantal in. Koningin Wilhelmina Fonds Horizontaal: 1. Verwelkt, 7 be- vragend voornaamwoord. 23. gin, 13. zangstukje, 14. plotse- goed voor u, 25. universiteit- Imge gedachte, 16. akelig, 17. suitgave (afk.), 31. technisch onbepaald lidwoord. 18. ver- natuurkundig onderzoek (afk.), keersplein, 20. bevel tot staan, 32. wandversiering, 33. lof, 34. 21. centrale repetitie (afk.), 22. waar graan wordt gemalen, 37. op een nader tijdstip, 40. ei land, waarheen Napoleon werd verbannen, 42. operettecompo nist, 43. deel van het oog, 46. aanw. voornaamwoord, 47. dal tussen duinen. 48. niet raak. 50. bedrog (volkstaal). 51. Eminen tie (afk.). 52. vaas. 54. indien. 55. kauw, 56. rund, 58. steen, 60. paardekracht (afk.), 67. dichtbij, 68. bijbelse figuur, 69. schietschijf, 70. slee. 71. stand der edelen, 73. vorstelijk hoofd deksel, 75. schaapkameel, 77. gasten voor de maaltijd, 78. handvat. Verticaal: 1. Gevlochten haar. 2. legsel van kippen, 3. kippen- verblijf. 4. lijn-dienst (afk.), 5. plant. 6. springstof, 7. voorzet sel, 8. op die manier, 9. ver enigde naties (afk.), 10. visvoer, 11. aard, 12. grijze, 15. koning, 18. ondergronds afvoerkanaal, 19. deel van een ei, 22. wereld fonds (afk.), 24. voorzetsel, 27. grafzerk, 28. inwoners van De nemarken, 29. Mohammedaan se godsdienst, 30. onderwijzen, 35. onder anderen (afk.), 36. geestdrift. 38. zangstuk, 39. lengtemaat, 40. plaats in Gel derland, 41. gazeuse, 44. rug- gemergontsteking, 45. graaf- werktuig, 47. pronk, 49. listige, 53. koor, 57. stoomschip (afk.), 58. hoofd (volkstaal), 59. van gemengd Europees en inlands bloed, 60. vader, 61. voornaam actrice Van Faassen; 62. we reldberoemd ex-voetballer, 63. niets (volkstaal), 64. metalen bekken, 65. niets uitgezonderd, 66. spoedig, 72. etage (afk.), 74. in orde, 76. absolute eenheid (afk.). Bij juiste invulling ontstaat op de regels 26 en 61 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. Twee prijzen: een Pierre Can horloge met een gem. winkelwaai van 200,- een geschenk v Schaap Citroen van Gelder Juv Verschuyl's puzzel-encyclopedie ter waarde van 29,90, beschikbaar gesteld door Uitgeverij Luitingh B V. Publishers, Laren N.H. een Braun wekkerklok. modern van vormgeving, met een gem. winkel waarde van 100,-. aangeboden door Braun Eelctric Nederland B.V.. Twee pri|zen: een Lols jeans broek winkelwaarde plm. 50,-. een ge schenk van Saez-Vogels B.V., Zwa- Een open boeken- en opbergkast ter waarde van f 166,- van Lundia B.V.. Varsseveld. Een tapijtknooppakket ter waarde van 275,-, een geschenk van N.V. Kon. Scheepjeswolfabneken, Vee- Achttien prijzen: een tafellaken met 4 vingerdoekjes merk „Birdy", ter waarde van plm. 27,50. eon ge- Van Heek-Scholco B.V.. Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld: Ned. tekst, de gebergten in voelbaar re liëf, boldiameter 25 cm., winkel waarde 85.-. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5, Zwolle. Omdat het zilveren jubileum van het K.W.F. samenvalt met het 25-jarig jubileum van de Eerste Ned. Globe Industrie, bieden wij iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een jubileumcheque aan van 25.-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). een zuiver wollen deken en ean bedsprei ter waarde van 300,*, een geschenk van Kon. AaBe Fa brieken B.V, Tilburg. Vijf prijzen: vijf maal onderstaand artikel uit de Wehkamp-catalogua een geschenk van Wehkamp, Zwol- Wehkamp Vijf prijzen: een voetbal merk „Pin- guin", winkelwaarde 50,- van Pin- guin Sports. Den Haag. Vijf prijzen: een origineel Italiaanse schapewollen autowashandschoen Giemme NT, rubber gevoerd (water dicht), winkelwaarde 11,75 van G. v. Amersfoort Import-Export, KruHe- laan 40, Zeist. een beauty set Shiseido ter waarde van 100.-. aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort. Twaalf prijzen: een levensmiddelen cheque ter waarde van 30.-, aan geboden door VIVO (Vrijwillige In- en Verkoop Organisatie). Utrecht. tooqaangeveqde modeiii tjuisljpudtextiel een elektrische warmhoudkan alles, zelfs soep op temperatuur Een geschenk t Dit prachtige Scheepjes tapijtknooppakket "CataloniB" t.w, ƒ275,- behoort ook deze week tot een van de mooiste prijzi Een gescherk van de Konirfclljxe Scheepjes «rol Foorieken te Veenendael. een pakket langspeelplaten naar Twee prljzan; eyeshadow en nagel keuze ter waarde van 100.-. aan- |ak een gesch9nk ter waarde van geboden door Phonogram B.V., Am- f 33 50 van Lauder. Brussel, sterdam. het Beste Gezondheidsboek en ean een FAM-stofzuiger ter waarde van reisapotheek ter waarde van htige aanbieding 59 90, een geschenk van Reader s Digest N.V., Amsterdam. Om nooit meerin een ijzig koud bed te hoeven stap pen vijf maal een 2-per- soons Dreamland Siesta elektrische deken (be- stelnr. T 45-76-37) uit de grote Wehkamp-catalogus, pagina 294, t.w. v. 89.50. Wehkamp, Postbus 400, r\ FAM Ver. Fabr. te Maarssen. Voor een half jaar SKOL-bler op tafel: (26 dozen van 24 blikjes). Wees blij met SKOL in blikl Uit én thuis. SKOLI Aangeboden door Skol Brouwerijen N.V., Breda. International Uier De eerste weekhoofdprljs: Een Peugeot type 104 ter waar de van ƒ9.645,-, aangeboden door Gebr. Nefkens N.V., Ut recht. tras geeft Uw slaapvertrek me teen allure. Een geschenk ter i waarde van 1.100,van Olga Matrassen LMF B.V., Leiden. De zesde weekhoofdprljs: Een waardebon van 1.000,— te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V. een palissander tafelaansteker merk „KaWee" ter waarde van 44.-, een geschenk van Karl Wieden Import, De tweede weekhoofdprljs: Een Philips video-cassettere corder ter waarde van 3.250,—. De derde weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2.645,—. aangeboden door Philips Nederland B.V., Eindhoven. De achtste weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai- De tiende weekhoofdprijs: machine, type Starlet, winkel- £en home-trainer Skiff roeima- waarde van 599,—Een ge- Chine op oliedruk - waardoor Singer B.V., Am- u kilo's lichter wordt - waarde sterdam. Probeer 'm te winnen. Zo'n prachtige, komfortabele Olga Springbox kombinatie Ver koopprijs f. 1100.-. U hebt nog nooit zó heerlijk geslapen!! De vierde weekhoofdprijs: De vijfde weekhoofdprijs: Een springbox-kombinatie. De ze unieke kombinatie bestaan de uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaag en een ma- Ean groelbrlljantrlng ter waarde van 150.-. een geschenk van Jos In den, Kalverstraat 51 te Amsterdam. (^.00 3ndenj juufêll Vier prijzen: een Jago-shawl ter waarde van 25.-, geschonken door Jan van Gooi, Amsterdam. Een warme donsdeken met laken- overtrek merk Irisette. ter waarde van 295,- aangeboden door Claushuis-Beuth Co., Naarden. Twee prijzen: een drankenpakket (inhoud 3 liter Jonge dubbele graan jenever, 3 liter bessenjenever, 2 liter Berenburg, 1 liter citroenjenever, 2 liter Vieux en 1 fles advocaat) een geschenk van Distilleerderijen-Wijn handel Hooghoudt B.V., Groningen. EERSTE PRIJS: Een sta-caravan van Belmont, type Sierra Nevada 25, uw luchtkasteel op de grond. Een sta-caravan, die werkelijk van alle gemakken is voorzien: gezellige slaapkamers, een aparte dinette, een comfortabele zithoek, een gas- comfoor met oven, een gashaard, eigenlijk te veel om te omschrijven. Deze Sierra Nevada sta-caravan moet u zien en dat kan bij Belmont B.V. te Polsbroek, die deze caravan ter waarde van 12.350,- ter beschikking heeft gesteld. TWEEDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vakantie voor twee personen naar Djakarta. U vliegt met een Bo 707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. DERDE PRIJS: Een tour-caravan van Belmont, type Monza 1200 NT, uitgevoerd in geperst aluminium, wat inhoudt dat de caravan sterk en licht in gewicht is. iedere Monza caravan heeft een maximum aan berg- en woonruimte en is bovendien uitgevoerd met een Sigma oplooprem, zodat men er moeiteloos mee achteruit kan rijden. Een ge schenk ter waarde van 6450,- van Belmont B V. te Polsbroek. VIERDE PRIJS: Een reis naar keuze voor één of meerdere personen uit het uitgebreide reizen- pakket van Airtour Holland. Een geschenk ter waarde van 5.400,— van o airtour holland ^LnsIK®/ Zwarteweg 5, Den Haag. omoeeQ VIJFDE PRIJS: Een mooie gelegenheid om uw interieur aan te vullen of te veranderen is deze prijs van Wehkamp, Zwolle. U kunt tot een bedrag van 2500,- meubels kiezen uit de welbekende Wehkamp-catalogus. ZESDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1125,-, aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ZEVENDE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. ACHTSTE PRIJS: Een Sankyo Hi-Focus filmcamera, type CME 444. Een camera, die het filmen vereenvoudigt en u betere resulta ten geeft. Een geschenk ter waarde van 829,- van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA PUI de extra postzegels, die U boven de 1,(die U toch al moet plakken om aan de puzzel mee te doen) op de briefkaart plakt en de extra girostortingen (eveneens boven de ƒ1,—) wordt 30% in i pot gestort. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data in zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weet), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van ƒ1000.—. De notaris trekt - op de-door hem vastgestelde data - zoveel maal een kaart uit alle in die week ingezonden kaarten als er duizenden in de pot zitten b.v. ƒ19.632,— betekent, dat 19 inzenders dan een biljet van 1.000,thuis ontvangen. De overblijvende 632,— blijft in de pot tot de volgende trekking. U kunt die pot groter maken door meer dah 1.bij te plakken of te gireren. een luxe grill (paprikarood), winkel waarde 189,-, aangeboden door Moulinex B.V.. Rotterdam. Een Sleepland elektrische voetende ken ter waarde van 54.50, aange boden door Martex-Holland B.V., Haarlem. een tnventum éénpersoons elektri sche onderdeken ter waarde van 133,50, een geschenk van Kon. Fabriek Inventum, Eerste prijs: 100.000,- kontant, te besteden naar keuze. Denid u eens even in, wat u daar niet allemaal voor kunt kopen. Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal 1,- over op nevenstaande gi rorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Mededelin gen". U kunt géén girobetaalcheques inzenden. Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt iruuT,iupi. iiici r..JP u tenminste 1 gulden (en ten Uw oplossingen u mag net extra boven de normale porto' Postbus 10109 Den Haag p£o COOODOO P.WZZEUIAR KRUISU00RDWEG 6 PLiZZCLSTAQ 1 1 1.- of meer 3224109 J Nat. Puzzelaktie Leidsch Dagblad/'- Alphens Dagblad Den Haag meer) of een aparte briefkaart voorkomende aantal letters K inzenden (met tenminste ƒ1,- zijn gedeponeerd. c - - - - - - - - extra boven de normale porto hoogste 5 gulden) aan geldige zoveel inzenden als u wilt van 35 cent) Over de uitslaa kan niet wor- Nederlandse postzegels extra, moeten zaterdag a.s. in ons De trekking wordt wekelijks den gecorrespondeerd of oeta- ten bate van het K.W.F. Ver- bezit zijn. Wel voor elke oplos- verricht door notaris J. H. Birk- fefonïïïï meld duidelijk naam en adres sing een aparte girokaart ge- hoff te Den Haag, bij wie ook en de slagzin die u in de puzzel bruiken (tenminste ƒ1,- of de oplossingen en het daarin BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter K In deze puzzel voorkomt Noteer bat aantal, maar zend nog niet In. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal K's uit alle 26 puzzels op te gaven. U dingt dasrdoor mes naar da gawaldige eindhoofdprljzan en extra elndhoofdprijzen. LET OP. Uw inzending Is slechts geldig, wanneer u tenminste ƒ1,- gireert of een extra postzegel van ƒ1,- (boven de normale porto) bijplakt. Inzendingen zonder deze extra postze gels zijn volkomen waarde loos en dingen niet mes naar de prijzen. Zo'n molen zou u b.v. kunnen kopen, wanneer u de hoofdprijs van 100.000,in de puzzelaktie wint. Ja, zelfs koeien kunt u zich dan aanschaffen. OF misschien heeft u liever alleen koeien. Voor die 100.000,— heeft u er zeker veertig. Tweede prijs: 50.000,- kontant, eveneens te besteden naar keuze, aangeboden door Ennia N.V., Den Haag, die u hierbij enkele suggesties geefL Wat is'tl hoofdprijs van £50-000,-? Een reis om de wereld. Een half huis. Twee of meer droomauto's welncht. Een boot van jezelf alleen Of. een heel gaaf appeltje voor de dorst Deze hoofdprijs van f 50 000.- voor de Nationale Puzzelaktie t b.v. het Koningin Wilhelmina Fonds, wordt in kontanten beschikbaar •gatfgMdoar Wordt lid van het KWF vanaf 5,- per jaar of geef een Postgiro 26.000 Ln v. KWF. Koninginneweg 28. Ami Telefonische inlichtingen: 020 - 726000. toestel 7.

Leidsch Dagblad | 1975 | | pagina 24